Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : SHC Maloměřice - 17. dubna 2024   19:00

Strakonice
Strakonice
2' Sedláček  • 5' Němec  • 6' Sedláček  • 8' Sedláček  • 15' Sedláček  • 16' Němec  • 17' Wildt  • 17' M. Nejdl  • 20' Sedláček  • 22' Sedláček  • 22' Němec  • 23' Bernhard  • 24' Sedláček  • 24' Krejčí  • 25' M. Nejdl  • 27' M. Nejdl  • 31' Němec  • 32' Wildt  • 33' Sedláček  • 36' Němec  • 37' Landsinger  • 39' M. Nejdl  • 40' Wildt  • 43' Landsinger  • 52' Němec  • 53' Sedláček  • 56' Landsinger  • 58' M. Nejdl
31:31
(17:14)
SHC Maloměřice
2' Drásal   • 2' Kachlík   • 3' Ipser   • 4' Mucha   • 6' Mucha   • 8' Drásal   • 15' Mucha   • 15' V. Svoboda   • 17' Ipser   • 18' Ipser   • 19' Horut   • 26' Mucha   • 28' Horut   • 30' Mucha   • 33' Havlík   • 35' Ipser   • 36' Havlík   • 38' Mucha   • 42' Ipser   • 43' Hlavenka   • 44' Mucha   • 44' Mucha   • 46' Drásal   • 47' Kachlík   • 48' Krošík   • 50' Kachlík   • 51' Krošík   • 56' V. Svoboda   • 57' Ipser   • 59' Mucha
Strakonice
Petr Halada, Jan Kosmák
hala Strakonice
320 diváků

HBC JVP Strakonice 1921 – SHC Maloměřice Brno 31:31 (17:14)
Nejvíce branek: Sedláček 9, Němec 7/1, M. Nejdl 5 – Mucha 8, Ipser 6, Drásal 5/1. Rozhodčí: Petr Halada, Jan Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/3 – 1/1. Vyloučení: 1:3. Diváci: 320.
Je konec. HBC JVP Strakonice 1921 doma remizují s týmem SHC Maloměřice Brno poměrem 31:31. Domácí vedli ještě ve 41. minutě o šest branek, ale hosté několika slepenými brankami dokázali srovnat. Strakonice si tak udržely extraligovou příslušnost i pro příští ročník, to Maloměřice čeká v příštím utkání důležitý souboj s Hranicemi. Ondřej Sedláček je s devíti přesnými zásahy nejlepším střelcem utkání, na druhé straně dal osm branek Jan Mucha.
60'
Sedláček míjí z levé strany branku hostů.
60'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
60'
Strakonice mají 25 vteřin na to, aby vstřelily vítěznou branku.
60'
Míč sice končí v síti, ale hra byla přerušena ze strany rozhodčího. Důvodem je přešlap.
59'
Doudera vyškrábl střelu z osy hřiště na tyčku. Majlont si jde pro vedení.
59'
Jan Mucha se otočil okolo svého strážce a poslal míč z lajny k pravé tyčce.
58'
Marek Nejdl uspěl s ukrytou střelou, domácí jdou do vedení.
58'
Svoboda zastavuje na levé straně útok domácích.
57'
Jan Ipser trestá střeleckou minelu Strakonic a z rychlého kontru posílá balon k pravé tyčce.
56'
Vojtěch Svoboda se prosazuje po oddechovém času hostů po sehrávce na pivota.
56'
Oddechový čas pro tým SHC Maloměřice Brno.
56'
Ondřej Landsinger se raduje po sehrávce do pivota, už je to o dvě branky, 30:28.
55'
Mráz likviduje střelu po sehrávce hostů z pravého křídla.
55'
Majlon má po držení 9m hod.
54'
Martin Mošovský opět z první posílá balon ze sedmimetrového hodu přesně k tyčce.
54'
Strakonice budou zahrávat další sedmičku.
54'
Jan Drásal naznačil a pak poslal sedmičkou ze sedmičky míč k levé tyčce.
53'
Vojtěch Svoboda zajistil Majlontu sedmičku!
53'
Ondřej Sedláček se raduje po deváté v utkání a dostává domácí tým po ostré střele do hubeného vedení.
53'
Mucha zablokoval domácí střelu z osy hřiště, Straky ale zůstávají v držení balonu.
52'
Tomáš Kachlík střílí nad domácí branku.
52'
Martin Němec dostal pěknou přihrávku na pivota od Nejdla a pak zavěsil balon k tyčce.
51'
Ondřej Krošík se raduje po sehrávce na levém křídle.
51'
Hosté začali oslabení s prázdnou brankou.
50'
Martin Mošovský svou pravačkou poslal balon ze sedmičky přesně k tyčce.
50'
Domácí mají k dispozici další sedmičku!
50'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (David Popela).
50'
Tomáš Kachlík naznačil střelu na ose, obešel si svého strážce pak poslal bombu do pravého horního rohu branky.
49'
Martin Němec naznačil a pak poslal ze sedmičky míč mimo zařízení.
49'
Strakonice mají sedmičku.
48'
Ondřej Krošík dostal balon na osu a z pivota dostal balon k pravé tyčce.
48'
Sedláček se provinil útočným faulem, Majlont si jde pro vyrovnání.
47'
Tomáš Kachlík dostal balon na osu, vyhnul se dvojici soupeřů, a pak zavěsil balon k pravé tyčce.
46'
Poté Douda svou levačkou zastavuje střelu Strak. Majlont jde nyní ale do plných.
46'
Sedláček neprošel na levé straně, protože byl držen.
46'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice Brno (Jan Drásal).
45'
Domácím byla singnalizovaná pasivita.
45'
Ondřej Krošík nepustil na ose domácí ke střele.
45'
Sedláček byl zastaven na ose jenom za cenu faulu, Strakonice mají 9m hod.
44'
44'
Jan Mucha prošel do rychlého kontru, obešel si hráče Strakonic a pak pravačkou poslal expresně míč k tyčce, 25:22.
44'
Jan Mucha prošel hřištěm jako nůž máslem a pak pravačkou poslal míč k pravé tyčce.
43'
Petr Hlavenka se raduje po sehrávce na pivota a snižuje náskok domácích na pět branek.
43'
Ondřej Landsinger si seběhl z levého křídla na osu a pak parádní střelou překonává brankáře hostů.
42'
Jan Ipser utekl po ose po minele domácích a poslal balon k tyčce.
41'
Mráz likviduje sehrávku hostů na levém křídle. Domácí brankář dosáhl rukama na vysoký lob.
41'
Jan Ipser trefuje po sehrávce na pivota jenom ruku brankáře Mráze.
40'
Eduard Wildt utekl po pravé straně a poslal balon do opuštěné branky hostů.
39'
Marek Nejdl z osy propálil brankáře hostů, 23:18.
39'
Mucha našel na ose jenom ruce brankáře Mráze.
38'
Hosté se ubránili v oslabení a pokračují nyní v powerplay.
38'
Jan Mucha si vyskočil na ose a pak poslal balon do protipohybu Mráze.
38'
Majlont hraje v oslabení powerplay.
37'
Ondřej Landsinger dostal nabídku na levé křídlo a pak se prosazuje parádním lobem.
37'
Domácí budou hrát po stržení Krošíka první přesilovku v utkání.
37'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Ondřej Krošík).
36'
Filip Havlík se raduje po sehrávce na levé křídlo. Našel místo mezi hlavou a rukou Mráze.
36'
Martin Němec dostal balon na lajnu a pak pravačkou prostřeluje postoj brankáře hostů.
35'
Jan Ipser se raduje po sehrávce na pivota a snižuje náskok Strak na čtyři branky.
34'
Strakonice měli 9m hod. Po něm ale Němec trefuje jenom nohu brankáře.
33'
Filip Havlík dává první branku hostů ve druhém poločase po sehrávce na levé křídlo.
33'
Ondřej Sedláček se prosazuje po rychlém kontru po levé straně, už je to o šest branek, 20:14.
33'
Mráz likviduje tečovanou střelou.
32'
Eduard Wildt utekl po minele hostů a technickou střelou dává domácím vedení o pět branek.
31'
Martin Němec otevírá střelecký účet druhé poločasu a dostává Strakonice do čtyřbrankového vedení.
31'
HBC JVP Strakonice 1921 doma po prvním dějství vedou nad týmem SHC Maloměřice Brno poměrem 17:14. Domácí se sedmi slepenými brankami dostali do vedení, které udrželi do závěru první dvacetiminutovky. Strakonický Ondřej Sedláček už vstřelil sedm branek.
Druhý poločas začne přibližně v 19:52.
30'
30'
30'
Jan Mucha snižuje tři vteřiny před koncem poločasu na rozdíl tří branek.
30'
Martin Němec byl v brankovišti, hosté jdou útočit.
30'
Martin Němec sice dostal do branky, ale hra už byla přerušena.
29'
Domácí mají k dispozici po držení 9m hod.
29'
Jan Mucha nechal vyniknout Mráze, který se stihl přesunout k levé tyčce.
28'
Libor Horut si vyskočil na ose a pravačkou posílá balon k pravé tyčce.
27'
Strakonice se na levé straně provinily útočným faulem.
27'
Hosté měli po držení 9m hod. Po něm ale přišla jenom nepřesná střela z levé strany.
27'
Marek Nejdl ukrytou střelou z levé strany propálil les rukou.
26'
Jan Mucha se trefuje v přesilovce a přerušuje střelecké ticho hostů.
25'
Filip Zdychynec se byl sportovně Muchovi omluvit, ale dvě minuty trestu ho neminou.
Jan Mucha už se zvedl z hrací plochy.
25'
Jeden z hostů zůstává ležet na hrací ploše po úderu do obličeje.
25'
Marek Nejdl se raduje po parádní sehrávce na pivota, 16:11.
25'
Mucha nyní trefuje jenom boční síť, hostům úplně vyschnul střelecký prach.
24'
Michal Krejčí si dává první branku v zápase po rychlém kontru. Už je to o čtyči branky, 15:11.
24'
Ondřej Sedláček si seběhl z pravé strany na lajnu a pak prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.
23'
Libor Horut míjí z pravé strany domácí branku.
23'
23'
Adam Bernhard dostal balon do běhu a poté našel pravačkou horní roh branky Majlontu, 13:11.
23'
Popela trefuje z levé strany jenom tyčku.
22'
Martin Němec opět potrestal technickou chybu hostů, domácí jdou do vedení, 12:11.
22'
Ondřej Sedláček trestá technickou chybu hostů po rychlém kontru.
21'
Libor Horut neuspěl s podstřelem, ale hosté zůstávají na míči.
20'
Strakám se nepovedla sehrávka na pivota. Majlont jde na míč, ale míří do plných.
20'
Ondřej Sedláček snižuje po rychlé akci náskok hostů na jednu branku.
19'
Libor Horut dostal místo na ose a svou pravačkou poslal pumelici do levého horního rohu domácí branky, 9:11.
18'
Jan Ipser si seběhl na lajnu a pak pravačkou našel levý vikýř branky, 9:10.
18'
Sedláček si udělal místo na ose, ale minul tyčku branky hostů.
17'
Mráz dostal do své náruče tečovaný pokus Svobody.
17'
Marek Nejdl prostřeluje brankáře hostů mezi nohama, je srovnáno 9:9.
17'
Jan Ipser se dostal na ose k odraženému balonu na lajně a pak jej pravačkou poslal do odkryté branky.
17'
17'
Eduard Wildt se raduje po sehrávce na pravé křídlo, máme srovnáno 8:8.
16'
Svoboda míjí z osy branku, domácí jdou pro vyrovnání.
16'
Martin Němec dostal balon na lajnu a v pádu poslal míč přesně k levé tyčce, 7:8.
15'
Vojtěch Svoboda našel mezeru mezi nohama brankáře Mráze, 6:8.
15'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
15'
Jan Mucha se prosazuje last-minute střelou.
14'
Mucha skončil na zemi při střele, hosté mají k dispozici dvě nahrávky.
13'
Marek Nejdl přišel na ose nezaviněně o míč. Majlont jde zlobit.
13'
Škalda už je na střídačce, hra může pokračovat.
13'
Škalda zůstal ležet na hrací ploše po střele z osy hřiště, hra je přerušena.
12'
Martin Němec naznačil a pak poslal míč přesně s pomocí podlahy k levé tyčce, 5:6.
12'
Strakonice mají k dispozici další sedmičku.
11'
Škalda se z osy netrefuje do branky Mráze, Strakonice jdou na balon.
11'
Vyloučení pro tým SHC Maloměřice Brno (Libor Horut).
11'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
10'
Je tady sedmička pro domácí a Horut si jde na dvě minuty odpočinout.
10'
Mucha nenašel prostor mezi nohama Mráze.
9'
Domácím se nepovedla sehrávka na pravé křídlo, míč už byl v autu.
9'
Kachlík ztratil balon na ose, Straky ale jdou do postupného útoku.
8'
Ondřej Sedláček skóruje po překvapivém podstřelu z osy hřiště.
8'
Jan Drásal se raduje po sehrávce na pravé křídlo, ostrou střelou našel místo vedle hlavy brankáře Mráze.
7'
Nejdl mohl z kontru vstřelit branku, ale poslal míč mimo zařízení.
7'
Jindřich Mráz likviduje samostatný únik hostů.
6'
Jan Mucha si vyskočil na ose a poslal bombu přesně k tyčce.
6'
Ondřej Sedláček se raduje po rychlé individuální akci, už je to jenom o jednu branku.
6'
Jindřich Mráz v krátkém čase likviduje dvě střely.
5'
Martin Němec se raduje po sehrávce z pivota.
5'
Straky zůstávají na balonu, po držení mají 9m hod.
4'
Jan Mucha z levé spojky překvapivou střelou zaskočil domácího brankáře.
4'
David Bičiště s pomocí podlahy našel jenom ruce brankáře hostů.
3'
Jan Ipser trestá po rychlém kontru zaváhání domácího celku, 1:3.
2'
Tomáš Kachlík ale Majlontu rychle vrací hubené vedení.
2'
Ondřej Sedláček ale rychle odpovídá po rychlém kontru střelou do horního rohu.
2'
Jan Drásal trestá střelecké zaváhání soupeře. Po dlouhé přihrávce od Doudy se raduje po rychlém kontru.
1'
Libor Horut to zkusil z pravé spojky, ale Mráz jej vyčapal.
1'
Maloměřice začaly první dějství na balonu.
1'
Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Zdychynec, Němec, F. Lukeš, Landsinger, Mošovský, M. Nejdl, Bičiště, Brůha, Sedláček, Krejčí, Mic. Tíkal, Wildt, Pek.
Trenér: Michla Zbíral

SHC Maloměřice Brno: V. Douda, Zaplatílek, Mazač – Horut, Škalda, D. Popela, Mucha, Drásal, Ipser, V. Svoboda, Krošík, Havlík, Kachlík, Hlavenka.
Trenér: Jiří Mičola

Rozhodčí: Petr Halada, Jan Kosmák.
Dnes se společně podíváme na souboj ze skupiny o záchranu v nejvyšší soutěži házenkářů. Mnohem hůře jsou na tom hostující Maloměřice, které mají na kontě jen devět bodů a jsou bod před posledními Hranicemi. Na svého dnešního soupeře ztrácí pět bodů. Do konce soutěže navíc zbývají jen tři zápasy. Naopak Strakonice si v případě dnešního vítězství zachovají ligovou příslušnost pro příští ročník. Naposledy dokázaly zvítězit v Hranicích. Naopak Maloměřice prohrály s Jičínem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání play-out mezi HBC JVP Strakonice a SHC Maloměřice Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.