Z předehrávky 7. kola Fotbalové národní ligy ČR bere plný bodový zisk mužstvo Ústí nad Labem, když ve dvacáté třetí a šedesáté osmé minutě se prosadil Lukáš Pouček. Severočeši po dvou zápasech bez bodu potřebovali nutně bodovat a podařilo se jim odčinit úterní dohrávku 5. kola stejné soutěže, ve kterém podlehli Vlašimi 2:5. Tým Jiřího Skály se nyní bude připravovat na 3. kolo MOL Cupu, ve kterém vyzve Zbrojovku Brno.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Statistiky utkání:

Branky:
23. a 62. Pouček.
ŽK: 52. Moulis, 63. Výborný, 68. Leibl – 21. Řezníček, 68. Petráň.
Střely na branku: 8:7 (5:2).
Střely mimo branku: 7:3 (2:2).
Rohové kopy: 5:3 (2:2).
Ofsajdy: 5:5 (2:4).
Fauly: 20:13 (10:8).
90+2
Na ofsajdy je skóre nyní vyrovnané, ofsajd Army (na ofsajdy 5:5).
90+1
Jindráček mohl vyslat do brejku Kateřiňáka, pas od prvně zmiňovaného byl příliš dlouhý, a tak se míče ujal Šmíd.
90+1
Hlavní rozhodčí Ondřej Berka nastaví ve druhé půli dvě minuty.
90
U míče jsou nyní hosté, obrana domácích ale příliš práce nemá.
89
Zdvihnutý praporek asistenta rozhodčího brzdí ofenzivní akci domácích, ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 4:5).
88
Také realizační tým Ústí nad Labem vyčerpal všechna svá střídání. Michal Leibl uvolňuje místo Jakubu Píchovi.
87
Zápas se spíše dohrává.
86
Podruhé dnes střídá kouč Jiří Skála, odchází dvougólový střelec dnešního večera Lukáš Pouček, na jehož místo nastupuje František Mysliveček.
85
Ve vlastním pokutovém území zastaven nedovoleně Jan Martykán.
84
Zeman vystřelil mimo.
82
Poslední střídání Pardubic. Dnes si již nezahraje Ngandu Joel Kayamba, příležitost dostane Patrik Valenta.
81
První střídání domácího celku. Z hrací plochy odstupuje za potlesku Petr Výborný, na trávník se podívá Martin Jindráček.
80
Řezníček z přímého volného kopu nalezl Zavadila, který hlavičkoval do ústeckého brankáře.
79
Vysoký centr Zemana si Šmíd pohlídal.
79
Pouček o protihráče získal faul.
78
Tvrdoň svým výkopem zboural reklamní banner za postranní čárou.
77
Ústí nad Labem nepouští soupeře k míči a chce dohrát utkání v klidu.
Dnešní utkání sleduje 726 diváků.
75
Druhé střídání Jaroslava Míchala. Tomáše Ladru nahradí Jiří Bláha.
75
Petr Výborný vybojoval rohový kop.
74
Michal Leibl faulován na útočné polovině, standardní situace pro domácí z pětadvaceti metrů od brány.
72
Hlavička Petráně skončila v náruči brankáře Army.
70
Hosté kombinují s míčem, domácí pozorně brání.
68
Žlutou kartu obdržel Michal Leibl (UNL). Hlavní rozhodčí se poradil se svým asistentem a následně udělil žlutou kartu také Michalu Petráňovi (PCE).
68
68
Přečíslení hostů gólem nekončí. Ngandu Joel Kayamba přihrál Tomáši Ladrovi, jehož střelecký pokus zblokovala obrana Ústí nad Labem.
68
Řezníčkovu ránu si Tvrdoň pohlídal.
67
První střídání v celku hostů. Jana Jeřábka střídá Michal Petráň.
66
Propagační střela Davida Přibyla nenadělala domácímu gólmanovi potíže.
65
Hosté se nevzdávají a snaží se s výsledkem něco provést.
63
Petr Výborný (UNL) je za faul na středu napomenut žlutou kartou.
62
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Stejně jako ve dvacáté třetí minutě se domácí prosazují znovu! Pavel Moulis předal na pravé straně velkého vápna míč Michalu Zemanovi, který zahlédl v předbrankovém prostoru nedostatečně pokrytého LUKÁŠE POUČKA, který se trefil dnes podruhé do odkryté branky.
60
Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 3:5).
59
Pardubice se snaží o vyrovnání, avšak zatím marně napadají rozehrávku Severočechů.
58
Ústí nad Labem bude kopat třetí rohový kop během krátké chvíle.
56
Střelecká muška Leibla nebyla přesná.
55
V pokutovém území zůstal ležet Petr Výborný, na pomoc přispěchal lékař.
54
Nákop Šnirce zblokovala defenziva Pardubic.
52
Pavel Moulis (UNL) inkasoval žlutou kartu za nesportovní chování poté, co mu hlavní rozhodčí odpískal faul v rohu hřiště.
50
Ústí nad Labem kontroluje hru a drží míč co nejdále od své brány.
48
Centr Peterky na Poučka nedošel, útočník Army byl příliš daleko.
47
Výkop Nicolase Šmída skončil u domácího kouče Jiřího Skály.
46
Na úvod druhého dějství ofsajd Pardubic (na ofsajdy 2:5).
46
Herně navrch měli v první půli domácí, kteří díky brance Lukáše Poučka ze třiadvacáté minuty vedou nad svým sokem 1:0. Ústí nad Labem je i střelecky aktivnější, Pardubice si největší šanci vytvořily v minutě jednatřicáté, kdy jedovku Jana Řezníčka musel Marián Tvrdoň vyrážet konečky prstů.

Fauly: 10:8.

Druhý poločas začne přibližně v 18:58 hod.
45
45
Adam Fousek vystřelil vedle.
43
Slibně se rozvíjející akci zahodil Michal Leibl, který si při kličce přes protihráče kopl balón za bránu Pardubic.
42
Výborný zahlédl na hranici velkého vápna Leibla, který přízemní střelou na Šmída nevyzrál.
41
Jan Řezníček nemířil přesně.
40
Ngandu Joel Kayamba se zasloužil o druhý roh pro hosty.
38
Po přihrávce Petra Výborného zamířil Lukáš Pouček nad.
37
Čtvrtý dnešní ofsajd svěřenců Jaroslava Míchala (na ofsajdy 2:4).
35
Centr se Lukáši Vaňkovi nevydařil, hosté budou vhazovat od postranní čáry.
34
Leibl sražen nedovoleně k zemi Kovářem, což hlavnímu arbitrovi neuteklo.
33
Jeřábek faulován Výborným u vlastní brány.
32
Lukáš Vaněk zvolil raději přihrávku na vlastního gólmana.
31
Tomáš Ladra adresoval přihrávku Janu Řezníčkovi do velkého vápna, jeho následný střelecký pokus vytěsnil hájce domácí svatyně konečky prstů!
29
Východočeši dvakrát v krátkém časovém sledu faulovali, odpískané přímé volné kopy se nelíbily trenéru hostů. Hlavní rozhodčí situaci rychle u střídačky vysvětlil.
27
Ngandu Joel Kayamba se dostal k bráně Mariána Tvrdoně, střelu měl však z ostrého úhlu. Pardubice budou kopat první roh v utkání.
26
Ofsajd domácích (na ofsajdy 2:3).
25
Domácí mají balón ve své moci na obranné polovině.
23
Přečíslení domácím vyšlo na výbornou! Míč putoval po ose Petr Výborný, Pavel Moulis, LUKÁŠ POUČEK, když posledně jmenovaný zužitkoval přihrávku od spoluhráče z pravé strany a trefil se bez problémů do odkryté části brány. Nicolas Šmíd byl bezmocný.
22
Jiří Kateřiňák nezahrál trestný kop podle svých představ, k ohrožení pardubické brány nedošlo.
21
Jan Řezníček (PCE) za půlicí čárou fauloval Michala Leibla, hlavní rozhodčí udělil stoperovi hostů žlutou kartu.
20
První ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 1:3).
19
Martykán zblokoval centr Přibyla do autu.
18
Jiří Kateřiňák z přímého volného kopu těsně přestřelil.
18
Petr Výborný si vynutil faul, následovat bude standardní situace pro domácí přibližně pět metrů za hranicí velkého vápna.
17
Pavel Moulis vybojoval druhý rohový kop pro svůj celek.
16
Hosté dnes potřetí v ofsajdovém postavení (na ofsajdy 0:3).
16
Jan Jeřábek faulován před vlastní střídačkou.
15
Moulis ve velkém vápně akci s Poučkem překombinoval, ze slibně vypadající brankové příležitosti se nakonec nezrodilo nic zajímavého.
14
Druhý ofsajd Pardubic (na ofsajdy 0:2).
14
Daniel Kovář zastavil za hranicí pravidel Jana Martykána.
13
Martykán se pokoušel dlouhým balónem přihrát Moulisovi, druhý jmenovaný na míč ale nedosáhl.
12
Pardubice kombinují na polovině soupeře.
11
Pas Výborného na Poučka byl příliš dlouhý, balón skončil v autu.
10
Pouček hledal v pokutovém území Leibla, obrana hostů se měla na pozoru.
9
Šnirc zastavil Kováře u postranní čáry za cenu faulu.
8
První rohový kop Ústí nad Labem bude zahrávat Pavel Moulis.
7
Domácí se usadili na ofenzivní části hřiště.
6
Jan Řezníček centroval z pravé strany na Adama Fouska, jehož hlavičku si Marián Tvrdoň pohlídal.
5
Kovář neprošel přes defenzivu Ústí nad Labem.
4
Kateřiňák si na obranné polovině vynutil faul od Řezníčka.
4
Odpískán ofsajd Východočechů (na ofsajdy 0:1).
3
Odkop Vaňka skončil v zámezí, aut ve prospěch Pardubic.
2
Ngandu Joel Kayamba napadá rozehrávku soupeře.
1
Přihrávku Výborného ve velkém vápně zachytil Šmíd.
1
Zahajovací výkop provedl Lukáš Pouček.
1
Zápas bude zahájen o dvě minuty dříve!
Arma nastupuje v modrobílé barvě dresů, Pardubice se představí v dresech červenobílých. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu žlutou.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Ondřej Berka.
Asistenti: Zdeněk Dobrovolný, Marek Podaný.

Delegát svazu: Luboš Helebrant.
Technická delegátka:Adriana Trešlová.
Domácí i hosté volí pro dnešní utkání rozestavení 4-2-3-1.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka (C), L. Vaněk, Šnirc – Martykán, Kateřiňák – Moulis, P. Výborný, Leibl – Pouček. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – Zukič, D. Procházka, Mysliveček, Seidl, Jindráček, Pícha.

FK Pardubice: Šmíd – D. Přibyl, J. Jeřábek (C), Zavadil, M. Jedlička – Kovář, A. Fousek – Řezníček, Pospíšil, Ladra – Kayamba. Trenéři: Jaroslav Míchal, Jiří Krejčí.
Náhradníci: Hrnčíř – Prokopec, Kudrna, P. Valenta, Petráň, J. Bláha, F. Pánek.

Rozhodčí: Berka – Dobrovolný, Podaný; delegáti: Helebrant, Trešlová.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.
Poslední vzájemné ligové utkání obou celků (21. kolo Fotbalové národní ligy; 2. 4. 2016):

FC Pardubice – FK Ústí nad Labem

1:1 (0:0)
Branky: 59. Řezníček – 61. Veverka.
Rozhodčí: Ardeleánu – Vitner, Kotalík.
ŽK: 2. Šejvl – 37. Křapka, 54. J. Peterka, 84. Králík, 89. J. Eliáš.
Diváci: 659.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Ústí nad Labem:

6 zápasů: 1 výhra, 1 remíza, 4 porážky; skóre 8:13, 4 body, 15. místo.

FK Pardubice:
6 zápasů: 1 výhra, 2 remízy, 3 porážky; skóre 6:13, 5 bodů, 13. místo.
Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky předehrávky 7. kola Fotbalové národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí FK Pardubice.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 30,13" s. š., 14° 0′ 58,47" v. d.;
kapacita: 4 000 diváků;
rozměry: 105 x 68 m.