Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Olomouc - 20. ledna 2018   18:00

Poruba
Poruba
4' Polášková  • 8' Maiwaelderová  • 9' Rechtorisová  • 12' Maiwaelderová  • 19' Konečná  • 19' Maiwaelderová  • 23' Polášková  • 25' Maiwaelderová  • 31' Polášková  • 38' Sekulová  • 39' Minarčíková  • 39' Rechtorisová  • 41' Konečná  • 45' Rechtorisová  • 46' Rechtorisová  • 48' Maiwaelderová  • 48' Minarčíková  • 53' Rechtorisová  • 57' Polášková  • 58' Revajová  • 58' Rechtorisová  • 59' Polášková  • 60' Revajová
24:11
(8:7)
Olomouc
Olomouc
1' Kubáčková   • 3' Kubáčková   • 5' Gajdošíková   • 7' Kubáčková   • 23' Salčáková   • 27' Salčáková   • 30' Severová   • 33' Severová   • 43' Salašová   • 47' Kašpárková   • 56' Gajdošíková
Poruba
Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil
SH Hrušovská 15/2953 Ostrava Přívoz
Olomouc

60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).
59'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
59'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Nikola Varmužová).
58'
Opět rychlý přechod. Tetokáte uspěl Rechtorisová.
58'
Rychlý protiútok a další gól, tentokráte od Revajové.
57'
Domácí v závěru udržují vedení o devět branek zásluhou Poláškové.
56'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
53'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Rechtorisová).
53'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Markéta Hurychová).
53'
49'
49'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková).
48'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
47'
Kašpárková hned vzápětí snižuje zpět na rozdíl šesti gólů.
46'
45'
Rechtorisová navyšuje vedení už o šest branek.
44'
Michaela Sekulová mířila přesně k tyči, olomoucká gólmanka ale míč vytáhla.
43'
Po delším čase se prosazují i hostující hráčky. Salašová s pomocí tyče přidává devátou branku Olomouce.
42'
Další kroky, které jsou pískané olomouckým hráčkám.
41'
Konečná trestá další nepřesnost hostujících hráček.
40'
Přichází reakce z hostující lavičky! Následuje oddechový čas.
39'
Rechtorisová ze samostatného průniku se trefuje přesně k tyči. Poruba už vede o pět gólů.
39'
Poprvé v zápase se dnes prosazuje i Eva Minarčíková.
38'
Sekulová, i když v tísní, tak trefuje přesně k tyči.
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
35'
Teprve až nyní uvidíme prví sedmičku!
33'
Severová v přesilové hře z hranice brankoviště trefuje přesně.
32'
Mária Revajová potrestána dvouminutovým trestem. Na trestné lavici je už podruhé.
32'
Signalizovaná pasivita pro Olomouc.
31'
Silvie Polášková se dostala k míči hned po úvodním vhazování a navýšila domácí vedení přesnou střelou.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Lucie Severová).
30'
Domácí hráčky trefují brankovou konstrukci. Míč končí v autu. Dopředu tak mohou soupeřky.
30'
Probíhá poslední minuta první poloviny.
29'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
28'
Domácím hráčkám jsou pískané kroky.
27'
Chyba v domácí rozehrávce, kterou trestá ze samostatného průniku Salčáková.
25'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).
25'
Další branku přidává z pravé strany přízemní střelou Hana Maiwaelderová.
23'
Polášková měla na brankovišti dost prostoru a proto bez problému zamířila přesně k tyči.
23'
Salčáková přidává branku Olomouce po patnácti minutách půstu. Tohle byla důležitá chvíle pro hostující hráčky.
21'
Olomouckým hráčkám pískán přešlap.
20'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
19'
Hned vzápětí z rychlého protiútoku přidává další branku domácích Hana Maiwaelderová .
19'
Konečná protrhuje střelou mizérii posledních minut.
17'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková).
15'
Opět sledujeme klidnější pasáž hry, bez vstřelené branky.
13'
Olomoucké hráčky jsou kompletní. Poruba při přesilovce vstřelila jen jedinou branku.
12'
Hana Maiwaelderová střelou o zem vyrovnává.
11'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová).
9'
Alžběta Rechtorisová po rychlé akci přidává další branku k tyči. Olomouc už tak vede v utkání pouze o gól.
8'
7'
Kubáčková má dnes úspěšnou střeleckou mušku. Přidává další branku svého týmu.
7'
Tereza Kubáčková z dálky tentokráte neuspěla.
5'
5'
Signalizovaná pasivita Olomouci.
4'
U míče jsou teď olomoucké hráčky a snaží se s ním něco vymyslet.
4'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Nikola Varmužová).
4'
Polášková se uvolnila na brankovišti a střelou k levé tyčcce snižuje.
3'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Lucie Severová).
3'
Kubáčková opět z dálky a opět je z toho branka. Olomouc vede už o dvě branky.
2'
Nyní sledujeme sérii nepřesnosti na obou stranách.
1'
Střelou z dálky otevírát skóre Tereza Kubáčková.
1'
Do prvního poločasu rozehrávali jako první hráčky Olomouce.
1'

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mácalová, Mučková – Konečná, Maiwaelderová, Sekulová, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Revajová, Miháčová, Varmužová.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Severová, Kubáčková, Salašová, Gajdošíková, T. Fryčáková.

Rozhodčí: Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil.
Úvodní měření sil z letošního ročníku vyšlo lépe pro olomoucké házenkařky, které v úvodu soutěže porazili Porubu na své paluboce 26:21.
Poruba se v průběžné tabulce nachází na osmé pozici se ziskem dvanácti bodů za pět vítězství a dvě remízy. Olomouc je v tabulce na tom o místo lépe, je sedmá se ziskem čtrnácti bodů. Zápas tak bude přímým soubojem o sedmou pozici v průběžné extraligové tabulce.
Hezký den všem fanouškům házené! I v době, kdy se naplno bojuje na ME mužů mají napilno házenkařky v MOL lize. V dnešním utkání vám přiblížíme moravské derby mezi házenkářkami Poruby a Olomouce.