Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Frýdek-M. - 16. září 2017   16:30

Dukla
Rangl, Zavázal, Petržala – Hradecký, Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Kývala, Medenčević, Krouský, Patzel, Reichl, Herzán, Mubenzem, Tribus, Jeníček, Šmíd, Syřínek, Hlavatý, Kopáč, Bělohlav, Brabec, Kastner, Šůstek.
Opava, Válek.Delegát: Šajner
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, Stříž, Štolcar, Kula – L. Rajnoha, Meca, Horáček, Klaban, Pomichálek, Bednárek, Bosák, Petrovský, J. Rajnoha, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Mazur, Musálek, Žvak, Krahulík.

Ode mě je to z toho klání vše, ale zvu vás k dalšímu mnou komentovánu klání z Extraligy házené mužů, a sice k utkání HBC Strakonice 1921 – HBC Ronal Jičín.
Je dobojováno a z vítězství se 31:27 se radují házenkáři Dukly Praha. Ti ve druhé půli přepnuli na vyšší výkonností stupeň, vypracovali si čtyřbrankový náskok a ten si s malými výkyvy udrželi až do konce.
60'
Hostům se sice ještě podařilo skórovat, ale to nic nemění na tom, že z hlavního města odjedou poraženi.
60'
Nyní navíc přidávají další gól a troufám si tvrdit, že o vítězi je již rozhodnuto.
60'
Koncovka zápasu je tady a domácí obléhají branku hostí.
59'
Hra již znovu pokračuje a hosté se trápí dál. Teď totiž neproměnili další sedmičku.
59'
Hostující křídelní hráč byl ve výskoku tvrdě faulován a je ošetřován na hřišti.
58'
Nejdříve úřadovaly konečky prstů brankáře a následně břevno dukelské brány.
58'
Po faulu rozehrávají domácí. Ti se již nikam nehrnou a snaží se kontrolovat závěr zápasu.
57'
Jeden z rozhodujících momentů zápasu, neboť hostující hráč neproměňuje sedmičku.
57'
Avšak i hostující gólman teď předvedl publiku hezký zákrok.
56'
Nejprve výborný zákrok brankáře a následná střela do tyče rozesmutnila hostujícího kouče.
55'
A tu bezpečně proměňují.
55'
Po faulu disponují domácí sedmičkou.
55'
S notnou dávkou štěstí se teď prosazuje Frýdek-Místek. Po zákroku brankáře se míč jen silou vůle dokutálel za čáru.
54'
A trest přišel hned vzápětí po rychlém brejku domácích.
54'
Se štěstím se dostal hostující hráč ke střele, avšak v ní trestuhodně selhal.
53'
Ač byl hostující hráč na brankovišti velice těsně bráněn, gól vstřelit dokázal.
52'
Z křídla skóruje dukelský hráč.
51'
Hosté se ale nevzdávají se a snižují.
49'
S hosty to již vypadá zle, neboť momentálně prohrávají o 4 góly!
47'
Po hezké kombinaci a náskoku do brankoviště se prosazují hosté.
47'
Hosté chybovali v rozehrávce, čehož dokonale využil domácí hráč, který zakončil samostatný únik.
47'
Je to dobré, góly nám znovu padají. Tentokrát se prosadili hosté ranou z hranice brankoviště.
47'
Ranou z křídla si berou Dukelští zpět tříbrankové vedení.
46'
Hosté se prosazují sedmičkou.
46'
Gólové stavidla se nám teď na chvíli uzavřela a prim hrají obrany v čele s brankáři.
45'
V hodně rychlém sledu teď padli dvě branky domácích, na což reaguje hostující lavička oddechovým časem.
43'
Hosté však kontrují zakončením z křídla.
43'
A tu vyjadřují další brankou.
42'
A tentokrát si skvělý zákrok připsal hostující brankář. Zdá se, že domácí získávají v zápase mírnou převahu.
42'
Domácí házenkář napálil pouze břevno.
41'
Udeřilo naopak na druhé straně po rychlé akci zpoza bloku.
41'
Navíc došlo k chybě při přihrávce a domácí mohli z rychlého brejku zvýšit na rozdíl tří branek. To se jim však nepovedlo.
40'
A ti se s ničím nerozpakovali a přidávají další branku.
40'
Hosté chybovali v kombinaci a útočit mohou Dukelští.
39'
Po ráně z křídla je to však znovu jen o gól.
38'
To ale neplatilo o hostující defenzívě, která inkasuje jubilejní dvacátý gól.
38'
Hosté se pokouší prosadit středem, avšak zdá se, že zde je domácí obrana velice pevná.
37'
A tu domácí proměňují!
37'
Po rychlé akci domácích sice branka nepadla, následovat však bude sedmička.
36'
Tentokrát již z nedisciplinovanosti domácích pramenil sedmimetrový hod, který hosté proměnili.
36'
Proti slušným mravům se provinili domácí a hrát mohou nadále hosté.
35'
A teď se dokonce dostávají po akci z křídla do vedení.
35'
Přeci jen se však Dukelští prosazují střelou z pivota.
34'
Domácí chybovali v rozehrávce, ale míč mají i nadále v držení.
34'
Krásnou za blokem schovanou ranou se prosazují hosté.
33'
Ve druhém poločase se jako první prosazují domácí a stav je nerozhodný 16:16.
32'
Po tvrdém zákroku skončil domácí hráč až u zdi haly.
32'
Další dobrý zákrok pro brankáře Frýdku-Místku.
31'
Totéž platilo i o zákroku jeho soupeře mezi třemi tyčemi na druhé straně hřiště.
31'
Hostující brankář si ranou z velké dálky dokázal poradit.
31'
30'
30'
Za zvuku sirény ohlašující konec prvního poločasu se ještě jednou prosazují hosté!
30'
Domácí však kontrují stejnou mincí.
30'
Krátce před koncem první půle se prosazují hosté ranou zpoza bloku.
30'
30'
V rychlém časovém sledu jsme byli svědky dvou branek, po jedné na každé straně.
29'
Úspěšný zákrok si navíc připisuje brankář Frýdku-Místku.
28'
Nyní se dočkali i hosté a stav je znovu nerozhodný.
28'
Další důkaz neefektivity domácích v zakončení!
27'
A ti ji trestuhodně nevyužívají, byť k tomu pozice k zakončení přímo vyzývala!
27'
Nevynucená ztráta míče znamená další šanci pro domácí.
26'
Domácí se ujímají vedení po rychlém kontru do nezformované obrany.
26'
Po hezkém náběhu a náskoku do brankoviště hostující střelec přestřeluje bránu.
26'
Sebevědomí si zvedl hostující brankář, který lapil sedmičku!
25'
Hosté vyvinuli velkou snahu, aby dosáhli vyrovnávací branky, a to se jim vyplatilo.
24'
Hezkou individuální akci hostujícího hráče zastavuje brankář.
24'
Sedmimetrovým hodem se Dukelští ujímají vedení.
23'
Z křídla se neprosazují hosté.
23'
Dobrým zákrokem udržel nerozhodný stav hostující brankář.
22'
Pohledná akce domácích končí brankou.
22'
Dobrým zákrokem na druhé straně se prezentoval i brankář Dukly.
21'
Se štěstím udržel hostující brankář míč před čarou.
21'
To se však nestalo, Pražané naopak inkasují z rychlé protiakce.
20'
Skvělý zákrok domácího gólmana dává Dukle šanci jít z následného útoku do vedení.
19'
Nyní však již Pražané vyrovnávají povedenou ranou.
19'
Střela domácího hráče se mezi tři tyče nevešla.
18'
O jednu branku napřed jsou znovu hosté po střele z křídla.
18'
Umístěnou ranou přes blok skórují domácí.
17'
Prosadit se však dokázali i hosté na druhé straně hřiště.
16'
Pražané vyrovnávají střelou křídelního hráče mezi nohy brankáře.
16'
Hostující hráč se prosazuje sedmimetrovým hodem.
15'
Hosté roztáhli domácí defenzívu a propracovali se i k zakončení, avšak skvěle zasáhl domácí brankář.
15'
Domácí kombinaci zakončili pivot střelou pouze do připraveného brankáře.
13'
Omlouvám se všem čtenářům za komplikace, které vyvstaly během psaní přenosu. Nyní budeme snad již bez problémů pokračovat.
1'
Házenkáři Dukly Praha nevstoupili do sezóny dobře, neboť v prvním klání padli v Lovosicích 26:29. To jejich soupeř z Frýdku-Místku se pro nadcházející zápas naladil pohodlným vítězstvím 34:23 nad Strakonicemi.
Zdravím všechny příznivce kvalitní házené. Extraliga má za sebou 1. kolo a během víkendu se odjede další pokračování soutěže. V mnou komentovaném duelu poměří síly HC Dukla Praha a Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.