Házená - Extraliga muži - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Královo Pole - 16. září 2017   17:00

Lovosice
Lovosice
2' Klimt  • 7' Konárik  • 8' Bouček  • 12' Konárik  • 13' J. Motl  • 17' J. Motl  • 21' J. Motl  • 24' Bouček  • 25' Bouček  • 28' Klimt  • 30' Bičiště  • 33' J. Motl  • 33' Sýkora  • 35' Jelínek  • 38' J. Motl  • 42' Konárik  • 43' Bouček  • 45' Jelínek  • 46' Konárik  • 48' J. Motl  • 49' J. Motl  • 49' Jelínek  • 53' Konárik  • 55' J. Motl  • 58' Bičiště  • 59' Konárik  • 60' J. Motl
29:27
(13:14)
Královo Pole
1' Koubek   • 5' Cabák   • 7' Cabák   • 8' Hastík   • 9' Hastík   • 13' Cabák   • 14' Adamčík   • 16' Hastík   • 21' Hlípala   • 22'    • 27' Koubek   • 27' Burget   • 28'    • 30' Adamčík   • 38' Koubek   • 39' Adamčík   • 45' Koubek   • 47' Burget   • 48' Adamčík   • 50' Burget   • 52' Burget   • 54' Koubek   • 60' J. Hanták
Lovosice
Milan Hájek, Karel Macho.Delegát: Stanislav Štrebl
SH Chemik

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
HK FCC Město Lovosice – SKKP Handball Brno 29:27 (13:14)
Nejvíce branek: Motl 12/2, Konárik 5, Jelínek 4 – Hanták 7/2, Koubek 5, Adamčík 4. Rozhodčí: Milan Hájek, Karel Macho. Delegát: Stanislav Štrebl. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/2. Vyloučení: 4:4. ČK: Hastík (BNO).
60'
Brno ještě v poslední sekundě zápasu kosmeticky snížilo na rozdíl dvou branek.
60'
Motl už se nedokázal dívat při pasivitě svého celku na situaci na hrací ploše, tak vzal otěže celé situace do svých rukou a přesně zakončil.
60'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje.
60'
Oddechový čas pro HK FCC Město Lovosice.
60'
Hanták se i přes bránícího hráče dostal ke střele, která propadla Adamíkovi přes prsty do brány.
59'
Konárik trefil přesně pravý horní roh branky.
59'
Ale hosté znovu snižují velmi rychle.
58'
Bičiště zakončil pohlednou akcí Lovosic. Míč se zasekl pod zadní horní tyčí a ani rozhodčí si nebyli jisti, zda bylo dosaženo branky. Jak se ale sami přesvědčili, branka opravdu padla.
58'
Hostům byla signalizována pasivita, takže museli nuceně vystřelit. Se zakončením si Adamík se štěstím poradil a i díky němu žijí naděje Lovosic na zisk dvou bodů.
57'
Jeho kolega v brance na druhé straně hrací plochy si připisuje taktéž po jednom zákroku.
56'
Hanták pohrdl možností snížit stav utkání na rozdíl jedné branky. Adamík si naopak připisuje zákrok ze sedmimetrového hodu soupeře.
56'
Brno má k dispozici sedmimetrový hod.
55'
Motl vrací Lovosickým vedení o dvě branky.
54'
Motl se ve spolupráci s Boučkem pokoušel o překvapení soupeře. Motl však do brankoviště naskakoval s přešlapem.
54'
54'
54'
Koubek se prezentuje nenápadným a nízkým podstřelem, který nadělal Adamíkovi vrásky. Míč končí v brance.
53'
Vypíchnutý míč v podání Konárika nemohl skončit jinak, než brankou z brejku.
52'
Další dalekonosná střela končí v těle hostujícího brankáře.
52'
Burget se stává hrdinou posledních minut. Díky němu smazalo Brno tříbrankové manko ve skóre na pouhou jednu branku.
51'
Klimtovu ránu z devíti metrů vykopl Pšenica do zámezí. Domácí tak zůstávají na míči.
51'
V něm ale narazili na Adamíka, který si připisuje jeden z mnoha úspěšných zákroků.
51'
Na druhé straně hrací plochy je Konárikovi odpískáno prorážení. Brno může vyrazit do útoku.
50'
Burget se dokázal na pravém křídle osamostatnit a poslat míč i přes ostrý úhel do sítě Lovosic.
49'
49'
Trenér Brna na inkasovanou branku reaguje oddechovým časem.
49'
Nejdříve si Jeliněk klepl míčem o zem, aby následně tělem odlákal soupeře pohybem do levé strany a sám mohl proskočit do brankoviště. Tento fígl mu vyšel náramně, neboť Pšenica jeho střelecký pokus nezlikvidoval.
49'
Nejlepší střelec soutěže, Jiří Motl, přidává už 23. branku domácího celku.
48'
Sice tísněn dvěma protihráči, přesto dokázal Adamčík vystřelit a své zakončení poslat přesně k levé tyči.
48'
Motl svého soupeře napodobil a i on se prosazuje po náskoku do brankoviště z pozice levé spojky.
47'
Burget využil perfektně svoji rychlost pro zakončení rychlého kontru.
46'
Čtvrtá branka Konárika znamená vedení Lovců o 2 branky.
46'
Domácí hrají v plném počtu.
45'
Koubkovi se však daří korigovat skóre vcelku rychle.
45'
Z rukou Romana Jelínka vyletěla hotová bomba, která prolétla Pšenicovi mezi nohama a zastavila se až v síti soupeře.
44'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
44'
44'
Oddechový čas pro SKKP Handball Brno.
43'
Lovosičtí dvojnásobnou přesilovou hru využívají hodně bleskově. Úspěšným střelcem se stal Bouček.
43'
Hastík po obdrženém dvouminutovém trestu ještě nesportovně strčil do Klimta, za což viděl druhý dvouminutový trest za sebou. Bohužel pro něj dnešní zápas končí, po 3. vyloučení obdržel červenou kartu.
43'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
42'
V zakončení domácích se objevil znovu Konárik, tentokrát si vedl mnohem lépe. Střelou z devíti metrů vyrovnává stav utkání.
42'
Hanták úspěšný ze sedmimetrového hodu i ve svém druhém pokusu z této vzdálenosti.
41'
41'
Konárik pohrdl nabídkou v podobě zakončení na pravém křídle.
40'
Zákrok si připisuje také Adamík, který si poradil se zakončením Hastíka.
39'
Kde se vzal, tu se vzal Adamčík za obranou Lovosic. Ta o něm vůbec nevěděla a když mu přiletěl do ruky míč, nerozpakoval se a poslal ho podél hlavy Adamíka do domácí sítě.
39'
Cabák naskakoval z levého křídla zcela osamocen, přesto prostor tří tyčí nedokázal trefit.
38'
Překvapivá střela Koubka z kroku končí taktéž v brance. Adamík se po střele pouze ohlédl.
38'
Motlova dělovka zapadla přesně tam, kam si střelec přál, do sítě k levé tyči.
37'
Jenže Brňané chybují při rozehrávce. V držení míče jsou znovu Lovosice.
37'
Klimtův podstřel neměl dostatečnou razanci, díky čemuž si Pšenica připisuje velmi snadný zákrok.
36'
Adamík si poradil se střelou hostů, naopak Lovcům nevyšel pokus o rychlý protiútok, který rozehrával Bouček.
35'
Jelínek se vykroutil ze své osy a poslal nechytatelnou ránu k levé tyči, kam už Pšenica nedosáhl.
35'
34'
Hanták si poradil se sedmimetrovým hodem bez větších problémů. Adamíkovi prošel míč mezi nohama do brány.
34'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Bičiště).
33'
Sýkora i přes ostrý úhel, ze kterého naskočil do brankoviště, dokázal nalézt místečko mezi tělem brankáře a tyčí, kudy propasíroval míč do sítě.
33'
Následně už to ale ikoně lovosické házené vyšlo. Motl vyrovnává na 14:14.
32'
Motlův pokus o rychlý protiútok končí střelou do Pšenici, ale přesto zůstávají Lovosice u míče. Celé akci předcházel faul.
32'
Klimt neudržel v souboji se soupeřem míč v rukách a míč tak uzmuli hosté.
31'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík).
31'
Cabák už se z křídla neprosadil a Brno tak jde do šaten z jednobrankovým vedením. Hosté se v úvodu dostalo do vedení a to dlouho drželo. Lovci dokázali srovnat až ve 25. minutě na 10:10, vzápětí však přišly tři rychlé branky Brna. Bičiště v závěru v oslabení dokázal snížit, takže druhý poločas je velice otevřený. Uvidíme, jak se bude vyvíjet, hosté zatím možná překvapivě udávají tempo hry.
Druhý poločas začne přibližně v 17:47.
30'
30'
Bičiště se v oslabení probil ke střele a překonal Pšenicu.
30'
V poslední minutě je to opět o dvě branky po střele Adamčíka z pivota.
29'
Motl se trefuje ze sedmičky přesně do rohu.
29'
Technická chyba hostů, Motl vyrazil do brejku a vybojoval sedmičku!
29'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
28'
Lovosice opět rychle rozehrály a Klimt překonal Pšenicu.
28'
A po střele ze spojky tomu tak i je, Brno vede o tři góly!
28'
Lovosice neuspěly a poprvé v zápase to může být o tři branky!
27'
Burget vybojoval míč a z rychlého protiútoku se střelou o zem prosadil.
27'
Koubek pěkným podstřelem vrací Brnu vedení.
26'
Motl nedokázal překonat z rychlého brejku skvělého Pšenicu!
26'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
25'
Od stavu 1:1 máme poprvé srovnáno po výborné střele Boučka!
24'
A po technické chybě jsou Lovci u míče.
24'
Z rychlého brejku Bouček snižuje na rozdíl jediné branky!
23'
Burget z pravého křídla netrefil branku.
23'
Motl si seběhl na pozici falešné spojky napálil tvrdou ranou jen břevno!
22'
Pšenica schytal ránu Boučka do hlavy, je otřesen. Lovosice jsou u míče.
22'
Desátá branka pro Brno po střele ze spojlky.
21'
Avšak Lovci rychle rozehráli a Motl se trefuje dnes počtvrté!
21'
Hlípala se trefuje z výskoku ze spojky.
21'
Hra může pokračovat, u míče je hostující Brno.
21'
Oddechový čas pro domácí.
20'
Ale ani Lovosice neuspěly v protiakci, poté Hastík napálil tvrdou ranou tyč.
20'
Výtečný zákrok Adamíka proti Adamčíkovi na pivotu!
19'
Pšenica vyráží ránu Bičištěho z pravé spojky.
19'
Po oddechovém čase jsou u míče Lovosice.
19'
Cáb se zmocnil míče a šel sám na Adamíka, ten však vytáhl výtečný zákrok rukou!
18'
Hosté o míč přišli, ale Motl nevyužil rychlý protiútok, skvěle zasáhl Pšenica! U míče ale zůstávají Lovci.
17'
Brno z pravé spojky trefilo jen břevno, ale zůstává u míče.
17'
Zatím je to přetahovaná o každý gól, z levého křídla byl přesný Motl.
16'
Hastík se trefuje ze spojky, je to opět o dva.
16'
Hanták střelou o zem přestřelil, na druhé straně však domácí také netrefili branku.
15'
Motl sedmičku proměnil střelou mezi nohy.
15'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek).
15'
Sedmička pro Lovce!
14'
Avšak vzápětí vybojoval míč a z rychlého brejku se prosadil.
14'
Adamčík zakončil z pivota jen do tyče.
13'
Reprezentant Jiří Motl skóruje z křídla a opět snižuje.
13'
Cabák je dnes z křídla stoprocentní, ani teď nedal Adamíkovi šanci.
12'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
12'
Opět je to o gól, z křídla přehodil Pšenicu Konárik!
11'
Útočný faul hostí a dopředu opět mohou Lovci.
11'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
10'
Na druhé straně se blýskl dobrým zákrokem Pšenica.
9'
Adamík pokryl po ztrátě míče rychlý brejk Brna a domácí mohou opět dopředu!
9'
Další úspěšná střela Hastíka, Brno si drží náskok.
8'
Jiří Bouček se trefuje ze spojky přesně k tyči, Lovci drží krok.
8'
Hastík propasíroval míč za Adamíka a je to opět o dvě branky.
7'
Lovci však snižují zásluhou trefy Konárika z pravého křídla.
7'
Úspěšný zákrok Koňaříka a na druhé straně je úspěšný z křídla Cabák.
6'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Daniel Burget).
5'
Cabák se trefuje z levého křídla, hosté se v přesilovce dostávají do vedení.
5'
Brno stále u míče.
4'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Michael Konárik).
4'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
3'
Koňarík chytá střelu ze spojky a dopředu jde Brno.
3'
Hostům nevyšla přihrávka na pivota, u míče jsou Lovosice.
2'
Klimt odpovídá rychlým průstřelem.
1'
Na konci první minuty se trefuje přesně Koubek.
1'
Lovosice zatím brání pozorně a hosté se nemohou dostat ke střele.
1'
U míče začíná Brno.
1'

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Adamík – J. Kalík, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Provinský, Semerád, Kopáč.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Číž, Havlát, Cáb, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Cabák.

Rozhodčí: Milan Hájek, Karel Macho.
Delegát: Stanislav Štrebl.
Rozhodčími dnešního střetnutí je dvojice Milan Hájek a Karel Macho. V roli delegáta ČSH je přítomný Stanislav Štrebl.
SKKP Handball Brno

Brno před sezónou prošlo lehkou obměnou, přesto hrálo s Karvinou vyrovnanou partii. Do Lovosic ale rozhodně přijíždí Moravané s cílem urvat do tabulky první body. V prvním kole Brňané zajížděli na půdu Karviné, která letos výrazně posílila a brousí si zuby na nejvyšší příčky. Po vydařeném úvodu utkání, kdy se Brno dostalo do vedení, otěže střetnutí převzali favorizovaní domácí. Ti v poločase vedli 14:11, aby si nakonec připsali první výhru v nové sezóně v poměru 31:26. V celku Brna se nejvíce dařilo těm nejzkušenějším, na které bude celek z moravské metropole v letošním extraligovém ročníku spoléhat: Jozef Hanták ml. vstřelil 7 branek, Viktor Hastík 5 branek.

HK FCC Město Lovosice

Lovosičtí mají, společně s Hranicemi, jako jediní za sebou už dvě extraligová utkání. A v rozmezí jednoho týdne na ně čeká už třetí domácí střetnutí! V tom prvním se střetli na zimním stadionu, v rámci oslav 60 let házené v Lovosicích, s Hranicemi, nad kterými zvítězili v poměru 28:22. S Duklou to bylo mnohem dramatičtější utkání, které však skončilo přeci jen druhým vítězstvím Lovců. Obhájce titulu skolil především Jiří Motl, který nasázel v utkání neuvěřitelných 12 branek, zatímco s Hranicemi si střelecky nejlépe vedl sedmibrankový Konárik. Věřme, že se můžeme těšit na střeleckou podívanou i v utkání s Brnem. Oběma utkání ale dominoval Artur Adamík, který v klíčových momentech zabránil soupeřům ve skórování a byl diváky dvakrát po sobě zvolen nejlepším hráčem utkání.

Jiří Motl – 17 branek
Václav Klimt – 10 branek
Jiří Bouček – 10 branek
Michael Konárik – 7 branek
Miloslav Sýkora – 4 branky

Artur Adamík – 45,24%
Přeji příjemné odpoledne všem nadšencům házené! Dnes je na programu 2. kolo extraligy mužů, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku SKKP Handball Brno. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.