Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Prešov - 7. dubna 2018   15:00

Písek
Neubergová, Preslová – Boorová, Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Novotná, Talafousová, Benešová, Šelaisová, Součková, Pešková.
Freiser, Kavulič
Prešov
Gubiková, Goboňová – Bačíková, Gajdošová, Čirčová, Liebiedieva, Ratvajská, Šutranová, Kakaščíková, Pavúková, Ščerbáková, Puzderová, Vencuriková, Harčarufková, Demajová.

Dnešní utkání je u konce, lepší výkon podaly hráčky Prešova a zaslouženě si odvážejí oba body. Písečanky nedokázaly navázat na zlepšenou formu a prohrály dnešní duel 28:33. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu.
60'
Poslední slovo mají domácí hráčky, jmenovitě Novotná.
Kakaščíková zamířila přesně do levé šibenice.
60'
Michková ještě kosmeticky upravuje skóre.
59'
Střela Michkové se dokutálela za záda Gubikové.
59'
Čirčová se prosadila z levé strany.
58'
Puzderová úspěšně zakončila přečíslení a je hotovo...
57'
Boorová ještě vykřesává jiskřičku naděje.
57'
Puzderová je autorkou třicátého gólu Prešova.
56'
Königová využila dlouhé přihrávky a dává gól.
56'
Na gól Bačíkové okamžitě reagovala Šelaisová.
55'
Königová skóruje po samostatném úniku. Rozdíl ve skóre je nyní šest branek. Prešov si bere oddechový čas.
54'
Šelaisová snižuje, ale čas se pro Písek hodně rychle krátí. Písecký trenér nepřestává hecovat své hráčky!
54'
Prešov hraje v plném počtu.
53'
Liebiedieva se prosadila při vlastním oslabení.
52'
Čirčová vzápětí oslabí Prešov na dvě minuty.
51'
Vedení hostů navíc navýšila Čirčová.
50'
Do konce utkání zbývá posledních deset minut Prešov udržuje dostatečný náskok.
49'
Nechytatelná střela Šutranové...
48'
Dvacátou branku Písku dává Novotná.
48'
Ratvajská a Harčarufková navyšují náskok hostujícího celku. Domácí trenér si bere oddechový čas.
47'
Prešov ztrácí vedení a snaží se uklidnit hru.
45'
Písek přežil oslabení bez inkasované branky.
43'
Šelaisová usedá ke dvouminutovému trestu.
43'
Boorová chytře přelobovala hostující brankářku.
43'
Harčarufková předvedla pohlednou individuální akci, při které obešla domácí obranu a poté zavěsila pod horní tyč.
42'
Hauserová proměnila další sedmičku. Tým Prešova si bere oddechový čas.
41'
Prešov kompletní.
40'
Boorová skórovala po samostatném úniku.
39'
... a Hauserová sedmimetrový hod bezpečně proměňuje.
39'
Pavúková je vyloučena na dvě minuty za faul na Šelaisovou. Navíc sedmička pro Písek.
38'
Gajdošová prokázala před píseckou bránou dostatek důrazu a dala gól.
37'
Boorová snižuje na rozdíl šesti branek.
36'
Chladnokrevné zakončení Šelaisové končí v prešovské bráně.
36'
Vencuriková skórovala s pomocí levé tyče.
35'
Na gól Boorové okamžitě odpověděla Bačíková.
34'
Ratvajská zamířila přesně do horního rohu domácí brány.
33'
Neubergová zastavila samostatný únik Pavúkové.
31'
Bačíková na začátku druhé půle proměnila sedmimetrový hod.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:50.
30'
30'
Kubišová zakončila pohlednou kombinaci Písku.
30'
Rozběhla se poslední minuta první půle.
29'
Königová unikla hostujícím hráčkám a individuální akci s přehledem dotáhla do gólového konce.
28'
Ratvajská se trefila přesně ke vzdálenější tyči.
26'
Domácí hráčky odpovídají z brejku.
26'
Šutranová se prosadila střelou do protipohybu Neubergové.
25'
Šutranová odpovídá z protiútoku.
25'
Michková snižuje brankové manko.
24'
Königová překonala brankářku Gubikovou.
23'
Čirčová využívá početní výhodu.
23'
Talafousová oslabí Písek na dvě minuty. Začíná přesilovka Prešova.
21'
Harčarufková dostává žlutou kartu.
20'
Kubišová se prodrala přes hostující obranu a poté prostřelila brankářku. Zároveň je vyloučena Gajdošová. Přesilová hra pro Písek.
19'
Bačíková s přehledem proměňuje sedmimetrový hod.
19'
Kubišová a Talafousová nastřelily tyč.
19'
Na gól Kubišové bleskově odpověděla Šutranová.
19'
Ratvajská přidává další gól.
18'
Bačíková vyslala za běhu nechytatelnou střelu a domácí trenér reaguje oddechovým časem.
17'
Kubišová dostává žlutý trest.
17'
Bačíková a Ratvajská přidaly další dvě rychlé branky Prešova.
16'
Oddechový čas pro hosty.
16'
Šutranová rychle napravila svou chybu a skóruje s pomocí pravé tyče.
15'
Königová snižuje na rozdíl jedné branky.
14'
Šutranová na sedmičce vysoko přestřelila a omlouvá se svému týmu.
13'
Pešková se prosadila technickou střelou.
12'
Čirčová na druhý pokus překonala brankářku Neubergovou.
11'
Písek již hraje v plném počtu.
9'
Šutranová prostřelila domácí brankářku.
9'
Michková usedá ke dvouminutovému trestu.
9'
Novotná odpověděla z protiútoku. Prešov drží jednobrankový náskok.
8'
Gajdošová zakončila kombinaci Prešova.
7'
Pešková se trefila přesně ke vzdálenější tyči.
6'
Harčarufková zvyšuje náskok Prešova.
6'
Hauserová snižuje ze sedmimetrového hodu.
5'
Pavúková vidí žlutou kartu.
5'
Šutranová proměnila sedmičku.
4'
Součková dostává napomenutí v podobě žluté karty.
2'
Königová dostává žlutou kartu.
2'
Harčarufková otevírá skóre dnešního zápasu.
1'
Dnešní týmy se naposledy střetly v listopadu loňského ruku na palubovce Prešova. Domácí hráčky využily svého prostředí a připsaly si výhru 31:22. Sobotní odveta začne v tradičních 15. hodin.
Písecké házenkářky čeká v sobotu další duel v rámci MOL Ligy. Tentokrát bude jejich soupeřem celek ze Slovenska – Bemaco ŠŠK Prešov. Písečanky v posledních zápasech předvádí solidní výkony, nicméně doposud dokázaly získat 7 bodů a v tabulce jim patří jedenácté místo. Hráčky Prešova mají na svém kontě 24 bodů a v tabulce se nachází na osmém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.