Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Jičín - 3. února 2018   16:30

Dukla
Dukla
2' Mubenzem  • 2' Mubenzem  • 4' Jeníček  • 4' Jeníček  • 9' Jeníček  • 10' Blecha  • 12' Mubenzem  • 13' Mubenzem  • 15' Reichl  • 16' Šůstek  • 19' Sviták  • 21' Jeníček  • 22' Sviták  • 25' Mubenzem  • 30' Blecha  • 31' Mubenzem  • 33' Mubenzem  • 34' Sviták  • 36' Blecha  • 37' Rangl  • 38' Sviták  • 39' Patzel  • 41' Jeníček  • 42' Šůstek  • 45' Sviták  • 46' Harabiš  • 47' Harabiš  • 50' Šimůnek  • 51' Harabiš  • 52' Harabiš  • 53' Křístek  • 56' Šůstek  • 56' Mubenzem  • 58' Zelenka  • 60' Harabiš
36:25
(15:15)
Jičín
Jičín
1' Šulc   • 4' Šulc   • 5' Krahulec   • 10' Horut   • 11' Král   • 11' Bareš   • 13' Horut   • 17' Šulc   • 18' Horut   • 23' Král   • 26' Horut   • 28' Horut   • 32' Horut   • 38' Kolc   • 43' Kolc   • 47' Král   • 48' Král   • 51' Š. Drbohlav   • 53' Šulc   • 53' Bareš   • 55' Šulc   • 59' Matula
Dukla
Rangl, Petržala – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Cingel, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Harabiš, Syřínek, Šůstek, Blecha.
Bečička, Horák
Jičín
Veverka, Štefanič, Machalický – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Miľko, Šulc, Groh, Kolc, Š. Drbohlav, Matula.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou.
HC Dukla Praha – HBC Ronal Jičín 36:25 (15:15)

Nejvíce branek: Mubenzem 8, Sviták 6/1, Jeníček 5 – Král 7/3, Horut 6, Šulc 5.
Rozhodčí: Bečička, Horák.
Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. ¨
Vyloučení: 5:7.
ČK: Král (JIC).
Je dobojováno! Po nerozhodném prvním poločase byl zápas zcela otevřený, ale Dukla jej postupně dokázala zlomit na svou stranu a to způsobem velmi suverénním. V úvodních patnácti minutách druhé půle soupeři odskočila na rozdíl sedmi branek a poté svůj náskok ještě do konce zápasu rozšiřovala, i díky střeleckému příspěvku Mubenzema. Hostům nepomohlo ani sedm branek Radka Krále, který byl navíc ve 48. minutě po přímé červené kartě vyloučen. Pražané tedy berou dva body za jasnou výhru 36:25.
60'
Harabiš svou brankou znovu upravuje na rozdíl jedenácti gólů.
59'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
59'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Patrik Matula).
58'
Skvělá akce Dukly, která končí zadovkou na levé křídlo na Jakuba Zelenku, jenž z této pozice přehodil hostujícího brankáře.
57'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Marko Cingel).
56'
Mubenzem využil dalšího risku Jičína bez brankáře a z vlastní poloviny pohodlně trefuje prázdnou bránu.
56'
David Šůstek zakončil akci Pražanů po pěkné přihrávce Mubenzema – 33:24.
55'
Následně se však Ondřej Šulce dostal k odraženému míči a tentokrát se již z brankoviště nemýlil.
55'
Šulc napálil ze sedmičky jen levou nohu domácího brankáře.
54'
Sedmimetrový hod pro Jičín po faulu Mubenzema na pravé spojce.
53'
Oddechový čas pro Jičín.
53'
Křístek vzápětí odpovídá svou první brankou a vrací Dukel devítibrankové vedení.
53'
Martin Bareš využil zmatků v domácí obraně a z pravé spojky překonal pražského brankáře.
53'
Ondřej Šulc sice snižuje manko svého celku, ale o vítězi zápase je nejspíš rozhodnuto.
52'
A opět byl v akci Denis Harabiš, který tentokrát úspěšně zakončil rychlý brejk Dukly.
51'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Štěpán Drbohlav).
51'
Harabiš je ve druhém poločase při chuti a svou třetí brankou přidává jubilejní třicátý gól.
51'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Štěpán Drbohlav).
50'
Po sérii nepřesností na obou stranách vyslali domácí do úniku Ondřeje Šimůnka, který se ve vyložené šanci nemýlil,
49'
Jakub Sviták otřel svou ránu o tyč, od které se míč odrazil do branky – 28:20 z pohledu Dukly.
48'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
48'
Sedmimetrový hod Dukly po faulu Wolskiho.
48'
A hosté budou následně oslabení o další případné gólové příspěvky Radka Krále. Ten tvrdě fauloval domácího Šimůnka a rozhodčí poté vytahují přímou červenou kartu.
48'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek).
48'
Radek Král následně znovu reaguje a svou další brankou přidává dvacátý gól Jičína.
47'
Harabiš však kontruje další brankou z pravého křídla a vrací svému celku osmibrankový náskok.
47'
Radek Král ovšem krásnou střelou z levého křídla na zadní tyč snižuje na 26:19.
46'
Denis Harabiš si naskočil z pravého křídla a také on se svou první brankou zapisuje na střeleckou listinu duelu.
45'
Rangl posléze vychytal ránu Ondřeje Šulce po dalším ubráněném útoku Ronalu může útočit znovu Dukla.
45'
Jakub Sviták zachytil přihrávku soupeře a postupoval sám na hostujícho brankáře. Toho následně překonal přesnou ranou pod břevno.
43'
Kolc šikovně přehodil Rangla z levého křídla. Domácí brankář se ještě snažil zachytit míč před čárou, ale to se mu však nepovedlo a máme tak sníženo na rozdíl šesti gólů.
42'
Vynikající práce Šůstka, který ve výskoku naznačil střelu, čímž se zbavil bránícího hráče. Poté již měl pozici na brankovišti velmi snadnou a přidal tak 4. gól Dukly.
41'
Sviták se Jeníčkem si několikrát vyměnili míč z ruky do ruky při rychlém kontru Dukly a druhý jmenovaný si již z hranice brankoviště počínal zkušeně a ranou do dolní části brány zvýšil na 23:17.
41'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
39'
A tak se také stalo. Pěknou individuální akcí o sobě dal vědět Vojtěch Patzel, jenž dává svou první branku v zápase.
39'
Rangl parádně vyrazil podstřel z levé spojky a Dukla tak může navýšit svůj náskok.
38'
Skvělý návrat Blechy do obrany zapříčinil zisk míč a rychlý brejk Dukly. Ten po pěkné kličce a ráně pod břevno z pravé strany zakončil Jakub Sviták.
38'
Tomáš Kolc poté již dává sedmnáctou branku Jičína z levého křídla. Rangl byl proti jeho střele bez šance.
37'
Ronalu se risk bez gólmana nevyplácí. Tentokrát mířil přes celé hřiště brankář Rangl.
36'
Sviták výborně zablokoval střelu hostů a následně se k míči dostal Blecha, který z poloviny trefuje odkrytou bránu Jičína, který zkoušel hru bez brankáře.
36'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
36'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
35'
Vojtěch Patzel se následně dopustil kroků a jeho celek tak ztrácí míč.
34'
Jakub Sviták se rovněž nenechává zahanbit a tvrdou střelou napodobil svého kolegu z týmu a reprezentace.
33'
Poté se však znovu prosadil střelec Dukly Mubenzem a Pražané tak díky jeho trefě vedou 17:16.
32'
Proti Horutově tečované střele, která šla po změně směru do protipohybu, neměl domácí brankář žádný nárok.
31'
Mubenzem využil špatného vystoupení hostující obrany a z hranice brankoviště střelou o zem pověsil míč pod břevno.
31'
Je za námi úvodní část duelu, ve které jsme viděli velmi rychlou a vyrovnanou házenou. Domácí se v ní mohli v útoku spolehnout zejména na Mubenzema, kterému ovšem dobře sekundoval Štěpán Jeníček. Hosté však reagovali díky vydatnému gólovému příspěvku Krále, Horuta a Šulce. Uvidíme, zda se vítěze dočkáme v druhé půli, která začne přibližně v 17:15.
30'
30'
Rangl nejprve zlikvidoval střelu hostů a následnou přihrávkou do trháku poslal do šance Blechu, jenž se protisměrnou kličkou zbavil protihráče a poté střelou z osmi metrů srovnal.
29'
Machalický si poté počíhal na střelu Mubenzema u své levé tyče a vpřed tak mohou postupovat hosté z Jičína.
28'
Libor Horut rozvlnil síť za Ranglem, který si sice na míč sáhl, ale v cestě za svá záda mu nezabránil.
28'
Hosté se poté neprosadili ani podstřelem ze středu, ale protože byli faulovaní, tak budou pokračovat v útoku.
27'
Hosté to sice nyní skvěle sehráli, ale domácí brankář se poté vyznamenal proti zakončení z levého křídla.
26'
Libor Horut ovšem vrací skóre nerozhodnou podobu a následuje oddechový čas Dukly.
25'
Mubenzemův další gól ze střední spojky po rychlém přechodu. Dukla tak opět vede, tentokrát 14:13.
23'
Radek Král se následně prosazuje z levého křídla krásným technickým zakončením a máme znovu srovnáno.
23'
Radek Král znovu drze přehodil domácího brankáře. Tentokrát byl i Rangl na jeho zakončení krátký.
22'
Po bránění v brankovišti pískají sudí sedmičku pro Jičín.
22'
Na další branku Dukly reaguje hostující lavička oddechovým časem.
22'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
21'
Štěpán Jeníček vynikajícím zakončením z pravého křídla vrací jednobrankové vedení svému celku.
20'
19'
Rangl následně vystřídal Petržalu v brance domácích a hned se prezentoval úspěšným zákrokem proti Horutově střele.
19'
Prakticky ze stejné pozice na druhé straně odpovídá jedenáctou brankou Dukly Jakub Sviták.
18'
Libor Horut se znovu probil přes defenzívu Dukly a z osmi metrů přidává svůj další gól.
18'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
17'
Ondřej Šulc však nenechal s odpovědí dlouho čekat a z pravé spojky srovnává na 10:10.
16'
A tak se také stalo. Poměrně z velké dálky natáhl ke střele David Šůstek, jenž dává desátý gól Pražanů.
16'
Další technické chyby na obou stranách. Míč má tedy nyní Dukla, která se může opět dostat do vedení.
15'
Kroky jsou následně odpískány hostům a dopředu tak mohou rychle spěchat domácí.
15'
Přesilovku Dukla rychle využívá. Zasloužil se o to svou první brankou Vít Reichl.
14'
13'
Mubenzem je zatím dnes k neudržení a střelou do dolní části branky snižuje opět na rozdíl jediného gólu.
13'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem).
13'
Libor Horut se probil přes obranu Dukly a z levé spojky mířil přesně na zadní tyč.
12'
Sviták poté chytrou přihrávkou oslovil Mubenzema, jenž z pravé spojky z devíti metrů nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.
11'
Martin Bareš si posléze naskočil na osmi metrech a i přes vysoké bloky dokázal prostřelit Petržalu.
11'
Radek Král se následně trefuje i jinak než ze sedmičky a Jičín jde znovu do vedení.
10'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
10'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
9'
9'
To však netrvalo dlouho. Štěpán Jeníček si opět naskočil na pravém křídle a dává svou třetí branku v zápase.
8'
Král by následně znovu úspěšný z hranice sedmimetrového hodu a Jičín se tak dostává poprvé do vedení.
8'
7'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
7'
Poté Jičín zahrával sedmimetrový hod a Radek Král mazácky přehodil Petržalu a srovnal na 4:4
5'
Následně se Petržala blýskl skvělým zákrokem, když na brankovišti vychatl jednoho z hostů.
5'
Krahulec poté uzavírá divokou pasáž, ve které v krátkém sledu padly tři branky a Dukla tak vede už jen o gól.
4'
Jeníček ovšem bleskurychle odpovídá. Úspěšný byl znovu z pozice na pravém křídle.
4'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
4'
Mubenzem následně parádní zadovkou vybídl na pravém křídle ke skórování Jeníčka, který se již z této pozice nemýlil.
3'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
3'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
2'
Dukla se následně skvěle ubránila a po rychlém přechodu mířil přes ze středu hřiště opět Mubenzem.
2'
Mubenzem ovšem bleskově srovnává tak stav na 1:1.
1'
Ondřej Šulc z pravé spojky tvrdou ranou otevírá skóre dnešního zápasu a posílá svůj celek do vedení.
1'
V posledních třech vzájemných utkáních byla úspěšnější Dukla, která zvítězila hned ve dvou případech. Pouze jednou se poté z vítězství radoval Ronal Jičín.
Jičínu se naopak na palubovkách soupeře příliš nedaří. Z šesti duelů dokázal vyhrát jen jediný a se třemi body je až 10. nejlepší venkovní mužstvo soutěže.
Dukla Praha před vlastními fanoušky ještě nezakusila hořkost porážky a po šesti zápasech má na svém kontě 11 bodů, které jí zajišťují 3. příčku v tabulce domácích týmů ligy.
Po reprezentační pauze pokračuje házenkářská extraliga. Čtvrtý celek tabulky Dukla Praha přivítá na své palubovce mužstvo HBC Ronal Jičín, kterému aktuálně patří sedmá pozice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.