Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Ludogorets - 3. února 2024   15:30

Ml. Boleslav
32' Ladra
1:1
(1:1)
Ludogorets
Ludogorets
14' Tekpetey
Trmal – Kostka, Král, Suchý, Suchomel – Kubista (80. Žitný), Karafiát (75. Buryán) – Ladra (75. Sakala), Mareček (75. Mašek), Kušej (61. Vaníček) – Pulkrab (61. Jawo)
Ludogorets
Padt (46. Sluga) – Duah (46. Seco), Gropper, Nedelev (46. Tissera), Naressi (74. Almeida) – Morais (82. Delev), Hidalgo, Sundberg, Stefanov – Tekpetey (81. Vidal), Verdon

Mladoboleslavští fotbalisté uhráli remízu s bulharským mistrem Ludogorcem Razgrad, když měli více ze hry, ale na úvodní gól Tekpeteye dokázal odpovědět pouze Ladra po chybě protihráče svým prvním gólem v zimní přípravě.
90'
84'
Tisserovu slabou ránu do středu boleslavské branky Trmal snadno chytil.
82'
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad:
ze hřiště odchází Morais, přichází Delev.
81'
ze hřiště odchází Tekpetey, přichází Vidal.
80'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Kubista, přichází Žitný.
79'
Střídající mladík Buryán povedeně odcentroval zprava a Vaníček bez přípravy nastřelil břevno bulharské branky. Následnou Jawovu dorážku hlavou brankář Sluga vyrazil a jeden z jeho spoluhráčů míč odkopl mimo vápno.
75'
ze hřiště odcházejí Karafiát, Mareček a Ladra, přicházejí Buryán, Mašek a Sakala.
74'
ze hřiště odchází Naressi, přichází Almeida.
73'
Vaníček přihrál do vápna Laminu Jawovi, který upadl po srážce s brankářem a dostává již čtvrtou žlutou kartu Mladé Boleslavi za údajné simulování.
70'
Útok Ludogorce zakončuje Tekpetey jen střelou do Trmalových rukavic.
67'
Marečkův průnik zastavil odmávaný sporný ofsajd.
61'
ze hřiště odcházejí Pulkrab a Kušej, přicházejí Vaníček a Jawo.
60'
Matouš Trmal si poradil se slabou hlavičkou jednoho z hráčů bulharského mistra.
59'
Po kombinační spolupráci Kostky s Pulkrabem střídající chorvatský gólman Sluga chytil Marečkovo zakončení.
53'
Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Antonín Vaníček).
52'
Sám Ladra rozehrál přímý kop nacvičeným signálem na Pulkraba, který ani tentokrát netrefil ze skrumáže zařízení.
51'
Faulován byl pronikající Tomáš Ladra.
46'
ze hřiště odchází Padt, Duah a Nedelev, přicházejí Sluga, Seco a Tissera.
46'
45'
39'
Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Daniel Mareček).
33'
Kušej získal míč ještě na boleslavské polovině hřiště a přesnou přihrávkou našel Marečka, kterému na hranici razgradské šestnáctky ve střelbě zabránil hodně nešetrně Verdon.
32'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Středočeši vyrovnávají, TOMÁŠ LADRA vystihl Stefanovovu rozehrávku a podobně jako soupeř zakončil podél vybíhajícího gólmana Padta.
28'
Po Ladrově centru Matěj Pulkrab hlavičkuje vedle pravé tyče.
25'
Hraje se zatím kvalitní zápas, územní převaha je na straně Mladé Boleslavi.
19'
Kostka vhodil dlouhý aut Marečkovi, po jeho přiklepnutí střílí Karafiát těsně nad razgradskou bránu.
17'
Standardku rozehrál dobře Ladra, ovšem nizozemský brankář Padt míč na čáře chytá.
16'
Pulkrab byl podražen v blízkosti pokutového území.
14'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Bulharský mistr se dostal do vedení. Sundberg si zpracoval přihrávku za obranu a z jeho přiťuknutí vytěžil gól podél brankáře Trmala ghanský útočník BERNARD TEKPETEY.
10'
Boleslavští to v úvodu zkoušejí převážně dlouhými nákopy za obranu, zatím si ale šanci nevypracovali.
5'
Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Ondřej Karafiát).
1'

FK Mladá Boleslav: Trmal – Kostka, Král, Suchý, Suchomel – Kubista, Karafiát – Ladra, Mareček, Kušej – Pulkrab.

PFK Ludogorec Razgrad: Padt – Duah, Gropper, Nedelev, Naressi – Morais, Hidalgo, Sundberg, Stefanov – Tekpetey, Verdon.
Třetím soupeřem Mladé Boleslavi na soustředění v Turecku bude jedenáctinásobný bulharský mistr Ludogorec Razgrad. Soupeři patří v podzimní tabulce bulharské ligy druhé místo těsně za PFK Levski Sofia.
V Turecku potká Ludogorec již třetího českého soupeře, předtím podlehl Teplicím 1:3 a stejným poměrem porazil Sigmu Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.