Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Nové Veselí - 17. dubna 2024   19:30

Jičín
Jičín
1' Doškář  • 6' M. Ženatý  • 10' Doškář  • 11' A. Dolejší  • 12' Doškář  • 13' Doškář  • 17' J. Dolejší  • 22' Brádler  • 25' Knittl  • 27' Rychna  • 28' Brádler  • 30' Z. Ježek  • 31' Doškář  • 33' A. Dolejší  • 36' Matouš  • 39' Rychna  • 41' A. Dolejší  • 43' Z. Ježek  • 46' M. Ženatý  • 47' Z. Ježek  • 51' Matouš  • 51' Pekař  • 57' Doškář  • 58' J. Dolejší  • 58' J. Dolejší
29:28
(15:14)
Nové Veselí
Nové Veselí
1' M. Popela   • 2' Ogoun   • 6' R. Navrátil   • 9' Melichar   • 10' Ogoun   • 11' R. Navrátil   • 15' Ogoun   • 20' Koníček   • 21' Koníček   • 24' Mi. Štohanzl   • 25' Koníček   • 28' D. Flajsar   • 29' D. Flajsar   • 32' Krejz   • 34' Krejz   • 38' Ogoun   • 40' Jochman   • 42' D. Flajsar   • 45' Halíček   • 46' D. Flajsar   • 50' Dlouhý   • 52' Štěpán   • 54' Ogoun   • 55' R. Navrátil   • 58' D. Flajsar
Jičín
Kichner, Vacula
Nové Veselí

Zápas je u konce. Za poslední minutu a tři čtvrtě už ani jeden z týmů nedokázal skórovat. Jičín, který byl v druhém poločase mírně lepším týmem, si tak odnese ze zápasu vítězství o jeden gól. Veselí se opět musí spokojit s tím, že bodovat nebude.
60'
Hosté si vyžádali oddechový čas.
59'
David Flajsar proměnil sedmimetrový hod a na kontě tak má dnes již osm branek. Veselí tak stále drží šanci na body z tohoto utkání.
58'
Jiří Dolejší překonal gólmana z těsné blízkosti.
58'
Na druhé straně velice rychle odpověděl David Flajsar. Celá akce trvala jen dvanáct sekund.
58'
Jiří Dolejší se krásně uvolnil na středu poté, co si klepl o zem, a pak zakončil k levé tyči.
57'
Daniel Doškář na druhé straně opět poslal Jičínské do vedení. Našel si skulinku v obraně na středu a míč zasunul do levého dolního růžku.
55'
Radek Navrátil dokonce srovnal stav na 26:26! Trefil se po skvělé dohrávce hostů na pravé křídlo.
54'
Pavel Ogoun dostal dlouhou přihrávku až před branku, zpracoval si míč a poslal ho dovnitř domácí svatyně.
53'
Domácí celek si vyžádal oddechový čas.
52'
Ondřej Štěpán si připsal první branku v dnešním utkání.
51'
Jan Pekař se prosadil z pivota, kam k němu míč šťastně propadl. Pak skočil rybičku do brankoviště a přitom poslal míč do spodní části branky.
51'
Filip Matouš se dostal do samostatného úniku po pravé straně. Doběhl si až k brankáři, vyskočil a překonal ho.
50'
David Dlouhý snižuje na rozdíl jediné branky. Trefil se z křídla střelou o zem do středu pod víko.
48'
Hostující trenér si vybral oddechový čas.
47'
Zdeněk Ježek si taktéž skočil a ž k brankáři a nedal mu šanci.
46'
David Flajsar přidal dnes již svou šestou branku v tomto zápase.
46'
Matěj Ženatý se uvolnil, skočil si až k brankáři a obstřelil ho na zadní tyčku.
45'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Robert Halíček).
45'
Aleš Dolejší opět posílá domácí do dvoubrankového náskoku. Úspěšně proměnil sedmičku střelou do levé spodní části branky.
43'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Matěj Ženatý).
43'
Zdeněk Ježek měl na pivotu opravdu fůru času. Vyskočil si a překonal jednoduše gólmana střelou přes něj.
42'
David Flajsar znovu, tentokrát ze hry. Prodribloval se středem, vyskočil si před brankovištěm a zakončil.
41'
David Flajsar na sedmičce moc neváhal. Míč z prvního nápřahu poslal doleva dolů.
41'
Aleš Dolejší téměř přepadl přes obranu, ale míč dokázal nakonec o branky usměrnit.
40'
David Jochman dostal míč na levé křídlo a prosadil se střelou o zem.
39'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Lukáš Rychna).
39'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Radek Navrátil).
38'
Pavel Ogoun se prosadil po čtvrté v utkání. Tentokrát míč možná trochu sebral při přihrávce ze středu na křídlo, ale každopádně ho z předbrankového prostoru poslal do sítě.
36'
Filip Matouš dostal skvělou přihrávku na hranici brankoviště a vmetl míč do branky o zem.
34'
Lukáš Krejz udeřil znovu, a znovu pořádnou dělovkou ze středu. Tentokrát také propálil obranu.
33'
Aleš Dolejší skočil z levé strany do brankoviště rybičku a míč poslal na vzdálenější tyč.
32'
Lukáš Krejz se prosadil ze středu parádní dělovkou.
31'
Daniel Doškář otevřel skóre druhého poločasu.
31'
První poločas je minulostí. Oba týmy hrály zajímavou házenou, povětšinou bylo ve vedení Nové Veselí. Jičín ale dokázal vždy ztrátu dotáhnout a v poslední pětiminutovce soupeře i přehrával. Nakonec si tak bere do druhé části jednobrankový náskok.
30'
30'
Zdeněk Ježek se prosadil šest sekund před koncem střelou z pivota do pravé spodní části novoveselské branky.
29'
David Flajsar a jeho parádní šibenice po výskoku nad obranu a tvrdé ráně z levé strany.
28'
Na druhé straně rychlá akce, kterou zakončil z pravé strany do levého vinglu Ondřej Brádler.
28'
David Flajsar si proběhl středem a překonal obranu, následně vypálil do pravé části branky.
28'
Jan Běloch si vyžádal oddechový čas pro hostující celek.
27'
Lukáš Rychna se prosadil z levého křídla brutální dělovkou poté, co dostal parádní přihrávku o zem. Jičín se opět ujímá vedení.
26'
Aleš Dolejší si opět po delší době hodil sedmičku. Míč poslal do spodní levé části branky o zem.
25'
Tomáš Koníček znovu ze stejného místa. Na levé straně se uvolnil a poslal míč do pravé spodní části branky.
25'
Martin Knittl se prosadil z levého křídla trochu šťastnou střelou na zadní tyčku.
24'
Jičín neproměnil samostatný brejk po ráně do vinglu. Na druhé straně se prosadil Miroslav Štohanzl, který se uvolnil obraně a poslal míč do pravé části branky.
22'
Ondřej Brádler taky z pravé strany, doskočil si ale až k brankáři a poslal míč pod ním.
21'
Tomáš Koníček z levé strany do pravé spodní části branky.
20'
Tomáš Koníček unikl z levé strany obraně a pak míč vmetl do pravého dolního růžku.
17'
Jiří Dolejší se prosadil ze středu dobrou dělovkou.
17'
Domácí tým si vyžádal oddechový čas.
15'
Pavel Ogoun opět z pivota. Tentokrát překonal technicky brankáře perfektním obloučkem.
13'
Daniel Doškář znovu úspěšně, tentokrát si z levé spojky seběhl spíš napravo a poslal míč v přesilovce k pravé tyči. Jičín poprvé v zápase vede.
12'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
12'
Daniel Doškář pálil z levé spojky. Jeho dělovku zachytil Schams, jenže míč mu propadl do branky.
11'
Radek Navrátil si seběhl z křídla na střed a poslal míč do dolního rohu u vzdálenější branky.
11'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Aleš Dolejší).
10'
Na druhé straně ostře z pivota udeřil Pavel Ogoun.
10'
Daniel Doškář napřáhl z levé spojky a poslal o zem do branky soupeře pořádnou dělovku.
9'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (pek).
9'
David Melichar se prosadil ránou, která byla tečována do spodní části branky k pravé tyči.
8'
Aleš Dolejší si vzal na starost další sedmičku. Tu proměnil střelou z prvního nápřahu, když mířil do levé spodní části branky.
6'
Na druhé straně se z levého křídla prosadil střelou o zem Radek Navrátil
6'
Matěj Ženatý skóroval ze samostatného útoku střelou do pravé spodní části branky.
5'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Daniel Doškář).
4'
Sedmička proběhla i na druhé straně, kde si ji vybojoval a hodil Aleš Dolejší. Ten skóroval taky z druhého nápřahu. Míč poslal do pravého dolního růžku.
3'
David Flajsar dostal k dispozici první sedmičku dnešního zápasu. Míč poslal na druhý nápřah střelou o zem do branky.
2'
Pavel Ogoun dostal míč do pivota a dokázal překonat brankáře domácího týmu.
1'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Daniel Doškář).
1'
Marek Popela se prosadil jako první a otevírá tak dnešní střeleckou listinu.
1'

O2xyworld HBC Jičín: Poláček, Machalický, Grabermann – Rychna, Brádler, J. Dolejší, Bareš, Knittl, M. Ženatý, Matouš, Z. Ježek, Pekař, Doškář, A. Dolejší.
Trenér: Aleš Babák

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Ma. Štohanzl – Štěpán, Jochman, Ogoun, Halíček, R. Navrátil, M. Popela, D. Flajsar, Melichar, Koníček, Mi. Štohanzl, Krejz, Dlouhý.
Trenér: Jan Běloch

Rozhodčí: Kichner, Vacula.
Historická bilance je mírně příznivější pro Východočechy (8-4-6). Předchozí tři vzájemné zápasy letošního ročníku skončily všemi možnými výsledky:

Jičín – Nové Veselí 27:27
Nové Veselí – Jičín 38:23
Nové Veselí – Jičín 30:36
V utkání sedmého kola skupiny o záchranu se čeká bezstarostná házená, oba celky mají dávno jistou extraligovou příslušnost i v dalším ročníku a Jičín může dnes potvrdit konečné deváté místo. Tabulku play-out vede s 28 body, druhé Nové Veselí má 22 bodů, zápas k dobru a ze spodních míst již nemůže být předstiženo.
V úvodní části házenkáři z Vysočiny zvítězili pouze doma nad posledními Hranicemi a připsali tři porážky, naopak Jičín půjde do utkání s cílem prodloužit čtyřzápasovou vítěznou šňůru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.