Skončilo poslední kolo MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín zvítězil nad týmem SK Líšeň 3:2. V druhém poločase jsme příliš fotbalové krásy neviděli, nicméně se domácí dokázali pár minut před koncem zápasu prosadit, zásluhou Dominika Krauta. Hlučín tak končí soutěž na třetím místě, naopak Líšeň těsně nad sestupem.
90+1
90
Nyní získali míč hosté a nadechují se k jednomu z posledních útoků.
89
Domácí se dočkali branky, nyní drží míč a nikam nespěchají.
88
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí se v samém závěru dostávají do vedení! Galvas poslal míč do vápna, který se dostal až na zadní tyč, kde byl volný DOMINIK KRAUT, který doklepl míč do branky! – 3:2.
87
Útočný faul zastavuje Líšeň v útočném snažení.
86
Hosté na polovině soupeře, konec zápasu se pomalu blíží.
85
Daněk z hranice vápna branku vysoko přestřeluje.
84
Žlutou kartu dostává Kraut (FC Hlučín).
83
Další nepřesnosti na obou stranách, v druhém poločase nevidíme moc pohledný fotbal.
82
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jančík, přichází Galvas.
79
Krška centr nezahrál přesně a Hampel bude odkopávat od své branky.
77
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Daněk.
77
Žlutou kartu dostává Malík (FC Hlučín).
76
Rozhodně se nehraje v takovém tempu, jako v prvním poločase. Frimmel se k zakončení nedostal a Hampel uklidňuje hru.
74
Nepřesnost ale brzdí domácí tým. A tak to nyní zkouší hosté.
72
U míče domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Líšeň je zatím v obraně pozorná.
70
Opět vidíme nepřesnosti na obou stranách. Hlavní rozhodčí radši posílá oba týmy k občerstvení.
68
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Malík.
67
Domácí kombinují na polovině soupeře.
64
Demeter nedovoleně zastavil protihráče a vidí žlutou kartu.
62
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Bednář, přichází Čampa.
62
Přetažený centr domácích a hosté budou u míče.
61
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Lukáš.
60
Domácí nyní uklidňují hru.
59
Krška se dostal do zakončení, jeho pokus ale trefil břevno!
57
Žlutou kartu dostává Heiník (FC Hlučín).
57
Hampel nemusel zasahovat proti střele soupeře a bude rozehrávat od své branky.
56
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Ovsepjan, přichází Minařík.
54
Domácí nyní kombinují na vlastní polovině.
52
Fall střílel z hranice vápna pouze do míst, kde stál připravený Hampel.
50
V úvodu poločasu vidíme nepřesnosti na obou stranách.
49
Rychetský bude odkopávat od své branky, Hlučín se k zakončení nedostal.
47
Domácí rozehráli druhý poločas, kombinací na vlastní polovině čekají na vhodnou příležitost.
46
Oba týmy jsou zpět na hrací ploše.
Skončil první poločas zápasu, ve kterém domácí FC Hlučín hraje s týmem SK Líšeň po prvním poločase nerozhodně 2:2. Do vedení poslal hosty v úvodu zápasu Krška, následně dokázali domácí otočit zápas zásluhou Štefeka a Heiníka. Druhý gól v zápase dokázal vstřelil Krška a vyrovnal na 2:2. Sledujeme vyrovnané utkání, hraje se nahoru dolů a oba týmy si poslední zápas sezóny užívají. Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
45+1
44
Domácí stále byli na polovině soupeře, nakonec ale Rychetský uklidňuje hru. Mezitím hlavní rozhodčí signalizuje, že se bude nastavovat 1 minuta.
42
Všichni svatí stáli nyní při hostujícím týmu! Dostál byl ve vápně v dobré pozici, ještě hledal Málka, který trefil z voleje tyč! Následně Kraut byl trefen obráncem a Rychetský, který jen bezmocně stál, celou situaci kontroloval vyboxováním na roh.
40
Hosté měli další možnost ke skórování, Pospíšil z velké dálky trefil pouze prostor, kde stál připravený Hampel.
39
Líšeň právě vstřelila branku!
Hosté srovnávají stav zápasu! Tato akce se ale hostům povedla, DAVID KRŠKA stál tam kde má, narazil si se svým spoluhráčem a jeho pokus skončil na zadní tyči v síti! – 2:2.
36
Hosté nyní předvádějí jednu nepřesnost za druhou a domácí obránci jsou zatím bez větší práce.
34
Krška nepřesně rozehrál a k zakončení se jeho tým nedostal.
32
V posledních minutách se hraje mezi šestnáctkami, oba brankáři jsou bez vážnější práce.
30
Hra pokračuje, Rychetský bude odkopávat od své branky.
29
Rozhodčí nyní posílá oba týmy ke svým lavičkám, aby se občerstvily.
28
Domácí nyní nikam nespěchají a dovolují hostům kombinovat.
26
Hosté šli do protiútoku a dožadovali se penalty, hlavní rozhodčí zůstává klidný.
24
Domácí otáčejí stav zápasu a nyní jsou vedení právě oni! Na centr si naskočil VOJTĚCH HEINÍK, který hlavou trefuje přesně prostor mezi třemi tyčemi! – 2:1.
23
Další tutovka domácích! Kraut dostal přesný míč do vápna, Rychetský ale předvedl proti jeho střele fantastický zákrok a bude to alespoň roh pro domácí!
22
Nepřesný útok hostů znamená odkop od branky Hampela.
20
Nyní se hra uklidnila, začíná se od nuly a Hlučín je momentálně živější.
18
Domácí se dočkávají vyrovnání! Na rohový kop si nejlépe naběhl ROBIN ŠTEFEK, který posílá míč do sítě! Nyní už byl úspěšnější než brankář Rychetský. – 1:1.
17
Obrovská šance domácích, když úplně volný Štefek střílel z hranice penalty! Jeho pokus brankář hostů vyráží na roh!
16
Domácí nyní kombinují na vlastní polovině a čekají na vhodnou příležitost.
14
Centr na přední tyč domácím nenadělal žádný problém.
13
Massaniec musel poslat míč do zamezí, hosté budou zahrávat rohový kop.
12
Na druhé straně se ke střele dostal Král, jeho pokus ale minul prostor mezi třemi tyčemi.
11
Domácí zůstávají u míče, Málek centroval z pravé strany, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel.
10
Štefek hlavičkoval nad bránu soupeře.
9
Kraut se dostal na levé straně do šance, byl ale soupeřem nedovoleně zastaven. Domácí si vyzkouší výhodu volného přímého kopu.
7
Heiník poslal míč až k hostujícímu brankáři a ten uklidňuje hru.
6
Nyní se domácí usadili na polovině soupeře.
5
Domácí obránci posílají míč do bezpečí.
4
Hosté budou mít k dispozici standartní situaci z pravé strany hřiště.
3
Hosté se dostávají hned v úvodu do vedení! Hampel podcenil centrovaný míč, který mu vypadl, následně se k míči dostal DAVID KRŠKA, který posílá míč do sítě! – 0:1.
1
Do první šance se dostali domácí, Krejčí poslal z levé strany míč na přední tyč, kde stáli připraveni obránci hostů a odklidili míč do bezpečí.
1
-3
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Hampel – Massaniec, Heiník, Málek, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí, Jančík, Štefek (K), Kraut
Náhradníci: Chvěja – Lukáš, Galvas, Žižka, Fojtík, Malík, Mac

SK Líšeň: Rychetský – Král (K), Bednář, Krška, Machálek, Pospíšil, Zezula, Ovsepjan, Demeter, Fall, Frimmel
Náhradníci: Boglarský – Čampa, Minařík, Daněk

Rozhodčí: Černý Josef – Kontoršikov Maxim, Grečmal Michal.
Poslední vzájemný zápas
Oba týmy se spolu utkaly na podzim v Líšni, kde úspěšnější tým byl ten hostující, který dokázal zvítězit nejtěsnějším možným rozdílem.

SK Líšeň 1:2 (1:2) FC Hlučín
Branky: 23. Frimmel – 18. Heiník (pen.), 27. Fall (vl.)
FC Hlučín
Ať už zápas dopadne jakkoliv, Hlučín skončí v této sezóně na 3. místě tabulky, na kterém má momentálně 48 bodů při bilanci 14-6-9. Hlučín závěr ligy bodově nezvládl, když nejprve prohrál na domácím hřišti s Hulínem, kterému podlehl 0:2, následně se Hlučínu nepovedlo ani představení v Olomouci, kde s béčkem prohráli 0:3. Domácí bilance Hlučína je 7-4-3 při skóre 20:12.
SK Líšeň
Hostující tým se momentálně nachází na 12. místě tabulky, na kterém má při bilanci 10-5-14 celkem 35 bodů. Líšeň ke konci soutěže vstala z mrtvých a z posledních pěti zápasů uhrála plný počet bodů a při skóre 13:3 tak dokráčela za záchranou. V posledním kole přivítala Líšeň na domácí půdě už jistě sestupující Blansko a dokázala zvítězit 1:0. Poslední výjezd měl tým do Velkého Meziříčí, kde dokázal zvítězit 4:2. Venkovní bilance Líšně je 5-2-7 při skóre 23:28.
V pátek se v Hlučíně odehraje poslední kolo Moravskoslezské fotbalové ligy. Domácí FC Hlučín se postaví proti týmu SK Líšeň. Tento zápas vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.