230 diváků
Uh. Brod
Lebánek – Pochylý, Obadal, Vrbka, Obdržálek, Bulko

Děkuji za vaši pozornost. Pěknou sobotu.
Zápas právě skončil. Domácí byli v druhém poločase aktivnější, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Uherský Brod se snažil těžit z brejků, několik možností na navýšení skore měl, ale Kunický byl vždy na správném místě. Body tak odjíždí do Uherského Brodu a Tatran zůstane na posledním místě tabulky.
90+3'
90+3'
Hosté centr odrazili, druhý centr si pak sebral brankář.
90+3'
Možná poslední šance na vyrovnání. Míč si staví Šmerda.
90+3'
Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Obdržálek).
90+2'
Bohunice se snaží rychle dostat dopředu, vzadu zůstal jediný hráč v červeném.
90+1'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Mazuryk, přichází Bulko.
90'
Černí se chvíli drželi u praporku, nakonec ale Bohunice jim balon ukopli a můžou pokračovat.
89'
Krátce po rozehrání získal Votava i faul. Brod určitě s rozehrávkou nebude spěchat.
89'
Hosté získali roh, a to se jim hodí.
88'
Domácí to chtěli rozehrát na krátko, ale to se ukázalo jako chyba. Míč se po třech dotecích dostal do autu, k brance se vůbec nepodíval.
88'
Šmerda za malý okamžik rozehraje standardku.
86'
Vrbka měl hodně místa k zakončení, pobízeli ho i spoluhráči. Přízemní rána však brankáře nepřekonala.
84'
Votava se motal s míčem u rohového praporku soupeře. O chvíli později se dostal jeho spoluhráč do zakončení zprava, brankář míč vytěsnil na roh nohama!
82'
Kunický si běžel pro balon do rohu velkého vápna. Stejný nápad měl ale útočník Uherského Brodu a byl úspěšnější. Naštěstí pro domácí se černým nepodařilo balon včas vystřelit na odkrytou branku.
80'
Obadal se dostal k míči v šestnáctce, ale z těžké pozice brankáře moc nevylekal.
80'
Votava získal pro svoje barvy roh.
79'
Za chvíli se rozběhne poslední desetiminutovka. U míče jsou domácí, kteří se budou znovu posouvat směrem dopředu.
77'
Dnešní utkání sleduje 230 diváků.
75'
Tom Ulbrich měl docela dost prostoru k zakončení. Mířil k pravé tyčce, ale ránu mu vychýlil obránce.
74'
Kotoun centroval zleva před branku, míč mu srazil obránce na roh.
74'
Žlutá karta pro tým TJ Tatran Bohunice (Souček).
72'
Hned z následujícího útoku mohl srovnat Tilkeridis, ale ránu mu taktéž zneškodnil brankář!
71'
Leskovjan s Votavou si několikrát vyměnili balon a pak se druhý jmenovaný dostal i do zakončení z velké blízkosti. Jen díky dobrému zákroku brankáře je stav stále stejný!
70'
Hosté se po delší době usadili vepředu a rozehrají roh.
69'
Střídání v týmu TJ Tatran Bohunice:
ze hřiště odchází Vintr, přichází Martinek.

ze hřiště odchází Mančík, přichází Vrbka.
68'
Tempo hry se lehce začíná stupňovat, Bohunicím zatím druhý poločas jasně patří. Jsou aktivnější a vypracovaly si již několik šancí.
65'
Černí si koledují o vyrovnávací branku. Další nebezpečný nástřel na branku končí po teči hráče kousek vedle.
64'
Domácí Tilkeridis vybojoval roh.
62'
Kotoun našel centrem spoluhráče, tomu se však nepodařilo prostřelit blok obránce Uherského Brodu.
61'
Uherský Brod postupoval dopředu, ale příliš prudká přihrávka skončila až mimo hřiště.
59'
ze hřiště odchází Červenka, přichází Obadal,
ze hřiště odchází Novotný, přichází Obdržálek.
58'
Brod se dostal do brejku. Votava si všiml na druhé straně úplně volného spoluhráče Červenky. Ten pak zhruba od poloviny postupoval sám s míčem, který i zakončil. Střela se mu ale nepovedla.
56'
Votava prošel po levé straně do vápna, ale rána už branku neohrozila. Letěla vedle.
55'
Kunický musel vyběhnout až za šestnácku, aby byl u míče dřív než Votava.
54'
Hostům se podařilo svého soupeře lehce vytlačit ze své strany. Bohunice se ale snaží co nejrychleji znovu přesunout před branku Somberga.
51'
Balon se pohybuje nebezpečně před svatyní Somberga. Další střela domácích končí kousek vedle pravé tyčky.
50'
Kotoun se dostal do zakončení, jeho ránu hosté srazili na roh.
49'
Vítek se opřel do padajícího odraženého balonu a z voleje branku minul o několik metrů.
48'
Červení nastoupili do druhého poločasu aktivněji. Teď získali roh.
47'
Domácí hráč si naváděl míč ke střele. Zhruba u prostředku hranice velkého vápna se srazil s protihráčem. Domácí chtěli odpískat faul, ale sudí na to nereagoval. Akce pokračovala, zleva zakončil Ulbrich, ale jen do brankáře.
46'
Bohunice se hned po výkopu vydaly dopředu. Tilkeridis balon ztratil v zámezí.
46'
Fotbalisté se pomalu vrací na hřiště. Za malý okamžik se začne.
První polovina je za námi. Viděli jsme jedinou branku, kterou vsítil v 35. minutě Mazuryk. Hra je poměrně vyrovnaná, oba celky se dostávají dopředu. Sudí musí často používat píšťalku, zápas je plný faulů, což se ale v takto důležitém boji o body dá čekat.
45+3'
45+3'
Domácím se nevyvedla kombinace na levé straně. Somberg bude odkopávat.
45+1'
Sudí je znovu nucen pozastavit hru. Musí zkontrolovat zdravotní stav jednoho z hostů.
44'
Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Tilkeridis). Domácí fotbalista sáhl po záchranné brzdě, aby zabránil nebezpečnému brejku.
43'
Po faulu Červenky se k míči postavil Šmerda a nacentroval před bránu. Z toho branka nepadla, Bohunice ale budou pokračovat od rohu.
42'
Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Červenka).
41'
Domácí se hlasitě přihlásili o penaltu, když jeden z domácích upadl a zakřičel. Sudí chvíli přemýšlel, ale ukázal nakonec jen k rohovému praporku.
40'
Votava pálil z rohu šestnáctky, ale přes blok obránce se balon ke golmanovi jen dokutálel.
38'
Šmerda nacentroval balon na malé vápno. V nepřehledné situaci před brankou se k míči dostal domácí fotbalista, který doslova ze dvou metrů překopl branku!
38'
Ten se jim ovšem hrubě nepovedl. Balon letěl od praporku hned za branku.
37'
Hosté jsou po brance aktivní a budou rozehrávat roh.
35'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Je tu první branka zápasu! Hosté se dostali dopředu po pravé straně. Míč se dostal ke kopačkám VLADYSLAVA MAZURYKA, který si uvnitř vápna poradil a obstřelil brankáře Kunického. 0:1!
33'
ze hřiště odchází Němec, přichází Tilkeridis.
31'
Petr Němec se snažil napadat rozehrávku soupeře a podklouzla mu noha. Stojná noha však zůstala zabořená do trávníku a Němec se hned bolestí sesunul k zemi. Pravděpodobně si udělal něco s kolenem. Sám už po svých neodejde. Jsou mu přivolány nosítka.
30'
Domácí se dostali do zakončení. Tvrdá rána ale branku přeletěla.
28'
A teď také roh červených.
27'
Bohunice se autovým vhazováním posunuly až na úroveň velkého vápna soupeře.
24'
ze hřiště odchází Krejčí, přichází Šmerda.
24'
Mazuryk chtěl projít okolo střídačky domácích, obránce jeho postup ale čistě zastavil.
22'
Centr zleva si stáhl ze vzduchu Somberg. Hosté teď drží balon na své straně.
20'
Červenka se sám na sebe zlobí. Ví, že mohl tuto situaci vyřešit líp. Centr z levé strany velkého vápna poslal jen brankáři do rukavic.
18'
Po chybě Vítka se hosté dostali do šance. Finální přihrávka šla do levé strany na Červenku, jenž z blízkosti nastřelil vybíhajícího brankáře.
15'
Kunický si křikl, aby mu obránce nechal balon. Po zbrklé rozehrávce ale domácí darovali černým roh.
13'
Centr Součka si hledal jak útočník Bohunic, tak ale i brankář. Nepříjemnou srážku sudí vyhodnotil jako faul na brankáře.
11'
K odraženému míči se po rohu dostal obránce Bohunic. Jeho rána ale mířila moc vysoko.
10'
Červení si po mírném tlaku vybojovali roh.
9'
Rozhodčí se vrátil k faulu na domácího hráče. Bohunice rozehrají z poloviny soupeře.
6'
Votava chtěl vyslat svého spoluhráče na hrotu, ale do míče dal moc razance. Pokračují červení.
5'
Útok Bohunic po levé straně zavčas zastavil bek Uherského Brodu.
4'
Souček si před šestnáctkou obhodil protihráče a zakončil. Rána byla sražena na roh.
3'
Uherský Brod se dožadoval odpískání faulu na Mančíka. Sudí to ale jako faul neviděl. Pokračuje se autem.
2'
Souček si v souboji počínal nedovoleně a fauloval Červenku. Na následný centr si dobře do vápna naběhl Lorenc, ale hlavičkoval vedle.
1'
Úvodní výkop měli hosté. Ti zkusili první útok po pravé straně, ale dlouhý nákop se dostal až mimo hřiště.
1'
Domácí nastoupí v červených dresech, hosté oblékli černé dresy.

TJ Tatran Bohunice: Kunický (C) – Krejčí (24. Šmerda), Vintr (69. Martinek), Souček, Ulbrich, Němec (33. Tilkeridis), Doubravský, Bednář, Suchý, Vítek, Kotoun
Náhradníci: Formánek – Martinek, Koreň, Šmerda, Tilkeridis, Řeřucha, Král
Trenér: Luboš Kučerňák

ČSK Uherský Brod: Somberg – Votava, Rešetka, Červenka (59. Obadal), Mančík (69. Vrbka), Mazuryk (90+1 Bulko), Novotný (59. Obdržálek), Leskovjan, Vyhlíd, Flasar (C), Lorenc
Náhradníci: Lebánek – Pochylý, Obadal, Vrbka, Obdržálek, Bulko
Trenér: Miroslav Ondrůšek

Rozhodčí: Mrázek – Grečmal, Slováček.
Pěkné sobotní dopoledne z Bohunic. za 45 minut nám začne bitva o. velice důležité body pro záchranu. Fotbalisté jsou na trávníku a rozcvičují se.
Poslední střetnutí těchto týmů skončilo vítězstvím Uherského Brodu. V polovině září minulého roku, se v rámci sedmého kola letošního ročníku proti sobě postavily v Uherském Brodě. Domácí vyhráli 1:0.
V tomto zápase tak uvidíme souboj posledního a předposledního. Oba týmy mají momentálně devatenáct bodů v tabulce a bude tak pro oba týmy nesmírně důležité bodovat, aby se odrazily ze dna a mohli bojovat o záchranu v MSFL.

Uherský Brod je na tom ještě hůř. Ač získal stejně bodů, jako Bohunice, nebo Slovácko B, je momentálně na posledním místě. Minulé kolo se Uherský Brod potkal s jiným brněnským týmem, se Startem. Před domácím publikem uhrál remízu, za kterou vděčil Votavovi, posile z Kroměříže, jenž srovnal stav, na 1:1, až v 88. minutě. Uherský Brod v zápase inkasoval jako první, i přes to, že hrál od 60. minuty v početní převaze.

Tatran je momentálně na předposledním místě. Za dvacet tři odehraných zápasů získal pouhých devatenáct bodů. Poslední odehraný zápas skončil pro Bohunice vysokou porážkou. Na půdě Znojma prohrály Bohunice 4:0, o vítězství domácí rozhodli už v prvním poločase.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.