MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Kroměříž - 6. srpna 2017   10:15

Uničov
Uničov
31' Koutek  • 90' Vychodil
2:3
(1:1)
Kroměříž
Kroměříž
38' Silný   • 52' Kovář   • 58' Silný
Uničov
Uvízl – Rajnoha (67. Můčka), Markovič, Vejvoda (K), Juřátek – Nuc (67. Jeřábek) – Koutek, Ambrozek, Krč, Kasal (73. Vychodil) – Komenda.
Červený – Jeřábek, Vychodil, Můčka.
Hájek – Soukal, Kolář. DS: Mužík.
U stadionu 619, 783 91 Uničov.
Kroměříž
Kofroň (59. Trochta) – Hloch, Matoušek (K), Jeleček – Cupál, Blanař, Krhut, Okleštěk (85. Budín) – Neubert, Silný, Kovář (76. Šmerda).
trochta – Šmerda, Budín, Zavadil, Třasoň, Elšík.

90+4'
90+1'
Žlutou kartu dostává Hloch (SK HS Kroměříž).
90'
Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Matoušek (SK HS Kroměříž).
90'
Uničov právě vstřelil branku!

Jeřábek poslal od brankové čáry přízemní centr do vápna, kde našel LUKÁŠE VYCHODILA, který dal domácím ještě naději.
85'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Budín.
84'
Blanař svým centrem do vápna nenašel žádné spoluhráče.
84'
Krčovi scházela v zakončení přesnost.
81'
Centr z levé strany neznamenal pro Trochtu žádný problém a míč sebral.
81'
Míč z volné přímého kopu Trochta vyboxoval.
81'
Žlutou kartu dostává Krhut (SK HS Kroměříž).
80'
Dalším skvělým zákrokem podržel Trochta svůj tým.
77'
Trochta vytáhl brilantní zákrok proti hlavičce Komendy.
76'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Šmerda.
75'
Protiútok hostů zastavil dobře postavený Vejvoda.
73'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Kasal, přichází Vychodil.
71'
Trochta nejprve vyrazil střelu Jeřábka, ten se pak dostal ještě k dorážce, kterou poslal nad bránu.
69'
Žlutou kartu dostává Můčka (SK Uničov).
67'
Dnešní utkání sleduje 225 diváků.
65'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Rajnoha, přichází Můčka.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Nuc, přichází Jeřábek.
65'
Silný mohl zakončit do prázdné, ale míč poslal vedle brány.
63'
Na druhé straně neprošel přes dva obránce ani Koutek.
63'
Dvojice domácích obránců nedovolila hostujícímu hráči projít až k domácí bráně.
59'
Zdeněk Kofroň je z důvodu zranění nucen odejít ze hřiště, střídá jej Vlastimil Trochta.
58'
Kroměříž právě vstřelila branku!

JAN SILNÝ potvrzuje střeleckou formu z minulé sezóny. Natáhl si míč na roh vápna, odkud vyslal přesnou střelu do levé šibenice.
54'
Nadějný brejk hostů 3 na 1 zhatil dobře postavený Nuc.
52'

MARIÁN KOVÁŘ poslal přesnou přízemní střelu k pravé tyči a otáčí vývoj utkání.
49'
Ambrozek se dostal ke střele ve vápně, proti které včas vyběhl Kofroň, ten míč vyrazil před sebe a k dorážce se dostal Komenda, který přestřelil bránu.
46'
Juřátek vyslal přízemní centr skrz vápno, kde jeho spoluhráči chyběl krok, aby zakončil do prázdné brány.
46'
45+1'
45+1'
Poslední centr 1. poločasu hosté ubránili a do šaten se tak jde zas stavu 1:1.
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44'
Centrovaný míč odvrátil hlavou Vejvoda.
43'
Žlutou kartu dostává Krč (SK Uničov).
42'
Ambrozek poslal dobrou střelu z dálky, kterou Kofroň vyrazil a následně se už hosté ubránili.
40'
Kroměříž dostala výhodu přímého kopu z hranice vápna. Kovář této šance otočit skóre nevyužil a míč poslal jen do zdi.
38'

JAN SILNÝ dostal krásnou přihrávku do uličky a křižnou střelou k levé tyči překonal Uvízla.
36'
Pokus Kováře z 20 metrů zblokovala domácí obrana.
34'
Kovář už se chystal na střelu z voleje, ještě před ní mu ale míč vyfoukl bránící Juřátek.
31'

LADISLAV KOUTEK prokázal důraz ve vápně a vstřelil 1. gól Uničova v této sezóně.
26'
Rajnoha poslal svou hlavičku přesně k tyči, kam se včas přesunul gólman Kofroň, následně se dopustil Markovič útočného faulu.
25'
Po zblokovaném centru z pravé strany mají domácí další roh.
24'
Vejvoda složil na zem Kováře. Kroměříž měla následně volný přímý kop, který domácí nadvakrát ubránili.
22'
Jeleček se vrhl pod nohy Krčovi a roh si kopnou i domácí.
21'
Centr Oklešťka zblokoval Vejvoda na roh.
20'
Od Kasala se míč odrazil za brankovou čáru a Kofroň bude kopat od brány.
17'
Silný centroval z pravé strany do vápna, kde se jako první dostal k míči Vejvoda a ukončil útok hostů.
15'
Kasal se krásně prodral mezi dvěma hráči ve vápně, přihrál Krčovi, ten od brankové čáry poslal centr, který skončil zakončením hlavou do sítě, ale kvůli ofsajdu nebyl gól uznán.
14'
Vysoký centr Kroměříže sebral do rukavic Uvízl.
9'
Kroměříž dostala výhodu volného přímého kopu z pravé strany. Nakonec se k zakončení hlavou dostal Neubert a Uvízl si připsal úspěšný zákrok.
7'
Omlouváme se za zpoždění přenosu kvůli technickým problémům. Uničov nastoupil v modrých dresech, Kroměříž v žluto-černých.
1'

SK Uničov: Uvízl – Rajnoha, Markovič, Vejvoda (K), Juřátek – Nuc – Koutek, Ambrozek, Krč, Kasal – Komenda.
Náhradníci: Červený – Jeřábek, Vychodil, Můčka.

SK HS Kroměříž: Kofroň – Hloch, Matoušek (K), Jeleček – Cupál, Blanař, Krhut, Okleštěk – Neubert, Silný, Kovář.
Náhradníci: Trochta – Šmerda, Budín, Zavadil, Třasoň, Elšík.

Rozhodčí: Hájek – Soukal, Kolář. DS: Mužík..
Hezké nedělní dopoledne z Uničova. Dnes nás čeká souboj dvou hanáckých celků které v loňské sezoně patřili k tomu nejlepšímu. Nad Uničovem se stahují mračna a už spadla i nějaká ta kapka deště. Snad se počasí umoudří a bude k vidění dobrý fotbal.
Zajímavý by mohl být i souboj dvou nejlepších střelců minulé sezóny. Domácí Aleš Krč s 23 góly získal korunu krále střelců, hostující Jan Silný skončil hned za ním s 20 góly.
V minulém ročníku vyhrál Uničov na podzim v Kroměříži 2:1, ale doma pak padl na jaře 0:1.
Oba týmy mají za sebou 1. kolo domácího poháru. Uničov nečekaně prohrál 0:3 v Kozlovicích, Kroměříž postoupila po výhře 5:3 ve Strání.
Uničov minulou sezonu ovládl poprvé v historii MSFL, když o 8 bodů předčil Olomouc "B". Postup do 2. ligy ale odmítl stejně jako Kroměříž, která skončila 4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.