Házená - MOL liga ženy - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Prešov - 6. ledna 2018   15:00

Veselí n/M
Veselí n/M
3' Olšovská  • 3' Lukšíková  • 11' Vinklárková  • 14' Olšovská  • 16' Lukšíková  • 16' Novotná  • 22' Veselková  • 23' Vinklárková  • 25' Veselková  • 30' Vinklárková  • 33' Novotná  • 39' Olšovská  • 43' Novotná  • 44' Olšovská  • 49' Novotná  • 49' Olšovská  • 50' Lukšíková  • 51' Olšovská  • 54' Vinklárková  • 59' Šustková
25:20
(13:12)
Prešov
Prešov
8' Gajdošová   • 9' Bačíková   • 10' Šutranová   • 12' Gajdošová   • 13' Vencuriková   • 14' Šutranová   • 18' Gajdošová   • 22' Liebiedieva   • 24' Šutranová   • 27' Šutranová   • 28' Gajdošová   • 32' Bačíková   • 34' Liebiedieva   • 38' Čirčová   • 41' Čirčová   • 51' Bačíková   • 52' Liebiedieva   • 53' Liebiedieva   • 58' Petrovská
Veselí n/M
Lekešová, Beranová – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Šustková, Soldánová, Divilková, Valovičová, Zemčíková, Žáčková, Klimešová, Hřebejková, Veselková.
Přemysl Fukala, Radek Mohyla
Veselí nad Moravou
380 diváků
Prešov

SHK Veselí n.M. – Bemaco ŠŠK Prešov 25:20 (13:12)
Nejvíce branek: Olšovská 10/4, Vinklárková 4, Novotná 4 – Šutranová 5/1, Liebiedieva 4, Gajdošová 4. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 5/5 – 1/1. Vyloučení: 1:3.
Dramatické utkání končí výhrou Panenek 25:20, o vítězství rozhodla pasáž hry mezi 48. – 52. minutou, když Veselí odskočilo svému soupeři na pět branek, slovenské hráčky se snažily nepříznivé skóre dotáhnout, ale to se jim nepodařilo. Veselí se tak na Prešov bodově dotáhl, oba dva celky mají shodně 15 bodů. Příští víkend svěřenkyně Ľuboše Hudáka zajíždějí do nedalekého Hodonína, bude se jednat o první mistrovské derby v MOL lize. Panenky budou v tomto duelu velkým favoritem.
60'
Poslední branku utkání vstřelila ze sedmičky Zemčíková.
60'
Šustková byla bráněna při střelbě a rozhodčí nařídili sedmičku.
60'
Poslední minutu dochytá v brance Veselí juniorka Hřebejková.
59'
Utkání je přerušeno, Lekešová dostála ránu do obličeje a potřebuje ošetřit.
59'
Jana Šustková dává branku přesnou střelou k tyči a vypadá to, že si Veselí už poslední dvě minuty pohlídá.
58'
Petrovská dává branku Prešova a snižuje na rozdíl tří branek.
57'
Olšovská střelou o zem se snažila překonat Bernátovou v brance, ale ta míč rukou vyrazila.
56'
Lekešová si teď vysloužila potlesk publika, když dvěma zákroky podržela svůj celek.
55'
Máme před sebou poslední pětiminutovku zápasu, dokáže Prešov ještě koncovku dnešního duelu zdramatizovat?
54'
Šest minut před koncem si bere time-out domácí kouč Hudák.
54'
Vinklárková se prosazuje z brankoviště a stále je to o čtyři branky.
53'
Stejná házenkářka unikla domácím hráčkám a koriguje stav zápasu na 22:19.
52'
Liebiedieva dává z křídla branku slovenského celku.
52'
Po pěkné souhře se dostala k míči Olšovská, tentokrát střelou o zem nepřekonala slovenskou brankářku.
51'
Mária Olšovská je dnes také k nezastavení, další branku přidává po přesné ráně.
51'
Slovenská hráčka potřebuje ošetření, pravděpodobně ji chytají křeče.
51'
Léčba oddychového času zabrala, Bačíková dává branku.
50'
Na špatnou pasáž hry reaguje slovenský kouč posledním oddechovým časem ve druhé půli.
50'
Z protiútoku dává další branku Veselí Dagmar Lukšíková.
49'
Vypadá to na důležitý okamžik střetnutí, Panenky odskakují na rozdíl čtyř branek po gólu Olšovské.
49'
Kateřina Novotná měla na kraji hřiště dostatek prostoru a dává branku střelou mezi nohy.
48'
Slovenský celek se usadil dlouho před brankou Lekešové, ale jeho snaha vyšla vniveč.
46'
Veselková měla na druhé straně šanci navýšit skóre na tři branky, ale dobře zasáhla Gubiková.
45'
Sudí avizovali pasivitu, Bačíková vystřelila, rána byla zblokována vedle branky Panenek, slovenský kouč si vzal poté oddechový čas.
44'
Olšovská z protiútoku dává branku, Veselí jde do vedení o dvě branky.
43'
Po delší době se dočkali domácí diváci branky, zasloužila se o to Novotná.
43'
Gajdošová byla vyloučena na dvě minuty za faul na Šustkovou.
41'
Z následného protiútoku nezaváhala Čirčová.
41'
Olšovská to vzala na sebe při útoku Veselí a balon nasměřovala nad branku.
39'
Soldánová šla sama na brankářku Prešova, ale neproměnila svoji šanci, Gubiková ji balon vyrazila nohou.
39'
Při avizované pasivitě se prosazuje přesnou střelou Olšovská.
38'
Rebeka Čirčová vyrovnává stav zápasu na 15:15.
37'
Nikol Vinklárková byla vyloučena na dvě minuty za faul na Bačíkovou.
37'
Mária Olšovská proměnila střelou o zem sedmičku.
36'
Lukšíková proskočila obranou Prešova a byla faulována za cenu sedmičky.
35'
Novotná ze strany střílela, ale branku Prešova netrefila.
35'
Nyní jsou nepřesnosti na obou stranách, výsledek se nemění.
34'
Sudí signalizovali pasivitu Veselí, Soldánová s Lukšíkovou se nedomluvily mezi sebou a o balon přišly.
34'
Liebiedieva si našla místo ve volné obraně Veselí a prostřelila Lekešovou.
33'
Prešov svoji příležitost neproměnil, naopak Kateřina Novotná šla do úniku a dává gól.
32'
Soldánová byla volná na křídle a snažila se o střelu, balon ale namířila jen do nohou slovenské gólmanky.
32'
Bačíková ze spojky se prosadila přesnou střelou k tyči.
31'
Liebiedieva z levé strany se snažila překonat lobem Lekešovou, ale neuspěla.
31'
30'
30'
Šutranová je podruhé vyloučena v zápase.
30'
Tak nyní branka platí, Vinklárková se prosadila z brankoviště.
29'
Smůla pro Veselí Novotná měla při sedmičce přešlap a branka nemůže platit, i když ji domácí křídlo vstřelilo.
29'
Olšovská dobře obelhala slovenskou obranu a byla faulovaná.
28'
Vzápětí dává Gajdošová branku a je vyrovnáno.
27'
Olšovská proměnila sedmičku a Veselí opět vede.
27'
Bačíková bránila při střelbě za cenu žluté karty.
27'
Opět Šutranová dorovnává skóre na remízový stav.
26'
Veselí je značena pasivita, kterou rozhodčí poté odpískali.
25'
Veselková z levé strany si naběhla do středu a vystřelila přesně.
24'
Šutranová vyrovnává stav zápasu na 10:10.
23'
Vinklárková po delší době obrací stav zápasu na stranu Veselí.
22'
Veselková dává první branku za Veselí, když vystřelila do protipohybu gólmanky.
22'
Liebiedieva dává branku Prešova z protiútoku.
21'
Olšovská proměnila sedmičku a vyrovnává stav zápasu!
21'
Pavúchová napomínána žlutou kartou.
20'
Veselková šla na hřiště a hned ze zaskvěla, když do ní narazila hráčka, rozhodčí to ocenili jako průraz.
19'
Olšovská proměnila sedmimetrový hod a snižuje na rozdíl branky.
19'
Šutranová byla vyloučena na dvě minuty.
18'
Napotřetí už to vyšlo, Gajdošová z pravé strany překonala Lekešovou.
18'
Lekešová nyní drží Veselí nad vodou, slovenský celek se dvakrát neprosadil, ale zůstává u míče.
16'
Ve stejné minutě utekla všem Novotná a střelou mezi nohy snižuje na rozdíl branky.
16'
Pátou branku dává Lukšíková. O gólu bylo chvíli sporu, protože míč skončil za sítí.
15'
Soldánová mohla snížit na rozdíl dvou branek, ale z křídla proti Gubikové neuspěla.
14'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
14'
Olšovská své předchozí zaváhání napravila nejlépe jak mohla, brankou.
14'
Olšovská ztratila míč v útoku, Prešov šel do přečíslení, Pavúková si ale vylámala zuby na Lekešové.
13'
Domácí kouč Hudák si vzal oddechový čas, jeho svěřenkyně působí v útoku dost nervózně a potřebují trochu klidu v konečné fázi.
13'
Vencuriková podstřelem zamířila přesně k tyči, Lekešová se natahovala marně.
12'
Gajdošová měla výhodu volného prostoru před sebou a využila toho na jedničku a dává branku.
11'
Olšovská krásně prostrčila na Vinklárkovou a ta ve své šanci nezklamala.
10'
Prešov utíká na dvě branky zásluhou Šutranové.
9'
Bačíková se prosazuje z protiútoku a otáčí stav ve prospěch Prešova.
9'
Liebiedieva si naběhla na krásný pas a šla sama na Lekešovou, jenže balon nastřelila do břevna.
8'
Gajdošová dostala ideální přihrávku na brankoviště a prosazuje se střelou ke vzdálenější tyči.
7'
Šutranová dává sedmičku bez potíží.
6'
Prešov bude zahrávat sedmičku za bránění při střelbě.
6'
Rána Šustkové byla zablokována, Prešov jde dopředu.
6'
Slovenský celek ani ze svého třetího útoku branku nedal.
5'
Další potrestaná domácí hráčka Dagmar Lukšíková.
5'
Šustková je napomínána za faul na Bačíkovou.
3'
Za faul na Lukšíkovou je napomínána Šutranová.
3'
Lukšíková dává druhou branku Veselí.
3'
Na druhé straně Bačíková mířila přesně k tyči, Lekešová vyráží mimo tři tyče.
3'
Podruhé to Olšovské vyšlo, když z výskoku přesně zamířila k tyči.
2'
Vencuriková orazítkovala břevno Veselí při signalizované pasivitě.
1'
Mária Olšovská z prvního útoku Panenek branku nedává. Na řadě je Prešov.
1'
-1'
Jako první zahájí utkání házenkářky Veselí nad Moravou.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Beranová, Hřebejková– Olšovská, Novotná, Lukšíková, Slováková, Vinklárková, Šustková, Soldánová, Divilková, Valovičová, Zemčíková, Žáčková, Klimešová, Veselková.

Bemaco ŠŠK Prešov: Bernátová, Gubiková, Vagaská – Bačíková, Gajdošová, Čirčová, Liebiedieva, Vraňuchová, Šutranová, Kakaščíková, Pavúková, Ščerbáková, Puzderová, Vencuriková, Petrovská.

Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla.
-3'
Po úvodním ceremoniálu nyní hlasatel představuje hráčky Prešova a Veselí nad Moravou.
-10'
Do začátku střetnutí zbývá ještě deset minut. Hala se pomalu plní diváky.
-27'
Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a poctivě se rozcvičují.
Na počátku roku 2018 Veselí nad Moravou posílila zkušená univerzální spojka Eva Veselková, která naposledy působila v rakouském Eggenburgu. Fanoušci házené ji především znají ze slovenské Šaľy, kde v loňském ročníku nasázela do sítě soupeřů 70 branek, z nichž 8 gólů bylo právě do branky Veselí.
Bemaco Prešov nepoznal ve třech posledních duelech chuť porážky. Postupně porazil papírově slabší soupeře Hodonín, Trenčín, Písek, což ho vyhouplo na čtvrté místo v tabulce MOL ligy. Ve Veselí se představí její bývalá hráčka Martina Bačíková, která dala zatím 36 branek. Nejlepší střelkyní slovenského celku je Tatiana Šutranová se 46 brankami.
Šesté Panenky se budou chtít na dnešního soupeře dotáhnout, jelikož na něj ztrácí dva body a mohly by se tak posunout před něj. Na konci minulého roku poslední dva zápasy neprohrály. Nejprve porazily v domácím prostředí 32:24 Zlín a odvezly si dva body z horké porubské půdy za vítězství 18:23. Vánoční čas si vyplnily závěrečným turnajem Českého poháru FInal Four, kde obsadily třetí místo.
Příjemné sobotní odpoledne z Veselí nad Moravou. Již první lednový týden pokračuje MOL liga 12. kolem. SHK Veselí nad Moravou hostí slovenský celek Bemaco SŠK Prešov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.