Máme tu konec utkání. Domácí si konec utkání pohlídali a Varnsdorf se k žádné nebezpečné akci nedostal. Dnes jsme tedy viděli jedinou branku a to domácího Tomáše Egerta. Vyšehrad si tak připisuje do tabulky 3 body a odskakuje svému dnešnímu soupeři na rozdíl čtyř bodů. V tabulce tak postoupil na 12. místo. Hostující celek naopak zůstává poslední. To je dnes z prosluněného Žižkovského stadionu z naší strany vše. Krásný zbytek neděle a při dalším online přenosu na shledanou.
90+2
90+1
Vyšehradu se porařilo ubránit jeden z posledních hostujících výpadů.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Poslední domácí změna. Gregora přišel za Blažka.
87
Rudnytskyy přenechal místo na hřišti Halbichovi.
87
Za dohrání akce vidí žlutou kartu Jindráček.
84
Matějka nastupuje do hry místo Novotného.
82
Durdevič za kombinaci faulu a protestů dostává žlutou kartu.
81
Vyšehrad právě vstřelil branku!

Střídající Madej našel lahůdkovým centrem hlavu TOMÁŠE EGERTA a míč trefil přesně k levé tyči!
80
Rudnytskyy prošel na hranici pokutového území a předložil balon Geisslerovi. Ten mířil z první nad břevno.
78
Druhá změna v hostujícím celku. Na hřiště přichází Pajer místo Skwarczeka.
77
Po pár odražených míčích ve vápně se dostal k pokusu opět Egert. Jeho střela na vzdálenější tyč letěla vedle branky.
76
Na druhé straně se po centru otřela Egertova hlavička o tyč!
75
Pěkný centr Durdeviče neumístil Zbrožek svou hlavou mezi tři tyče.
72
První střídání domácích. Hřiště opustil Smolák a místo něj nastoupil Madej
69
V posledních minutách vidíme akce na obou stranách. Hra se přelévá z jedné strany na druhou a ožili nám i diváci.
66
Varnsdorf začal být směrem dopředu aktivnější a parádní střelu Zbrožka vytlačil Štěpanovský na břevno!
65
Utkání sleduje 588 diváků.
63
Na druhé straně po centru Martana ohrožoval domácí branku Durdevič. Jeho střelu skvělým reflexem vyrazil Štěpanovský!
61
Po delší době jsme viděli zajímavou akci. Jan Blažek se dostal ke střele z hranice pokutového území a jeho pokus mířil lehce nad břevno hostující branky.
57
Vyšehradští nejspíše usoudili, že po zemi to nepůjde a v posledních minutách zkouší míče spíše nakopávat.
54
Míč se dostal před brankou Varnsdorfu k nikým nehlídanému Myslivečkovi. Ten se šance spíše zalekl a nadvakrát nedokázal Porcala prostřelit. Zatím největší šance zápasu!
50
Rudnytskyy přihrával na Durdeviče, jenž běžel sám na gólmana. Asistent po chviličce přemýšlení zdvihl praporek a akci zastavil ofsajd.
48
Vyšehrad se pěknou akcí prokombinoval až k pokutovému území hostů. Akce skončila na stejném problému jako většina v prvním poločase – nepřesnou finální přihrávkou.
47
Další útočná snaha hostů končí faulem. Tentokrát již rozhodčí trestí Myslivečka žlutou kartou.
46
Varnsdorf ihned zkoušel útočný výpad. Martanův centr však nikoho nenašel.
46
Obě mužstva budou pokračovat beze změn.
Rozhodčí nám ukončil první poločas. Branky jsme se v něm nedočkali a neviděli jsme ani příliš větších příležitostí. Z momentů nejdůležitějších bych zmínil především šanci Martana, kdy se před ním otevřela téměř prázdná branka, kterou však minul. O chvíli později se povedeným sólem dostal do koncovky na druhé straně domácí Mysliveček. Ten pálil pro změnu do tyče. Druhý poločas začne přibližně v 11:18.
45
45+1
Mysliveček si našel centr z pravé strany a z voleje mířil jen kousek mimo branku!
45
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
44
V posledních minutách se bojuje převážně ve středu hřiště a získané míče oba celky přihrávají spíše vlastní obraně. Jakoby hráči obou celků již vyčkávali na konec poločasu.
40
Mysliveček se sám propracoval do zakončení a trefil tyč Porcalovy branky!
37
Jurča našel v dobré pozici úplně volného Martana, ten minul odkrytou branku!
34
Durdevičovu přihrávku Rudnytskyy nedokázal přečíst a následuje odkop od branky Štěpanovského.
32
Martanův roh byl opět příliš dlouhý a branku Vyšehradu tak neohrozil.
30
A právě z dalšího brejku se snažil gólmana obstřelit Skwarczek. Míč však nebyl tak vysoký jak by si sám hráč přál a končí v Štěpanovského rukavicích.
28
Domácí celek má míč na svých kopačkách častěji než soupeř. Nicméně kvůli nepřesným přihrávkám však míč často končí na nohou hostujících hráčů. Ti pak hrozí z rychlých protiútoků.
27
Zajímavý útočný výpad hostu zastavil praporek asistenta.
26
Ten však sám Martan zahrál velmi špatně a následuje odkop od branky.
25
Martan opět utekl po pravé straně a posílal nebezpečnou přízemní přihrávku před branku. Obrana domácích raději odvrací na roh.
23
Jurča tvrdě sestřelil domácího Myslivečka a je důrazně napomínán sudím.
21
Zatím stále čekáme na vážnější šanci. Oba týmy se soustředí převážně na zodpovědnou defenzivu.
18
Domácí aktivně napadají rozehrávku Varnsdorfu a hostujícímu gólmanovi muselo pořádně zatrnout, když svým odkopem trefil Krbečka. Porcal si však míč ohlídal.
16
Za útočný faul obdržel žlutou kartu domácí Egert.
15
Zmíněného Daníčka střídá Fahrudin Durdevič.
13
Martan z pravé strany hledal svým centrem Daníčka, jeho střet s gólmanem rozhodčí posoudil jako útočný faul. Avšak ošetřovaným je hostující útočník, který je dokonce odnášen na nosítkách a bude muset střídat.
10
Po přihrávce Daníčka scházel Jurčovi k zakončení přibližně krok navíc. Míč se k němu ovšem dostal znovu a branku přestřelil.
9
Z rohového kopu však hosté branku pro útočný faul ohrozit nemohli.
8
První roh zápasu budou zahrávat hosté.
7
Tvrdý souboj Martana se Štěpanovským posoudil rozhodčí jako faul hostujícího hráče. Obrana si však s následným pasem před branku poradila.
6
Kodr před dotírajícím Krbečkem raději zakopl míč na tribunu.
4
Martan hledal dlouhou přihrávkou Jurču. Tomu scházel kousek ke zpracování míče.
2
Utkání začali aktivněji domácí. Ty však zlobí nepřesná finální přihrávka a akce tak končí před pokutovým územím.
1
Hráči jsou již nastoupení na hrací ploše a utkání bude za okamžik zahájeno.

FK Slavoj Vyšehrad: Štěpanovský – Cheremisin, Polanský, Novotný, Krbeček Tomáš (C), Blažek, Mysliveček, Egert, Smolák, Jindráček, Petrášek
Náhradníci: Krbeček Lukáš, Matějka, Gregora, Kabele, Madej

FK Varnsdorf: Porcal (C) – Geissler, Filip, Martan, Kvída, Kodr, Skwarczek, Daníček, Jurča, Zbrožek, Rudnytskyy
Náhradníci: Ondráček, Pajer, Juroška, Durdevič, Norek, Halbich, Samoel

Rozhodčí: Julínek – Caletka, Černý.
FK Varnsdorf

Hostující celek je pravidelným účastníkem FNL. V minulé sezoně se severočechům podařilo uhrát pozici zajišťující start v Synotlize, nicméně kvůli dobře známému problému se stadionem se účasti museli vzdát. V letošní sezoně se Varnsdorfu však nedaří a při počtu 15 účastníků jsou na posledním a tím pádem jediném sestupovém místě tabulky. Na dva celky, včetně svého dnešního soupeře však ztrácí jen jeden bod. V posledním kole na domácím hřišti si Varnsdorf připsal bod za remízu 2:2 s celkem Vlašimi.
FK Slavoj Vyšehrad

Domácí celek je nováčkem Fotbalové Národní Ligy a po počátečním rozkoukávání už přišla fáze sezony, kdy je potřeba získávat pravidelně body, pokud bude chtít startovat v druhé nejvyšší soutěži i v příští sezoně. Zatím s devíti body okupují 14. příčku tabulky. Tedy jedno místo nad sestupovou pozicí. V posledním kole Vyšehrad podlehl taktéž v záchranářském duelu na stadionu Frýdku-Místku 2:3.
Krásné nedělní ráno z pražského Žižkova. Zde dnes budeme svědky utkání domácího FK Slavoj Vyšehrad a hostujícího celku z Varnsdorfu. Oba celky se pohybují ve spodních patrech tabulky a tak nás dnes čeká bitva o důležité body. Utkání nám začíná v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.