MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Bohemians - 11. října 2023   15:30

Kolín
Kolín
39' Neuberg
1:7
(1:2)
Bohemians
Bohemians
7' Kozák   • 33' Kozák   • 52' Mužík   • 58' Hrubý   • 66' Mužík   • 81' Kozák   • 85' Mužík
Kolín
Tůma – Hakl, Soběslav, Neuberg, Šnajdr – Štancl (74. Drobnyj) – Sodoma (65. Jaroš), Vondráček /K/ (78. Soukup), Breda, Čapek (65. Trýzna) – Veselý (74. Snížek)
Přibyl – Babeško
Kvítek – Arnošt, Novák
Brankovická 1216, Kolín
2000 diváků
Bohemians
Reichl – Křapka, Vondra, Hybš – Dostál (75. Farkaš), Jindřišek /K/ (62. Jánoš), Hrubý (62. Smrž), Kovařík (75. Lehovec) – Beran – Mužík, Kozák
Valeš – Prekop, Puškáč

Jestliže si po první půli domácí mohli myslet na to, že by mohli favorita z Ďolíčku zaskočit, tak potom druhém budou chtít na tento zápas co nejrychleji zapomenout.

Bohemians předvedli ve druhé půli skvělý výkon, vstřelili pět branek a radují se ze zaslouženého postupu do osmifinále.

V dalším kole MOL Cupu přivítají Bohemians pražskou Spartu, která v minulém ročníku domácího poháru dokráčela až do finále, kde nestačila na svého rivala Slavii.

Děkujeme za pozornost a přejeme Vám hezký večer.
90'
88'
Stadionem v Kolíně zní oslavné chorály fanoušků Bohemians.
87'
Domácí se po dlouhé době dostali k zakončení. Z levé strany pokutového území vystřelil Šnajdr, brankář Reichl chytá.
85'
Bohemians právě vstřelili branku!

Ladislav MUŽÍK si uvnitř pokutového území narazil se Smržem a přesnou střelou navyšuje vedení již na 7:1.

Útočník Bohemians dosáhl hattricku. Již druhý hráč Bohemians dnes zaznamenal hattrick!
84'
Domácí šli do protiútoku v přečíslení 3 na 2, ale akci "zadrbali".
84'
Domácí se rohovému kopu ubránili.
83'
Další možnost Bohemians, ale Šnajdr odkopl míč včas alespoň na roh.
81'

Matyáš KOZÁK mířil na druhou stranu, než skočil brankář Tůma. Hattrick útočníka Bohemians!
80'
Bohemka bude kopat pokutový kop. Neuberg fauloval Berana.
79'
Hra se po několika střídáních uklidnila a vyrovnala.
78'
Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
ze hřiště odchází Vondráček, přichází Soukup.
76'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází Kovařík, přichází Lehovec.
75'
ze hřiště odchází Dostál, přichází Farkaš.
74'
ze hřiště odchází Štancl, přichází Drobnyj.
74'
ze hřiště odchází Veselý, přichází Snížek.
73'
Domácí se tlačili po delší době do zakončení. Po levém křídle utíkal s míčem Jaroš, hledal v dobré pozici Veselého, ale ten přihrávku dostal na paty.
72'
Přímý volný kop z hloubi pole směřoval před branku domácích, tam se ve skrumáží tlačil k zakončení Matyáš Kozák, ale domácí obrana ho nakonec do šance nepustila.
69'
Hraje se na polovině domácích. Bohemians kombinují a chtějí přidat další góly.
66'
Dnes aktivní Beran našel volného útočníka Bohemians zhruba na penaltě, Ladislav MUŽÍK si míč zpracoval a trefil se přesně k tyči.
65'
ze hřiště odchází Čapek, přichází Trýzna.
65'
ze hřiště odchází Sodoma, přichází Jaroš.
64'
Další velká šance Bohemians.
Dlouhý balón za obranu Kolína dostal Kozák, který hledal volného Mužíka, ale ten tísněn minul.
63'
Hosté opět zahrozili, k hlavičce se dostal Smrž, ale mířil vedle.
62'
ze hřiště odchází Hrubý, přichází Smrž.
62'
ze hřiště odchází Jindřišek, přichází Jánoš.
60'
Čtvrthodina druhé půle za námi a zdá se, že je rozhodnuto.
Bohemians nastoupili po přestávce drtivě a vedou již o tři góly.
58'

Rychlý protiútok Bohemians do otevřené obrany Kolína. Po pravém křídle utekl Michal Beran a předložil na střed osamocenému Robertu HRUBÉMU, který nedal brankáři Tůmovi šanci.
52'

Ladislav MUŽÍK navyšuje skóre. Dlouhý balon za obranu domácích, útočník Bohemians běžel sám na branku domácích a dloubáčkem přeloboval domácího brankáře.
50'
Zajímavé situace na obou stranách, ale brankáři byli vždy na místě.
47'
Žlutou kartou byl napomenut hostující Robert Hrubý.
46'
Centr hostujícího Kovaříka z levého křídla vyrazil brankář Tůma.
46'
Domácí rozehráli druhý poločas.
46'
Slavný favorit z Ďolíčku sice vede po první půli 2:1, ale rozhodnuto zdaleka není. Domácí Sparta Kolín, účastník třetí nejvyšší soutěže, se svého soupeře nezalekla.

Viděli jsme několik šancí na obou stranách. Hosté vedli o dvě branky po trefách Matyáše Kozáka, za domácí snížil hlavičkou po rohovém kopu obránce Neuberg.

Na první pohled by dnes nikdo neřekl, že oba týmy hrají jinou úroveň dlouhodobé soutěže. Klobouk dolů před Kolínem a varovný prst pro Bohemians.

Uvidíme ve druhém poločase ještě drama nebo si Bohemians postup zkušeně pohlídají?
45'
45'
Neurovnaná pasáž, fauly na obou stranách, časté souboje uprostřed hřiště...
43'
Šance na druhé straně. Po akci Berana na pravém křídle se k zakončení z malého vápna dostal obránce Křapka, ale mířil těsně vedle.
42'
Po centru z hloubi pole se k míči v pokutovém území dostal osamocený Veselý. Domácí střílel pohotově z otočky, ale brankář Reichl chytá.
41'
Souboje uprostřed hřiště, oba týmy se střídají v držení míče.
39'
Kolín právě vstřelil branku!

Po rohovém kopu snižuje Jan NEUBERG. Ten byl ve vzduchu nejvyšší a hlavou překonal brankáře Reichla.
39'
V pokračující akci centroval z druhé strany Šnajdr a ke hlavičce se dostal kapitán Vondráček, jehož hlavičku k tyči vyráží na roh brankář Reichl.
38'
Breda rozehrál standardní situaci z levého křídla těsně za krajem pokutového území, ale obrana Bohemians míč odvrátila.
35'
Standardní situace pro domácí. Centroval kapitán Vondráček, ale brankář Bohemians Reichl míč ze vzduchu chytil do svých rukavic.
33'
Domácí obrana se ve svém středu úplně rozestoupila a před brankářem Kolína se najednou objevil zcela sám a nehlídaný Matyáš KOZÁK, který se tváří v tvář Tůmovi nemýlil.
31'
Krásná kombinace uprostřed hřiště mezi Křapkou a Jindřiškem. Kapitán Bohemians pak vedl dlouho míč sám středem hřiště, nahrál doleva na Hybše, který centrem našel na velkém vápně Martina Dostála. Ten osamocen vystřelil, bohužel pro hosty jen nad.
30'
Velká šance domácích. Míč se dostal k domácímu Šnajdrovi, který ze zhruba dvanácti metrů vystřelil polovysokou střelou těsně vedle branky Bohemians!
27'
Kolín se po ubránil a poté, co byl na polovině hřiště faulován Sodoma, tak se i po delší době dostali k míči. Domácí obrana si tak může odpočinout.
26'
Bohemians zatlačili Kolín před jeho branku a hrozí z centrů.
24'
Po akci po pravé straně si Bohemians vytvořili dva zajímavé závary před brankou Kolína, ale k zakončení se nikdo v zeleném nedostal.
23'
Polovina prvního dějství za námi. Domácí se prvoligového soupeře nezalekli a drží se slavnými Bohemians krok. Ti však vedou 1:0 poté, co útočník Kozák využil zaváhání domácího brankáře.
22'
Po centru kapitána Vondráčka hlavičkoval domácí Neuberg nad.
19'
Bohemka rozehrávala z hloubi pole, Beranova přihrávka byla nepřesná a Vondra měl co dělat, aby míč zachytil před napadajícím útočníkem domácích, který by jinak šel sám.
16'
Bohemka ve velké šanci. Rychlý protiútok hostů, kteří šli v přečíslení 2 na 1. Po Hrubého přihrávce zakončoval Mužík, ale z brankové čáry míč vyhlavičkoval Soběslav.
14'
Ostrý faul Jindřiška na domácího Hakla. Kapitán Bohemians se ihned omluvil a sklidil potlesk domácích fanoušků.
12'
Domácí po delší době u míče. Nejdříve jim nevyšel rychlý protiútok, pak rychle získali míč zpátky a rozehrávali v klidu od svého brankáře. O míč přišli nepřesnou přihrávkou na půli hřiště.
11'
Po trpělivé kombinaci vysunul Robert Hrubý do pokutového území svého spoluhráče Ladislava Mužíka, který ale zamířil mimo.
10'
Po vstřeleném úvodním gólu se hosté z Prahy uklidnili a jsou u míče.
7'

Chyba domácího brankáře, který nešťastně vyběhl mimo pokutové území na dlouhý balón. Matyáš KOZÁK si před ním balón "píchl" a poté již dával do prázdné branky.
7'
Domácí teď na nějakou dobu "zamkli" Klokany u své branky, ale finální přihrávka kapitána Vondráčka byla nepřesná.
5'
Rohový kop zahrávala i domácí Sparta Kolín. Ke hlavičce se dostal Soběslav, ale mířil vedle.
2'
Ostrý zákrok domácího Šnajdra byl oceněn žlutou kartou. Domácí hráč může být rád, že tu není VAR. Jistě by tento zákrok přezkoumával, zda by neměl být potrestán přísněji. Hráč Bohemians naštěstí po krátkém ošetření pokračuje.
2'
Hybš se pokusil skórovat přímo z rohu, ale míč skončil v autu ještě před přední tyčí.