Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Hranice - 29. března 2024   19:30

Nové Veselí
Nové Veselí
5' D. Flajsar  • 7' D. Flajsar  • 8' D. Flajsar  • 11' D. Flajsar  • 14' Navrátil  • 20' Melichar  • 21' Jochman  • 24' Koníček  • 28' D. Flajsar  • 29' Mi. Štohanzl  • 30' D. Flajsar  • 30' Jochman  • 31' D. Flajsar  • 32' D. Flajsar  • 33' Navrátil  • 37' Jochman  • 39' Jochman  • 40' D. Flajsar  • 42' Ogoun  • 43' D. Flajsar  • 49' Navrátil  • 51' Hajčman  • 52' Ogoun  • 58' Navrátil
28:25
(14:10)
Hranice
Hranice
9' Pelák   • 11' Korger   • 15' Pelák   • 18' Hollaschke   • 19' K. Galia   • 22' Hollaschke   • 27' Pelák   • 28' Ševčík   • 30' Klus   • 31' K. Galia   • 36' Pelák   • 39' Polášek   • 40' K. Galia   • 41' Ševčík   • 43' Ševčík   • 47' Pelák   • 49' Filon   • 55' Hollaschke   • 56' Š. Kubeša   • 59' Filon   • 60' Š. Kubeša
Nové Veselí
Schams, Ma. Štohanzl – Hajčman, Štěpán, Jochman, Ogoun, Halíček, Navrátil, M. Popela, Bartůněk, D. Flajsar, Melichar, Koníček, Mi. Štohanzl, Krejz, Dlouhý.
Halada, Kosmák
ZDT Aréna, Nové Veselí
95 diváků
Hranice

To je pro dnešek vše. Přeji hezký velikonoční víkend a u dalších přenosů naviděnou.
TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 28:25 (14:10)
Nejvíce branek: D. Flajsar 13/3, Jochman 4, Navrátil 4 – Pelák 5, Korger 4/3, Ševčík 3. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/4. Vyloučení: 5:4. Diváci: 95.
Utkání v rámci čtvrtého kola play-out Chance Extraligy mužů mezi Novým Veselím a Hranicemi je u svého konce. Nakonec z trochu ubojované výhry se raduje domácí Sokol, který už vedl od úvodních minut, ale jeho náskok se začal mírně snižovat. K zisku dvou bodů výrazně pomohl David Flajsar, jenž se prosadil 13x. Veselí si své vedení pohlídalo a porazilo Cement výsledkem 28:25.
60'
Do střelecké účtu se ještě přesně do šibenice zapsal hranický Šimon Kubeša a uzavírá tento duel.
59'
Tak už je hotovo, z devíti metrů se trefuje přesně
59'
Ještě přichází menší drama, o něj se postaral hostující Milan Filon.
58'
Výborná křídelní pozice vynesla další branku Radku Navrátilovi.
58'
Sedmimetrový hod s absolutním klidem proměňuje Jakub Padalík.
57'
Nové Veselí nedokázalo proniknout do útoku a naopak se budou bránit sedmičce.
56'
Přesilovka je okamžitě proměněna milimetrovou trefou Šimona Kubešy.
56'
K nelibosti domácích fanoušků je vyloučen Pavel Ogoun.
55'
Jiří Hollaschke se nebál jít do tvrdé obrany a při střele byl úspěšný.
54'
Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí.
53'
Ani jeden útok na obou stranách nebyl úspěšný. Nové Veselí podržel skvělým zákrokem Schams.
52'
Tentokrát Dan Korger neproměnil sedmičku, když nevyzrál na Schamse.
52'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Hajčman).
52'
Po zisku míče podnikl samostatný únik Ogoun a byl v něm úspěšný.
51'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Hajčman).
51'
Tohle zaváhání Cement pro snížení nevyužil a je mu odebrán balón.
50'
Chybička vznikla i v ofenzivě Nového Veselí, to se podívá do defenzivy.
49'
Hranice se nenechali zahanbit a okamžitě si připravili odpověď.
49'
S velkým úhlem se dokázal na zadní tyč vypořádat Radek Navrátil.
48'
Další sedmička a další branka pro Dana Korgera, jenž mířil mezi nohy Štohanzla.
47'
Hranice dokázali vysunout svou obranu, čehož mohou využít po zisku míče k rychlé kombinaci.
47'
Matěj Pelák se chytře uvolnil přes obránce a navíc ze zákrytu trefuje šibenici.
46'
Dlouhá kombinace Sokolu vedla k velice nepřesné střele mimo hostující svatyni.
45'
Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice.
44'
Cement se tentokrát nedočká branky, protože vyrobil technickou chybu.
43'
Je tady znovu David Flajsar, který překonává bezradného brankáře.
43'
Jan Ševčík prokázal velkou obětavost, jelikož se v pádu trefuje přímo k tyči.
42'
Výbornou orientaci prokázal Ogoun a střílí svou první branku v tomto střetnutí.
41'
Jan Ševčík zakončil svou individuální akci stylovou ranou pod břevno.
40'
Můžete hádat, kdo se znovu prosadil. Tvrdou dělovkou to je David Flajsar.
40'
Je tady okamžitě snížení. O to se postaral pohotově Kristián Galia.
39'
David Jochman pohotovou střelou křížem skóruje.
39'
Přesilovou hru okamžitě pohotovou střelou proměňuje Jiří Polášek.
38'
David Dlouhý musel zastavit rychlý brejk za cenu dvou minut.
38'
Branková konstrukce zazněla na straně Nového Veselí. Do přečíslení jdou Hranice.
37'
Sedmička byla k vidění i na straně Cementu, tu proměnil bezpečně Dan Korger.
37'
David Jochman se nebál jít do těžkého úhlu, který dokázal proměnit.
36'
Velkou porci štěstí měl při střele Matěj Pelák, ta končí v síti.
35'
Jistota na sedmičky David Flajsar proměňuje další tuto naskytlou možnost.
34'
Na obou stranách nastaly technické chyby, proto do ofenzivy zamíří domácí.
33'
Radek Navrátil trestá nepřesnosti Cementu trefou z pravého křídla.
32'
Znovu se trefuje David Flajsar, když zakončil rychlý úprk na branku.
31'
Na druhé straně přichází okamžitě odpověď z ruky Davida Flajsara.
31'
Kristian Galia si vytvořil prostor na brankovišti a střílí první gól v druhé půli.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 20:23.
Úvodní dějství čtvrtého kola play-outu Chance Extraligy mužů mezi Novým Veselím a Hranicemi je u konce. Spokojenější bude jednoznačně domácí celek, který již od úvodních minut vede o několik branek a to hlavně zásluhou Davida Flajsara, jenž nasázel na začátku několik gólů. I díky němu vede Sokol poměrem 14:10.
30'
30'
Po zisku míče přichází ještě jeden gól v posledních sekundách do odkryté svatyně od Davida Jochmana.
30'
Další milimetrový pokus z ruky Davida Flajsara. Ten má dnes neskutečnou formu.
30'
Šimon Klus zachoval klid v ofenzivní části a zapisuje branku na své konto.
29'
Snad první gól z pivota, který obstaral domácí Miroslav Štohanzl.
28'
Na druhé straně přidává okamžitou odpověď Jiří Ševčík.
28'
Opět se nám střelecky ukazuje výbornou ranou David Flajsar.
27'
Cement okamžitě proměňuje přesilovku ranou Matěje Peláka z devíti metrů.
27'
Zcela zbytečně v pasivitě soupeře fauluje za dvě minuty David Melichar.
26'
Koníček před střelou spíše uklouzl, a tak se míče zmocnil hostující celek.
25'
Sedmičku hostů si vzal na starost Dan Korger a chladnokrevně ji proměňuje.
24'
Tentokrát byl Tomáš Koníček úspěšný a střílí desátou trefu Sokolu.
24'
Hranice svoji možnost na snížení nezvládli, když míří mimo.
23'
Koníček se až moc brzy odvážil v přesilovce ke střele. Ta skončila na pozorném brankáři Cementu.
22'
Na dvě minuty si míří odpočinout po zbytečném faulu Jiří Hollaschke.
22'
Jiří Hollaschke se nebál vystřelit přes hluboký blok a byl úspěšný.
21'
Domácí jdou do čtyřbrankového trháku. Zasloužil se o to po rychlém brejku Jochman.
20'
David Melichar si efektivně vyskočil ke střele a do protipohybu nedal brankáři prostor na zákrok.
20'
19'
Dlouhá souhra na devíti metrech je zakončena milimetrovou střelou Kristiana Galii.
18'
Vypadá to, že se rozchytal brankář Juráš, jelikož ten reaguje na nepříjemný pokus z úhlu.
18'
Po dlouhé době byl k vidění gól, o ten se postaral Jiří Hollaschke.
17'
Oba celky teď vytvořily technické chyby, zatím z nejbližšího útoku budou těžit Hranice.
16'
Z křídelního prostoru si dokázal pohlídat na bližší tyč pokus brankář Štohanzl.
15'
Cement nadále bude útočit, protože zvládl precizně obranou práci.
15'
Střela z nouze z ruky Peláka nakonec končí v šibenici domácí svatyně.
14'
Velký prostor si našel na křídle Radek Navrátil a střílí branku na přední tyč Juráše.
13'
Cement jde do čtyř, na dvě minuty míří Filip Dořičák.
13'
Své mužstvo podrželi oba gólmani a po posledním zákroku Štohanzla bude útočit Nové Veselí.
12'
Za zablokování střelecké ruky bude pykat na dvě minuty hostující Milan Filon.
12'
11'
Tohle už je neskutečné. Po velkém výskoku se znovu prosazuje David Flajsar.
11'
Snadná rána Dana Korgera z devíti metrů končí mimo dosah domácího strážce branky.
10'
David Flajsar si vzal na svá bedra druhou sedmičku, kterou proměnil na jistotu.
9'
Po téměř devíti minutách se trefují Hranice. Konkrétně se prosadil Matěj Pelák.
8'
Další rychlá střela Flajsara pod břevno z devítky překonala bezradného hostujícího gólmana.
7'
Cement se nedostane teď ani ke střele, jelikož je zastaven prorážením.
7'
Opět se prosazuje ze spojky domácí David Flajsar. Zatím je jediným střelcem v utkání.
6'
Hranice se nepoženou do další ofenzivní akce, protože vyrobili technickou chybu.
5'
Oslabení si také zahraje domácí Sokol. Pykat bude za tvrdý souboj Ogoun.
5'
Velice odvážný průnik mezi obránci podnikl Flajsar a střílí jednoduše branku.
4'
David Flajsar otevírá ze sedmimetrového hodu skóre tohoto střetnutí.
3'
Výrazné zatažení podnikl Šimon Klus a oslabuje hosty na dvě minuty.
2'
Chyby momentálně vznikly na obou stranách. Po přešlapu se do ofenzivy dostane Cement.
1'
Krejz střílel z velice těžké pozice, proto si snadný zákrok zapsal hostující gólman.
1'
Do prvního útoku vyrazí domácí hráči v červených dresech.
1'
Všichni aktéři tohoto střetnutí nastoupili na palubovku. Za pár chvilek začínáme.
Hráči obou celků pomalu a jistě dokončují předzápasové rozcvičení. Za pár minut budeme moc začít.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Ma. Štohanzl – J. Flajsar, Štěpán, Jochman, Ogoun, Halíček, Navrátil, M. Popela, Bartůněk, D. Flajsar, Melichar, Koníček, Mi. Štohanzl, Krejz, Dlouhý.
Trenér: Jan Běloch

TJ Cement Hranice: Juráš, Vyorálek – Pinkas, Klus, Ševčík, Polášek, Š. Kubeša, Pelák, Folwarczný, Korger, Dořičák, Filon, Znišťal, K. Galia, Hollaschke, Padalík.
Trenér: Radim Brož

Rozhodčí: Halada, Kosmák.

TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ

Na Vysočině s průběhem letošního ročníku nebudou vůbec spokojeni, jelikož se nedostali do play-off. To ovšem nebylo úplně daleko, protože uteklo o tři body a Veselí tak obsadilo devátou pozici a boje v play-out. To se jim zatím vůbec nedaří, jelikož prohráli obě střetnutí, ale i tak mají záchranu jistou. Nejprve doma padli asi s nejsilnějším soupeřem z Jična o šest tref, aby naposledy ve středu prohráli o pět branek na horké půdě ve Strakonicích.

Odčiní proti Hranicím celek z Nového Veselí tyto dvě prohry?

TJ CEMENT HRANICE

Dlouhá léta trápící se mužstvo v nejvyšší české házenkářské soutěži zažívá i letos boje o záchranu. Přímo tragický byl závěr základní části, kde Cement padl hned 11x v řadě za sebou a dokonce jednu prohru se přetáhl i do boje o udržení. V tom úvodním střetnutí padl jednoznačně o devět branek na půdě Strakonic a propadl se na poslední příčku. Jenže zvednutí přišlo v posledním duelu, kde Hranice nastoupili doma proti Maloměřicím. S nimi vyrovnané střetnutí dovedli do vítězného konce a přiblížili se k záchraně, která je stále na rozdíl čtyř bodů.

Budou Hranice šokovat fanoušky v Novém Veselí?
Krásný páteční večer ze ZDT Arény! Od 19:30 zde budeme svědky čtvrtého kola play-out Chance Extraligy mužů, ve kterém jeden z celků bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži. Klidné TJ Sokol Nové Veselí přivítá na svou palubovce zachraňující se TJ Cement Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.