Fotbalová národní liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Líšeň - 27. března 2024   15:00

Varnsdorf
Varnsdorf
47' Vojta
1:1
(0:1)
Líšeň
Líšeň
33' Polášek
Varnsdorf
Vaňák – Zálešák, Kubista (C), Kouřil, Ambler (82. Vlk) – Kříž (59. Samko), Polyák – Gembický (68. Hodek), Kosař (81. Podzimek), Stránský – Vojta (82. Rudnytskyy).
Pešl – Penc.
Vokoun – Vodrážka, Hádek
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
352 diváků
Líšeň
Šulla – Sokol, Joković, M. Jeřábek (C), Dziuba – Aldin (90+3. Džupenjuk), Mionić, Gerža (77. Hapal), Tauš (70. Raab), Čermák – Polášek.
Vajner – Hochman, Janeček, Cupal.

90+4'
90+4'
Hodek hlavičkuje těsně vedle a sudí ukončuje zápas.
90+4'
Poslední akce. Roh pro domácí.
90+3'
Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
ze hřiště odchází Ibrahim Aldin, přichází Dmytro Pavlovyč Džupenjuk.
90+2'
Hosté vybojovali rohový kop.
90'
Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Pavlo Rudnytskyy).
89'
Váňák chytá hlavičku Čermáka.
88'
Další ofsajd Varnsdorfu.
87'
Vlk podruhé v krátké době ztratil jednoduchý míč. Naštěstí ho zastoupil jiný spoluhráč.
86'
Svěřenci Miroslava Holeňáka přežili těžké chvíle, když je Líšeň zatlačila a obléhala velké vápno.
85'
Roh pro Marvany.
83'
Kouřil neměl komu, tak zkusil dlouhý míč za obranu. Ofsajd.
82'
Samko z přímého kopu mířil pod víko, Šulla vytáhl parádní zákrok. Roh.
82'
Střídání v týmu FK Varnsdorf:
ze hřiště odchází Martin Ambler, přichází Matěj Vlk,
ze hřiště odchází Matyáš Vojta, přichází Pavlo Rudnytskyy.
81'
ze hřiště odchází Jakub Kosař, přichází Ondřej Podzimek.
79'
Stránský dostává dodatečně žlutou kartu za zákrok na polovině hřiště.
78'
Hra je nyní často přerušována fauly.
77'
ze hřiště odchází Patrik Gerža, přichází Ondřej Hapal.
76'
Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Jakub Kosař).
76'
Varnsdorf teď pěkně kombinoval, jenže se nenašel nikdo, kdo by to vzal na sebe a vystřelil.
74'
Poslední jmenovaný zkusil nyní vystřelit, ale podklouzl při tom. Šulla nemá problém.
73'
Vaňák si došel do vzduchu pro míč a rychle rozehrál na Samka, který si sice obhodil protihráče, dalšího už ale obejít nedokázal.
72'
Rozehranou standardní situaci na přední tyč se snažil zakončit Kouřil, mířil ale vedle.
71'
První vteřiny na hřišti, první souboj a hned žlutá karta pro hostujícího Raaba.
70'
ze hřiště odchází Martin Tauš, přichází Lukáš Raab.
68'
ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Jakub Hodek.
67'
Polyák chtěl zrychlit hru po lajně, jeho centr byl ale příliš dlouhý.
65'
Kosař si pohlídal Čermáka, který chtěl zakončit nabídku z rohového kopu.
64'
Sokol ale míří nad zařízení.
64'
Kubista se dopustil faulu před hranicí vlastního vápna. Marvani mají slibnou standardní situaci.
63'
Gembický se prodral přes tři hráče, jenže následná střela byla zablokována.
61'
Gerža zneškodnil Amblera za cenu faulu.
60'
Dnešní utkání sleduje 352 diváků.
59'
ze hřiště odchází Dominik Kříž, přichází Denny Samko.
58'
Ambler šel do souboje, po kterém zůstává na zemi.
57'
Čermák vidí žlutý kartonek, ale ne za faul, který způsobil, ale za následné prupovídky.
55'
Hraje se převážně na polovině hřiště. Oba týmy dobře dostupují a znemožňují něco vymyslet.
53'
Kříž nestíhal Sokola a musel zatáhnout ruční brzdu, za což vidí žlutou kartu.
52'
Domácí se provinili faulem na útočné polovině.
50'
Zálešák pláchl po lajně, našel Stránského, jehož střela končí díky teči na rohu.
49'
Marvani zahrávali roh, Kouřil odvrací hlavičkou.
47'
Varnsdorf právě vstřelil branku! Konečně to domácím vyšlo. Gembický rozehrál roh na přední tyč, kam si seběhl MATYÁŠ VOJTA a srovnává, 1:1.
46'
Varnsdorf začal aktivně, vybojoval roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
45+1'
45'
Sudí nastavuje jednu minutu.
44'
Je tady další centr, ale Šula chytá.
43'
Domácí se snaží něco vymyslet, Gembický ale centrem nikoho nenašel.
41'
Gembický pláchl po lajně, míč si ale příliš předkopl a skončil mimo hrací plochu.
40'
Domácí jsou sice aktivní, ale chybí zkrátka přesnost. Což je stojí mnoho sil.
39'
Další roh pro domácí.
38'
Aldin napřáhl z hranice vápna, jeho pokus ale skončil na vedlejším hřišti.
37'
Vojta sice vybojoval další roh pro svůj tým, ale i tento roh byl zahrán bídně a Marvani bez problémů odvrací.
35'
Varnsdorf doplácí na nevyužité standardní situace. Přetažený roh na zadní tyč nikoho v oranžovém nenašel.
33'
Líšeň právě vstřelila branku!
Sprcha pro domácí hráče! Z ničeho nic se míč dostal za obránce, kde byl úplně osamocen MAREK POLÁŠEK, který tváří v tvář překonal Vaňáka, 0:1.
32'
Nic vážného to ale nakonec nebude. Hra pokračuje.
30'
Hra je opět přerušena. Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na zemi.
29'
Také na druhé straně se zrodila šance! Aktivně hrající Gerža se dostal k odraženému míči po skrumáži ve vápně a tvrdou střelou orazítkoval břevno. Pravděpodobně tam ještě byla teč některého z hráčů.
28'
Největší příležitost zápasu! Stránský zpětnou přihrávkou našel na puntíku volného Gembického, který ale v plném běhu přestřelil odkrytou bránu.
26'
Hra je přerušena, Sokol dostal míčem do hlavy a je otřesen.
24'
Kouřil vyslal míč za obranu, Zálešák ale odcentroval do připraveného obránce. Navíc tam byla teč, hrát tak budou Marvani.
23'
Kosař si po delší době řekl o míč, udělal dva rychlé kroky do středu hřiště a vystřelil. Střela mu však vůbec nesedla a Šulla chytá.
21'
Centr Zálešáka proletěl vápnem jako nůž máslem. Hosté odvrací.
20'
Ambler si pokryl míč před dotírajícím Geržou, který nakonec fauluje.
19'
Domácí se snaží kombinovat a hledají cestu v hostující obraně. Zatím marně, Gembický s průnikem neuspěl.
17'
Také Varnsdorf se provinil nedovoleným zákrokem.
16'
Marvani se dostali více do hry. Chybí ale přesnost.
15'
Aldin napřáhl, ale dvoumetrový Kouřil se mu položil do střely a zabránil pokusu skórovat.
14'
Sledujeme pasáž plnou nepřesností, tohle není pohledný fotbal
13'
Šulla opět pozorný a sebral že vzduchu další centr mířící do vápna.
12'
Máme za sebou teprve dvanáct minut, ale Kříž už několikrát pocítil, jaké to je, když někdo fauluje.
11'
Kubista se snažil centrovat za obranu hostů, míč si pohlídal pozorný Šulla.
10'
Gembického snahu ukončil hvizd sudího, ofsajd.
9'
Marvani se dostali k první střele. Po kombinaci vystřelil jeden ze záložníků, mířil ale doprostřed brány.
8'
Dlouhý pas za obranu tentokrát Stránský nestihl.
6'
Další faul hostů. Varnsdorf chtěl zrychlit hru, nemyslel ale na přesnost.
5'
Centr na přední tyč hosté odvrací. Míč ale opět končí na domácích kopačkách.
4'
Ambler vybojoval faul, provinil se Gerža.
3'
Varnsdorf drží míč na svých kopačkách.
2'
Kříž si vyměnil míč s Gembickým a prokličkoval se do vápna, následná střela bodlem ale míří vysoko nad.
1'
Stránský stihl dlouhý pas do lajny a centrem hledal na přední tyčí Vojtu, jeho pokus Marvani zablokovali na roh.
1'
Úvodní výkop obstará Líšeň.
Domácí dnes nastoupí v oranžových dresech, hosté mají tradičně bílé.
SK Líšeň

Brněnský tým se zatím v letošním ročníku pohybuje ve středu tabulky. V devatenácti zápasech získal sedmadvacet bodů a je osmý. Do jarních bojů vstoupila Líšeň domácí prohrou 0:1 s Žižkovem, následně ale dokázala stejným výsledkem venku porazit Příbram. Naposledy deklasovala na domácí půdě Opavu 3:0, dvakrát se prosadil Pavel Sokol.

FK Varnsdorf

Severočeši vstoupili do jarních bojů bezbrankovou remízou ve Vlašimi, týden na to doma podlehli pražské Dukle, která rozhodla v poslední minutě zápasu z pokutového kopu. Tříbodové vítězství přišlo 17. března proti rezervě Sparty. Varnsdorf díky trefám Kříže a Stránského zvítězil 1:2 a před dvacátým kolem se odrazil ze dna tabulky. Aktuálně je FK Varnsdorf čtrnáctý s 20 body.

„Bude to těžký zápas. Ostatně jako každý jiný ve druhé lize. Měli jsme delší dobu se na zápas připravit, doma chceme urvat další důležité tři body,“ řekl před zápasem Vojtěch Stránský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.