Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Dukla - 4. února 2024   14:00

Teplice
Teplice
56' Fila  • 71' Yasser  • 75' Trubač  • 81' Čerepkai  • 88' Yasser
5:0
(0:0)
Dukla
Dukla
Teplice
Ludha, Švanda, Bílek, Yasser, Vachoušek, Tsykalo, Čerepkai, Urbanec, Bednár.
Rouček – Kubr, Váňa
Stadion Bišany, Bišany
Dukla

Prvoligové Teplice si po třaskavém prvním poločase poradili s druholigovou Duklou Praha a zvítězili jasným rozdílem 5:0. Dva góly zaznamenal střídající Mohamed Yasser. Zatímco Duklu čekají ještě dva přípravné zápasy, pro Teplice byl tento poslední a přesně za týden vyzvou v ligovém utkání Zlín. Děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek dne.
90'
88'
Teplice právě vstřelily branku!
Dlouhý balón Trubače zpracoval MOHAMED YASSER, který tak střílí svojí druhou branku v tomto utkání.
87'
Proti výpadu Vachouška výborně vystoupil brankář Šťovíček.
81'
Teplice nezastavují. Na konci souhry Urbanec – Vachoušek – Čerepkai byl právě ROMAN ČEREPKAI, který tak posílá Teplice do vedení o čtyři branky.
79'
Zblokovanou střelu Yassera kryje brankář Dukly.
77'
Urbanec trefuje svojí střelou břevno!
75'
Špatnou rozehrávku Dukly trestá prudkou střelou k levé tyči DANIEL TRUBAČ.
74'
Střídání v týmu FK Dukla Praha:
ze hřiště odchází Barac, přichází Lehký.
73'
Yasser opět hrozil, jeho střelu ale zblokoval obránce Dukly.
71'
Vachoušek vybojoval ve středovém kruhu balón, který následně poslal na MOHAMEDA YASSERA a ten únikem mezi dvěma obránci posílá Teplice do vedení o dva góly.
69'
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Beránek, přichází Vachoušek,
ze hřiště odchází Fila, přichází Yasser,
ze hřiště odchází Knapík, přichází Bílek,
ze hřiště odchází Mićević, přichází Tsykalo,
ze hřiště odchází Mareček, přichází Bednár,
ze hřiště odchází Gning, přichází Čerepkai.
68'
Útočnou akci Dukly zakončuje Hrubeš pouze střelou mimo bránu.
63'
Nepřesná kombinace Pražanů končí autem.
61'
Teplice po vstřelení branky ožili a jsou aktuálně mnohem aktivnější na útočné polovině.
56'
Gning vyslal do samostatného úniku DANIELA FILU a ten střelou na pravou stranu posílá Teplice do vedení!
55'
Labík je v pořádku a pokračuje dál ve hře.
55'
Teplický Labík má po střetu s protihráčem nejspíše problém s kotníkem a na hřiště spěchají zdravotníci.
53'
Slibnou kombinaci Teplic přerušil obranným zákrokem Ludvíček.
48'
Střela Urbance z větší vzdálenosti končí pouze mimo branku Pražanů.
46'
ze hřiště odchází Rada, přichází Šťovíček.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:02.
45'
40'
Kričfalušiho centr hlavičkuje Gning pouze do náručí brankáře Rady.
39'
Dlouhý balón Grigara nikdo nezpracoval a míč tak doputoval až na druhou stranu hřiště k Radovi, který rozehrává na Helešice.
37'
Ofsajd zastavuje útok Teplic.
35'
Přihrávku Gninga na osamoceného Fila v předbrankovém prostoru výborně zastavil jeden z bránících hráčů Dukly.
31'
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Fila).
31'
Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Holiš).
28'
Hlavičku Matějky kryje brankář Grigar.
26'
Trubač z větší vzdálenosti otestoval pozornost Rady, ten byl připraven.
23'
Střela Fila Radovi propadla, avšak balón skončil mimo bránu Pražanů.
16'
Rozehrávku brankáře Rady zachytil Fila, který následně poslal míč na Hronka. Na jeho střelu se ale Rada stihl vrátit a míč vyrazil vedle brány.
13'
Zatím sledujeme velice vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách.
10'
Moulisova standartka nenašla v předbrankovém prostoru nikoho v červeném a míče se tak ujímá brankář Grigar.
7'
Hronek dlouhou přihrávku od Trubače nezpracoval a míč končí v autu.
6'
Brankář Rada hledal dlouhou nahrávkou ve středovém kruhu Holiše, avšak nahrávka se k němu nedostala.
4'
Dělovka Trrubače kousek od hranice pokutového území končí nad bránou Pražanů.
2'
Fila se dostal až před brankáře Radu, ten ale jeho pokus zneškodnil. Roh pro Teplice.
1'
Teplice dnes nastupují ve žlutých dresech, Pražené v dresech červených. Utkání začne za několik minut.

FK Teplice: Grigar – Labík, Fila, Hronek, Mićević, Trubač, Mareček, Gning, Kričfaluši, Knapík, Beránek.
Náhradníci: Ludha, Švanda, Bílek, Yasser, Vachoušek, Tsykalo, Čerepkai, Urbanec, Bednár.
Trenér: Zdenko Frťala

FK Dukla Praha: Rada – Ullman, Hašek, Holiš, Helešic, Douděra, Kozma, Barac, Moulis, Kozel, Matějka.
Náhradníci: Šťovíček, Vondrášek, Ludvíček, Jeřábek, Hrubeš, Buchvaldek, Lehký, Šebrle, Zeronik.
Trenér: Petr Rada.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.