MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Hulín - 26. srpna 2017   16:30

0:3
(0:3)
Hulín
Hulín
26' Šrom   • 31' Šrom   • 34' Dvořáček
Prostějov
Jícha – Kroupa (c), Hapal, Sečkář, Pančochář, Šteigl, Rus, Hirsch, Schuster, Langer, Sus.
Marčík, Zapletal, Machynek, Fládr, Petržela, Neoral
Hulín
Chytil – Michálek, Kostka, Ondřejka, Dvořáček, Šrom, Motal, Malenovský, Zlámal, Vyskočil Ma., Vyskočil Mi.
Dostál, Minář, Tureček, Hradil

Spokojenější po zápase jsou hosté. Zaslouženě vyhráli díky řadě individuálních chyb, které předvedli v prvním poločase Prostějované.
90+2'
90'
Hapal s Kroupou se snažili o hlavičkování vysokého míče, neuspěli však.
89'
Kroupa dostal pěknou přihrávku, nohou ale ve vzduchu tečoval míč jen vedle brány.
88'
Už pěkných pár minut se zápas prakticky jen dohrává. O vítězi je rozhodnuto.
85'
Kolem brány hostí jen proletěl míč, byl prudký, ale neškodný. Skončil totiž daleko od brankové konstrukce.
85'
Prostějovu se teď podařilo na chvíli udržet míč, ale jen na čáře a v uctivé vzdálenosti od hulínské brány.
83'
Hra se nyní opravdu vleče.
80'
A Hradil se prakticky okamžitě po své=m nasazení mohl dočkat gólu. U tyče byl totiž zcela osamocený, když na něj letěla prudká nahrávka. Nakonec se rozhodl pro střelu z první, trefil ale jen tyč.
79'
Hosté opět střídají, Ondřejku nahrazuje Minář.
78'
Pančochář chtěl dlouhou křižnou nahrávkou rozjet slibnou kombinaci, míč ale soupeř srazil. A nedostal se k němu ani nabíhající Kroupa.
76'
Faul domácích naopak rozhodčí potrestal. Z nákopu se ale stal jen zakopnutý balon.
75'
Hosté střídají, místo Dvořáčka přichází Hradil.
74'
Rozhodčí to nebude mít při odchodu ze stadionu lehké. Jeho puštění domnělého faulu hostí nesou diváci hodně nelibě. A dávají to sudímu "sežrat".
71'
Zapletal se dostal na levém křídle k míči, v rychlosti ale vypálil jen do připraveného Chytila.
70'
Další střídání domácích. Langera nahrazuje Fládr.
69'
Picí pauza.
69'
Míč po rohu domácích přistál na hlavě Kroupovi, ten ale mířil nad.
68'
Machynek zvládl dobře ošemetnou situaci, kdy na něj jako na posledního hráče šel s míčem osamocený soupeř. O míč ho obral a sám rozjel protiútok.
67'
Jeden z prostějovských hráčů nyní naopak poslal míč do rukavic brankáře.
66'
Zdánlivě obtížná situace pro Hulín, vyřešil ji však dobře. Ve čtyřech proti čtyřem se odhodlal jeden z hostí k nahrávce lobem před bránu, kde číhal Malenovský. A ten jen těsně kopačkou minul.
62'
Snaha o oživení hry? Poslední půlhodinku matného Šteigla nahrazuje Zapletal.
60'
Hosté se zjevně chtějí vyvarovat červené karty pro střelce Šroma, radši ho tedy střídají. Do hry nastupuje Tureček.
60'
Domácí kapitán nakonec dostává žlutou kartu. Diváci jsou pořádně rozhořčení.
59'
Pořádná strkanice a následně hádanice před hostující brankou. Kroupa podle všeho byl až příliš aktivní při dorážení na bránu.
59'
S následnou standardkou si domácí brankář poradil, vytěsnil ji pryč. A bude z toho ještě roh.
58'
Žlutá pro střelce dvou branek, Šroma.
57'
Domácí trestuhodně propadlo a málem to bylo o čtyři. Hosté však mají zjevně nahráno a tak dlouho si gentlemansky přihrávali, až míč zakopli.
56'
Spoluhráči chtěli Šroma vyslat na další zteč, tentokrát se jim to ale nepodařilo. Lob byl moc prudký a dlouhý.
54'
Sympatická kombinace Prostějova končí ofsajdem. Přitom už to vypadalo, že se domácí dostanou ze solidní pozice i ke střele.
53'
Pořád stejný obrázek. Soupeři nepustí míče před bránu, vše bránící hráči Hulína sráží pryč.
52'
Na prudký centr Machynka Kroupa nedosáhl. Chvíli se ještě míč převaloval před prostějovskou bránou, ale z mráčku nezapršelo.
52'
Náběh za prostějovskou obranu skončil ofsajdem.
50'
Langer si v běhu udělal soupeře, dalšího poslal na párek nahrávkou. Následně ale Machynek přišel o míč, i když jen na chvíli. O aut ho totiž poslal od soupeře.
49'
Další akci vedl Pančochář a byl z toho i centr. Dále však nic. U míče soupeř, který zakládá protiakci.
47'
Domácí se hnali dopředu, ale akci jim zkazila nepřesná nahrávka Sečkáře.
46'
Nakonec jen jedna změna v týmu domácích. Místo Hirsche přichází Machynek.
46'
Zajímavé bude sledovat, jestli domácí vystřídají. Pravděpodobně se tak stane, protože dosavadní herní projev byl tragický a pokud chce Prostějov dnes udělat přijatelný výsledek, musí se toho hodně změnit.
Prostějov bude zápas dohrávat bez vyloučeného Rusa, který nejprve dostal žlutou a pohromu dokonal naběhnutím do soupeřova brankáře a následnou druhou žlutou kartou v utkání.
Prostějovský masakr motorovou pilou. Tedy ne motorovou, drastický byl ale i tak. Domácí zatím utkání nezvládají, lacině přichází o míče a soupeř trestá. Problémem je propadání hráčů a také skutečnost, že ti prostějovští jsou zatím evidentně pomalejší. O to efektivnější je zatím Hulín, jehož rychlé protiútoku skončily třemi góly. Mohlo jich ale být taky pět nebýt zásahu Jíchy a dobře postavené tyče.
45'
45+1'
A málem to bylo 0:4! Šrom připravil střeleckou pozici pro Malenovského, ten ale z voleje trefuje jen tyč.
45'
Parádní střela Pančocháře, který pořádně protáhl Chytila!
43'
A je z toho tedy červená karta pro Rusa. Prostějov tak bude dohrávat v desíti.
43'
Brankář už držel míč, ale to některým hráčům Prostějova nestačilo. Výsledkem je, že do Chytila naběhl Aleš Rus, který ho sejmul.
41'
Hosté inkasují žlutou kartu.
40'
Menší dobývání hradu jsme tu měli. Kroupa se Šteiglem se snažili probít skrz obranu, ale výsledkem jsou jen tři sražené pokusy o střelu.
38'
Roh pro domácí, staví se k němu Langer.
37'
Standartka pro hosty, zároveň také žlutá karta pro Rusa.
37'
A mohlo být ještě hůř! Malenovský se totiž dostal při přečíslení tři na dva přes nestíhající obránce a najednou to bylo on nebo Jícha. Lépe souboj dopadl pro brankáře, který nohou na poslední chvíli poslal míč mimo tyče.
34'
Hulín právě vstřelil branku!
Tohle vypadá na propadák. Favorit se neskutečně trápí, dopředu skoro nic nepředvádí. Ondřejka nejprve obešel bránícího hráče, pak se kolem něj ještě obtočil a předložil míč před bránu do skluzu MICHAL DVOŘÁČEK. Sice změna ve střelci, ne však ve způsobu inkasování: po individuální chybě totiž následoval nedůraz a zasloužený trest.
34'
Sečkář se odhodlal ke střele a udělal dobře. Branka z toho sice nepadla, ale prudký, tečovaný míč může sloužit jako výstraha.
31'
Ledová sprchy pro domácí. Šrom si nejprve obešel Hirsche, z branky se ale ještě neradoval. Míč se ale odrazil k tyči k Michalu Vychodilovi, který ho pak nádherně předložil právě MICHALU ŠROMOVI, jenž se tak mohl radovat z druhé branky v zápase.
30'
Prostějov je ale brzy opět vykázán od brány hostí a míče. Důvod je jednoduchý: faul.
29'
Kroupa se málem dostal ke střele,. včas mu ji ale srazil Kostka na roh.
28'
Právě střelec prvního dnešního gólu je nyní na trávníku v nesportovní poloze. Po chvíli se však zvedá, vypadá to, že bude bez omezení pokračovat.
26'
Sečkář si příliš dlouho hrál s míčem a to byl začátek problému. V rohu totiž o balon přišel a po třech pěkných nahrávkách se dostal až na kopačku MICHALA ŠROMA. Ten zavěsil chladnokrevně ke vzdálenější tyči.
25'
Kapitán Kroupa rozehrál dobře do strany útočnou akci, tu však následně zahodil Langer, který trefil jen nohy soupeře.
24'
Brzy o něj ale přišel.
23'
Prudký roh minul všechny na hlavičku naskakující hráče. Hulín se ale k míči opět dostal.
23'
V krátké době druhý roh pro hostující hráče. Třeba tím trochu rozproudí dění na hřišti.
21'
Hirsch ubránil hostujícího borce, málem od něj byl však uškrcen. "To hrajete ragby nebo co?" ozvalo se z tribuny přímo nad soupeřícími hráči.
19'
Následný roh se Hulínu nepovedl, domácí se derou dopředu.
19'
Zatím největší šance zápasu! Jeden z hulínských hráčů našel směrem k tyči dobře naběhnutého Šroma, ten ale s pomocí odrazu trefuje jen boční konstrukci.
18'
Šteigl se následně vydal na útočný výlet, který zakončil velmi nepřesnou střelou z otočky, z osy hřiště.
17'
Pančochář teď dobře prodloužil do otevřeného prostoru pro Šteigla. Vypadalo to už na přečíslení dvou na jednoho, ale nakonec se k němu nedostalo. Včas totiž zasáhl bránící hráč, který poslal míč do autu.
16'
Nebezpečná situace před prostějovskou bránou. Po rohu se míč několikrát odrazil, ke střele se ale dostal nakonec Ondřejka. Trefil však jen Hirsche, i když on i jeho spoluhráči měl co dělat, aby míč dostali od Jíchy pryč.
16'
První roh pro hostující celek.
15'
Pohledná kombinace domácích, skončila však po nahrávce Kroupy ofsajdem.
13'
Prostějov zatím je častěji u míče, příliš důrazu před bránou ani akcí však zatím vidět nebylo. Do konce zápasu je ale ještě spousta času, uvidíme tedy, co oba týmy předvedou.
12'
Domácí na chvíli drželi míč ve velkém vápně a nakonec i vystřelili. Balon se ale dostal jen do rukou brankáře, který nadvakrát chytá.
11'
Rus stihl míč před dotírajícím Martinem Vyskočilem a malou domů ho poslal Jíchovi.
10'
Z tohohle mráčku nezapršelo. Míč se vznesl hodně vysoko a bezpečně skončil v ochranné a ne brankové síti.
10'
Po dalším prostějovské m faulu se soupeř staví k míči. Tentokrát ale v dostřelu domácí brány.
9'
Kroupa se posléze dostal ke střele, ale až po odpískání útočného faulu. Rána by tak neslavila úspěch, ani kdyby byla přesná. Což nebyla.
9'
Faul na Sečkáře. Prostějov vykopává z půlky hřiště.
8'
Následná střela z osy hřiště jen zaplachtila za bránu.
8'
Prostějovský centr z pravé strany soupeř odvrátil.
7'
Domácí získali první roh zápasu.
7'
Souhra Prostějova skončila na kopačkách soupeře.
4'
Prostějov rozjel akci po levém křídle. Langer ji však zastavil tím, že zadovkou nenašel žádného spoluhráče.
3'
Hostující vyskočil končí po srážce na trávníku. Z následujícího zapískání ale Hulín nezískal zhola nic.
1'
SK Spartak Hulín
Hosté přicestovali do Prostějova v pozici nejhoršího týmu soutěže, což není záviděníhodná pozice.. Nicméně Hulín může tak trochu naříkat na horší los, když v prvním kole nestačil na silné Velké Meziříčí (2:3),, ve druhém pak sahal po bodu v Kroměříži, kde nakonec prohrál 0:1 a v posledním kole pak padl opět doma, tentokrát s ambiciózní Líšní 2:4... Ani dnes ho však na hřišti Prostějova nečeká nic snadného.
1. SK Prostějov
Prostějovští vstoupili do nového ročníku výhrou 3:2 na hřišti Jiskry Rýmařov. Tuto výhru pak potvrdili doma, kde porazili Hlučín snadno 2:0. Ani prověrka proti špičkovému klubu 2. ligy, v rámci utkání Mol Cupu, nedopadla špatně. Prostějov podlehl Opavě 1:3. V posledním ligovém kole pak prostějovští brali bod za remízu 0:0 v Uničově.
Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání MSFL, v němž favorizovaný 1. SK PROSTĚJOV přivítá zatím poslední tým tabulky SK SPARTAK HULÍN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.