To je z tohoto utkání pro tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na počtenou.

Ofsajdy 1:1
Nemožné se stalo skutečným. Favorizované Moldavsko za celých 94 minut nedokázalo najít recept na poctivou obranu hostí a prohrálo tak 0:1.
Domácí měli míč téměř stále na svých kopačkách, vytvořili si mnoho příležitostí, avšak žádná si nenašla cestu do branky dnes vynikajícího Büchela. Hosté ohrozili branku Cebana pouze zřídka a přesto zvítězili. V 74. minutě totiž předvedl parádní přímý kop kapitán Burgmeier, díky kterému si Lichtenštejnsko odváží 3 body za první výhru na hřišti soupeře v historii evropských kvalifikací.
90+4
90+3
Spokojení fanoušci Lichtenštejnska již dopředu slaví bodový zisk svých miláčků, který se v tomto utkání příliš nečekal.
90+2
Spolehlivý brankář Büchel zasáhl po hlavičce Ginsariho.
90
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty.
90
A další střídání hostí. Ze hřiště odešel zraněný Quintans, jehož vyměnil Kieber.
88
Taktické střídání na straně hostí. Odchází M. Büchel, přichází Gubser.
88
Trenér domácí reprezentace Alexandr Kurteyan stále stojí u pomezní čáry, odkud burcuje své svěřence. Uvidíme, co Moldavsko v posledních minutách vymyslí.
86
Kühne vybojoval pro hosty rohový kop.
84
Moldavsko se marně snaží dobýt branku Lichtenštejnska. To se blíží k velice překvapivému vítězství.
81
Spătaru se ocitl v ofsajdovém postavení.
79
Salanovič se ochotně složil k zemi a hlavní rozhodčí mu zaslouženě uděluje žlutou kartu.
78
Další pěknou střelu domácích měl na svědomí Ionita, ale Büchel nemusel zasahovat. Moldavští hráči pravděpodobně nechali své střelecké kopačky v šatně.
77
Nový hráč na place Suvorov vyzkoušel své štěstí, jeho levačka však netrefila branku.
75
Moldavsko reaguje na nepříznivé dění dalším střídáním. Z trávníku odešel Patras a nahradil jej Suvorov.
74
Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné! Hosté prakticky celých 74 minut bránili, ale i přesto se dostávají do vedení. Kapitán FRANZ BURGMEIER si vzal na starost přímý kop a krásnou střelou do šibenice nedal Cebanovi žádnou šanci.
73
Hosté rozehrají standardní situaci na hranici velkého vápna, uvidíme, jak s touto dobrou příležitostí naloží.
70
Po pěkné kombinaci na krátko se do šance řítil Ginsari, těsně před ním však zakročil Kaufmann a na chvíli hosty uklidnil.
67
K další střele se dostal Dedov, ale opět mířil mimo branku hostí.
65
Bezzubé Moldavsko stále nemůže najít recept na hustou obranu Lichtenštejnska. V posledních minutách tempo hry spíše připomíná utkání okresního přeboru, než reprezentační klání.
64
Držení míče hraje stále ve prospěch domácích – 65% – 35%.
62
K prvnímu střídání dojde i na straně Lichtenštejnska. Odchází Brändle, přichází Kühne.
59
K dalšímu zakončení se dostal domácí Dedov, avšak i tentokrát mířil nepřesně.
56
Domácí budou poprvé střídat. Ze hřiště odchází ne příliš viditelný Cojocari, kde ho nahradí Spătaru.
55
První žlutou kartu tohoto střetnutí si vysloužil Brändle za faul na Raca.
52
Nebezpečnou střelu z dálky vyslal Dedov! Dalekonosný pokus levou nohou těsně minul Büchelovu svatyni.
51
Po faulu Gaţcan na Brändle rozehrají hosté přímý kop, dostanou se tak na alespoň malou chvíli k balonu.
50
Domácí jsou lepším týmem i na začátku druhého poločasu. Hosté se zatím vůbec nedostali k míči.
46
Je za námi první půle kvalifikačního utkání mezi Moldavskem a Lichtenštejnskem.
Domácí drželi míč téměř celý poločas a hosty vůbec nepouštěli do hry. Přesto mohlo vstřelit úvodní branku právě Lichtenštejnsko. Vyloženou šanci však spálil Christen. Těsně po této akci se mohli dostat do vedení domácí, ale Büchel dobrými zákroky zatím drží svůj celek.
Obě reprezentace tak odešly do šaten za nerozhodného stavu 0:0.
45+2
45+1
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, který však špatně zakončil Salanovič. Jeho střela šla vysoko nad.
45
Rozhodčí Gestranius nastavil 1 minutu.
45
Dedov v poslední minutě vybojoval pro Moldavsko rohový kop.
43
Patras se prodíral do vápna hostí, ale nakonec se sám zamotal do vlastních kliček.
42
Lichtenštejnsko se po dlouhé době dostalo na půlku domácích, centr kapitána Burgmeiera však v poklidu schoval do svých rukavic Cebanu.
41
Další šance domácích. Po dobré kombinaci se k zakončení dostal Gaţcan, jenž střílel pouze do míst, kde stál připravený brankář hostí.
39
Další zákrok Büchela, tentokrát po nebezpečné střele Ionity.
37
Polverino předvedl nebezpečný šlapák na Patrase. Hlavní rozhodčí mu zatím jen domlouvá.
34
Domácí pokračují ve velkém tlaku. Do další šance se dostal Ginsari, ale Büchel byl znovu připraven k rutinnímu zákroku.
32
Neuvěřitelný zákrok obránce Kaufmanna! Hostující brankář vyběhl až na hranici velkého vápna a míč vyboxoval pouze k nohám Ionity, jeho lob už mířil do odkryté branky, avšak Kaufmann na poslední chvíli míč odkopl z brankové čáry.
29
Hosté se z čistajasna dostali do obrovské příležitosti! Po chybě obrany se do vyložené šance dostal Christen, avšak Cebanu svůj tým výborným zákrokem podržel.
26
Dedovův nepovedený centr v poklidu odkopla obrana hostí.
25
Burgmeier nedovoleně zastavil Ginsariho, Moldavsko tak zahraje přímý kop z nebezpečné pozice.
23
Lichtenštejnsko se dostává k míči jen zřídka, domácí reprezentace však zatím nenašla recept na hustý obranný blok hostí.
21
Domácí se dostali do první vážnější situaci. Výborný centr Armase našel na malém vápně Ginsariho, který hlavičkoval pouze do míst, kde stál připravený brankář Büchel.
20
Epureanu hledal nadýchaným centrem v pokutovém území Ionitu, ale ten na míč nedosáhl. Hosté se tak na chvíli dostanou k míči.
19
Hosté se výjimečně dostali do nadějné situace, kterou však zhatil výborným skluzem obránce Armas.
17
Po faulu Ionity ve vzdušném souboji zůstává na zemi ležet Polverino.
13
Büchel musel zasahovat po střele Ionity.
11
V úvodních minutách je držení míče 70% – 30% ve prospěch Moldavska.
10
Armas byl faulován Salanovičem. Domácí tak zůstanou u míče.
8
Ze začátku utkání je očekávaně více u míče domácí reprezentace, která je v tomto klání papírovým favoritem.
4
Büchel musel poprvé zasahovat po málo razantní hlavičce Dedova.
2
Fotbalisté Lichtenštejnska si v dnešním zápase navlékli černé pásky na památku zesnulého Rainera Haslera. Pravděpodobně nejlepší fotbalista v historii tohoto státu zemřel na konci října po dlouhé nemoci ve věku 56 let. Jeho syn Nicolas dnes nastoupil v základní sestavě.
1
Utkání je připraveno. Domácí nastoupili v modrých dresech, hosté v červených.
Oba celky za velkých ovací fanoušků vchází na hrací plochu, na řadě jsou hymny.
Aktéři dnešního utkání se již nachází v tunelu, kde čekají na pokyn ke vstupu na připravenou hrací plochu Kišiněvského stadionu.

Moldavsko: Cebanu – Golovatenco, Epureanu (C), Armas – Racu, Gaţcan, Cojocari, Patraș – Gînsari, Ionita, Dedov.
Náhradníci: Calancea, Coșelev – Jardan, Erhan, Gheorghiev, Rata, Carp, Focşa, Suvorov, Spătaru.

Lichtenštejnsko: Büchel – Quintans, Kaufmann, Wieser, Burgmeier (C) – A. Christen, Brändle, Polverino – M. Büchel, Hasler – Salanović.
Náhradníci: Biçer – Kühne, Flatz, Gubser, Wolfinger, Erne, Kieber.

Rozhodčí: M. Gestranius – J. P. Aravirta, M. Alakare.
Lichtenštejnsko

Hosté jsou považováni za největšího outsidera skupiny G, což se také v úvodních utkáních výrazně ukázalo. Reprezentace Lichtenštejnska dokázala nasbírat pouze 1 bod za remízu 0:0 s Černou Horou. Zbylé dva zápasy hosté nezvládli a padli 4:0 na hřišti Ruska, respektive 2:0 se Švédskem. Díky těmto výsledkům se Lichtenštejnsko prozatím nachází na poslední příčce s 1 bodem a nepříznivým skórem 0:6.
Moldavsko

Domácí fotbalisté patří ve skupině G mezi celky, s kterými se nepočítá na postup do hlavní fáze, přesto jsou v tomto střetnutí považováni za favority.
Moldavsko v úvodních třech zápasech vybojovalo pouze bod za překvapivou remízu 1:1 na půdě Ruska. Zbylé dvě utkání prohrálo a to s Černou Horou a s Rakouskem. Domácí reprezentace se tak zatím krčí na 5. místě s 1 bodem a skórem 2:5.

Utkání bude mít na starosti čtveřice finských rozhodčích. Tím hlavním bude Mattias Gestranius, jemuž budou na čarách vypomáhat Jan-Peter Aravirta a Mikko Alakare. Pozici čtvrtého sudího zaujme Matti Heininen.
Příjemný sobotní podvečer všem fotbalovým příznivcům. Kvalifikace na fotbalové Euro pokračuje dalšími souboji v rámci základních skupin. V tomto utkání na sebe narazí Moldavsko a Lichtenštejnsko. Obě seniorské reprezentace se proti sobě představí poprvé v historii. Komentovaným přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.