MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Bohunice - 14. dubna 2024   15:00

Znojmo
Znojmo
19' De Almeida Parede Neto  • 21' De Almeida Parede Neto  • 45' Silas  • 81' Gomes Ferreira
4:0
(3:0)
Bohunice
Znojmo
Škugor – Silas (46.Velosa Pereira), Carneiro Rodrigues, Abreu De Sá Vilela, De Almeida Parede Neto (62.Gomes Fereira), Abdellaoui (62.Aires Dos Reis), Bessa Rocha Ferreira, De Vasconcelos Adrian (K) (46.Neto De Sousa), Afonso Rodrigues, Ferreira Viegas, Nzanza (73.Quinvula Da Silva Pinto)
Rodriguez Pfeiffer – Lukčo
Simon Vejtasa – Tomáš Ehrenberger, Ondřej TerberDelegát: Václav Briksa
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Bohunice
Formánek – Krejčí, Tikeridis (76.Martinek), Souček, Šmerda (46.Vintr), Ulbrich, Doubravský (86.Koreň), Bednář, Suchý (K) (76.Řeřucha), Vítek, Kotoun (46.Němec)
Rozsypal – Král

Dnes to byla jasná záležitost pro domácí, kteří tak reálně dále mohou snít o 2.lize. V dalším kole jedou na půdu SK Hranice. Tj Tatran Bohunice pak doma přivítá v souboji o záchranu Uherský Brod.

Děkuji za pozornost a brzy na počtenou.
90+1'
90'
Dnešní utkání sleduje 280 diváků.
88'
A další velká příležitost jednoho ze znojemských hráčů, který ve vyložené příležitosti těsně míjí branku.
86'
Střídání v týmu TJ Tatran Bohunice:
ze hřiště odchází Koreň, přichází Doubravský.
81'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Z protiútoku dostal nezištnou přihrávku od Abreu De Sá Vilely DUARTE FILIPE GOMES FERREIRA a nebylo pro něj problém skórovat.
76'
ze hřiště odchází Tilkeridis, přichází Martinek,
ze hřiště odchází Suchý, přichází Řeřucha.
74'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Carneiro Rodrigues).
73'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Nzanza, přichází Quinvula Da Silva Pinto.
73'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Nzanza).
71'
Velosa Pereira teď těsně minul tyčku!
70'
Nzanza teď ukázal záda svému obránci, ale ani nadvakrát zblízka Formánka nepřekonal.
68'
Druhý poločas vinou jasného skóre už žel postrádá tu pěknou fotbalovou podívanou, která tu byla v první půli.
67'
Velosa Pereira si to štrádoval na gólmana hostů, ale ten byl při jeho střele pozorný.
66'
Nevoli na stadionu odstartoval odpískaný faul na hosty, který se domácím divákům nezdál.
62'
ze hřiště odchází De Almeida Parede Neto, přichází Gomes Ferreira,
ze hřiště odchází Abdellaoui, přichází Aires Dos Reis.
61'
Naopak na druhé straně Bohunice zakončovaly a gólman Škugor musel vyrážet.
60'
Teď se pokusili zazlobit domácí, ale k zakončení se díky obraně hostů nedostali.
59'
Hostům rozhodně nelze upřít sympatickou snahu, která dělá ze zápas, kde už je jasné, kdo si nechá všechny tři body, pořád ještě zajímavou podívanou.
57'
Domácí si trochu bohorovně zahrávají a hostům museli těsně před gólmanem zblokovat střelu na roh.
55'
Obraz hry se nám poněkud změnil. Hosté už mnohem více kombinuí a dostávají se na polovinu domácích. Už nemají co ztratit a chtějí určitě porážku zmírnit.
53'
Zachytal si i brankář Škugor, ale střela nebyla z kategorie nejtěžších.
52'
Je zajímavé, že zatím stále hrajeme bez karet. Hráči jsou k sobě ohleduplní a sudí zatím nemusel kartonky vytahovat.
50'
Kdyby byl hostující hráč přichystán, že se k němu může míč po centru dostat, pravděpodobně by skóroval, ale takto byl překvapen a ani se míče nedotkl.
46'
Žlutá karta pro tým TJ Tatran Bohunice (Tikeridis).
46'
ze hřiště odchází De Vasconcelos Adrian, přichází Neto De Sousa,
ze hřiště odchází Silas, přichází Velosa Pereira.

ze hřiště odchází Šmerda, přichází Vintr,
ze hřiště odchází Kotoun, přichází Němec.
46'
Dnes na znojemském stadionu, který má prvoligové paramatry, vidíme hru kočky s myší. Tři branky v síti soupeře mluví za vše, ale kdyby to bylo třeba 5:0, nikdo by se nedivil. Dnes už to asi bude jen otázka skóre ve 2.půli, která začne přibližně v 16:04.
45+1'
45'
Pěkný útok dvou hráčů tmavé pleti. Nzanza krásně přihrál a ONYEKACHI EZE SILAS měl už lehkou roli.
43'
A hned tu byl i třetí roh pro Bohunice, míč tam poskakoval po hlavách fotbalist ebezpečně blízko brankové čáry, přidala se i Škugorova ruka a domácí se nakonec ubránili. Dnes se moc bránit nemusí, ale výjimka potvrzuje pravidlo.
42'
A vzápětí druhý, neboť proti střele musel zasahovat Škugor. Vypadá to, že hostům alespoň standardky mohou přinést gólové ovoce.
41'
První rohový kop pro hosty.
37'
Další šance domácích, míč málem propadl až do sítě téměř bez přičinění, ale SIlas jej těsně před gólmanem z důvodu krátkého času na zpracování neumístil a gólman reflexivně vyrazil u tyčky.
36'
Vedení 2:0 je velmi ošidné, pokud by byla hra vyrovnanější. Co není, může být, ale to by se musel stát malý fotbalový zázrak nebo velké podcenění. Tady asi Csaplárova past nezklapne.
32'
Hosté se dostali ke střele mimo branku, ale byl pískán ofsajd, takže žádné vzrušení.
31'
Kdyby to teď bylo už 3:0, nikdo by se nedivil, i hostující gólman se možná ještě teď diví, jakou částí těla zabránil míči v cestě do sítě.
28'
Dnes to vypadá pro Znojmo jako snadný zákusek na cestě za očekávanou výhrou a ještě většímu přiblížení se toužebnému čelu MSFL.
25'
Přestože ještě nemáme za sebou ani třetinu zápasu, ukazuje se jasně, kdo je pánem na hřišti a domácí hračičkové chtějí potěšit diváky krásnými akcemi. Teď se pokusil o boční nůžky a hattrick De Almeida Parede Neto a vzápětí chtěl zakončit i Silas, ale ten se opřel do balónu tak, že ten skončil hodně vedle, i když nabito měl pěkně a střílet bylo také kam.
21'
Hosté ve snaze něco udělat vepředu ztratili míč a Silas si přihrál s dnes již dvougólovým střelcem hned dvakrát a nehamounil a na zlatém podnose předložil balon, který CARLOS DE ALMEIDA PAREDE NETO uklidil do sítě.
20'
Nzanza nyní spadl ve vápně hostů, ale sudí to jako penaltu neposoudil. Správně.
19'
A již dnes několikrát zmiňovaný CARLOS DE ALMEIDA PAREDE NETO i nejlépe naběhl na zmiňovaný roh a míč se zatřepal v síti.
17'
Trochu mě mrzí, že si nedělám statistiku rohových kopů, už několikátý.
17'
Teď to zkoušel De Almeida Parede Neto malou lstí, ale balon utekl až k Formánkovi.
15'
Hosté jen běhají bez míče, ale zatím je obrana zatažena dostatečně.
14'
Obraz hry je stále stejný domácí mačkají hosty, kombinují a hledají cestičku k vápnu a brance. Další znojemský roh.
13'
Velmi pěkná střela Nzanzy, který se teď drží za hlavu, že neproměnil.
11'
Potlesk pro domácí aktivní fotbalisty, kteří vybojovali roh.
8'
Faul hostů s varnováním bez žluté pro Tikeridise a přímý kop ála roh pro Znojmo. Ten ale skončil velmi slabou střelou, a míč si v pohodě sebral brankář brněnského celku.
7'
Znojmo účinně napadá už na polovině Bohunic a hosté s tím mají problémy.
5'
Zatím to vůbec nevypadá, že by se hosté měli dnes dostat na dostřel Škugorovy branky, ale je asi předčasné dělat tyto závěry.
3'
A domácí Znojmo se mělo ujmout vedení. Zmiňovaný ostrostřelec De Almeida Parede Netonepotvrdil svoje kvality, když hlavičkoval mimo prázdnou branku. Gólman Formánek totiž vyběhl, obešel jej Silas, centroval do vápna právě na zmiňovaného a zbyteek už znáte.
2'
Míč se objevil po hlavičce nejlepšího střelce soutěže ve vápně hostů, ale byl jen prodloužen a byla to lahůdka pro Formánka.
1'
Domácí rozehrávali a tradičně hned první nákop na Silase, ale ten v tísni hlavičkoval do autu.
1'
Počasí je nádherné, tak se pojďme bavit třetiligovou kopanou :)
Oba týmy spolu s rozhodčími nastupuí na hrací plochu. DOmácí v tradičních bílomodrých barvách, sudí v černožlutém a hosté celí v červeném.

1. SC Znojmo FK: Škugor – Silas, Carneiro Rodrigues, Abreu De Sá Vilela, De Almeida Parede Neto, Abdellaoui, Bessa Rocha Ferreira, De Vasconcelos Adrian (K), Afonso Rodrigues, Ferreira Viegas, Nzanza
Náhradníci: Rodriguez Pfeiffer – Neto De Sousa, Aires Dos Reis, Gomes Fereira, Velosa Pereira, Quinvula Da Silva Pinto, Lukčo
Trenér: Rui Miguel Félix Amorim Reis

TJ Tatran Bohunice: Formánek – Krejčí, Tikeridis, Souček, Šmerda, Ulbrich, Doubravský, Bednář, Suchý (K), Vítek, Kotoun
Náhradníci: Rozsypal – Král, Řeřucha, Vintr, Koreň, Němec, Martinek
Trenér: Luboš Kučerňák

Rozhodčí: Simon Vejtasa – Tomáš Ehrenberger, Ondřej Terber
Delegát: Václav Briksa.

TJ Tatran Bohunice
jako nováček soutěže tvrdě bojuje o záchranu v soutěži a na jaře nemá vůbec špatné výsledky a s ostatními týmy, které mají podobné starosti, drží krok. Dnes může jen překvapit, recept na soupeře už z podzimu má.

1.SC Znojmo FK
má v dohrávce tohoto kola MSFL šanci se přiblížit na 4.místě vedoucímu Baníku Ostrava B už jen na 4 body a to v případě dnešní výhry nad týmem z opačné poloviny tabulky, u kterého ale na podzim překvapivě prohrál.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.