Utkání skončilo poločasovým stavem 3:0. Druhá půle byla vyrovnanější než první, ale tři body nakonec zůstávají na domácí půdě. Ve druhém poločase padly také dvě červené karty, kdy jednu získal Jakub Pícha v šedesáté osmé minutě.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová
Statistiky zápasu:

Branky: 34. a 38. Moulis, 15. Leibl.
ŽK: 26. Kateřiňák, 45. Pouček, 78. Zacharda – 63. Jakub Dvořák II., 67. Machek, 87. Boček.
90+1
Provod se ještě pokusil o snížení, ale bez úspěchu.
90+1
Výborný zabránil Ševčíkovi dostat se do útoku.
90
Hlavní rozhodčí Vojtěch Severýn nastavuje do konce druhého poločasu ještě dvě minuty.
87
Daniel Boček (SOK) za faul proti Michalu Leiblovi (UNL) obdržel žlutý kartónek.
86
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Daniel Prochází přichází na trávník místo Lukáše Poučka.
84
Střídání týmu FK Baník Sokolov! Petr Glaser je nahrazen na hrací ploše Markem Stradou.
83
Přeučil se z dalšího přímého volného kopu neprosadil.
81
Jakub Dvořák II. (SOK) musí odejít z hřiště po druhé žlutě kartě, kterou nyní obdržel za hrubý faul.
Dnešní utkání sleduje 748 diváků.
78
Zdeněk Zacharda (UNL) si do osobních statistik přidává za faul žlutou kartu.
76
Střídání týmu FK Baník Sokolov! Ze hřiště odstupuje Jurij Medvěděv, která je vystřídán Danielem Bočkem.
74
Zeman si vynutil faul na obranné polovině.
71
Machek fauluje Moulise, který společně s Kateřiňákem zahrává přímý volný kop.
68
Jakub Pícha (UNL) se ohnal po soupeři za což nemilosrdně inkasoval červenou kartu a je vyloučen ze zápasu.
67
Pouček pokračuje ve hře bez potřeby ošetření.
67
Vojtěch Machek (SOK) má od sudího Vojtěcha Severýna žlutou kartu za sražení Lukáše Poučka.
66
Pouček leží na hrací ploše, hra je pozastavena.
65
Jakub Dvořák II. z ostrého úhlu nahrál Janu Mejdrovi, ale ten na míč nedosáhl.
63
Jakub Dvořák II. (SOK) obdržel od hlavního arbitra žlutou kartu za faul.
62
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Na lavičku odchází Martin Jindráček, kterého nahradí Petr Výborný.
59
Leibl z dálky vystřelil příliš nad svatyni mužstva FK Baník Sokolov.
57
FK Baník Sokolov své protihráče tlačí ze všech sil, ale Ústí nad Labem si svou svatyni hlídá.
54
Moulis z rohového kopu přihrál Kateřiňákovi, který zamířil vysoko nad.
53
Hraje se převážně na středu hřiště.
50
Přeučil od postranní čáry ústeckou obranu nepřekonal.
49
Jindráček nalezl volného Moulise, ale Přeučil gólu lehce zabránil.
46
Střídání týmu FK Ústí nad Labem! Jakub Pícha nahrazuje na hrací ploše Ivana Šnirce.
46
Arma zahájila první domácí utkání v letošním ročníku velmi slibně a po úvodním poločase vede už 3:0 nad soupeřem ze Sokolova. Skórování zahájil Michal Leibl v patnácté minutě a další dva góly se podařilo vstřelit Pavlu Moulisovi ve třicáté čtvrté a ve třicáté osmé minutě.

Druhý poločas začne přibližně v 19:00 hod.
Statistiky prvního poločasu:

Branky: 34. a 38. Moulis, 15. Leibl..
ŽK: 26. Kateřiňák, 45. Pouček (oba UNL).
Rohové kopy: 3:1.
Ofsajdy: 0:0.
Fauly: 7:3.
45+1
45
Rozhodčí nastavuje jednu minutu do konce prvního poločasu.
45
Lukáš Pouček (UNL) si počínal za hranicí pravidel a obdržel od hlavního sudího žlutou kartu.
44
Peterka je zpět ve hře.
44
Peterka odchází za postranní čáru na ošetření lékaři.
43
Peterka zůstal po bránění hlavičkou ležet na zemi a je přivolán lékař.
43
Přeučil při útočné akci vylákal Zachardu mimo bránu a pokusil se vsítit gól, ale Peterka byl rychlejší a míč odpálil do bezpečí.
41
Martin Jindráček vyslal míč na bránu hostů, ale Jakub Dvořák II. vyrazil míč zpět do hřiště.
39
Glaser vystřelil na branku Army, ale ústecká obrana se měla na pozoru a odrazila míč do bezpečí.
38
Střídání týmu FK Baník Sokolov! Lukáš Sadílek opouští hrací plochu a místo něj nastupuje Adam Čihák.
38
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Jiří Kateřiňák zahrával další rohový kop a svou střelu vyslal do velkého vápna, kde už čekal připravený opět PAVEL MOULIS. Druhý jmenovaný si připisuje druhou branku do osobních statistik a Arma vede už 3:0 nad týmem FK Baník Sokolov.
37
Mejdr zblokoval v poslední vteřině zblokoval Leibla.
36
Kateřiňák vyslal svůj pokus mimo.
34
PAVEL MOULIS z předbrankového prostoru překonal Jakuba Dvořáka I. a Ústí nad Labem ve třicáté čtvrté minutě vede už 2:0.
33
Po pozastavené hře se Jindráček staví zpět na nohy a pokračuje ve hře.
33
Jindráček zůstává ležet na zemi, vypadá to na zranění nohy.
32
Moulis z přímého volného kopu nahrál Miskovičovi, který se ale z velkého vápna prosadit nedokázal.
29
Peterka pro jistotu odkopl míč za postranní čáru.
26
Jiří Kateřiňák (UNL) inkasuje žlutou kartu za podražení Vojtěcha Machka.
25
Jakub Dvořák I. se nyní prezentoval skvělým zákrokem proti Jiřímu Miskovičovi.
25
Moulis promarnil krátkou přihrávku od Poučka.
23
Leibl fauloval na útočné polovině Mejdra a jedná se už o pátý faul Ústí nad Labem.
21
Kateřiňák z dálky zamířil vedle svatyni hostů.
21
Pouček vystřelil na poslední chvíli mimo.
19
Madveděv přímý volný kop v gól neproměnil.
18
FK Baník Sokolov se snaží o vyrovnání, ale Ústečtí se brání co jim síly stačí.
15
Petr Glasar zahrával první rohový kop utkání a míč kopl do shluku před sokolovskou brankou. U branky hostů si s míčem pohrávall MICHAL LEIBL, který po chvíli zneužil situace a přelstil Jakuba Dvořáka I. z těsné blízkosti.
14
Pouček z ostrého úhlu hostující obranu nepřekonal.
11
Pouček mohl zavést vedení, avšak těsně minul branku Sokolovu.
10
Arma kombinuje na útočné polovině.
7
Miskovič nahrál Šnircovi, který zahlédl volného Poučka. Obrana hostů si však protihráče pohlídala a Ústeckým nedovolila gól vstřelit.
7
Nařízený přímý volný kop se sokolovským fotbalistům nepodařil podle představ.
6
Miskovič hledal Poučka, ale ten na míč ve velkém vápně nedosáhl.
4
Kateřiňák od postranní čáry pálil do shluku před sokolovskou brankou, ale hostující gólman byl pozorný a míč vychytal.
2
Sokolovští fotbalisté dvakrát shodili ústecké hráče, ale rozhodčí ani jednou hru nepozastavil.
1
Arma je prozatím aktivnější a míč má převážně na svých kopačkách.
1
Arma nastupuje v modrobílé barvě dresů, Sokolov ve žlutočerné. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu červené.

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Zeman, Zukič, Peterka (C), Šnirc – Miskovič, Jindráček, Kateřiňák – Moulis, Pouček, Leibl.
Náhradníci: Tvrdoň – Martykán, Procházka, Vaněk, Mysliveček, Výborný, Pícha.

FK Baník Sokolov: Jakub Dvořák I. – Mejdr, Vondráček (C), Ševčík, Jakub Dvořák II. – Sadílek, Machek, Medvěděv – Glaser – Přeučil, Provod.
Náhradníci: Belaň – Průcha, Blažek, Klusák, Boček, Strada, Čihák..
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-2-1-3, hosté nastoupí ve formaci 4-3-1-2.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Vojtěch Severýn.
Asistenti: Miloš Vitner, Milan Matejček.

Delegáti svazu: Patrik Filípek, Roman Hrubeš.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují domácí mužstvo FK Ústí nad Labem.

Rozhodčí: Machálek – Kotík, Boček.
ŽK: 43. Peterka, 68. Králík, 83. Výborný – 44. Jablonský, 50. Dvořák II, 63. Kopečný.
Diváci: 745.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Ústí nad Labem:

1 zápas: 0 výher, 0 remíz, 1 porážka; skóre 1:2, 0 bodů, 14. místo.

FK Baník Sokolov:
1 zápas: 0 výhry, 1 remíza, 0 porážek; skóre 2:2, 1 bod, 4. místo.
Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 2. kola Fotbalové národní ligy ČR. Hráči FK Ústí nad Labem hostí doma FK Baník Sokolov.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov.