Čínská Super League -  ONLINE PŘENOS -  Henan Jianye : Chongqing Lifan - 20. srpna 2017   13:35

Sui – Cui, Feng J, Wang W., Yuan, Zheng

Kapitán domácích si ještě vyřizoval účty s rozhodčím a několik minut po závěrečném hvizdu uviděl žlutou kartu.
Zápas mezi Henan Jianye a Chongqing Lifan končí bezbrankovou remízou, nutno dodat, že zaslouženou. V prvním poločase měli více šancí hosté, v tom druhém domácí. Celkově zápas však nenabídl mnoho fotbalové krásy. Bořek Dočkal byl vidět především u stadardních situací, které rozehrával všechny, mimo to také dvakrát nepovedeně zakončoval levou nohou.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu Chongqing Lifan: ze hřiště odchází Peng, přichází Cui.
90+3'
Žlutou kartu dostává Du (Henan Jianye FC).
90+2'
Střídání v týmu Chongqing Lifan: ze hřiště odchází Nan, přichází Zheng.
90'
Bude se hrát o tři minuty déle nad rámec základní hrací doby.
90'
Úplně osamocen hlavičkoval Du, ovšem jen do náruče Denga.
90'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Hu, přichází Yang C..
87'
Ani třetí pokus dnes Jungovi nevyšel, byť byla tato střela ze všech nejnebezpečnější, tak ji scházela přesnost.
85'
Uvidíme hodně zajímavý přímý kop, zahrávat bude Wu nebo Jung.
84'
Ani další Dočkalův roh se neujal.
82'
Do konce nezbývá ani 10 minut a vše směřuje k nerozhodnému výsledku.
78'
Nebezpečí zažehnáno bez problému.
77'
Dočkal rozehraje rohový kop.
75'
Dočkal se dostal opět do zakončení a i tentokrát to bylo levou nohou, slabší střela a těsně vedle.
71'
Po Dočkalově dobrém centru zakončoval Bassogog nad a následně neudržel nervy na uzdě a několikrát vztekle praštil do země.
68'
Bossogog selhal v další obrovské šanci! Tentokrát přestřelil z úhlu ve chvíli, kdy měl před prázdnou branou spoluhráče.
66'
Za zvýšenou aktivitu mohli být odměněni hráči Henanu, Hlavička Hu mířila těsně vedle.
65'
Bassogog se po podařeném úniku nadvakrát dostal ke střele, nakonec z toho však není ani gól, ani roh.
64'
A stejně jako v prvním poločase, tak i nyní korejský fotbalista nastřelil zeď.
63'
Z hodně zajímavého místa bude kopat standardní situaci hostující Jung.
62'
Bořek Dočkal zakončoval levou nohou těsně vedle. I kdyby šla však střela na branku, tak by díky její razanci neměl brankář Deng problém.
61'
Domácí mají míč na kopačkách, ale jejich kombinace je pomalá a nevede nikam.
57'
Druhý poločas zatím skutečně mnoho nenabídl, na pořádné zakončení v druhém dějství stále čekáme.
51'
Příliš často se objevují nepřesnosti na kopačkách domácích, především v přechodové fázi.
49'
Centr, ani následné zakončení z odraženého míče, se nepovedl.
48'
Spíše než za faul uviděl Wu žlutou kartu za následné gesta. Uvidíme přímý kop Dočkala ze strany.
47'
První útok patřil domácím, zakončení bylo ale zbrklé a mimo.
46'
Střídání v týmu Henan Jianye FC: ze hřiště odchází Yang K., přichází Ke.
46'
Po prvním poločase je skóre mezi Henan a Chongqingem vyrovnané 0:0.
Vyrovnananých bylo i prvních 25 minut, jenže pak měli hosté minimálně tři tutovky, ovšem neproměnili ani jednu, ve druhé půli tak stále bude o co hrát.
45+2'
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
44'
Střídání v týmu Chongqing Lifan: ze hřiště odchází Fernandinho, přichází Feng J..
43'
Fernandinho není v pořádku a musí být opět ošetřován.
41'
Po delší době hrozba i ze strany Henanu, hlavička Hu mířila ale vedle.
39'
Jung napálil jen zeď.
38'
Po ošetření Fernandinha nás čeká volný přímý kop.
37'
Žlutou kartu dostává Gu (Henan Jianye FC).
35'
Obrana domácích v posledních minutách hoří. V další šanci se ocitl Jung, hlavou zamířil nad.
33'
Další velká šance! Tentokrát prudkou hlavičku Kardece po rohu bravurně vychytal brankář Wu.
30'
Tak tohle byla zatím největší šance na otevření skóre! Kardec pláchl po lajně a servíroval před bránu rozeběhlému Pengovi, ten však ze sedmi metrů přestřelil!
27'
V další pasáži hry působí Henan hlouběji a spíše vyčkává, co soupeř vymyslí.
25'
Nacvičený signál, kdy Dočkal centruje na volej Abletovi skončil vysoko nad.
24'
A opět kamerunský útočník! Tentokrát vybojoval přímý kop téměř z hranice vápna, pozice je to ale spíš na centr nebo pro leváka.
23'
Dočkal vysunul aktivního Bassogoga, který svůj následný centr přetáhl.
22'
Zaváhání zadních řad Chongqingu nakonec Bossogog nevyužil, nicméně získal alespoň aut.
18'
Centr byl sice odvrácen, ale následná střela a dorážka Bassogoga mohla skončit brankou! Kamerunský útočník však trefil jen boční síť.
17'
Tradiční exekutor stadardních situací Bořek Dočkal se staví k míči na centr.
14'
Po úvodní aktivitě Henanu se hra vyrovnala.
7'
Alan Kardec se dral do zakončení a upadl ve vápně, penalta se ale nepíská.
4'
Úvod zastihl lépe domácí hráče, kteří zatím hostům míč moc nepůjčili.
3'
Dočkalův centr byl odhlavičkován a následná střela Hu zblokována.
2'
Těsně před vápnem zahrál rukou Sui, uviděl žlutou kartu a Bořek Dočkal bude mít možnost centru do vápna.
1'

Henan Jianye FC: Wu – Ablet, Yang, Long, Almeida Gomes, Gu – Feng G., Feng Z., Dočkal – Bassogog, Hu
Náhradníci: Wang – Du, Chen, Ke, Long W., Luo, Yang

Chongqing Lifan: Deng – Liu H., Liu Yu, Sui, Chen – Wu, Jung, Peng, Nan – Kardec, Fernandinho
Náhradníci: Sui – Cui, Feng J, Wang W., Yuan, Zheng.
Na domácí půdě odehraje Henan Jianye důležitý zápas, kterým by v případě vítězství mohl odskočit od sestupových vod. Bořek Dočkal v minulém kole vstřelil branku a na to určitě bude chtít navázat.

Chongqing Lifan je uprostřed tabulky s dostatečným náskokem na dno tabulky, na druhou stranu s poměrně velkým odstupem od pohárových příček. Je to tým složený převážně z domácích hráčů.