MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Hlučín - 25. března 2018   10:20

Otrokovice
Semanko – Malý, Zábojník, Jasenský (C), Chwaszcz, Vašulka, Jurča, T. Mlýnek (61. Bojda), Kiška (68. Červenka), Behan, Byrtus (86. Fiala).
Jelínek – Škubník, Pěnička, Bahounek, Bojda, Červenka, Fiala.
Dorušák – Zaoral, Slováček
Sportovní areál Trávníky
155 diváků
Hlučín
Kodeš – Massaniec, Heiník (C), Málek, Fojtík (62. De Carvalho, 90+4 Krejčí), Ságner, Hudeczek, Bialek, Mac, Štefek, Kraut.
Kolenko – Blinka, De Carvalho, Krejčí, Jančík.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou chuť k obědu.
Viděli jsme velice bojovné utkání, branky jsme se však bohužel nedočkali.
90+6'
90+5'
Za protesty ještě dostávaji žluté karty Behan a Ságner.
90+4'
Taktické střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází De Carvalho, přichází Krejčí.
90+3'
Na závěr ještě strkanice obou týmů.
90+1'
Kodeš chytá centrovaný míč. Celkově dnes předvádí výborný výkon.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
89'
Obraz hry se nezměnil.
87'
Tlak domácích je teď obrovský. Hosté jen odkopávají.
86'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Byrtus, přichází Fiala.
85'
Pro centr si došel brankář Semanko.
84'
Hlučín šel do protiptoku a Červenka zatavil Málka nedovoleným zákrokem. Trest je žlutá karta a volný přímý kop.
82'
Ačkoli ještě není konec, tak je nutné uznat, že Hlučín hraje druhý poločas takticky výborně.
81'
Žlutou kartu dostává Štefek (FC Hlučín).
80'
Z rohového kopu nebyl brankář Semanko ohrožen, do útoku jdou domácí.
79'
Z následného protiútoku vybojoval Hlučín alespoň rohový kop.
78'
Byrtus v tutové šanci minul branku.
75'
kombinace Otrokovic končí za lajnou, bude z toho odkop od branky brankáře Kodeše.
73'
Tlak pokračuje i po rohu.
72'
Otrokovice vybojovaly roh.
69'
Obraz hry je v podstatě stále stejný.
68'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Červenka.
66'
Bialek netrefil zařízení.
63'
De Carvalho hned mohl skórovat, ovšem Semanko podržel svůj tým a vychytal ho.
62'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází De Carvalho.
61'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází T. Mlýnek, přichází Bojda.
60'
Máme za sebou dvě třetiny utkání a stav je stále 0:0.
57'
Hlučín zahrozil z protiútoku, ovšem Semanko si zákrok nepřipsal.
54'
Hlučín bojuje, snaží se. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.
Dnešní utkání sleduje 155 diváků.
51'
Tlak Otrokovic je stále velký a celkem i pochopitelný.
48'
Dominik Kraut se provinil faulem, za který je potrestán žlutou kartou.
47'
Tlak Otrokovic je hned od úvodu veliký. Kodeš si už připsal první zákrok ve druhé půli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:25.
Bojovný první poločas je za námi. Ve druhém poločase bude Hlučín vinou záchranné brzdy Heiníka. Bude to ještě velice zajímavé.
45+3'
45+2'
Kodeš si došel i pro centr.
45+2'
Výborný zákrok předvedl Kodeš, bude z toho ještě roh.
45+1'
Štěstí v neštěstí je to, že to alespoň stihl před vápnem, takže z toho nebude penalta, ale jen volný přímý kop.
45+1'
Obrovská chyba obrany hostí! Vojtěch Heiník na poslední chvíli vše "zachránil" faulem a dostává červenou kartu.
45'
Běží poslední minuta prvního poločasu.
43'
Velice nepovedený signál hostí.
42'
Hosté zblokovanou střelou vybojovali roh.
40'
Jakub Massaniec se provinil faulem a je za něj potrestán žlutým kartónkem.
38'
Tak tohle byl ze strany Otrokovic velice nepovedený rohový kop.
37'
Roh pro Otrokovice.
35'
Kraut se dostal do zakončení, ale jeho rána nebyla vůbec přesná.
34'
Po hezké kombinaci Hlučína se bude kopat roh.
32'
Hosté šli okamžitě do protiútoku, nic vážného z toho však nebylo. Brankář Semanko nebyl nikterak ohrožen.
30'
Pro centr od Jasenského si došel brankář Kodeš.
29'
Po faulu Hudeczka bude následovat volný přímý kop pro domácí.
27'
Tempo hry se teď mírně uklidnilo, více ze hry má však stále Viktoria.
26'
Lepším týmem je zatím domácí Viktoria Otrokovice.
24'
Obrana hostí si s centrem poradila a míč je dostatečně daleko od Kodeše.
23'
Viktoria dále tlačí, bude z toho roh.
22'
Jasenského centr lapil Kodeš.
21'
Nařízen volný přímý kop z ideální pozice pro Otrokovice.
19'
Hosté kombinovalo, ale nebylo z toho vůbec nic.
16'
Roh se hostům vůbec nepovedl a do protiútoku šli domácí. V ideální pozici se ocitl Jurča, který trefil břevno!
15'
Roh se bude opakovat.
14'
Poprvé zahrozili i hosté, bude z toho roh.
12'
Zábojník přestřelil. Bude z toho odkop od branky.
11'
Roh pro Otrkovice.
10'
Jurča zkusil překvapit Kodeše, ovšem bránu minul.
8'
Otrokovice jsou zatím mnohem aktivnějším týmem.
5'
Pohledná kombinace domácích skončila v autu.
3'
Brankář Kodeš neměl žádný problém chytit centrovaný míč.
2'
Po faulu jednoho z hráčů hostí se bude zahrávat volný přímý kop.
2'
Viktorka hned od začátku zkusila ohrozit Kodeše, do zakončení se však žádný z hráčů nedostal.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Domácí nastupují v bílých dresech, hosté ve žlutých.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Jasenský (C), Chwaszcz, Vašulka, Jurča, T. Mlýnek, Kiška, Behan, Byrtus.
Náhradníci: Jelínek – Škubník, Pěnička, Bahounek, Bojda, Červenka, Fiala.

FC Hlučín: Kodeš – Massaniec, Heiník (C), Málek, Fojtík, Ságner, Hudeczek, Bialek, Mac, Štefek, Kraut.
Náhradníci: Kolenko – Blinka, De Carvalho, Krejčí, Jančík.

Rozhodčí: Dorušák – Zaoral, Slováček.
Přeji krásný nedělní sportovní zážitek.
Po dlouhé zimní přestávce se opět hlásí MSFL! A hned na úvod půjde o hodně. Viktoria po nepovedeném podzimu bude mít sestupové starosti a proto bude muset hned od začátku sbírat body. Hlučín je v klidném středu tabulky, nicméně určitě nedá domácím nic zadarmo a bude si chtít odvést nějaký ten bodík domů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.