Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Poprad - 13. července 2017   17:00

Hr. Králové
Hr. Králové
52' Súkenník  • 63' Jirsák  • 81' Plašil
3:1
(0:0)
Poprad
Poprad
77' Šuľa
Hr. Králové
Lindr – Krátký, Bederka, Plašil, Trávníček – Jirsák, Jukl – Súkenník, Kraják, Miker – Šípek.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Hradečtí fotbalisté poráží Poprad i ve druhém zápase, tentokrát 3:1. Vítězí zcela zaslouženě, neboť byli po většinu utkání lepším týmem, což dokázali vyjádřit i brankově.
90'
86'
Míč je v držení fotbalistů Hradce Králové, kteří kombinují na vlastní polovině hřiště.
84'
Hra začíná v posledních minutách utkání nabírat spád a je dost možné, že se dočkáme ještě nějaké branky.
81'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hradečtí se prosazují potřetí a pečetí tím své vítězství i ve druhém zápase. Střelcem branky je MAREK PLAŠIL, který se prosazuje po rohovém kopu.
79'
Hradecký fotbalista se pokusil ohrozit bránu soupeře "banánem" z rohu vápna, avšak jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
78'
Východočeši se již nikam nehrnou a kombinují především na polovině hřiště.
77'
Tým Poprad právě vstřelil branku! Popradští korigují stav duelu, kdy se prosazuje hlavičkou pohotově zakončující ERIK ŠUL'A.
76'
Z něj se dostali až k ohrožení Lindra, který však skvělým zákrokem vychytal hlavičku popradského útočníka.
75'
Po faulu hradeckého hráče budou rozehrávat přímý volný kop Popradští.
74'
Slovenský celek zvyšuje tempo a stále častěji drží míč na kopačkách.
72'
Trávníčkova přihrávka nenašla svého adresáta a hrát mohou Popradští.
71'
Rozvážnou kombinací na polovině soupeře si Východočeši připravují pozici pro útok.
69'
Nepřesnost v rozehrávce Hradce Králové připravila Východočechy o možnost zaútočit.
68'
Plašil se hezky zbavil protihráče a následně dokázal i přesně rozehrát.
66'
Po vstřelené brance jsou Hradečtí aktivnějším celkem a drží míč častěji na svých kopačkách.
63'
Tu s přehledem proměňuje TOMÁŠ JIRSÁK a posílá Hradec Králové do vedení 2:0.
62'
Faulu na pronikajícího hráče Hradce Králové se ve vápně dopustil hráč Popradu a je pískána penalta.
60'
Centr z pravé strany hřiště odvrací před Lindrem Bederka.
59'
Popradští ztratili míč v kombinaci a hrát mohou Východočeši.
58'
Votroci disponovali standardní situací z pravé strany hřiště, avšak nebezpečí z toho nakonec nebylo.
56'
Rychlá a přímočará akce Východočechů vypadala nadějně, avšak nakonec z ní nebylo nic zajímavého.
55'
Centr z levé strany hřiště se stal snadnou kořistí pro defenzívu Popradu a následně byl Hradci pískán ofsajd.
54'
Po faulu na polovině hřiště disponují volným přímým kopem Východočeši.
52'
Tým Hradec Králové právě vstřelil branku! Hradečtí se porpvé v zápase prosazují. IGOR SÚKENNÍK se dostal k odraženému míči a propálil vše, co mu stálo v cestě.
52'
Totéž však lze prohlásit i o centru Krátkého, který slovenská defenzíva v poklidu odvrací.
51'
Útočná snaha slovenského celku však měla jen jepičí život a nic vážnějšího nepřinesla.
50'
Nepřesnost v rozehrávce Hradce Králové nabízí možnost Popradu zaútočit.
48'
Ve skluzu odvrátil obránce Popradu míč na autové vhazování.
47'
Hráči si dlouhou přestávku příliš neužili, začalo se prakticky hned po pěti minutách. Uvidíme, zdali tedy budou mít fotbalisté sil na rozdávání.
46'
První poločas je již minulostí a skóre je prozatím nerozhodné 0:0. O něco více měli ze hry fotbalisté Hradce Králové, avšak přes houževnatě bránícího soupeře si vytváří šance jen velice těžko.
45'
44'
Pronikajícího hráče Popradu zastavil čistě Krátký.
43'
Před dotírajícím Súkenníkem odklízí obrana Popradu míč do zámezí.
41'
Obětavým zákrokem zastavil fotbalista Hradce Králové popradský útok.
40'
U rohového praporku na pravé straně hřiště se pokoušel vymodlit si hradecký fotbalista faul, avšak to se mu nepodařilo a hrát budou Popradští.
39'
Dlouhý nákop na vysunutého útočníka Východočechů se nesetkal s pochopením a hrát mohou fotbalisté slovenského celku.
38'
Ostrý centr z pravé strany hřiště odvrátila královéhradecká obrana do zámezí.
36'
Hezkým signálem se prezentovali Hradečtí, avšak zakončení zpoza vápna úspěch neslavilo.
35'
Dlouhý nákop odklízí obrana Popradu na rohový kop.
34'
Další akci táhnou Východočeši po levé straně hřiště.
33'
Východočeši se rozvážnou kombinací dostali až před slovenského brankáře, avšak zde jejich útočné snažení skončilo.
31'
Pohlednou kombinací na pětníku se prezentovali hráči Popradu, kteří se tak vymanili z aktivního napadání Hradeckých.
29'
Na poslední chvíli odklízel ve skluzu stoper Popradu míč před dotírajícím útočníkem Hradce Králové.
28'
Další nepřesnost v podání hradeckých hokejistů, která brzdí jejich ofenzivní snažení.
27'
Pohlednou kombinaci Východočechů pokazil nepřesnou přihrávkou Krátký.
26'
Dlouhý nákop nenašel žádného z hradeckých útočníků a v držení míče jsou fotbalisté Popradu.
25'
Votroci se již vymanili z tlaku soupeře a kombinují mezi stopery.
24'
Ferenc rozehrál autové vhazování velice rychle a nadělal tím defenzívě Hradce Králové nemalé potíže.
23'
Hradečtí fotbalisté jsou teď pod tlakem a nebezpečí odvrací pouze za cenu odkopu do zámezí.
21'
Míč mířící do malého vápna odklízí hlavičkou obránce Popradu do bezpečí.
20'
Střílený centr do malého vápna Popradu byl zablokován a Hradec Králové bude rozehrávat rohový kop.
19'
Jeho exekuce se však slovenskému týmu příliš nezdařila a míče se ujímají Hradečtí.
18'
Jirsák si vyšlápl tvrdším zákrokem na hráče Popradu, kterého poslal k zemi. Sudí tak píská faul a volný přímý kop.
17'
Po faulu českého hráče bude rozehrávat slovenský brankář.
15'
Před dotírajícím útočníkem Hradce Králové odklízí míč do bezpečí obrana Popradu.
14'
Nepřesný centr fotbalisty Popradu z levé strany hřiště nenašel žádného ze spoluhráčů a míč si sebral brankář Lindr.
13'
Po nepřesné přihrávce bude od vlastní brány rozehrávat gólman Popradu.
11'
Votroci podnikli útočnou akci po pravém křídle, ale Súkenník nedokázal rychlou přihrávku zpracovat.
10'
Slováci se ubránili dalšímu útoku Hradce Králové. Český celek je prozatím jednoznačně lepším týmem.
8'
Brankář Lindr rozehrál na pravé křídlo, odkud podniknou Hradečtí další útok.
7'
Slovenský tým začíná útočnou akci až od vlastního brankáře.
6'
Ten rozehráli nakrátko, avšak do šance se propracovat nedokázali.
6'
Po zblokovaném centru z levé strany hřiště disponují Východočeši rohovým kopem.
5'
Dlouhý nákop stopera Popradu sbírá defenzíva Hradce Králové.
4'
Hráči slovenského celku se na delší časový úsek zmocnili míče a kombinují mezi obránci.
3'
Jeho exekuce se však nezdařila a Popradští v poklidu odklidili míč do bezpečí.
2'
Propadlý míč na zadní tyč vracel královéhradecký fotbalista znovu do vápna, avšak balón byl znovu odvrácen na roh.
2'
Po zásahu slovenské obrany mají Východočeši k dispozici rohový kop.
1'
Ostrý centr z levé strany hřiště neznamenal pro popradskou bránu žádné vážnější nebezpečí.
1'
Hradečtí rozehrávali a nyní jsou v držení míče, avšak pouze na vlastní polovině hřiště.
1'
Hradec Králové čeká na soustředění v Ústí nad Orlicí druhý duel s Popradem. V tom prvním, který měl výkop v 15:00, zvítězili Východočeši 3:2. Do druhého klání nastoupí značně obměněná sestava, avšak její cíl bude totožný, a sice porazit příslušníka druhé nejvyšší slovenské soutěže a zaujmout svým výkonem realizační tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.