ČFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Převýšov - 16. června 2018   10:30

Litoměřicko
Litoměřicko
81' Zdržálek
1:1
(0:0)

5:4 (PEN)

Převýšov
Převýšov
53' Doležal
Litoměřicko
Plachý – Zdržálek, Luong, Šimkovský (C) (89. Novotný), Zbudil (46. Kacafírek), Trýzna, Výborný, Husenský, Surmaj, Zajac (64. Flégl), Dvořák
Slanina – Rapavý, Novotný, Kacafírek, Flégl
Mudra – Pastyřík, Špindlerová
Převýšov
Petr (C) – Špidlen, Vyšehrad (60. Sedláček), Černý, Kosař (67. Zezula), Novák (79. Živný), Doležal, Bastin, Labík, Korba (66. Bareš), Věchet
Dunda – Bareš, Sedláček, Zezula, Živný

Výhra Litoměřic je zasloužená! První půle nebyla pohledná jako ta první. Výborný v ní nastřelil břevno ze standardní situace. A velkou šanci zahodil také Trýzna. Ve druhém dějství šli hosté do vedení Doležalem z pravé poloviny vápna. V závěru však domácí tlačili, byli jasně aktivnější. Zdržálek na přední tyč skákavou střelou srovnal. Vzápětí dospěl zápas do penalt, ve kterých nebyl přesný jen Labík, zatímco domácí celek všech pět pokusů proměnil.
Trýzna končí zápas pravačkou k levé tyči do protipohybu Petra.
Krátký rozběh Labíka a pravačkou směrem do levé poloviny branky neuspěl, mečbol pro domácí.
Dvořák o tyč levačkou srovnal.
Bastin umístil penaltu krásně pravačkou do pravého horního rohu branky, Plachý zůstal uprostřed.
Zdržálek poslal míč pravačkou do pravého dolního rohu branky, kam mířil také Petr a byl blízko chycené penaltě.
Doležal trefil pravačkou pravý horní roh branky do protipohybu Plachého.
Luong poslal pravačkou do levého dolního rohu branky Petra na druhou stranu.
I přes pomalý rozběh reaguje Špidlen pravačkou do dolních pater branky.
Kacafírek srovnal pravou nohou k pravé tyči, přitom nechybělo mnoho, aby jej Petr vychytal.
Věchet napálil míč pravačkou do levé části branky, Plachý šel na druhou stranu.
Střílení penalt začíná.
Dominik Zdržálek využil tlaku domácích a srovnal na 1:1. Jednalo se o vyrovnání zcela zasloužené! Domácí měli ve druhém poločase o něco více ze hry. Čekají nás tak penalty na závěr České fotbalové ligy, vítěz bere dva body, poražený jeden.
90+6'
Druhý poločas skončil.
90+6'
Tvrdou střelu ještě vyrazil Petr, ale nikdo z domácích hráčů se nedostal z malého vápna k dorážce.
90+6'
Držením přerušil bránící hráč domácí útok po pravé straně.
90+5'
Výborný na levé straně spolupracoval s Dvořákem, domácí poté udělali chybu na polovině hřiště.
90+5'
Po centru Věcheta na zadní tyč hlavičkoval jeden z hostů do rukou Plachého.
90+4'
Doležal zprava centrem na druhou tyč připravil tutovku pro Bareše, ale ten ani nadvakrát neprocpal míč za Plachého.
90+3'
Novotný fauloval na hostující polovině.
90+3'
Při krosu na pravou stranu byl pohlídaný ve velkém vápně Zezula.
90+2'
Přetažený míč vedle zadní tyče a uvidíme rozehrávku Petra.
90+1'
Zdržálek si kryl míč na pravé straně před Špidlenem a poté došlo k faulu na domácího hráče.
90+1'
Díky Zdržálkovi bude zprava u hostujícího vápna vhazovat Flégl.
90'
Špidlen je potrestaný žlutou kartou při domácím útoku po pravé straně.
90'
Labík nevymyslel vůbec nic na levé straně a domácí můžou rozhodnout.
89'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šimkovský, přichází Novotný.
88'
Po křižné přihrávce do pravé poloviny vápna poslal Bastin míč mezi nohama Plachého do sítě. Pomezní rozhodčí Špindlerová však mávala ofsajd.
88'
Špidlen kontroval hru na polovině hřiště a nemusel ani využít pomoci Petra.
87'
Zdržálek si prohlédl kartu za faul na své polovině.
87'
Výborný měl na levé straně proti sobě Doležala, ale jeho křižná přihrávka na pravou stranu nebyla nebezpečná pro Petra.
85'
Surmaj poslal míč zprava do ohně, kde vyboxoval míč Petr. Po souboji s hostujícím brankářem zůstal jeden z domácích hráčů ležet na trávníku.
84'
Už to vypadalo, že Labík přetáhne svůj centr. Nakonec na pravé straně v malém vápně zahodil tutovku Černý.
84'
Zezulovi na pravé straně vzal míč Husenský, roh pro hosty.
83'
Dvořák přihrál Surmajovi na pravou stranu a jeho zakončení mířilo nad horní tyč.
82'
Výborného centr zleva skončil na zadní tyči na hlavě hostujícího hráče.
82'
Zezulu připravil o míč Zdržálek a domácí poté na levé straně získali standardní situaci.
81'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Už domácí tutovka na hranici vápna proti Petrovi volala po srovnání! Následně zakončil DOMINIK ZDRŽÁLEK zleva do bližšího dolního rohu branky svojí skákavou střelou!
80'
Zezula se neprosadil na pravé straně a vhazovat bude ze své poloviny Dvořák.
80'
Petr pošetřil čas ve svém vápně a po jeho nákopu na pravou stranu byl na balonu Bareš.
79'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Novák, přichází Živný.
78'
Za faul nohou na Doležala na hranici hostujícího vápna dostává žlutou kartu Dvořák.
78'
Bareš přišel o balón. Dvořák však chyboval na levé straně a poté fauloval ve velkém vápně Doležala.
78'
Hostujícímu hráči zleva na polovině hřiště odskočil balón do zámezí, aut pro domácí.
77'
Bastin si na levé straně navedl míč na pravačku, ale zakončil vedle kratšího dolního rohu branky.
77'
Dvořák centroval zleva na bližší tyč po zemi do rukavic Petra, pro kterého to byl snadný zákrok.
76'
Domácím ve druhém poločase pomohlo především střídání Kacafírka.
76'
Po chybě domácích na polovině hřiště připravil Bastin míč do pravé poloviny vápna Barešovi. Ten ovšem neuspěl střelou k přední tyči a mezi nohy Plachého.
75'
Zezula nemohl dosáhnout na míč na pravé straně a po levém křídle míří na hostující branku Trýzna.
75'
Střela domácího hráče skončila vedle levého dolního rohu branky a Petr nebude zřejmě s rozehrávkou pospíchat.
74'
Zdržálek si narazil míč se spoluhráčem. Ale Dvořák neprošel na levé straně přes Doležala.
74'
Faul na Surmaje na pravé straně domácí poloviny, následovala rozehrávka nakrátko.
73'
Bastinova přihrávka po pravé straně směřovala do rukavic Plachého ve velkém vápně.
73'
Kacafírek hlavičkoval zprava ve vápně vedle delšího dolního rohu branky. Petr jen kontroloval balón směřující za hostující svatyni.
72'
Špidlen držel protihráče a výhoda poté vyústila v roh po levici Petra.
72'
Zdržálek nakopl míč křížem na pravou stranu. Následně Surmaj z hranice vápna střílel do soupeře.
72'
Litoměřice jsou v posledních minutách lepší a tlačí Převýšov.
71'
V ponechané výhodě přežil hostující celek centr zprava, Petr nezasahoval.
71'
Surmaj měl dobrou rychlost, ale křižný pas na pravou stranu poslal bránící hráč do zámezí.
70'
Na ose hřiště byl Bastin v ofsajdu a rozehrávku bere ve velkém vápně Plachý.
70'
Bastin nahrál krosem na levou stranu, ale následná další přihrávka neprošla do levé poloviny vápna k Novákovi.
69'
Další centr zprava, ale u přední tyče hlavičkoval Kacafírek nad břevno.
69'
Přes Nováka letěl centr zprava na osu vápna, ale hosté se ubránili bez zákroku Petra.
68'
Domácí centr zprava byl sražený na roh.
68'
Kacafírek svedl souboj v levé polovině vápna, ale penalta se nepískala.
68'
Rozběhnutý Trýzna nahrál Kacafírkovi zleva na střed, ale do jeho střely skočil Sedláček.
67'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kosař, přichází Zezula.
66'
Rozhodčí nechal hráčům čas na občerstvení.
66'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Korba, přichází Bareš.
65'
Střela založená na razanci v podání domácího hráče šla zprava zcela mimo bránu.
64'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Zajac, přichází Flégl.
64'
Výborný byl faulovaný Věchetem na středu, ale Zdržálek zprava vybojoval roh.
63'
Výborný si zahrál na pravé straně a domácí poté rozehrávali bez podpory Plachého.
63'
Dvořák vyřadil na levé straně ze hry Doležala. Následně Zajac centroval na osu malého vápna do koše Petra.
62'
Krásná střela Černého zprava k přední tyči protáhla skákajícího Plachého, ale ten mohl poděkovat pouze svému břevnu!
62'
Věchetova pravačka byla hodně nepřesná, ale pokračuje se i tak blízko vápna domácích.
61'
Po centru na bližší tyč uvidíme minimálně ještě jeden roh pro hosty.
60'
Domácí chyba v rozehrávce. Ale po nahrávce zleva netrefil Korba na středu balón čistě.
60'
Po faulu na Zdržálka rozehrál zleva ze své poloviny Husenský nakrátko.
60'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Vyšehrad, přichází Sedláček.
59'
Kacafírek si sbíhal na hranici malého vápna, ale sudí hvizdem ukončil domácí útok.
58'
Faul na pravé straně a budeme svědky domácí standardky.
58'
Dva hráči domácích nezastavili soupeře a ten zakončil zleva do předního dolního rohu branky, kde měl rukavice Plachý.
57'
Druhá půle je pro nezaujatého diváka daleko pohlednější než úvodní dějství.
56'
Dvořák si na levé straně ve společnosti Doležala stáhl míč. Následný dlouhý balón nemohl zpracovat Kacafírek ve vápně před zasahujícím Petrem.
56'
Míč šel od nohy Korby mimo hřiště a domácí se správně dožadovali autu z hostující poloviny.
55'
Zdržálek to měl složité na levé straně proti dvěma hráčům a do útoku se po autovém vhazování vydají hosté.
55'
Dvořák kooperoval se Zajacem na levé straně, ale druhý zmiňovaný narval míč do soupeře.
54'
Dvořáka na levé straně ubránil Doležal, ale domácí vhazují ve spolupráci se Zdržálkem.
53'
Převýšov právě vstřelil branku!
V ponechané výhodě to byl zřejmě Novák, kdo přihrál křížem do pravé poloviny vápna a RADEK DOLEŽAL zakončoval do kratšího dolního rohu branky. Plachý natahoval levou nohu marně.
53'
Dvořák odcentroval zleva na hranu malého vápna. Petr toho zrovna dvakrát moc neviděl, ale i tak si poradil se střelou doprostřed branky.
52'
Vyšehrad odkopl míč na levou stranu mimo hřiště a nařízené je autové vhazování tentokráte pro domácí.
52'
Bastin svedl na levé straně souboj s obráncem a po něm budou hosté mít k dispozici autové vhazování.
51'
Surmajova narážečka se spoluhráčem na pravé straně končí za hostující brankou.
51'
Korba napadal domácí rozehrávku. Ale u míče je nyní na levé straně na polovině hřiště Dvořák.
50'
Kosař rozehrával až hosté odevzdali míč na levé straně soupeři.
49'
Zajac vzal aut zleva. Následně kombinoval Surmaj se Šimkovským až centr z pravé strany proletěl vedle druhé tyče.
48'
Výborný a Dvořák měli míč na levé straně až si hosté na přední tyči dali pozor na Kacafírka.
48'
Kacafírek byl na středu vápna zablokovaný po nahrávce zprava.
47'
Surmaj poslal míč na levou stranu, kde byli dva hráči. Kacafírek byl vychytaný Petrem.
47'
Hosté se přesunuli po levé straně až do vápna, ale tam udělali útočný faul.
46'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Kacafírek.
46'
Litoměřicko – Převýšov po poločase bez branek. Blízko měl k přesnému zásahu Výborný, ale ze standardní situace trefil horní tyč. Poté se neprosadil nabíhající Trýzna proti Petrovi. Úvodní dějství bylo však jinak celkem nudné. Převýšov až na jeden moment víceméně neprověřil Plachého. Přitom měl míč více na svých kopačkách.
45+1'
45'
Střela Výborného zprava padala vedle vzdálenějšího dolního rohu branky bez teče protihráče.
45'
Šimkovský vzal rozehrávku zprava s Luongem. Novák presoval bez úspěchu.
44'
Po výkopu Plachého na levou stranu budou z vlastní poloviny vhazovat hosté.
44'
Novák chtěl zleva přelobovat Plachého, ale mířil nad břevno.
43'
Po křižné nahrávce centroval zprava Šimkovský do levé poloviny vápna, ale zakončení domácího hráče směřovalo do hostujícího fotbalisty.
43'
Na zemi zůstal ležet domácí hráč, hosté poté sportovně vrací míč soupeři.
42'
Bastin vystřelil zleva přes beka doprostřed branky a Plachý použil ruce k zákroku.
41'
Labík se na pravé straně chopil odraženého míče, ale Plachý jej vychytal. Balón nedopravili ve velké šanci do sítě ani další dva hostující hráči. Přičemž ten druhý zakončoval těsně vedle pravého dolního rohu branky.
40'
Surmaj šel na pravé straně do hlavičkového souboje. Následně však má míč Špidlen.
39'
Špidlen se postavil do cesty centru zprava a připsal si obranný zákrok, domácí poté neprověřili Petra.
39'
Faul na domácího hráče na polovině hřiště a uvidíme rozehrávku Litoměřic nakrátko.
38'
Špidlen měl na levé straně k balónu daleko, Plachý mohl být zcela v klidu.
37'
Špidlen přihrál do levé části vápna Bastinovi, ale jeho centr se stal kořistí nohy obránce na přední tyči.
37'
Při domácím útoku na levé straně je pískáno v neprospěch Litoměřic.
36'
Zatím se hraje bez většího přerušení, a tak by se v závěru poločasu třeba nemuselo ani nastavovat.
36'
Plachý hodně riskoval při rozehrávce. Následně souhru s útočníkem pohlídal hlavičkou Vyšehrad a míč zaplul do náruče Petra.
35'
Věchetova chyba na pravé straně a rozhodčí ukazuje, že od své branky může rozehrát Plachý.
35'
Již dlouho nebyl Plachý a Petr donucen k zákroku.
35'
Doležal se nedostal na levé straně přes Zdržálka a domácí mají výhodu útoku.
34'
Zbrklostí připravil hostující hráč na bližší tyči pro domácí ještě jeden roh. Ten rozehraje Výborný.
33'
Zdržálek proti Věchetovi a ještě jednomu hráči v pravé části šestnáctky získal roh.
36'
Zdržálek byl faulovaný po hostující ztrátě. Následně běžel v ponechané výhodě po pravé straně Surmaj. Navedl si míč na střed a jeho sraženou ránu vyboxoval Petr.
32'
Špidlen si pomohl tělem proti soupeři, a tak mohl Petr kombinovat se spoluhráči v blízkosti svého vápna.
32'
Hostující zakončení zprava minulo zadní tyč a Plachý posléze využil svých obránců.
31'
Trýzna hlavičkoval po výkopu Plachého na pravé straně v těžké pozici a to bylo to poslední, co se stalo při domácím útoku.
30'
Domácí hráč vymyslel krásnou a rychlou nahrávku na pravou stranu. Ale Trýzna prakticky trefil Petra v souboji tváří v tvář. Hostující brankář velice dobře zmenšil střelecký úhel.
30'
Celkem dost nepřesností na obou stranách při utkání posledního kola ČFL.
29'
Labík posílal míč pravačkou na druhou tyč, ale tam si zakřičel Plachý a chytil balón do rukou.
29'
Výborný fauloval při hostujícím útoku po levé straně Bastina a vše se stěhuje před Plachého.
29'
Faul ve středovém kruhu na hostující polovině a domácí se budou muset bránit.
28'
Hosté mají zatím míč (asi) více na svých kopačkách, ale větší šanci si nevytvořili.
27'
Labíkovi se aut zleva vůbec nepovedl a reagovat můžou domácí.
27'
Zdržálek narval míč do autu a vhazovat bude zleva Labík.
26'
Labíkův centr zleva byl zblokovaný Šimkovským, roh pro hosty.
26'
Hostující rozehrávka rozhodně dobrá nebyla, ale vše napravil zprava Vyšehrad, když nohou vypíchl protihráči míč.
25'
Držení Surmaje na ose hostující poloviny a při domácím útoku se již nic víc nestane.
25'
Na levé straně je hostům pískaný ofsajd. Domácí útok tak začne Plachý.
24'
Střílený míč k přední tyči uklidil bránící hráč nohou z jedničky mimo domácí vápno.
24'
Od nohy Luonga skončil míč v zámezí a kope se roh zleva proti domácím.
23'
Po výkopu Petra na levou stranu byl držený Labík a Věchet rozehrál nakrátko.
23'
Zhruba ze středu vápna šla hlavička domácího hráče nad horní tyč.
22'
Uvidíme roh zleva po pravici Petra. U míče Výborný.
22'
Plachý pod tlakem odkopl míč na polovinu hřiště a domácí se ženou na Petra.
21'
Špidlenův centr zleva se nedostal do ohně. Labík vypálil výrazně vedle delší tyče (pravé z pohledu střelce).
21'
Bastin hlavičkoval ze středu na pravou stranu pouze k domácímu hráči.
20'
Bastinovi se do cesty v pravé polovině vápna postavili dva fotbalisté a hostující hráč tak nevystřelil.
20'
Doležalova střela zleva byla sražena, ale hosté jsou nadále na míči a na domácí polovině.
20'
Plachý zatím pořádně nezasahoval a hosté se prakticky k ohrožení domácí branky nedostali.
19'
Labík měl na starosti rozehrávku. Až byl na pozici útočníka pokrytý jeho spoluhráč.
18'
Výborný nejprve trefil zeď, poté nasměroval míč nad břevno.
18'
Standardní situace z osy hřiště pro domácí.
17'
Šimkovský převzal míč na pravé straně s Trýznou. Jenže souhra domácích krátce poté byla ukončena ztrátou.
16'
Domácí hráč hlavičkoval v levé polovině vápna vedle bližší tyče po rohovém kopu zprava.
15'
Trýzna se zbavil Špidlena na pravé straně a jeho střela byla tečovaná vedle kratšího dolního rohu branky.
15'
Hosté zatím neměli větší šanci, domácí napálili horní tyč ze standardní situace.
14'
Šimkovský sebral míč Labíkovi a vzápětí se dopustil podražení Věchet.
14'
Labík vyhrál hlavu na polovině hřiště a u míče je poté na levé straně Špidlen.
14'
Útok hostů po pravé straně skončil na hranici vápna a hra bude pokračovat od Plachého.
13'
Je nařízený aut pro Doležala zprava.
13'
Při postupném hostujícím útoku bude zleva z domácí poloviny vhazovat Špidlen.
12'
Domácí chyba v rozehrávce znamená, že Petr kontroluje vše ve velkém vápně.
12'
Nepřesná nahrávka na Šimkovského. Jenže na Labíkův centr zleva na zadní tyč neslyšel nikdo z hostů.
11'
Na přední tyči se Bastin marně dožadoval hostujícího rohu, výkop pro pravačku Plachého.
11'
Doležal otřel centr zprava o Zajace a hosté vhazují u domácího šestnáctky.
10'
Šimkovský a Zdržálek si pohráli s obranou na pravé straně, ale hostující defenziva poté přečetla centr domácího kapitána.
9'
Plachý sáhl k rozehrávce se Šimkovským. Ten hledal dlouhou nahrávkou Výborného na pravé straně.
9'
Vyšehrad byl zablokovaný a Novák v levé části vápna neprošel přes bránícího hráče.
8'
Třetí roh zprava pro hosty v krátkém sledu.
8'
Výborný na přední tyči hlavičkoval a následně posunul míč pryč z domácího vápna Zdržálek.
7'
Míč propadl k bližší tyči do malého vápna a po zásahu domácího hráče budou mít hosté další roh.
7'
Zřejmě Doležal vybojoval roh zprava.
6'
Jeden z hostujících hráčů zkusil centr zleva šajtlí na druhou tyč, ale nenašel spoluhráče.
6'
Labík měl na levé straně proti sobě Trýznu. Vzápětí kombinoval u domácího vápna i Doležal.
5'
Výborný kopal standardku zprava pravačkou směrem k přední tyč a přes čtyři hostující hráče ve zdi. Petrovi pomohlo břevno!
5'
Surmaj se Šimkovským reagovali po pravé straně až byl druhý zmiňovaný faulovaný Černým.
4'
Labík centroval zleva na první tyč pouze na hlavu domácího hráče.
4'
Trýzna vystoupil zprava proti Špidlenovi, a tak musel odehrát míč do bezpečí z první Petr.
4'
Černý rozehrával s Labíkem, domácí nikterak nenapadali hostující rozehru.
3'
Luong se Surmajem podrželi míč. Následovala domácí chyba na levé straně a nahrávka za hostující branku.
2'
Hostující kontr po pravé straně byl ukončený na polovině hřiště a míč má tak Výborný.
2'
Šimkovský vhazoval zprava ze své poloviny, hosté vzápětí vysunuli presink, a tak hru nohama předvedl opět Plachý.
1'
Hosté v poklidu rozehrávali a nikam se nehnali, s míčem se setkal na levé straně také Špidlen.
1'
Plachý se zapojil do rozehrávky, ale domácí posléze chybovali na pravé straně a vykopávat bude Petr.
1'
Po domácí rozehrávce jdeme do utkání.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek, Luong, Šimkovský (C), Zbudil, Trýzna, Výborný, Husenský, Surmaj, Zajac, Dvořák
Náhradníci: Slanina – Rapavý, Novotný, Kacafírek, Flégl

SK Převýšov: Petr (C) – Špidlen, Vyšehrad, Černý, Kosař, Novák, Doležal, Bastin, Labík, Korba, Věchet
Náhradníci: Dunda – Bareš, Sedláček, Zezula, Živný

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Špindlerová.
SK Převýšov drží sérii tří výher. Navíc pokaždé neinkasoval. Postupně porazil venku Zápy 1:0, doma Nymburk 2:0 a ve vlastním prostředí Ústí nad Orlicí 1:0. Nejlepším střelcem mužstva je v letošní sezóně Urbanec, autor jedenácti přesných zásahů. V hostujícím dresu opět může nastoupit Radek Petr, držitel stříbra ze světového šampionátu z roku 2007.
FK Litoměřicko je před posledním kolem České fotbalové ligy na dvanácté pozici o bod před Vyšehradem a o body čtyři za Královým Dvorem. Před týdnem vyhrálo až na penalty na hřišti Nymburka, který už má jistotu sestupu do divize. V pokutových kopech rozhodl Husenský v šesté sérii poté, co neproměnil penaltu Hájek. Co se týče posledního domácího souboje, tak v něm žlutomodří otočili duel s Pískem z 1:3 a zvítězili 4:3 po penaltách.
Vzájemné zápasy
PRE – LIT 1:2 po penaltách
PRE - LIT 4:0
LIT – PRE 0:2
Delegace
Utkání bude rozhodovat hlavní arbitr Zdeněk Mudra, pomáhat mu budou Vladimír Pastyřík a Zuzana Špindlerová. Delegátem zápasu je poté jmenovaný Josef Novotný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.