MSFL - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rýmařov : Uničov - 7. dubna 2018   15:30

Rýmařov
Rýmařov
46' Ondruška  • 61' Šupák
2:2
(0:0)
Uničov
Uničov
47' Krč   • 90+3' Vejvoda
Rýmařov
Baroš – Němec, Fiala, Tilkeridis, Hleba
Páral – Silný, Kneisl
Uničov
Studený – Markovič, Rajnoha, Vasiljev, Kasal, Dostál

Toto bude z dnešního onlajnu vše, já se na Vás budu těšit u nějakého dalšího, na shledanou.
Skončilo nám dnešní utkání, které nabídlo skutečně kvalitní fotbalovou podívanou až do samého konce. V prvním poločase jsme svědky žádné branky nebyly, za to v druhé půli s brankami rozhodně nešetřili. Hned minutu po začátku druhé poloviny dokázal Ondruška dostat domácí do vedení, načež ani ne za minutu odpověděl pohlednou brankou hostující Krč. Zhruba za deset minut si ale domácí vzali své vedení zpět zásluhou Šupáka. Zbytek zápasu se odehrával více méně na útočné polovině Uničova, který se vskutku intenzivně tlačil za vyrovnáním. Dlouho to vypadalo na úspěšné odpoledne domácího celku. Bohužel pro Rýmařovské přišlo menší zaváhání obrany v ten nejhorší moment a v nastavení se trefil po centru nikým nehlídaný Vejvoda a vybojoval pro Uničov velice cenný bod.
90+5'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Binar, přichází Markovič.
90+3'
Uničov právě vstřelil branku!
Tak jsem se mýlil. Na první pohled nepřesný centr našel na zadní tyči zcela volného ROMANA VEJVODU, který ve skluzu dokázal zasáhnout balon a zřejmě zajistit Uničovu veledůležitý bod.
90+2'
Uničov aktuálně drží balon na kopačkách a snaží se vymyslet nějakou akci, jenž by ideálně pro ně skončila v síti domácích, k tomu ale mají stále hodně daleko.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec normální hrací doby pět minut.
90'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tomáš Šupák, přichází Nikolas Tilkeridis.
89'
Zdá se, že jednoho z domácích hráčů zastihli nepříjemné potíže v podání křečí a již pár vteřin je hra přerušena.
88'
Na hřišti Jiskry to začíná opravdu jiskřit. Za nevybíravý zákrok nyní dostává žlutou kartu hostující Aleš Krč.
87'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Michal Furik, přichází David Hleba.
86'
Žlutou kartu dostává Patrik Kasal (SK Uničov).
84'
Série nepřesných centrů Uničova pokračuje, tentokrát si pro nepovedený centr celkem v poklidu došel Kameník a rychlým výkopem se snaží zahájit protiútok domácích.
83'
Hostům se v posledních minutách nedaří vytvořit si nějakou příležitost, z které by mohli ohrozit branku domácích.
81'
Do samostatného úniku se nyní dostal domácí Ondruška, brankář Uvízl se však znovu zaskvěl a drží tak naděje svého týmu na zisk alespoň jednoho bodu z dnešního utkání.
80'
Po hrubém faulu hostujícího Vejvody dostali domácí možnost rozehrávat standartní situaci z hodně nebezpečné pozice. Exekutor volného přímého kopu zkoušel obstřelit zeď, což se mu povedlo, ale jeho střela skončila bohužel pro domácí těsně vedle pravé tyče Uvizlovy branky.
79'
Žlutou kartu dostává Vejvoda (SK Uničov).
78'
Ale paradoxně to byli domácí, kteří mohli skorovat, když se balon po rychlém protiútoku domácích dostal až k noze Wodka, který za hranicí šestnáctky zamířil k levé dolní tyči. Brankář Uvízl však předvedl velice pohledný zákrok a střelu tak zneškodnil.
77'
Dnešní utkání sleduje 310 diváků.
76'
A tlak Uničova se opravdu více a více stupňuje, nyní létá do šestnáctky domácích doslova jeden centr za druhým.
75'
Po poměrně dlouhé době se k balonu dostali také hráči domácího týmu, jejich útočné snažení však netrvalo příliš dlouho, když jeden z hráčů doslova zakopl o balon a Uničov se tak znovu může tlačit za vyrovnáním.
73'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Purzitidis, přichází Vasiljev.
72'
Hostující Uničov s blížícím se koncem zápasu začíná být lepším týmem, z již pár minut trvajícího tlaku, ale prozatím branku nevsítili.
71'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Kasal.
70'
Další nepřesný centr z dílny hostujících a rozehrávat bude brankář domácího týmu.
68'
Nadějná akce Rýmařova je bohužel zhacena mávnutím praporku jednoho z rozhodčích.
64'
Hosté rozehrávali standartní situaci z nebezpečné pozice, na centr Komendy však nikdo z útočníku nedosáhl.
61'
Rýmařov právě vstřelil branku!
A domácí opět vedou! Tentokrát to byl Tomáš Šupák, kdo překonal brankáře Uvízla.
59'
Šupák se po ojedinělé akci domácích rychle protáhl kolem stoperů a následně to vypadalo na faul. Rozhodčí ale penaltu nepískají, přestože se domácí hráč pořádně zlobí.
56'
Pro další dlouhý centr hostů si došel brankář Kameník a posílá míč daleko mimo nebezpečí.
54'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Harazin, přichází Fiala.
53'
Domácí Harazin teď zůstává dlouho ležet na trávníku, vypadá to na nějaké zranění.
49'
Více ze hry mají opět hosté. Do vápna letělo několik nebezpečných centrů, brankář Kameník nakonec poslal balon na roh.
47'
Jen o pár desítek sekund je ale srovnáno. Neméně pěknou a rychlou kombinací se prezentovali i hosté. ALEŠ KRČ byl na konci celé akce, sám před brankářem na pravém křídle poslal balon přesně ke vzdálenější tyči a je tak bleskově srovnáno na 1:1!
46'
Tak to vypadá, že domácí skočili do druhého poločasu jako vyměnění. Po rychlé kombinaci se na malém vápně dostal k balonu PAVEL ONDRUŠKA a krásnou technickou ranou vymetli šibenici!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
V prvním poločase jsme žádnou branku neviděli. Lehce aktivnější byli hostující hráči, ze své převahy ale nic nevytěžili. Domácí by měli přidat, pokud chtějí pomýšlet na výhru.
45'
43'
Osmělili se i domácí, kteří si také vybojovali rohový kop, ten ale k úspěchu nevedl.
39'
Po rohu Uničova tady byla pěkná šance, hosté trefili doražený míč, na brankové čáře vykopl jeden z domácích.
35'
Domácím dělá problém vysoké napadání Uničova a uchylují se tak k dlouhým nákopům.
32'
Aktivnější jsou teď hosté, kteří posílají do vápna domácích jeden centr za druhým. Rýmařov se drží.
27'
Sledujeme dost nepřesností na obou stranách, ani jeden tým se nemůže dostat k větší šanci.
23'
Domácí zahrávali několik standardních situací, ani jedna jim ale nevyšla. Při té poslední zkoušeli překvapit soupeře kombinací, to jim nevyšlo.
18'
Po střele mimo branku Rýmařova odkopává brankář Kameník.
14'
Hraje se ve vysokém tempu a velkém nasazení. S tím je spojená i tvrdá hra, kterou zatím rozhodčí tolerují.
1'

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Harazin, Němec, Dydowicz, Furik, Kocúr (C), György, Šupák, Horák, Ondruška, Wodek
Náhradníci: Baroš – Němec, Fiala, Tilkeridis, Hleba

SK Uničov: Uvízl – Purzitidis, Vejvoda (C), Hladík, Jeřábek, Komenda, Binar, Bača, Krayzel, Koutek, Krč
Náhradníci: Studený – Markovič, Rajnoha, Vasiljev, Kasal, Dostál

Rozhodčí: Páral – Silný, Kneisl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.