Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Hranice - 9. září 2017   19:00

Lovosice
Lovosice
2' Bičiště  • 4' Bouček  • 7' Franc  • 9' Bouček  • 11' Kopáč  • 14' Klimt  • 15' Konárik  • 18' Bičiště  • 21' Klimt  • 22' Konárik  • 30' Franc  • 33' Klimt  • 34' Konárik  • 37' J. Motl  • 39' Konárik  • 40' J. Motl  • 42' Bičiště  • 44' Konárik  • 45' Konárik  • 47' Bouček  • 50' Bičiště  • 51' Konárik  • 54' J. Motl  • 54' J. Motl  • 56' J. Motl  • 59' Franc
28:22
(13:14)
Hranice
Hranice
5' Mičkal   • 6' Magrla   • 8' Tůma   • 9' Magrla   • 10' Mičkal   • 12' Stržínek   • 13' Magrla   • 22' Stržínek   • 24' Bechný   • 27' Magrla   • 28' Indrák   • 29' Magrla   • 30' Indrák   • 44' Brož   • 46' Indrák   • 49' Kozlovský   • 50' Kozlovský   • 53' Tůma   • 55' Andrš   • 60' Bechný
Lovosice
Novotný, Horáček.Delegát: Dolejš
Zimní stadion Lovosice
Hranice
Magrla, D. Krupa, Kučerka – Magrla, Stržínek, Zuzaňák, Brož, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Pernička, Zemánek.

Lovosice berou při oslavách 60 let založení klubu dva body zejména díky vynikajícímu druhému poločasu. V tom měli hostující hráči velice špatnou úspěšnost střelby, Adamík v domácí brance se rozchytal. K tomu se výborným výkonem na pravém křídle přidal dnes asi nejlepší hráč utkání Konárik. Ten skvěle zastoupil zraněného Malého. Hranice působily odevzdaně v závěru a bude zajímavé sledovat jejich počínání již za necelých čtrnáct hodin při zápase v Plzni od 10:30.
HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice 28:22 (13:14)
Nejvíce branek: Konárik 7, Motl 5, Klimt 5/2 – Magrla 5, Mičkal 5/3, Indrák 3. Rozhodčí: Novotný, Horáček. Delegát: Dolejš. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/3. Vyloučení: 3:3.
60'
Bechný k levé tyči překonal brankáře Hrdličku!
60'
Vynikající obrana domácích, dobrý pohyb hráčů Lovosic, ale i tak je tady sedmička po faulu na pravou spojku hostů. Do branky jde Hrdlička.
59'
Trhák domácích končí brankou France z pravé strany o zem do pravé poloviny hostující branky!
59'
Ani Bechný nepřekonal Adamíka. Následně Kučerka vychytal střelu z pravé spojky. Zřejmě střílel Kalík.
58'
Klimt pokazil útok domácích, ale poté Adamík vychytal protihráče při rychlém brejku soupeře.
58'
Zápas pokračuje postupným útokem domácího celku, kdy na střední spojce je připravený Jelínek.
58'
Andršův pokus ze spojky letěl hodně vedle pravé tyče. Domácí celek si bere timeout.
57'
Motl dobře pracoval v obraně, sudí už mají ruku nahoře.
57'
Následuje faul na Stržínka na pravé spojce, hosté pokračují s míčem.
57'
Hostuíjcí hráči se momentálně trápí v útoku, zřejmě Franc fauloval na brankovišti, takže volný hod pro Cement!
56'
Krásný pohyb Motla a poté hezké zakončení ze střední spojky pravou rukou k levé tyči.
56'
Žlutá karta pro realizační tým TJ Cement Hranice.
55'
Andrš se strašně snadno prosadil střelou ze střední spojky z proskoku, kdy dostal k zakončení pravou rukou hodně místa!
54'
Nejprve hosté rozpohybovali domácí obranu, ale neuspěli pivotem. Z trháku poslal míč k pravé tyči Motl.
54'
Motl trestá snadným gólem z brejku ztrátu hostů na levé straně.
53'
Klimt se při kontru neprosadil, a tak je tady postupný útok hostů.
53'
Tůma obešel Klimta z pravé spojky z šesti metrů trefil pravý roh domácí branky!
52'
Po výborném zásahu Adamíka neuspěl z trháku střelou do Kučerky Franc!
52'
Znovu dobrá práce Boučka, ale Bičiště trefil razantně tyč!
52'
Bouček nahrál na střed Boučkovi. Domácí celek disponuje trpělivostí při postupném útoku.
51'
Konarík v pádu z pravé strany z šesti metrů dostal míč do sítě.
51'
Domácí celek rozpohyboval obranu soupeře, nakonec přišel faul na Bičištěho.
50'
Domácí přečetli souhru s pivotem, ale Kozlovský i tak vystřelil ze střední spojky do pravého horního rohu domácí branky. Lovosice si berou timeout.
50'
Bouček odvedl černou práci na falešném pivotovi, takže Bičiště z dálky ze střední spojky poslal míč k pravé tyči.
49'
Jeden z hostů na levé straně nahrál pod sebe na Kozlovského a ten snižuje z levé spojky!
49'
Klimt s Boučkem spolupracovali, ale poté pravá spojka domácích zcela pokazila snažení Lovosic.
48'
Mičkal mířil ze sedmičky op náznaku mezi nohy Adamíka, ale ten nepustil míč do sítě.
48'
Konarík byl možná faulovaný z pozice bránícího hráče, ale je tady sedmička Mičkala!
48'
Franc strhl Kozlovského a dostává dvě minuty. První vyloučení pro pivota domácích.
47'
Jeden z dvojice Bičiště – Konarík fauloval protihráče na levé spojce.
47'
Krásná individuální akce Boučka končí z levé spojky křížem k pravé tyči.
46'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
46'
Klimt a Stržínek jsou vyloučeni za rozmíšku na brankovišti.
45'
Kozlovský navíc za faul na Motla na střední spojce dostal po druhé dvouminutový trest.
45'
Motl na Bičištěho a ten dohrál situaci do pravého křídla na Konaríka!
44'
Po přihrávce pravé spojky se prosazuje přelobováním Kučerky z pravého křídla Konarík.
44'
Domácí celek jde do postupného útoku, hosté se brání obranou 0:6.
44'
Levá spojka sehrála situaci s pivotem Brož a ten poslal míč k levé tyči z šesti metrů. Domácí si berou timeout.
44'
Stržínek se neprosadil individuálně na pravé spojce přes Boučka.
43'
Petr Magrla si seběhl na pravou stranu, ale při trháku poslal Adamík míč rukou do břevna domácí branky.
43'
Domácí celek je hodně trpělivý při útoku proti obraně 0:6, na střední spojce je Bouček, na levé spojce poté Klimt.
42'
Bouček vytvořil prostor pro střelu Bičištěho ze střední spojky z výskoku do levého horního rohu hostující branky.
42'
Bouček a Motl byli hlavními postavami domácího útoku, ten je přerušen po faulu na střední spojku Lovosic.
41'
Jeden z hostů se neprosadil zablokovanou střelou z levé spojky, domácí akce začne u Adamíka.
40'
Následně Bičiště držel Stržínka na levé spojce. Hostující celek zůstane u balonu.
40'
Na pivotu hostujícího celku se objevuje Brož v době, kdy Konarík fauluje v obraně.
40'
Zřejmě domácí brankář nahrál na levou stranu Motlovi, ten ze střední spojky s šesti metrů dostal míč k pravé tyči. Hranice si berou timeout.
39'
Hostující pivot neobdržel přihrávku. Poté následovala dlouhá přihrávka na Konaríkka, který levou rukou křížem k pravé tyči překonal Kučerku.
39'
Nakonec technická chyba Boučka znamená, že to bude hostující celek, kdo bude útočit.
38'
Klimt a Bičiště hráli výborně při útoku Lovosic, jenže hosté si pokryli Konaríka na pravém křídle.
38'
Mičkal poslal míč pravou rukou do pravého horního rohu domácí branky, ve které poprvé stál Hrdlička!
37'
Jeden z hostujících hráčů na levé spojce je faulovaný, takže uvidíme sedmičku Cementu!
37'
Bouček dohrál situaci do falešného pivota Motla, který se dostal na šest metrů z levého křídla!
37'
Adamík vychytal pivota soupeře, který dostal přihrávku z levé spojky!
36'
Taková slabá střela jednoho z hostů na levé spojce skončila snadným zákrokem Adamíka.
36'
Následuje faul na Stržínka na pozici střední spojky, zřejmě Motl byl faulujícím hráčem.
35'
Také Franc byl faulovaný na pivotovi, poté nevyšla domácím dohrávka do levého křídla na Motla!
35'
Nejprve hrál s míčem Bouček, poté Stržínek fauloval Bičištěho na pravé spojce.
35'
Jeden z hostujících hráčů na pravé spojce přestřelil branku Adamíka. Při brejku byl faulovaný Bouček.
34'
Motl byl součástí domácí akce, kterou zakončil z pravého křídla Konárik.
34'
Klimt fauloval, posléze poslal Adamík míč po střele Mičkala z levého křídla k levé tyči z pohledu střelce.
33'
Bouček ze střední spojky nahrál na levou spojku Klimta a ten z výskoku trefil prostor u pravé tyče.
33'
Kozlovský zasáhl Klimta do obličeje na pozici pravé spojky a dostává tím pádem dvě minuty.
32'
Bouček byl faulovaný v době, kdy na pivotu pracuje Franc a levém křídle Klimt.
32'
Adamík vyrazil střelu z levé spojky, která byla razantní, poté se nedostal k dorážce pivot hostů.
31'
Pravá spojka hostů střílela k pravé tyči, poté mají sudí ruku nahoře.
31'
Hostům sice nevyšla souhra přes levé křídlo Mičkala, ale Cement zůstává u míče.
31'
V prvním poločase se již nic více nestane! Ačkoliv domácí hráči vedli po většinu úvodního dějství, tak se můžou radovat z poločasové výhry hostující házenkáři. Těm moc v první fázi poločasu nefungovala střelba ze spojek. Lovosice nehrají s nějakou velkou lehkostí. Cement může v Lovosicích určitě zabojovat o výhru i díky opět dobře chytajícímu Kučerkovi.
30'
30'
Hosté ještě zablokovali střelu Klimta z levé spojky!
30'
Indrák si seběhl na střední spojku a s jeho křižnou razantní střelou nemohl Adamík moc, co dělat!
30'
Franc z pivota z šesti metrů k pravé tyči srovnává!
29'
Petr Magrla s lehkostí přeloboval Adamíka z pozice pravého křídla!
28'
Jeden z hostů nahrál ze středu na pravou spojku Indrákovi, Adamík byl bez šance na adekvátní zásah proti střele soupeře z šesti metrů.
27'
Jeden z hostujících hráčů na středu na sebe natáhl soupeře, poté si na šesti metrech naskočil Petr Magrla z pozice pravé spojky!
27'
Semerád je vyloučený zřejmě za přistrčení Stržínka.
26'
Domácí chtěli rozpohybovat obranu hostů, ale Bičiště zakončil pouze do Kučerky z pravé spojky z šesti metrů poté, co obešel protihráče.
26'
Domácí celek rychle přerušil brejk hostů, a tak může hrát s míčem tým Lovosic proti obraně 0:6.
25'
Stržínek chtěl překvapit obranu domácích střelou z pravé spojky, ale míč šel mimo tři tyče.
25'
Viděli jsme faul na pravou spojku hostů Kozlovského, kterého zastavil nedovoleně Motl.
25'
Od Kučerky začal hostující postupný útok. Ale hra je přerušena.
24'
Bechný dorazil z pivota střelu Stržínka z pravé spojky, kdy se Bechný prosadil rybičkou.
24'
Semerád dostává kartu za faul na střední spojku soupeře.
23'
Kozlovského fauloval Bičiště na levé spojce, takže hosté mají devítimetrový hod. Ale Cement si bere čas na poradu.
23'
Klimt, Bičiště a Konarík spolupracovali, nakonec se ale obrana Cementu 0:6 ubránila, Kučerka nezasahoval.
22'
Bouček není na střední spojce, na hřišti jej nahradil Jelínek.
22'
Stržínek se spojky po zemi k pravé tyči dostal míč do hostující sítě.
22'
Bouček ze střední spojky na Bičištěho ten na pravé křídlo Konaríka, Konarík poté přeloboval Kučerku.
21'
Souhra hostů začala u Tůmy, nakonec skončila faulem Motla a poté slabou střelou doprostřed domácí branky.
21'
Zřejmě Bechný vyhodil míč, a tak jdou hostující hráči do postupného útoku.
21'
Klimt dostal míč od Boučka, načež razantní střelou přidal jedenáctý gól domácích. Libor Hrabal si bere čas na poradu.
20'
Domácí tým si bere timeout.
20'
Bičiště se individuálně neprosadil, navíc sudí mají ruku nahoře.
20'
Konarík se zapoil do hry z pravého křídla, poté hrál také Klimt či Bouček.
19'
Motl byl faulovaný při snaze o střelu z levé spojky z celkem velké dáky.
19'
Motl fauloval Stržínka na spojce hostující hráči pokračují Tůmou.
18'
Bouček nahrál na šest metrů Biičištěmu, ten se zbavil Mičkala a v pádu zakončil do sítě.
17'
Klimtova pravá ruka ze sedmičky uspěla!
17'
Bouček faulovaný na levé spojce na hranici šesti metrů a je tady sedmička Lovosic! Navíc je Zemánek vyloučený.
17'
Mičkal srovnává ze sedmičky pravou rukou k levé tyči.
16'
Bičiště dostává kartu za faul na Indráka na levé spojce, navíc sedmička pro hosty.
16'
Hostující celek útočí pochopitelně s Mičkalem na levém křídle a také s Tůmou na spojce.
15'
Nejprve Adamík dvakrát zasáhl, poté střední spojky domácích nahrál na pravé křídlo Konárikovi a ten překonal Kučerku.
14'
Klimt si seběhl do druhé vlny levou spojku a prosadil se střelou k pravé tyči.
14'
Mičkal ze sedmičky s klidem dostal míč do dolního levého rohu domácí branky!
14'
Nejprve se míče dotkl na střední spojce Tůma, posléze Konárik fauloval Mičkala na levém křídle, takže sedmička pro hosty!
13'
Stržínek byl faulovaný na pozici pravé spojky Motlem. Míč budou mít hostující hráči.
13'
Klimtova pravá ruka poslala míč ze sedmičky do levého horního rohu! Kučerka bez šance!
13'
Petr Magrla je vyloučený, když zasáhl Motla do obličeje levé spojky Lovosic.
12'
Stržínek se pověsil do vzduchu na pravé spojce a Adamík se pouze ohlédl za zakončením levou rohu do levého horního rohu domácí branky.
12'
Hostující celek zvolil postupný útok, domácí mužstvo se bránilo obranou 0:6.
11'
Kučerka rybičkou zasáhl proti střele, poté fauloval jeden z domácích hráčů v obraně.
11'
Bouček odvedl vynikající práci na střední spojce, z čehož těžil Kopáč střelou k levé tyči z pivota!
10'
Franc vystoupil z obrany domácích, ale Kozlovský z levé spojky dohrál situaci do levého křídla a Mičkala, takže Hranice vedou!
9'
Bouček na střední spojce povolil pravou ruku a střelou po ruce překonal hostujícího Kučerku.
9'
Magrla dostává do vedení hosty střelou z šesti metrů z pravé strany pod břevno.
8'
Mičkal z levého křídla vychytal Adamík, poté neuspěl razantní střelou Bičiště mimo branku soupeře.
8'
Bičiště z výskoku opět zablokoavný, a tak jdou do útoku hostující hráči.
8'
Tůma ze spojky ze střední vzdálenosti překonal Adamíka!
7'
Franc dostal přihrávku za obranu a jeho pravá dostala míč o zem do pravé poloviny hostující branky.
6'
Razantní střela levé spojky domácích skončila mimo tři tyče. Poté hostující celek útočí Tůmou.
6'
Petr Magrla zpracoval křižnou přihrávku na pravé straně a ihned se dokázal prosadit střelou k tyči.
5'
Mičkal si seběhl z levého křídla na pivota a celkem razantní střelou z šesti metrů poslal míč zřejmě do pravé poloviny domácí branky.
5'
Zřejmě Franc fauloval pivota Bechného. Posléze se do akce hostů Mičkal.
4'
Nejprve Franc neuspěl brejkem z šesti metrů, ale následnou dorážku otřel Bouček o pravou tyč!
3'
Bičištěho rána z devíti metrů byla zablokovaná, a tak vidíme útok hostů proti obraně 0:6.
3'
Bouček je bráněný na střední spojce osobní obranou. Ale domácí pokračují v útoku.
3'
Adamík vyrazil střelu jedné ze spojek soupeře. Posléze je tady postupný útok domácích.
2'
Bičiště si seběhl na střední spojku a prosadil se střelou z výskoku k pravé tyči.
1'
Mičkal začal akci na levém křídle, nakonec hostům nevyšla souhra přes pivota Bechného. Franc ovšem dostává kartu za bývalého hráče Litovle.
1'
Domácím nevyšla souhru přes pravou spojku, Kučerka si dobře pokryl přední tyč a útočí tak hosté.
1'
Zřejmě Franc vyhodil míč a tím pádem jsou domácí hráči do útoku.
1'
Zápas začne s malým zpožděním. Na palubovce probíhají oslavy založení klubu.
Nyní už ale na řadu přichází předávání ocenění hráčům a realizačnímu týmu, kteří jako první přivedli Lovosice do extraligy.
Na zimním stadionu v Lovosicích probíhá předávání ocenění v závislosti připisování hráčů a realizačního týmu do klubu legend lovosické házené, která si dnes připomíná 60 let fungování.

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Adamík – Franc, J. Kalík, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Provinský, Semerád, Karlovec, Kopáč.

TJ Cement Hranice: Magrla, D. Krupa, Kučerka – Magrla, Stržínek, Zuzaňák, Brož, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Pernička.

Rozhodčí: Novotný, Horáček.
Delegát: Dolejš.
Hranice
Tým Libora Hrabala se na jaře strachoval o setrvání v extralize, ale nakonec zvítězil v baráži se Strakonicemi. Hranice získaly před rokem bronzovou medaili, a tak poslední sezona byla obrovským zklamáním. I proto získal Cement pivota Bechného či Perničku, což jsou hráči exligového Tatranu Litovel. Těšit se dnes můžeme také na Kozlovského, což je taktéž ještě na jaře hráč Litovle.

Hosté jsou dnes právem pasováni do role outsidera. Zajímavé je, že zítra odehrají již v 10:30 utkání v Plzni. "V Lovosicích přespíme a ráno vyrazíme do Plzně!" prozradil již zmiňovaný kouč Hrabal. A dodal, že bude muset rozložit zátěž na co nejvíc hráčů.
Lovosice
Domácí celek je jasným favoritem tohoto utkání. Před sezonou posílili svěřenci trenéra Berky o pivota Kopáče z mistrovské Dukly. Nicméně domácí házenkáře opustil Miko či Chroustovský. V týmu zůstala ikona lovosické házené Motl.

Za zmínku stojí, že srdcař Landa chtěl, i přes postup reprezentace na EURO 2018 skončit s házenou. Jenže nakonec se rozhodl pro ještě jednu sezonu v dresu Lovosic a národního týmu. Domácí mužstvo vypadlo na jaře ve třech zápasech semifinále s pozdějším finalistou z Plzně. Následně prohrály Lovosice také sérii o bronz se Zubřím poměrem 1:3 na zápasy.
Delegace
Utkání budou rozhodovat zkušení rozhodčí Novotný s Horáčkem. Ti byli po po poslední sezoně zvoleni jako nejlepší rozhodcovská dvojice u nás.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.