Házená - MOL liga ženy - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Písek - 4. listopadu 2017   17:00

Zlín
Zlín
3' Sobieská  • 7' Sobieská  • 10' Kolářová  • 12' Očadlíková  • 16' Polomíková  • 19' Sobieská  • 21' Polomíková  • 25' Polomíková  • 27' Očadlíková  • 30' Kolářová  • 36' Kolářová  • 43' Vlková  • 45' Hubová  • 46' Očadlíková  • 47' Mizerová  • 48' Mizerová  • 50' Očadlíková  • 52' Vlková  • 53' Očadlíková  • 54' Hubová  • 59' Očadlíková  • 60' Mizerová
28:19
(13:12)
Písek
Písek
5' K. Kubišová   • 6' Novotná   • 8' Michková   • 10' Novotná   • 13' Šelaisová   • 15'    • 16' Šelaisová   • 21' Součková   • 25' Boorová   • 27' Šelaisová   • 30' Michková   • 32' Michková   • 35' Novotná   • 39' Součková   • 45' K. Kubišová   • 52'    • 57' K. Kubišová   • 58' K. Kubišová
Zlín
Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Očadlíková, Vlková, Andrýsková, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Polomíková, Hubová.
Valášek, Vychodil
Hala EURONICS Zlín
Písek
Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Novotná, Kalčíková, Šelaisová, Součková.

60'
Karolína Ševčíková proměňuje sedmičku a tím ukončuje tento zápas.
60'
Ještě jedna sedmička pro Zlín.
60'
Jolana Mizerová využila otevřené obrany Písku.
60'
Probíhá poslední minuta zápasu.
59'
Šestadvacátou branku střílí jak jinak než z brejku Andrea Očadlíková.
58'
Další branka Kubišové.
57'
A následně předvádí Benedíková další ze série svých skvělých zákroků.
57'
Kristýna Kubišová se prosazuje z brejku.
54'
I když byla Hubová obtěžovaná soupeřkou, uvolnila se a ještě dala gól. Zápas je takřka rozhodnutý.
53'
Andrea Očadlíková přidává po úniku čtyřiadvacátou branku Zlína.
52'
Kristýna Vlková ale vrací šestigólové vedení Zlínu zpět.
52'
Za Písek snižuje Adéla Velková.
50'
Teď si to ale Očadlíková vynahradila parádou. Obtočila se kolem soupeřky, kterou poslala směr "bufet" a ještě dala gól. Skvělý moment.
49'
Očadlíková teď neproměnila osamocený únik.
48'
Jolana Mizerová předvádí další skvělou individuální akci a Zlín vede už o pět!
47'
Tohle bude zlomový moment celého zápasu. Zlín se dostává do čtyřbrankového vedení díky střele Mizerové. Písek to bude mít už obrovsky těžké.
46'
Andrea Očadlíková se prosazuje z křídla a Zlín vede už o tři góly.
45'
Vendula Hubová dělovkou vrací Zlínu vedení.
45'
Kristýna Kubišová prostřelila Benedíkovou a ukončuje tak střelecký púst Zlína.
43'
Kristýna Vlková si teď doslova vychutnala Neubergovou a Zlín poprvé v zápase vede o dvě branky. Bude to zlom v celém zápase?
42'
Veronika Hubová proměňuje sedmimetrový hod a Písek nyní čeká další dvouminutovka v oslabení.
42'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Michková).
41'
Teď se chvíli nehrálo, jelikož domácí Sobieská si zranila koleno a chvíli trvalo, než ji domácí realizační tým ošetřil.
40'
Tohle je velká komplikace pro Písek. Veronika Šelaisová (PIS) dostává trest a Písek tak bude hrát pouze se čtyřmi hráčkami v poli.
39'
Sobieská je dneska na sedmičkách neomylná, srovnává na 15:15 a Písek bude hrát dvě minuty v oslabení. Šance pro Zlín.
39'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
39'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Součková).
38'
Obrovská chyba Očadlíkové! Ta šla úplně sama na Neubergovou, ta ji ale s trochou štěstí vychytala.
37'
První akce Zlína skončila neúspěchem, Hubová mířila nad.
37'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Dagmar Kalčíková).
36'
Zlín se po šesti minutách druhého poločasu prosazuje zásluhou přesné a tvrdé střely Michaely Kolářové.
35'
A opět stejný scénář. Andrýsková neproměnila šance, brejk Písku a gól. Prosadila se Novotná.
32'
Andrýsková se střelou nadvakrát neprosadila, proto šel Písek do brejku a z něj se po pěkné kombinaci prosadila Veronika Michková.
31'
Druhý poločas začne útokem Zlína.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková).
30'
Michaela Kolářová projevila parádní tah na branku a Zlín se pomalu začíná od Písku odpoutávat.
27'
Lenka Benedíková si připisuje další zákrok a drží tak svůj tým.
27'
Andrea Očadlíková se prosazuje střelou z křídla.
27'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Vendula Šelaisová).
25'
Lucie Polomíková se v oslabení uvolnila a Zlín opět vede.
25'
A máme opět vyrovnáno. Za Písek střelou z křídla dala branku Michaela Boorová.
24'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Veronika Andrýsková).
24'
Skvělý zákrok i na druhé straně. Střelu Nygrýnové vykopla Neubergová.
23'
Lenka Benedíková předvádí skvělý zákrok a Zlín se tím pádem ubránil.
22'
Po oddechovém času trenéra Písku pokračují jeho svěřenkyně v útoku.
21'
Lucie Polomíková se učebnicově uvolnila na pravém křídle a prostřelila Neubergovou.
21'
Michaela Součková propálila Benedíkovou přesně umístěnou střelou.
19'
Michaela Sobieská má dnes fazonu. Přidává další gól a Zlín vede.
17'
Michaela Sobieská proměňuje i třetí sedmičku a vyrovnává na 8:8.
17'
Další sedmička pro Zlín.
16'
Rychlá odpověď Zlína v podání Lucie Polomíkové.
16'
16'
Následující útok Zlín zkazil a Písek se opět dostává do útoku.
15'
Za písek skóruje Adéla Velková.
13'
12'
Andrea Očadlíková proměňuje brejk Zlína a domácí hráčky se tak poprvé dostávají do vedení.
12'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Michaela Sobieská).
12'
Sedmičku bude zahrávat i Zlín.
11'
Písek zvyšuje ze sedmimetrového hodu, který proměnila Michaela Součková.
10'
A máme opět vyrovnáno. Přesilovky využila Michaela Kolářová.
10'
Pavlína Novotná využila nepřesnosti ve zlínské rozehrávce a dává čtvrtou branku Písku.
9'
Michaela Sobieská ze značky sedmimetrového hodu dává dnes svůj třetí gól.
8'
8'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
8'
Veronika Michková posílá svůj tým do vedení.
8'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Dagmar Kalčíková).
7'
Za domácí ale vyrovnává produktivní Sobieská.
6'
Pavlína Novotná se v osamoceném úniku nemýlila. Písek se tak dostává do vedení.
5'
Kristýna Kubišová střílí první branku svého týmu, když střelou k tyči překonala Stojarovou.
4'
Ani třetí střela Písku neskončila gólem.
3'
První branku zápasu dává Michaela Sobieská, která přesně umístila míč k tyči.
3'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Pavlína Novotná).
2'
Oba první útoky skončily stejně – míč zazvonil o tyč branky. Zatím tudíž hrajeme bez gólů.