Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Veselí n/M - 6. května 2018   17:00

Slavia
Slavia
7' Jačková  • 8' Šetelíková  • 9' Jačková  • 14' Míšová  • 15' Galušková  • 16' Jačková  • 18' Kvášová  • 19' Míšová  • 21' Galušková  • 23' Jačková  • 23' Šetelíková  • 27' Chlupová  • 28' Chlupová  • 34' Novotná  • 36' Motejlová  • 38' Novotná  • 41' Šetelíková  • 50' Jačková  • 51' Chlupová  • 54' Galušková  • 58' Šetelíková  • 60' Galušková
24:19
(14:10)
Stav série: (2:1)
Veselí n/M
Veselí n/M
4' Lukšíková   • 14' Novotná   • 15' Olšovská   • 18' Šustková   • 21' Olšovská   • 22' Šustková   • 24' Olšovská   • 26' Lukšíková   • 27' Lukšíková   • 29' Novotná   • 33' Veselková   • 42' Šustková   • 43' Šustková   • 45' Šustková   • 46' Šustková   • 47' Divilková
Slavia
Blanar, Haramul
Veselí n/M

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera.
Druhý poločas nabídl poměrně nečekané drama. Házenkářky Veselí se dokázaly dostat na dostřel, jenže víc jim nedovolila fantastická Petra Kudláčková, jež dnes v domácí brance doslova čarovala. Slávistky nakonec zvítězily o pět branek a vybojovaly si postup do finále.
DHC Slavia Praha – SHK Veselí n.M. 24:19 (14:10)
Nejvíce branek: Galušková 5/1, Jačková 5, Šetelíková 4 – Šustková 6, Novotná 4/2, Lukšíková 3. Rozhodčí: Blanar, Haramul. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/3. Vyloučení: 4:3.
60'
Galušková stvrzuje slávistickou výhru a postup do finále!
60'
Poslední oddechový čas si bere domácí střídačka.
60'
Petra Kudláčková dalším zákrokem jen potvrzuje, že je dnes nejlepší hráčkou svého týmu.
59'
Pokorná z hranice brankoviště těsně minula levou tyč.
58'
Šetelíková si udělala prostor na středu hřiště a propálila Lekešovou.
58'
Veselková pálila z levé strany, ale jen těsně minula vzdálenější tyč.
57'
Dalekonosná rána Galuškové trefila jen ruce bránících hráček.
56'
Kudláčková vychytala Kateřinu Novotnou, která střílela nikým nehlídaná ze středu hřiště!
55'
Adéla Novotná se výtečně vrátila do obrany a v poslední chvíli vypíchla míč soupeřkám.
55'
Kateřina Novotná sedmičku proměnila střelou k levé tyčce.
54'
Druhý oddechový čas si bere i hostující tým.
54'
Galušková tvrdou ranou ze středu hřiště vymetla pravý dolní roh hostující svatyně.
53'
Rychlý protiútok Veselí zastavila Galušková a Pražanky mohou opět zaútočit.
52'
Neskutečný zápas brankářky Kudláčkové! Ta teď vychytala Kutálkovou, která se uvolnila na levém křídle.
51'
Chlupová propálila hradbu těl před hostující svatyní a zakončila přesně k pravé tyči.
50'
Veselková ze sedmičky nastřelila levou ruku Petry Kudláčkové a míč následně trefil pravou tyč!
50'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
50'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
49'
Kudláčková teď zachránila Slavii! Šustková střílela z brejku nebezpečně, ale domácí brankářka si poradila.
49'
Veselková sedmičku proměnila nekompromisní ranou k levé tyči.
48'
Pokorná neprostřelila hráz rukou před sebou.
47'
Divilková se trefila na milimetry přesně k levé tyčce.
46'
Střelu Pokorné Lekešová vyrazila a Veselí útočí.
46'
Slavia si bere druhý oddechový čas.
46'
Šustková opět propálila Kudláčkovou ze středu hřiště. Moravanky už se přibližují a ztrácejí jen tři branky.
45'
Slávistická rozehrávka je teď plná nepřesností, Veselí se k míči dostává hodně snadno.
45'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
44'
Pokorná se ze sedmičky nemýlila. Její rána zamířila přesně k pravé tyči do protipohybu gólmanky.
43'
Šustková se opět prosadila tvrdou ránou z hranice brankoviště.
42'
Míšová nedokázala na pravém křídle v pádu zakončit přesně.
42'
Šustkové to vyšlo o chvíli později, když z hranice brankoviště propálila domácí brankářku.
41'
Šetelíková proměnila svůj samostatný únik ranou k levé tyčce. Předtím ale Kudláčková výtečně vyrazila střelu Šustkové.
40'
Galušková se nedokázala protlačit ke střele z hranice brankoviště.
39'
Kudláčková famózně vykopla dalekonosnou ránu Olšovské!
38'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
38'
Galušková pálila z hranice brankoviště, ale její pokus byl sražen na roh.
37'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková).
37'
Střelu Kvášové zblokovaly hostující hráčky.
36'
Kateřina Novotná proměnila sedmičku střelou do pravé šibenice.
36'
Motejlové se sice nepovedlo v přečíslení nahrát spoluhráčce, ale nakonec se míč odrazil opět do jejích rukou a první jmenovaná se trefila přesně do levého dolního rohu.
35'
Kudláčková předvedla další fantastický zákrok!
34'
Ránu Veselkové zblokovaly slávistky na rohový hod.
34'
33'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Eva Veselková).
33'
Kvášová z levé strany nastřelila bližší tyč!
32'
Šustková z hranice brankoviště přestřelila.
32'
Stále jsou na míči hostující hráčky, Slavia se brání.
31'
Olšovská střílela z hranice brankoviště a těsně minula pravou tyč.
31'
Je za námi úvodní půle rozhodujícího semifinále mezi Slavií a Veselím nad Moravou. Do šaten odcházejí spokojenější domácí slávistky, které si během třiceti minut vypracovaly čtyřbrankové vedení. Hostující házenkářky ale rozhodně nedávají Pražankám nic zadarmo a utkání je zatím hodně vyhrocené. Rozhodčí udělili velké množství žlutých karet i dvouminutových trestů. Uvidíme, kdo nakonec vzejde ze semifinálové bitvy jako vítěz.

Druhý poločas začne přibližně v 17:46.
30'
30'
Galušková tvrdě vypálila z velké dálky, ale Lekešová její pokus vytěsnila mimo.
29'
Kateřina Novotná přelobovala Kudláčkovou z pravé strany.
29'
Rozhodčí zastavili čas, aby byla ošetřena domácí brankářka. Ta se nakonec zvedá a může pokračovat.
28'
Chlupová se o chvilku později prosazuje znovu, když zakončila přesně mezi nohy hostující brankářky.
27'
Chlupová rychlý protiútok zakončila přesně a dostává slávistky opět na rozdíl čtyř branek.
27'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
26'
25'
Galušková zakončovala z hranice brankoviště, jenže přestřelila.
25'
První oddechový čas pro domácí.
24'
Olšovská napřáhla ke střele na pravé straně a propálila Kudláčkovou.
23'
Šetelíková svůj samostatný únik zakončila střelou do pravé šibenice.
23'
Jačková zakončila rychlý protiútok ranou ze středu hřiště.
22'
Šustková si udělala prostor na středu hřiště a zamířila přesně k levé tyči.
21'
Olšovská opět odpověděla na trefu Galuškové a obě hráčky se prosadily z velké dálky.
21'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
21'
Kateřina Novotná střílela z pravé strany, ale Kudláčková vytáhla další parádní zákrok!
20'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Hana Kvášová).
19'
Míšová se prosazuje opět z pravého křídla tvrdou ranou ke vzdálenější tyči.
19'
Domácí jsou opět v plném počtu.
19'
Žlutá karta pro realizační tým SHK Veselí n.M.
18'
Šustková z levé strany o zem propálila Kudláčkovou.
18'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Hana Kvášová).
17'
Šustková střílela z hranice brankoviště, ale Kudláčková ji výtečným způsobem vychytala!
17'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
16'
Jačková si udělala na středu hřiště prostor ke střele a zamířila přesně k pravé tyči.
15'
Olšovská se podobně jako Galušková prosadila z velké dálky a snižuje na rozdíl tří gólů.
15'
14'
Slavia je opět kompletní.
14'
Kateřina Novotná si hezky naskočila na přihrávku na pravém křídle a zakončila přesně ke vzdálenější tyči.
14'
První oddechový čas pro hosty.
14'
Výborně to teď sehrály slávistky! Kvášová našla přes celé hřiště unikající Míšovou a ta exkluzivním lobem překonala brankářku Lekešovou.
12'
Šustková neproměnila sedmičku! Proti byla střídající brankářka Hillebrandová.
12'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
12'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová).
11'
Skvělé zákroky brankářek na obou stranách! Útočnice to nemají vůbec lehké.
11'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
10'
Kudláčková je dnes ve formě! Kateřina Novotná jí nedokázala z pravé strany nasadit jesle.
9'
Jačková se hezky protáhla obranou hostů a zakončila přesně k levé tyči.
9'
Míšová si naskočila na pravém křídle, ale její ránu Lekešová vyrazila!
8'
Hostující hráčky jsou opět kompletní.
8'
Šetelíková zakončila rychlý brejk ranou do levého dolního rohu a Slavia vede o dvě branky.
7'
Veselí útočí i ve dvojnásobném oslabení, ale nemůže se dostat do zakončení.
7'
Jačková si naskočila na středu hřiště a její střela zaplula přesně pod břevno.
6'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
6'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
6'
Kudláčková vychytala Olšovskou, která střílela ze středu hřiště.
5'
Galušková se postavila k sedmičce a nekompromisně ji proměnila ranou k levé tyči.
5'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
4'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Pavlína Zemčíková).
4'
3'
Moravanky jsou na míči a kombinují kolem slávistického brankoviště.
2'
Jačková napálila ze středu břevno!
2'
Kateřina Novotná zůstala ležet u vlastní branky, ale nakonec po svých odešla na střídačku, snad bude v pořádku.
2'
Lukšíková nastřelila z pravé strany bližší tyč!
1'
Ani Veselí ale nebylo úspěšné a na první branku se stále čeká.
1'
Kvášová nepřihrála na hranici brankoviště přesně a Slavia se bude muset bránit.
1'
První poločas zahájí domácí házenkářky v červenobílých dresech.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Míšová, A. Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Pokorná, E. Svobodová, M. Svobodová, Galušková, Šetelíková, Chlupová, Kvášová.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Olšovská, Zemčíková, K. Novotná, Lukšíková, Šustková, Divilková, Kutálková, Soldánová, Veselková.

Rozhodčí: Blanar, Haramul.
Semifinálovou sérii začaly lépe moravské házenkářky. Těm se povedlo na domácí palubovce zaskočit mírného favorita na postup do finále. Moravanky podaly výborný výkon a zejména díky dobré střelbě Šustkové a Olšovské, které vstřelily dohromady více než polovinu branek svého týmu, se ujaly vedení v sérii. Slavia se naopak prohrou 26:28 dostala pod tlak.

Do druhého utkání v sérii šly hráčky Veselí s mečbolem v zádech, ale na palubovce v Edenu to neměly vůbec lehké. Slávistky si byly dobře vědomy toho, že musejí vyhrát a nedaly hostujícím házenkářkám nic zadarmo. Pražankám se podařilo ubránit nejlepší střelkyně Moravanek a i díky dobré obraně dokázaly zvítězit 23:18. Vynutily si tak třetí, rozhodující zápas, který se sehraje právě dnes. Kdo se bude na konci vyrovnaného semifinále radovat z postupu do finále?
Vítejte u sledování play-off házenkářské MOL ligy žen! Na palubovce v pražském Edenu začne v nedělních 17:00 rozhodující semifinálový duel mezi týmy DHC Slavia Praha a SHK Veselí nad Moravou. Pojďme se nyní podívat na předchozí průběh semifinálové série.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.