Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Strakonice - 29. března 2024   18:00

Jičín
Jičín
3' Doškář  • 7' Hlava  • 8' Matouš  • 10' Matouš  • 15' A. Dolejší  • 18' M. Ženatý  • 19' J. Dolejší  • 19' Hlava  • 22' M. Ženatý  • 24' Hlava  • 25' J. Dolejší  • 26' M. Ženatý  • 26' Matouš  • 27' Matouš  • 29' J. Dolejší  • 29' Pekař  • 30' M. Ženatý  • 32' M. Ženatý  • 33' Hlava  • 34' Z. Ježek  • 35' Z. Ježek  • 36' Hlava  • 37' Thorovský  • 38' J. Dolejší  • 39' Z. Ježek  • 41' Matouš  • 42' M. Ženatý  • 44' Matouš  • 44' M. Ženatý  • 47' Z. Ježek  • 53' Rychna  • 55' Pekař  • 57' M. Hájek  • 57' Thorovský  • 59' Doškář  • 60' Pekař
37:26
(18:16)
Strakonice
Strakonice
3' Němec   • 4' Němec   • 5' Bičiště   • 11' Bičiště   • 13' M. Nejdl   • 14' Landsinger   • 17' Landsinger   • 18' Němec   • 20' Landsinger   • 22' Wildt   • 25' Sedláček   • 30' Vondra   • 32' M. Nejdl   • 35' M. Nejdl   • 36' Zdychynec   • 38' M. Nejdl   • 38' Němec   • 40' Němec   • 43' Zdychynec   • 44' Bernhard   • 47' Mic. Tíkal
Jičín
Pavel Blanár – Mojmír Valášek
hala Jičín
Strakonice

Strakonice selhávaly v zakončení, zatímco Jičín poctivě přidával gól po gólu. Z vyrovnaného duelu tak domácí udělali jednoznačnou partii a v samotném závěru navýšili svůj náskok na jedenáct zásahů a do tabulky play-out tak zapisují další dva body.

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou!
O2xyworld HBC Jičín – HBC JVP Strakonice 1921 37:26 (18:16)
Nejvíce branek: M. Ženatý 7, Matouš 6, J. Dolejší 5/1 – Němec 5, Mošovský 5/5, M. Nejdl 4.
Rozhodčí: Pavel Blanár – Mojmír Valášek.
Sedmimetrové hody: 2/1 – 6/5.
Vyloučení: 2:1.
60'
Jan Pekař bude zřejmě už posledním hráčem, který se dnes prosadil. Do konce utkání zbývá deset vteřin.
59'
Daniel Doškář dává Jičínu už dvouciferný gólový náskok.
58'
Chyby a Dan Grabemann drží Strakonice daleko od snížení.
57'
Domácí jsou na koni a znovu zvyšují. Trefuje se Šimon Thorovský.
57'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Michal Hájek).
56'
Hostům ani tentokrát nevyšel útok, a tak se manko stává nedostižným.
55'
Jičín vychází z dobře fungující obrany, z čehož těžil Jan Pekař.
53'
Po skoro šesti minutách zlomil gólmanské kouzlo Lukáš Rychna.
51'
Stejně tak se ale vyznamenal i strakonický strážce svatyně.
50'
Grabemann je v brance sebejistý a znovu sklízí ovace domácího publika.
48'
Důležitou sedmičku tentokrát nedokázal Martin Mošovský proměnit.
47'
Po oddechovém času přeci jen snižuje Michal Tíkal.
47'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
47'
Až nyní prolomil střeleckou smůlu Zdeněk Ježek.
45'
Oba brankáři předvedli sebejisté zákroky, což ale vyhovuje domácím, kteří drží svůj náskok.
44'
Na inkasovanou branku okamžitě z rychlého protiútoku zareagoval Matěj Ženatý.
44'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Bernhard).
44'
Filip Matouš však byl na druhé straně neomylný.
43'
Filip Zdychynec ještě drží Strakonice na dostřel.
42'
Dobré pozice využívá Matěj Ženatý.
41'
Dan Grabemann ale předvedl reflexivní zákrok a Jičín může odskočit do většího vedení.
41'
Oba celky se pravidelně střídají, tentokrát se trefuje Filip Matouš.
40'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
39'
Zdeněk Ježek využil svých fyzických parametrů a vytočil se k ráně.
38'
Je to znovu Martin Němec, kdo ztrátuje.
38'
Okamžitě ale zamířil míč na Jiřího Dolejšího, jenž se volný prosazuje.
38'
Prosazuje se však i Marek Nejdl.
37'
Čerstvý Šimon Thorovský se ihned prosazuje.
36'
Domácí navíc podržel přesný Dan Grabemann.
36'
Martin Hlava ale z protiútoku rychle odpovídá.
36'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Zdychynec).
35'
Zdeněk Ježek ale okamžitě odpovídá po vytočení z pivota.
35'
Marek Nejdl zamířil neomylně na bližší tyč.
34'
Martin Mošovský sedmičku proměňuje ranou k levé tyči.
34'
Zdeněk Ježek se probil přes blok a odrazem o zem skóruje.
33'
Dan Grabemann vytáhl zákrok pravou nohou proti skryté ráně.
33'
Martin Hlava neomylně vymetl levou šibenici strakonické branky.
32'
Do protipohybu zamířil Matěj Ženatý.
32'
Marek Nejdl se vyšplhal vysoko do vzduchu a zakončuje na zadní tyč.
31'
Bičiště čistě vypíchl míč Jiřímu Dolejšímu a otáčí hru.
31'
Hosté tahali v prvním poločase za delší provaz, jenže ke konci dějství jim došel dech a Jičín se díky gólové sérii dostal do vedení, s nímž nakonec i odchází do šaten.
30'
30'
Matěj Ženatý proměnil svou pozici a nyní bude čekat na poslední útok Strakonic.
30'
Dlouhou šňůru domácích tref až nyní přerušuje přesný Josef Vondra.
29'
Pátá trefa v řadě a rázem díky Janu Pekařovi vede Jičín o dva zásahy.
29'
Jiří Dolejší dokonává obrat domácích!
28'
Strakonicím vůbec nic nevychází v útoku, znovu se předvedl Dan Grabemann.
27'
27'
Domácí jsou na koni a Filip Matouš vyrovnává!
26'
Po chybě hostů znovu snižuje Filip Matouš.
26'
Domácím to pálí a hosté vůbec nestíhají v obraně, trefuje se Matěj Ženatý.
25'
Rychle však kontruje Ondřej Sedláček.
25'
Jiří Dolejší znovu upravuje.
24'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Martin Hlava).
23'
Grabemann navíc podržel domácí tým v důležitém momentu.
23'
Na druhé straně nebyl Jiří Dolejší tak úspěšný.
22'
Z hranice sedmimetrového hodu je dnes Martin Mošovský stoprocentní.
22'
Rychlý protiútok však využívá Matěj Ženatý.
22'
Na dělovku Eduarda Wildta už ale nedosáhl.
21'
Oba gólmani ale předvádí skvělé zákroky, zejména Grabemann se vytáhl.
20'
Na druhé straně odpovídá Ondřej Landsinger.
19'
Martin Hlava zamířil přes blokující hráče přesně k tyči.
19'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Jan Hájek).
19'
Martin Mošovský znovu trestá domácí ze sedmičky.
19'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Jiří Dolejší).
19'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Zdychynec).
18'
Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Jan Pekař).
18'
Po tvrdém zákroku využívá sedmičku Martin Mošovský.
18'
Znovu jsme se dočkali rychlé odpovědi, tentokrát od Matěje Ženatého.
18'
V gólových hodech pokračuje Martin Němec.
17'
Jiří Dolejší však velmi rychle ze sedmičky snižuje.
17'
Ondřej Landsinger dělovkou nedal Grabemannovi žádnou šanci.
16'
Martin Mošovský se ze sedmičky nemýlil.
16'
Hostům absolutně nevyšla rychlá rozehrávka a ihned míč ztrácí.
15'
Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Aleš Dolejší).
14'
Ondřej Landsinger se přes celé hřiště trefil do odkryté klece.
14'
Skvělý zákrok gólmana navíc zastavuje domácí útok.
13'
Oddechový čas pro tým O2xyworld HBC Jičín.
13'
Po dlouhé době se za Strakonice trefuje Marek Nejdl.
13'
Stejného prohřešku se však dopustili také domácí.
12'
Technická chyba zastavuje ofenzivní snažení Jihočechů.
11'
David Bičiště zamířil nechytatelně do levé šibenice.
10'
Na druhé straně byl Filip Matouš neomylný.
10'
I tentokrát mladý domácí brankář kryje ránu z velké vzdálenosti.
9'
Dan Grabemann se znovu vytáhl se skvělým zákrokem, ale Strakonice pokračují v útoku.
8'
Filip Matouš využívá chyby hostů a srovnává krok.
7'
Až nyní propálil blokující hráče Martin Hlava.
7'
Martin Němec tentokrát z velkého úhlu pálí na zadní tyč jen nepřesně.
6'
Grabemann sice dvakrát zastavuje šance Strakonic, jenže domácí se stále nedokáží prosadit a snížit.
5'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
4'
Znovu to byl Martin Němec, jenž se prosazuje ranou k tyči.
3'
Martin Němec ale téměř okamžitě odpovídá a je vyrovnáno.
3'
Až nyní se prosazuje Dan Doškář.
3'
Gólmani předvádí skvělé zákroky a stále drží čisté konto.
2'
Tvrdá rána Strakonic z velké vzdálenosti končí je na břevně.
2'
Ani domácí ale v zakončení nebyli příliš úspěšní.
1'
Grabemann vychytal tvrdou ránu ze strany.
1'

O2xyworld HBC Jičín: Poláček, Grabermann, Dohnal – Rychna, J. Dolejší, Hlava, Knittl, M. Ženatý, Matouš, Z. Ježek, Pekař, Doškář, A. Dolejší, M. Hájek, Thorovský, J. Hájek.
Trenér: Aleš Babák

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Zdychynec, Němec, F. Lukeš, Landsinger, Mošovský, M. Nejdl, Bičiště, Brůha, Vondra, Sedláček, Mic. Tíkal, Wildt.
Trenér: Michal Zbíral

Krásný páteční podvečer všem fanouškům házené! V rámci 4. kola play-out si to spolu rozdají první Jičín a třetí Strakonice. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.