Je konec! Rusové zvládli důležité kvalifikační utkání a v domácím prostředí porazili Švédsko 1:0!

První poločas nabídl skutečně velmi dobrý ofenzivní výkon ruského týmu! Hned ve čtvrté minutě mohl udeřit Dzjuba, nicméně jeho akrobatické zakončení nevyšlo. O čtyři minuty později se zaplněná Otkrytie Arena radovala, nicméně branka nemohla být uznána pro ofsajd. V 16. minutě měl obrovskou šanci Oleg Šatov, který však ve vápně poslal míč těsně mimo! Následovalo hluché období, které rozsekl v 38. minutě Arťom Dzjuba první brankou! Útočník Zenitu doklepl střelu Širokova.

Druhý poločas nenabídl tak dobrý fotbal, jako poločas první. V 82. minutě mohlo Rusko rozhodnout o svém vítězství, když se do zakončení dostal Kokorin. Z brankové čáry však míč vykopl Olsson! V samotném závěru mohl Kokorin udeřit z rychlého protiútoku, avšak minul! V poslední minutě nastaveného času vystřelil z hranice vápna Erik Forsberg, jeho ránu však vyrazil výborný Akinfejev!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu brzy nashledanou!
90+5
90+4
To jsou věci! Švédové mohli v samotném závěru vyrovnat! Jimmy Durmaz poslal do vápna centr z nouze, který sklepl hlavičkou Antonsson pro Emila Forsberga, jehož přízemní střelu však výborným zákrokem vyrazil Igor Akinfejev!
90+3
Dlouhý nákop Andrease Isakssona měl Švédsku pomoci vyrovnat, nimcéně míč získal Oleg Kuzmin, který jej pohotově poslal dopředu na Dzagojeva. Středopolař CSKA našel naběhnutého Kokorina, kterého však vychytal Isaksson!
90+2
Na druhé straně vyrazilo Rusko do rychlého protiútoku! Alan Dzagojev poslal do vápna krásný lob, který našel Alexandera Kokorina, kterému však zakončení nesedlo, a jeho střela mířila nad branku!
90+2
Na pravé straně se dokázal uvolnit Jimmy Durmaz, který poslal přes obránce Kuzmina do vápna výborný centr, který těsně před Toivonenm přizvedl stoper Vasilij Berezuckij!
90+1
Švédsko se v nastavení probojovalo k rohovému kopu! Rozehrávky se ujal Sebastian Larsson, který poslal do vápna ideální centr, nicméně obrana Ruska jej dokázala odvrátit.
90
Hlavní rozhodčí Mark Clattenburg nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
Rusko se pokoušel dostat do rychlého protiútoku. Ve středu hřiště dobře zapracoval Alan Dzagojev, který našel dlouhým centrem Alexandera Kokorina, ten se však v daný moment nacházel v ofsajdovém postavení.
88
Následný rohový kop rozehrál Sebastian Larsson, který poslal do vápna nadýchaný centr. Obrana Ruska však poslal míč zpět k záložníkovi Sunderlandu, který vypálil. Jeho ránu však lapil Isaksson!
88
Švédové měli výbornou příležitost na srovnání skóre! Do vápna dostal ideální přihrávku střídající Marcus Berg, který si míč zpracoval a vypálil! Jeho ránu však výborným zákrokem vyrazil nad branku Igor Akinfejev!
87
Tvrdý souboj s Marcusem Bergem svedl na levé straně střídající Ionov. Následně do souboje vlétl také Igor Šatov, který poslal k zemi Sebastiana Larssona. Tento zákrok už hlavní sudí musel odpískat.
85
Ruský tým se dobrou prací ve středu hřiště dostal do protiútoku, který táhl středem hřiště střídající Ionov. Následně poslal míč na Alana Dzagojeva, který měl pálit zprvní, to však neudělal, a následně byl zahnán na levou stranu.
84
Následně ruská reprezentace provádí své poslední střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází křídelník Roman Širokov, kterého nahrazuje Alexej Berezuckij, který by se měl zatáhnout do obrany!
83
Ruosvé i nadále útočí! Na pravé straně si dokázal udělat prostor obránce Igor Smolnikov, který poslal do vápna nebezpečný centr. Nejlépe se však zorientoval stoper Antonsson, který míč odkopl do bezpečí.
82
Teď však mělo Švédsko velké štěstí! Alan Dzagojev poslal skvělou křížnou přihrávku do vápna, na kterou si naběhl Alexandr Kokorin. Jeho zakončení však nebylo nikterak razantní, nicméně míč směřoval do branky. Na brankové čáře však míč vykopl obránce Martin Olsson!
81
Žlutou kartu dostává Oleg Kuzmin (Rusko).
81
Rusové zcela propadli ve středu hřiště a Švédsko mířilo do protiútoku. Po pravé straně postupoval Markus Berg, který poslal svůj centr na Forsberga, ten však míč ztratil.
80
Rusové provádějí druhé střídání v tomto zápase! Nejedná se však o Smolnikova, který pokračuje v zápase! Ze hřiště odchází jediný střelec tohoto utkání, Arťom Dzjuba, kterého nahrazuje na posledních deset minut Ionov.
79
Na začátku zajímavé kombinace hostujícího Švédska byl Sebastian Larsson, který poslal míč do středu, kde jej tečoval Marcus Berg. Nabíhající Toivonen se však již k míči nedostal.
78
Na trávníku zůstal ležet obránce Igor Smolnikov, který si pravděpodobně ublížil v souboji s Toivonenem. Leonid Sluckij už u postranní čáry připravuje další střídání, uvidíme, zda-li se bude jednat právě o Smolnikova.
76
Rusko zvolilo hodně vysoké napadání, což udělalo problém Antonssonovi. Zkušený švédský stoper však sitauci dokázal vyřešit! Následně byl ve středu hřiště faulován Toivonen, a Švédsko zůstává u míče.
75
Další nebezpečný centr poslal z pravé strany Sebastian Larsson. Pro míč si šel Akinfejev, nicméně mu vyklozl! Naštěstí pro domácí se míč odrazil přímo ke Kuzminovi, který jej vyváží.
74
Poprvé se při práci s míčem představil Oleg Kuzmin, který našel ve středu hřiště Dzujubu, tomu však nesedlo zpracování a nabídl tak míč Ekdalovi. Švédský záložník však rovněž špatně přihrál, a u míče je domácí reprezentace.
73
Na druhé straně mohlo zahrozit! Z pravé strany poslal do vápna ideální centr Sebastian Larsson, který našel Jimmy Durmaze, který přeskočil Ignaševiče. Jeho hlavička však směřovala nad břevno branky Igora Akinfejeva!
72
Andreas Isaksson si přihrávkou na stopera Antonssona přidělal lehké problémy, neboť zkušený stoper poslal míč zpět. Brankář Švédska však situaci zvládl a míč před dotírajícím Dzjubou odkopl.
71
Rusové přichystali první střídání v tomto zápase! Velmi dobrý výkon odvedl zkušený Jurij Žirkov, který však své působení na trávníku právě ukončil. Na jeho místo přichází Oleg Kuzmin.
70
Dzjuba dostal naloženo v souboji s Andreasem Granqvistem, nicméně dle názoru hlavního rozhodčí se o nedovolený zákrok nejednalo. Švédsko může nadále kombinovat!
69
Na pravé straně se následně prezentoval nedovoleným zákrokem Martin Olsson, který poslal k zemi Alexandera Kokorina. Rozehrávky následné standardní sitauce se ujal Jurij Žirkov, jehož centr byl však hodně nepovedený.
68
Následný rohový kop rozehrál právě Oleg Šatov, jehož centr mířil na hranici malého vápna, kde se však míče zmocnil stoper Antonsson. Tomu však rozehrávka nevyšla, a Rusové se dostali k míči. Následně pálil z pravé strany Kokorin, ale Isaksson opět zasáhl!
67
Na levé straně se dokázal uvolnit Oleg Šatov, který dostal zajímaovu přihrávku od Žirkova. Ruský křídelník dokázal odcentrovat přes Berga, nicméně jeho pokus srazil na rohový kop Antonsson.
66
Švédové se rychlou kombinací dostali na útočnou polovině. Hodně prostoru dostal na levé straně Emil Forsberg, který svůj centr směřoval na nabíhajícího Sebastiana Larssona. Ten se však k hlavičce přes Ignaševiče nedostal.
65
Na druhé straně dostal hodně prostoru ve středu hřiště Alan Dzagojev, který se odhodlal ke střele. Andreas Isaksson byl však na místě, a míč v klidu lapil do rukavic!
64
Na druhé straně spadl ve vápna útočník Arťom Dzjuba, kterého viditelně zatahal za dres stoper Mikael Antonsson. Hlavní rozhodčí však tento souboj jako nedovolený neposoudil!
63
Igor Akinfejev měl nějaké lehké zdravotní problémy, nicméně je již po ošetření a vypadá to, že brankář CSKA by měl být v pořádku! U postranní čáry se začal rozcvičovat Lodygin, nicméně do hry nezasáhne.
62
Švédové se krásně dostali přes střed hřiště! Střídající Ola Toivonen krásně přenesl hru na levou stranu, kde se nacházel Emil Forsberg. Mladý útočník Lipska zakončoval nadvakrát, nicméně první pokus skončil na tyči a ten druhý v boční síti!
61
Švédský tým provádí druhé střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází obránce Pierre Bengtsson, který odvedl slušnou práci. Na jeho místo přichází útočník Markus Berg, což značí, že trenér Hamrén chce posílit ofenzivu!
60
Švédové se při rozehrávce dostali pod tlak, tudíž obránce Antonsson musel zvolit dlouhý nákop na Durmaze. Záložník Olympiakosu však míč na hrací ploše nestihl.
58
Alan Dzagojev poslal výbornou přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl Igor Smolnikov, který odcentroval. Centr obránce Zenitu však skončil přímo v zámezí.
57
Dlouhý výkop Andrease Isakssona hledal na levé straně Forsberga, nicméně ten prohrál hlavičkový souboj se Smolnikovem. Následně ruský obránce hledal dlouhým nákopem za obranou Dzujubu. Stoper Antonsson lehce zaváhal, nicméně Isaksson byl velmi pohotový.
56
Švédové si však míče příliš dlouho neužili, a k míči se dostala opět domácí reprezentace. Míč se dostal až na hranici vápna, kde se nacházel Dzjuba. Jeho ránu však zablokovala obrana Švédska.
55
Domácí navazují na dobrý výkon z prvního poločasu, a jsou aktivnější. Z levé strany posílal do vápna centr Jurij Žirkov, nicméně ten odvrátil pohotový Antonsson. Tomu kryl záda ještě brankář Isaksson.
54
Rusové podnikli další postupný útok na polovině Švédska. Ve středu hřiště se dokázal uvolnit Alexander Kokorin, který hledal křížnou přihrávkou Arťoma Dzjubu, nimcéně ten na míč těsně nedosáhl!
53
Následné standardní sitauci se ujal domácí Alan Dzagojev, který poslal do vápna zajímavý centr, a k hlavičce se dostal Berezuckij, nicméně jeho pokus letěl nad branku. Následuje odkop od branky Isakssona.
52
První žlutou kartu ze švédského týmu dostává Pontus Wernbloom, který u postranní čáry ostře zajel pod nohy Alexandra Kokorina. Zcela zasloužená žlutá karta!
49
Švédský tým vstoupil do druhého poločasu jednoznačně aktivněji! Na pravou stranu dostal přihrávku Jimmy Durmaz, který přesprintoval Smolnikova a odcentroval. Na jeho centr si nabíhal Toivonen, nicméně k hlavičce se nedostal.
48
Tentokrát ve středu hřiště zaúřadoval Pontus Wernbloom, který poslal skvělou přihrávku za obranu, kterou našel Emila Forsberga, tomu však sebral míč Akinfejev, přes kterého mladý útočník přepadl.
47
Velmi pěknou individuální akci předvedl na levé straně Jimmy Durmaz, který následně před vápnem předával míč Forsbergovi. Mladý útočník Lipska však následnou přihrávku na Toivonena pokazil.
46
Švédský trenér Erik Hamrén sahá hned v úvodu prvního poločasu k velmi překvapivému kroku! Ze hry odchází Zlatan Ibrahimović, který v prvním poločase skutečně nepodal ideální výkon. Na jeho místo přichází Ola Toivonen.
46

Druhý poločas začne přibližně v 19:02!
45+1
45+1
Jurij Žirkov dostal zajímavý centr na levou stranu, nicméně musel vyhrát souboj s Bengtssonem, což se také povedlo. Jeho následný centr však neznamenal pro branku Isakssona žádné nebezpečí.
45
Igor Smolnikov se dokázal uvolnit ze souboje s Martinem Olssonem, nicméně následná narážečka s Kokorinem vůbec nevyšla, neboť křídelník Dinama Moskva poslal míč do zámezí.
44
Stále nic nového! Rusové jsou momentálně s míčem na útočné polovině, nicméně i nadále se jim nepodařilo branku Andrease Isakssona ohrozit. Obrana Švédska momentálně pracuje výborně.
43
Rusové momentálně kontrolují hru na vlastní polovině, nicméně Švédové výrazně zvýšili svou aktivitu při napadání! Zatím však míč nezískali ...
42
Švédové se však k míči dostali velmi rychle zpět! Na levé straně zaúřadoval právě Olsson, který poslal do vápna zajímavý centr, na ten si naskočil Durmaz, nicméně jeho hlavička směřovala mimo.
41
Švédové nadějně kombinovali na útočné polovině, nicméně středopolař Pontus Wenbloom poslal hodně rychlou přihrávku na levou stranu, kam si nabíhal Olsson. Levý obránce však neměl šanci rychlý mčí záložníka CSKA stihnout!
40
Rusové jsou na tom momentálně psychicky velmi dobře! Domácí se hnali do dalšího útoku, nicméně vše zastavil hvizd hlavního rozhodčího, který odpískal nedovolený zákrok Dzagojeva v souboji s Sebastianem Larssonem.
38
Rusko právě vstřelilo branku!
Rusové se zcela zaslouženě dostávají do vedení! Celá akce začala na pravé straně, kde výborně zakombinoval Smolnikov s Širokovem. Domácí kapitán posílal patičkou míč do vápna, nicméně obránce Zenitu se ke střele nedostal. Míč se však odrazil přímo do prostoru, kde se nacházel osamocený ARŤJOM DZJUBA, který poslal míč odrazem o tyč do odkryté branky!
37
Na levé straně chyboval Jurij Žirkov a k míči se dostal Ibrahimović, u toho byl však velmi rychle Ignaševič, který hostující hvězdě míč vypíchl. U postranní čáry o něj svedl velký souboj Bengtsson s Žirkovem. Úspěšnější byl nakonec hostující hráč.
36
Ruská reprezentace kombinovala na pravé straně. Přihrávka Kokorina měla směřovat do středu pro Dzagojeva, nicméně směřovala do úplně jiného prostoru. Wernbloom míč pouze odkopl, a Rusové jsou i nadále u míče.
35
Švédové pokračovali v útočné akci, nicméně jejich postup zastaivl středopolař Albin Ekdal, který se provinil nedovoleným zákrokem v souboji s Jurij Žirkovem.
34
První ostřejší zákrok předvedl Alan Dzagojev, který ostře zajel do hostující hvězdy, Zlatana Ibrahimoviće. Hlavní sudí Clattenburg uděluje zcela zaslouženě první žlutou kartu tohoto zápasu!
33
Do ojedinělé kombinace na útočné polovině se dostalo také Švédsko. Přihrávku od Wenblooma zpracoval do běhu Ibrahimović, kteýr postupoval vpřed, a následně roztáhl hru na Forsberga. Mladý útočník Lipska však nedokázal udržet míč.
32
Na levé straně dostal hodně prostoru Jurij Žirkov, který se pokoušel svým centrem najít ve vápně Kokorina, ten však na míč nedosáhl. Na svého spoluhráče se však velmi zlobí Šatov, který se nacházel na hranici vápna zcela osamocený.
31
Rusové se však dostali k míči po nedovoleném zákroku středopolaře Ekdala na Denisova. Momentálně je domácí reprezentace nastěhovaná na útočné polovině, a kombinuje.
29
V posledních minutách se bohužel ofenzivní koncert ruského týmu lehce zastavil. Švédovéí jsou rázem v obranné činnosti velmi zodpovědní. Momentálně mají míč na kopačkách hostující Švédové.
28
Švédská kombinace ve středu hřiště měla krátkého tvrvání. K míči se dostal domácí kapitán Roman Širokov, kterého však poslal k zemi Pontus Wernblooom. V tomto případě se to však obešlo bez žluté karty!
27
Stoper Antonsson hledal dlouhým nákopem Zlatana Ibrahimoviće, který si však nepohlídal ofsajdovou linii, což postřehl pomezní rozhodčí. V dnešním zápase již několikátý ofsajd ...
25
Rusové tentokrát zahrozili z levé strany! Širokov skelpl míč pro Žirkova, který zprvní poslal centr do vápna. Ten našel naběhnutého Alexandera Kokorina, který však svou hlavičku nasměroval mimo branku Isakssona!
24
Rusové podnikli další rychlý protiútoku, nicméně ten zastavil pomezní rozhodčí, který uviděl domácího Dzjubu v ofsajdovém postavení.
22
Švédové se rovněž dočkali rohového kopu! Rozehrávky se ujal Pierre Bengtssson, který poslal centr na hlavu Zlatana Ibrahimoviće. Útočník PSG poslal míč na nohu Durmaze, který našel ve vápně Granqvista, ten dopravil míč do branky. Ještě před tím se však provinil nedovoleným zákrokem.
21
I dalšího rohového kopu se ujal Oleg Šatov, jehož centr byl přetažený. Na hrací ploše ho stihl Alan Dzagojev, který poslal do vápna zajímavý centr. Hra však byla přerušena po nedovoleném zákroku Žirkova na Forsberga.
20
Následného rohového kopu se ujal Oleg Šatov, který poslal zajímavý centr na zadní tyč, avšak obrana Švédska dokázala centr odvrátit. Kombinace Ruska však pokračovala a rusové se dostali k dalšímu rohovému kopu.
19
Domácí Rusko mělo další obrovskou příležitost! Na pravé straně opět úřadoval Alexandr Kokorin, který našel ve vápně Romana Širokova, který však nepropálil výborného Isakssona. Obrana Švédska následně dostala míč na rohový kop!
17
O podobný kousek jako Ignaševič se pokoušel také Pierre Bengtsson, který našel dlouhým centrem na útočné polovině Ibrahimoviće, který hlavičkou sklepl míč pro Emila Forsberga, a Švédsko kombinuje na útočné polovině.
16
Tak zatím se skutečně nenudíme! Na pravou stranu dostal výbornou přihrávku Alexander Kokorin, který si jej potáhl, a následně poslal do vápna přízemní centr. Ten našel naběhnutého Olega Šatova, který však napálil míč těsně mimo levé tyče branky Isakssona!
15
Stoper Sergej Ignaševič je zatím v úvodu utkání velmi aktivní! Tentokrát hledal stoper CSKA na pravé straně Alexandera Kokorina. Křídelník Dinama míč zpracoval, nicméně se dostal mimo hřiště!
14
Další zajímavý centr směřoval na levou stranu, kam si znovu nabíhal Jurij Žirkov. Tentokrát si však obránce nedokázal zpracovat míč ideálně, navíc na mokrém terénu podklouzl. Míče se zmocnil Bengtsson, který jej vyváží na polovinu soupeře.
13
Arťem Dzjuba vybojoval důležitý souboj s Wernbloomem, a k míči se dostal Kokorin, který roztáhl hru na levou stranu, kam si naběhl Žirkov. Centr zkušeného obránce však nikoho ve vápně nenašel.
12
První vážnou šancí se prezentovali také hostující Švédové. Ve středu hřiště operoval s míčem Ekdal, který našel za obranou naběhnutého Sebastiana Larssona, který posílal míč před branku. Obrana Ruska však zafungovala výborně, a míč odvrátila.
10
Stoper Vasilij Berezuckij hledal dlouhým nákopem za obranou Olega Šatova. Křídelník Zenitu Petrohrad však svůj náběh nenačasoval ideálně, a míč skončil v zámezí. Následuje odkop od branky Isakssona.
9
Rusové však pokračují v aktivním začátku! Momentálně kombinují na útočné polovině, a pokoušejí se dostat na dostřel branky Andrease Isakssona!
8
Rusové se již v osmé minutě mohli dostat do vedení, nicméně jejich branka není uznává kvůli ofsajdu! Alan Dzagojev poslal středem hřiště výbornou přihrávku středem hřiště pro Romana Širokova, který zkušeně zakončil, avšak se v rozhodující moment nacházel v ofsjadu!
7
Těžký souboj o míč svedl na levé straně domácí Igor Denisov, proti kterému stál obránce Pierre Bengtsson, který hájí barvy německé Mohuče. Pravý obránce však souboj zvládl a vytěžil autové vhazování.
6
Ani Švédové se však daleko nedostali! Na levé straně našel Olsson naběhnutého Emila Forsberga, který se však nacházel v těsném ofsajdu. Rusové mají míč v moci ve středu hřiště a přesouvají se na útočnou polovinu.
5
Rusové kombinovali na útočné polovině, konkrétně na pravé straně. Kombinaci však zastavil Alexandr Kokorin, kterému nevyšlo zpracování, a míč mu utekl do zámezí. Dopředu tak můžou zamířit Švédové.
4
Hned ve čtvrté minutě se domácí Rusko dostalo do první zajímavé příležitosti! Středopolař Širokov poslal zajímavý pas za obranu pro Dzjubu, který se dostal k míči až po hlavičce Granqvista. Útočník Zenitu zkusil akrobatické zakončení, avšak mířil nad branku!
3
Domácí hvězda Alan Dzagojev se pokoušel o zajímavý průnik středem hřiště, nicméně skončil na zemi po souboji s Pontusem Wernbloomem. Jednalo se o čistý zákrok, a sudí Clattenburg hru pustil.
2
Hned ve druhé minutě měla Švédsko k dispozici standardní sitauci! Exekuce se ujal Sebastian Larsson, jehož centr našel na hranici vápna Antonssona, který míč prodloužil do vápna. Hlavní rozhodčí však odpískal útočný faul jednoho z hráčů hostujícího celku.
1
Hlavní sudí Mark Clattenburg z Anglie právě zahájil dnešní utkání! Úvodní výkop měla k dispozici ruská reprezentace. Stoper Ignaševič se pokoušel dlouhým nákopem najít na pravé straně Kokorina. Křídelník Dinama Moskva však míč na hrací ploše nestihl.
1
Příjemný páteční večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Fotbalové ligy v Evropě se opět na pár dnů zastavily a na řadě je reprezentační přestávka! My se společně zaměříme na duel skupiny G, ve kterém se střetne Rusko se Švédskem. Úvodní výkop je naplánován v Otkrytie Arena v 18:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
RUSKO
Rusové si zatím v kvalifikaci nevedou nikterak dobře. Momentálně jsou ve skupině G na třetím místě se ziskem osmi bodů. Tato pozice zajišťuje postup do play-off, nicméně čtvrtá Černá Hora ztrácí pouhé tři body! Rusové tak dnes musejí vyhrát!

Ruský tým v tomto kalendářním roce sehrál celkem čtyři utkání. Hned úvodní v Černé Hoře nabídl velmi "zajímavou" podívanou. Po řádění domácích fanoušků bylo utkání kontumováno ve prospěch Ruska. Následně sehrál dvě přátelská uktání s Kazachstánem a Běloruskem. V prvním případě utkání skončilo bezbrankovou remízou, v tom druhé se Rusko radovalo z výhry 4:2! Poslední kvalifikační utkání však Rusku vůbec nevyšlo. V domácím zápase s Rakouskem prohrálo 0:1, což byl konec pro trenéra Fabia Capella, kterého nahradil Leonid Sluckij.

Kouče CSKA tak dnes čeká premiéra na lavičce národníh týmu!
ŠVÉDSKO
Švédové mají zatím v tabulce skupiny G na kontě dvanáct bodů a zatím neprohráli! Na druhé Rusko mají náskok čtyř bodů, a pokud by dnes bodovali, výrazně by se přiblížili přimému postupu na ME!

Poprvé se Švédové v letošním roce představili v Moldavsku, kde potvrdili roli favorita a zvítězili 2:0. Následně svěřenci Erika Hamréna sehráli dva přátelské duely. S Írán porazili 3:1 a v severském derby s Norskem divácí branku neviděli. Poslední kvalifikační utkání však Švédsku vyšlo. Doma dokázali zvítězit nad Černou Horou 3:1, a udělali další krok k postupu!