Házená - MOL liga ženy -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Most - 27. dubna 2024   15:00

Most

První duel mezi Pískem a Mostem končí lépe pro severočeský klub, který zvítězil o 3 branky. Utkání bylo dlouho vyrovnané a žádný z týmů si nedokázal vytvořit větší než dvoubrankové vedení. To se povedlo Baníku až ve druhé půli, když v 45. minutě Somiankaová zvyšovala na 18:23. Písečanky se ovšem nevzdaly a především díky Indrákové a Pokorné stáhly gólové manko na tři branky. To je vše, přeji hezký večer.
60'
Kuxová na značce sedmimetrového hodu nezaváhala. Písek si bere před posledním útokem oddechový čas.
60'
Kostelná vybojovala sedmimetrový hod.
60'
Rozběhla se poslední minuta utkání.
59'
Oddechový čas pro tým DHK Baník Most.
59'
Mučková snad poprvé v utkání vyrazila střelu Korešové.
58'
Písek v útočné fázi chybuje...
57'
Kostelná se prodrala do zakončení a následně prostřelila brankářku Písku.
57'
Nechytatelná střela Seidlové k tyči znamená snížení na rozdíl jediné branky.
56'
Somiankaová potrestala chybu Svobodové a po rychlém brejku skórovala.
55'
Protiútok Mostu končí gólem, Kuxová překonala Bezpalcovou.
54'
A je vyrovnáno. Korešová rozjásala domácí publikum.
54'
Most hraje v plném počtu. Čeká nás dramatický závěr!
53'
Holanová skóruje do opuštěné brány Mostu.
52'
Jestříbková po odpískání odhodila míč a je vyloučena na dvě minuty.
51'
Svobodová vyslala mířenou střelu k pravé tyči.
50'
Maňáková se prosadila střelou do horní části branky.
50'
Baník Most hraje v plném počtu.
49'
Indráková je v těchto minutách jako na koni. Další její střela do protipohybu gólmanky končí v síti. Most si bere druhý oddechový čas.
48'
Kuxová navíc dostává dvouminutový trest.
48'
Indráková zamířila přesně i nyní a Písek je opět ve hře!
47'
Indráková se zbavila bránící protihráčky a následně vystřelila do protipohybu hostující brankářky.
45'
Somiankaová zamířila k vzdálenější tyči a náskok Baníku začíná nebezpečně narůstat...
44'
Bezpalcová pokryla prudkou střelu soupeřky.
43'
Smetková se štěstím prostřelila Bezpalcovou.
42'
Zelenková měla na pravém křídle dostatek času i prostoru, aby přesně zamířila.
41'
Poláková je vyloučena na dvě minuty.
40'
Somiankaová se prosazuje v přesilovce, když chladnokrevně přelobovala domácí brankářku.
39'
Indráková je vyloučena na dvě minuty, nejspíše za držení...
39'
Velká šance Boorové, Píšovou zachránila horní tyč.
38'
Oddechový čas pro tým Sokol Písek.
37'
Baník odpovídá z rychlého protiútoku. Autorkou branky je Behenská.
37'
Nezastavitelná Korešová snižuje na rozdíl dvou branek.
36'
Zachová zamířila k vzdálenější tyči.
35'
Svobodová v krátkém časovém úseku třetí branku nepřidala, proti byla branková konstrukce.
34'
Zachová vrací Mostu dvoubrankové vedení.
34'
Opět Svobodová, tentokrát zamířila o trochu níž.
33'
Svobodová otřela svou střelu o horní tyč a rozjásala domácí publikum.
32'
Ogonovszkyjová přidává další gól. Mostečanky vstoupily do druhého poločasu velmi úspěšně.
31'
Skóre druhé půle otevírá Behenská.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:50.
30'
30'
Pokorná vyslala nechytatelnou střelu z výskoku.
30'
Rozběhla se poslední minuta první půle.
29'
Behenská vystřelila přesně k vzdálenější tyči. Most již hraje v plném počtu.
29'
Seidlová usedá k dvouminutovému trestu.
29'
Jestříbková využila zaváhání domácích hráček v útoku a vystihla nepřesnou přihrávku.
28'
Písek bude hrát v početní výhodě. Kostelná je vyloučena na dvě minuty.
27'
Svobodová snižuje na rozdíl jediné branky.
27'
Ogonovszkyjová otřela střelu o břevno.
26'
Zachová inkasovala dlouhou přihrávku od Píšové a poté poslala Most do vedení. Baník si bere svůj první oddechový čas.
25'
Kuxová měla na pivotu dostatek prostoru, aby přesně zamířila k tyči.
24'
Korešová předvedla výborný důraz a následně i přesné zakončení.
23'
Milimetrová střela Korešové vymetla pavučiny v levém horním rohu.
23'
Most hraje v plném počtu.
22'
Dělovka Smetkové se odrazila od levé tyče.
21'
Most zkouší v oslabení hru bez brankářky.
21'
Ogonovszkyjová je vyloučena na dvě minuty.
20'
Na gól Jestříbkové rychle reagovala Boorová.
20'
Indráková napálila brankovou konstrukci, z dorážky zkoušela štěstí Boorová, ale technickou střelou nevyzrála na hostující gólmanku.
19'
19'
Maňáková přesně zamířila k vzdálenější tyči a do vedení jde Most.
18'
Na branku Indrákové Most okamžitě reagoval vyrovnáním zásluhou Smetkové.
17'
Jestříbková se prosadila v naznačované pasivitě.
16'
Holanová vrací Písku vedení.
15'
Rychlý protiútok Mostu končí vyrovnávací brankou. Úspěšná střelkyně byla Ogonovszkyjová.
15'
Písku vrátil vedení nikdo jiný než Korešová.
14'
Jestříbková vyrovnává střelou z pivota, vyrovnaný duel pokračuje.
14'
Pohledná kombinace domácích hráček, kterou zakončila Korešová.
13'
Také Kuxová s přehledem proměnila nařízenou sedmičku.
12'
Korešová na sedmimetrovém hodu nezaváhala.
12'
Zachová oslabí Most na dvě minuty.
11'
Střela Indrákové se otřela o pravou tyč.
10'
Korešová byla tísněná třemi hráčkami Mostu, ale i tak dokázala prostřelit hostující brankářku.
9'
Zachová vrací Baníku vedení po bleskovém brejku.
8'
Poláková vyrovnává střelou do protipohybu Bezpalcové.
7'
Korešová prostrčila balon na Stellnerovou, která pohlednou akci Písku dotáhla do gólového konce.
6'
Přesná střela Zachové znamená vyrovnání skóre.
5'
Mostečanky při rychlé kombinaci málem přišly o balón, Kuxová ovšem zachránila situaci.
4'
Stellnerová se prodrala do zakončení a její střela končí v hostující bráně.
3'
Střela Polákové se mezi tři tyče nevešla.
2'
Indráková dostává první žlutou kartu.
2'
O vyrovnání se postarala Korešová.
1'
Kuxová otevírá skóre dnešního duelu, střelou o zem.
1'
Úvodní výhoz provedly hráčky Písku.
1'
-3'
Před startem utkání převezme suverénně nejlepší střelkyně soutěže – Iveta Korešová pohár a kytici od delegáta utkání.

Sokol Písek: Bezpalcová, Kržová – Zelenková, Hauserová, Holanová, Nosková, Velková B., Korešová, Indráková, Velková A., Malcová, Bicanová, Svobodová, Stellnerová, Seidlová, Boorová.

DHK Baník Most: Mučková, Píšová – Ogonovszkyjová, Stříšková, Jestříbková, Eksteinová, Smetková, Maňáková, Arciševskajová, Behenská, Poláková, Kuxová, Kostelná, Zachová, Somionkaová, Mikulášková.

Rozhodčí: Hájek, Kozler.
Písek bude v útoku nejvíce spoléhat na famózní Ivetu Korešovou, která suverénně vyhrála královnu střelkyň. V základní části nasázela 230 gólů (o 58 branek více než druhá hráčka v pořadí). V mosteckém celku se očekává nejvíce branek od Eszter Ogonovszkyj, která v základní části zaznamenala 126 gólů.
Play-off MOL ligy žen je tu! Házenkářky Sokola Písek se jako první představí na svém hřišti proti celku DHK Baník Most. Papírovými favoritkami budou v utkání Severočešky, ovšem nečeká je vůbec jednoduchý zápas.
Sokolky budou mít výhodu domácího prostředí, ve kterém jsou schopné zahrát vynikající výkony i proti nejlepším týmům. Zajímavý je i pohled na statistiku vzájemných zápasů. Zdá se, že nadvláda Baníku proti Písku je pryč a poslední tři vzájemné utkání Most nedokázal zvítězit. Naposledy se oba celky utkaly v polovině března. Oba týmy braly po bodu, po výsledku 31:31.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.