Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Slavia - 3. března 2018   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
2' Vinklárková  • 3' Novotná  • 7' Šustková  • 9' Novotná  • 14' Olšovská  • 16' Olšovská  • 18' Šustková  • 25' Kutálková  • 28' Veselková  • 31' Vinklárková  • 37' Šustková  • 38' Šustková  • 45' Šustková  • 46' Veselková  • 49' Veselková  • 54' Veselková  • 60' Šustková
22:22
(12:12)
Slavia
Slavia
2' Šetelíková   • 5' Míšová   • 13' Míšová   • 13' Šetelíková   • 20' Kvášová   • 21' Míšová   • 22' Kvášová   • 22' Šetelíková   • 24' Šetelíková   • 25' Galušková   • 26' Šetelíková   • 34' Chlupová   • 37' Galušková   • 39' Šetelíková   • 39' Tulipánová   • 43' Šetelíková   • 45' Pokorná   • 52' Chlupová   • 59' Kvášová   • 60' Chlupová
Veselí n/M
Bubeníček, Petruška
Slavia

SHK Veselí n.M. – DHC Slavia Praha 22:22 (12:12)
Nejvíce branek: Veselková 6/2, Šustková 6, Novotná 4/2 – Šetelíková 7, Galušková 4/2, Kvášová 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/5 – 3/2. Vyloučení: 2:3.
Veselí ve velmi dramatickém utkání remizovalo se Slavii 22:22. Ve druhém poločase si Slavia vypracovala tříbrankový rozdíl, ale domácí hráčky dokázaly manko srovnat, utkání vrcholilo, když půl minuty před koncem zápasu dala branku Chlupová a Slavia si myslela, že má dva body v kapse, ale kouč Hudák si vzal oddechový čas a Veselí hrálo vabank bez brankářky a zaslouženě se dočkaly branky, když z poslední devítky, prostřelila hradbu hráček Jana Šustková a stala se hrdinkou dnešního zápasu.
60'
Jana Šustková vyrovnává stav zápasu na 22:22, když překonala brankářku Kudláčkovou z poslední devítky! Čas už na časomíře ukrojil 60. minutu a Veselí mohlo jen ohrozit Slavii právě z devítky, Šustková prostřelila stojící hráčky přesně k tyči, což nečekala Kudláčková, která smutně lovila míč ze sítě.
60'
Poslední útok zahraje Veselí bez brankářky.
60'
Dvanáct vteřin před koncem si bere oddechový čas také kouč Hudák.
60'
Jana Chlupová se prosazuje po levé ruce Lekešové.
60'
Kouč Řezáč si vzal oddechový čas 45 sekund před koncem zápasu.
59'
Kudláčková dává svým spoluhráčkám šanci na vedení, poté co chytila střelu Veselkové.
59'
Kvášová vyrovnává stav zápasu v předposlední minutě.
58'
Také Kudláčková drží Slavii v zápase, když dobře zasáhla.
57'
Důležitý zákrok předvedla Lukešová, která vychytala Chlupovou.
57'
Nikol Vinklárková je vyloučena na dvě minuty.
55'
Po neproměněné sedmičce si také vzal domácí lodivod time-out.
55'
Pokorná neproměnila sedmimetrový hod, když balon šel do břevna a od něj se odrazil před brankovou čáru.
54'
Kouč Řezáč si vzal oddechový čas.
54'
Veselková je ve druhém poločase k nezastavení a přidává další branku.
53'
Veselková opět proměnila sedmičku a vyrovnává tak stav zápasu na 20:20.
53'
Novotná faulovala Veselkovou a jde si odpykat dvě minuty.
53'
Pražský celek tuto výhodu nezužitkoval a na řadě je Veselí.
52'
Eva Veselková se snažila proniknout až na brankoviště, při své akci podle sudích prorážela, Slavia jde do útoku.
52'
Chlupová z levé spojky střelou o zem překonala Lekešovou.
51'
Eva Veselková vyrovnává stav na 19:19, když proměnila sedmičku k tyčce.
51'
Kutálková byla faulována při střele a byl nařízen sedmimetrový hod.
50'
Slavia mohla odskočit na rozdíl dvou branek, když šla do trháku, ale Šetelíkovou vychytala Lekešová.
49'
Veselková snižuje na rozdíl jedné branky a vypadá to, že to bude drama až do poslední sekundy.
47'
Veselí byla avizována pasivní hry, tak to na sebe vzala Mária Olšovská, ale neprostřelila Kudláčkovou, která byla u tyče včas.
47'
Hana Kvášová nechtěně zasáhla rukou do obličeje Veselkovou a je vyloučena na dvě minuty.
46'
Veselková napřáhla z dálky a přesnou ranou k pravé tyči nedala hostující gólmance šanci.
45'
Slavia nadále drží tříbrankový rozdíl, prosadila se Pokorná.
45'
Jana Šustková prostřelila Kudláčkovou přesně k tyči.
44'
Kudláčková nyní Slavii neskutečně drží, domácí hráčky ne a ne ji prostřelit.
43'
Slavia odskakuje na rozdíl tří branek, z pravé strany se prosadila Šetelíková.
43'
Galušková proměnila sedmičku a Slavia vede o dvě branky.
42'
Lukšíková dostala za faul na Tulipánovou dvě minuty.
42'
Veselí již byla avizována pasivita a Veselková vystřelila doprostřed branky, Kudláčková ji střelu chytla.
41'
Veselková střílela zprostřed hřiště obrana Slavie dobře zareagovala a míč srazila, Veselí zůstává na míči.
40'
Jana Šustková mohla vyrovnat, ale skvěle Kudláčková ji vychytala, když se jako fantom Dominik Hašek roztáhla na brankové čáře a balon vykopla.
39'
Tulipánová z levé strany si naskočila a překonala Lekešovou.
39'
Slavia dorovnává stav zápasu na 15:15 zásluhou Šetelíkové.
38'
Jana Šustková unikla a z brejku dává branku Veselí, které opět vede.
37'
Co se týče branky, tak ani Veselí nezůstává pozadu, za domácí skórovala Šustková.
37'
Galušková se po delší době prosazuje ze strany Slavie.
36'
Opět brankářky na obou stranách září, Kudláčková vystihla střelu a Slavia šla do protiútoku, ale Lekešová vychytala Galuškovou.
35'
Kudláčková přes půl hřiště vyslal Šetelíkovou do samostatného úniku, ale ta si vylámala zuby na Lekešové.
34'
Slavii byla značena pasivita, první střelu domácí celek srazil ke Chlupové, která podstřelem překonala Lekešovou.
33'
Obě dvě mužstva se neprosazují ze svých útoků.
32'
Kudláčková ztlumila střelu domácí hráčky, balonek se už kutálel za brankovou čáru, ale hostující brankářka ještě včas zasáhla.
31'
Navíc Chlupová byla ještě postrestána dvěma minutami.
31'
Nikol Vinklárková dává první branku ve druhém poločase.
31'
V prvním poločase viděli diváci napínavou házenou, Veselí si vybudovalo až pětibrankový náskok, ale hostující hráčky tento rozdíl smazaly za čtyři minuty. Nerozhodný výsledek tak dospěl do konce první půle.
30'
30'
Jenže ani domácí tým svoji příležitost ke vstřelení branky nevyužil, takže celky se rozešly v prvním poločase smírně.
30'
Slavia ze svého útoku neskórovala v poslední minutě prvního poločasu a Veselí bude mít možnost vyhrát první dějství.
29'
Eva Veselková viděla žlutou kartu.
28'
Eva Veselková dává branku a stav je opět nerozhodný.
28'
Chlupová ale brejk Slavie neproměnila. Veselí jde do útoku.
27'
Kudláčková vychytala domácí hráčku a do útoku jde Slavia.
26'
Veselková sice vystřelila, Kudláčková jí střelu chytila, ale domácí tým bude stále na míči.
26'
Ľuboš Hudák si vzal na domácí straně oddechový čas.
26'
Slavia to dobře vykombinovala, na brankovišti Šetelíková zcela volná a nedala Lekešové šanci.
25'
Veronika Galušková ale vzápětí vyrovnává stav.
25'
Veselí jde znovu do vedení po pěkné akci.
24'
Slavia zahrávala technický hod, obrana balon zblokovala k Šetelíkové, která se nemýlila.
22'
Slavia se dostává do kontaktu během čtyř minut, Šetelíková byla na brankovišti úplně volná a střelou o zem překonala Lekešovou.
22'
Kvášová opět z rychlého protiútoku snižuje střelou k pravé tyči. To rozlítilo domácího kouče Hudáka.
21'
Adriana Míšová šla do úniku a dává branku přesnou střelou k tyči.
20'
Hana Kvášová snižuje na rozdíl čtyř branek.
20'
Slávistky velice dobře bránily a Veselí se nemohlo přes obranu dostat a branku nedalo.
19'
Lekešová vychytala hostující hráčku a domácí hráčky mohou svůj náskok zvýšit.
18'
Jana Šustková si na pravé straně vyskočila a střelou do spodu branky překonala Kudláčkovou.
17'
Opět Slavia byla zabrzděna v útoku rozhodčími, když ji opět zapískali kroky.
16'
Zatím se jedná o největší brankový rozdíl, Veselí vede už o čtyři branky. Olšovská měla přesnou ruku.
15'
Slavia mohla snížit, ale sudí odpískali hostující hráčce kroky.
14'
Hostující kouč na nepříznivý vývoj reaguje oddechovým časem.
14'
Kateřina Novotná proměnila sedmičku, když poslal míč mezi nohy Hillebrandové.
14'
Olšovská ve středu hřiště napřáhla a nechytatelnou střelou Veselí vede o dvě branky.
13'
Z následného brejku Slavia se dotahuje, Šetelíková střelou o zem překonala Lekešovou.
13'
Po delší době se Slavia prosadila, když šla do přečíslení, z pravé strany prostřelila Lekešovou Míšová na vzdálenější tyč.
12'
Dobře sehraná akce ze strany Slavie, ze strany střílela Tulipánová, Lekešová ji skvěle vychytala.
11'
Nyní diváci viděli na obou stranách technické chyby.
10'
Hraje se velmi dobrá házená na obou stranách, jen s tím rozdílem, že svěřenkyně kouče Řezáče neproměňují své útoky.
9'
Kateřina Novotná zužitkovala povedený brejk přesnou střelou k tyči.
8'
Olšovská faulovala ve středu hřiště a viděla žlutou kartu.
8'
Domácím hráčkám byla avizována pasivita, Lukšíková už musela vystřelit a trefila jen prostor, kde byla hostující brankářka.
8'
Slavii se nepodařila útočná akce a Veselí může jít do vedení o tři branky.
7'
Lekešová vychytala hostující hráčku a na druhé straně se prosadila úspěšnou ranou Šustková.
6'
I když si brankářka Slavie na míč od Novotné šáhla, tak ten se dostal za brankovou čáru.
6'
Šetelíková bránila až moc nebezpečně Lukšíkovou a byla potrestána žlutou kartou.
5'
Adriana Míšová přelobovala vybíhající Lekešovou.
4'
Olšovská ranou do šibenice nedala hostující brankářce šanci.
4'
Chlupová dostala žlutou kartu.
4'
Galušková se prosazuje ze sedmičky.
3'
Stejná hráčka byla také napomínána.
3'
Kateřina Novotná posílá Veselí do vedení.
2'
Vinklárková i když byla bráněna, tak se dokázala prosadit z brankoviště.
2'
Galušková faulovala Vinklárkovou na brankovišti za cenu žluté karty.
2'
Z dalšího útoku Slavie se prosadila Šetelíková.
1'
Galušková vystřelila ze středu hřiště a Lekešová si připsala první úspěšný zákrok.
1'
-1'
Jako první bude rozehrávat hostující Slavia.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí hráčky do středu palubovky, hlasatel poté bude divákům představovat jednotlivé hráčky.
-20'
Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a rozcvičují se.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Olšovská, Zemčíková, Novotná, Lukšíková, Vinklárková, Šustková, Valovičová, Klimešová, Klimešová, Divilková, Kutálková, Veselková.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Míšová, Novotná, Večeřová, Tulipánová, Pokorná, Svobodová, Franková, Galušková, Šetelíková, Chlupová, Kvášová.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
Naopak hostující celek jede na vítězné vlně, vyhrál poslední čtyři zápasy a je v tabulce druhý o jeden bod před vedoucím Mostem, do Veselí podle slov kouče Řezáče jede tým v plné sestavě a bude chtít co nejdříve postoupit do play-off, tudíž nebere nic jiného než vítězství.
Domácí holky sehrály v předchozích zápasech tři venkovní duely, ve kterých nezískaly ani bod, první dva prohrály se slovenskými mančafty, v Šaľe (35:29), Michalovcích (36:24) a minulý týden o jednu branku v Olomouci 25:24. Ani nyní v domácím prostředí to nebudou mít svěřenkyně kouče Huďáka lehké, tým sužuje marodka a tým nastoupí v kombinované sestavě, kterou určí trenér až těsně před zápasem.
Příjemný sobotní podvečer z Veselí nad Moravou. V rámci 20. kola budou házenkářky SHK Veselí nad Moravou hostit své sokyně z DHC Slavia Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.