Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Písek - 7. října 2017   17:30

Olomouc
Beranová, Rašková, Bártová, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Hvostaľová, Sovová, Gebre Sellasie, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Severová, Kubáčková, Salašová, Gajdošíková, Chlandová, T. Fryčáková.
Písek
Preslová, Neubergová, Chalušová – Boorová, Jakubovičová, Kozáková, K. Kubišová, Königová, Michková, Šroubková, Kračmanová, Rusfelová, Merglová, Novotná, Talafousová, Bullová, Karetová, Benešová, Kalčíková, Galušková, Palasová, Šelaisová, Součková, H. Dvořáková, Pelešková.

Ode mě je to pro tuto chvíli již vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z házené na počtenou.
Je dobojováno a z vítězství se radují hráčky Olomouce. Byli jsme svědky vyrovnaného zápasu, v němž si však olomoucké házenkářky ve druhém poločase přeci jen dokázaly vytvořit náskok a ten si nakonec pohlídali až do konce zápasu.
58'
Hostující hráčky to ještě rozhodně nebalí a snižují na rozdíl dvou branek.
56'
Domácí házenkářky se v závěru zápasu ujímají nadějného tříbrankového rozdílu.
54'
Po ráně z velké dálky je tu opět dvoubrankový náskok pro Olomouc.
53'
Hostující hráčky to nevzdávají a opět je tu jen jednobranková ztráta.
52'
Domácí hráčky jsou opět napřed o dvě branky zásluhou hráčky zakončující z křídla.
51'
Pomalu se začínalo zdát, že o vítězi zápasu je rozhodnuto, ale po gólu Písku ze sedmičky je rozdíl ve skóre pouze jednobrankový.
50'
Zdá se, že oddechový čas pomohl, neboť nyní je to již jen o dvě branky.
50'
Nebojácně se vrhla hostující hráčka naproti obrannému bloku a dokázala zpoza něj propálit brankářku.
49'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Po chybě v hostující rozehrávce disponovali olomoucké házenkářky rychlým protiútokem, který bez potíží proměnily.
48'
Povedená rána z hranice brankoviště znamená v pořadí již 22. gól v písecké bráně.
47'
Písecká házenkářka nedala domácí brankářce žádnou šanci a ranou k tyči snížila na dvě branky.
47'
Ukázkovým blokem se zaskvěla domácí hráčka.
46'
Domácí hráčka namířila svou střelu pouze do břevna.
45'
Avšak zahanbit se nenechala ani domácí pivotka, která se rovněž prosadila po hezké individuální akci.
44'
Hostující hráčka napřáhla k ráně z velké vzdálenosti a umístila svůj tvrdý projektil přesně do šibenice.
43'
Teď už se však domácí hráčky dočkaly gólu a jsou tedy napřed o tři branky.
42'
Domácí hráčky mohly jít znovu do tříbrankového vedení, ale neselhaly na výborné brankářce Písku.
41'
Za hostující tým se prosazuje křídelní hráčka.
40'
Utěšenou ranou do šibenice se prosazuje domácí pivotka.
39'
Hostující hráčky se však zásluhou rychlého protiútoku drží na dostřel.
38'
Po delší časové odmlce se znovu prosazují domácí hráčky.
36'
Ranou zpoza bránící hráčky se prosadila hostující hráčka.
35'
A po náskoku do brankoviště je to již o tři góly. Utváří si domácí rozhodující náskok?
33'
Olomouc si však bere po gólu z velké dálky dvoubrankový náskok zpět.
32'
Po přehození brankářky z křídla snižují hostující hráčky.
32'
A další povedená akce Olomouce, tentokrát po rychlém přechodu do ofenzívy.
31'
Domácí házenkářky vstoupily do druhého poločasu povedenou akcí z křídla.
31'
První poločas je již minulostí a o něco málo spokojenější po něm mohou být domácí hráčky, které jsou ve vedení 13:12. Nutno však podotknout, že se hraje velice vyrovnané utkání, oba týmy se střídají ve vedení a je tedy velice těžké odhadovat, jak by duel mohl skončit.
30'
30'
Do konce prvního poločasu zbývalo posledních pár vteřin, přesto se hostující hráčky ještě dokázaly prosadit.
29'
A krátce před koncem první půle jsou házenkářky z Olomouce napřed již o dvě branky.
28'
Po akci z křídla jde Olomouc znovu do vedení.
27'
To však netrvalo nikterak dlouho, neboť písecké házenkářky skórují po akci z levé strany.
26'
Domácí házenkářky se po akci z křídla ujímají vedení.
25'
Domácí trenér nabádá své svěřenkyně k větší aktivitě, zatím s jejich hrou asi není příliš spokojen.
24'
Povedenou akcí z křídla zde máme vyrovnané skóre 10:10.
24'
Ranou z velké vzdálenosti se teď hostující hráčka prosadit nedokázala.
23'
Tak tohle byla opravdová paráda. Hostující házenkářka se z velké vzdálenosti opřela do rány, která se od tyče odrazila do brány.
22'
Domácí kontrují rychlou akcí z levého křídla a následným přehozením brankářky.
21'
Hostující hráčky měly teď cestu k další brance hodně usnadněnou, neboť dostaly příležitost sedmimetrového hodu.
20'
A po rychlém protiútoku máme opět vyrovnané skóre.
20'
Znovu to jsou však hráčky Písku, které se po akci z pravého křídla dostávají do vedení.
19'
Radost z vedení jim však nevydržela dlouhou, neboť o bezmála půl minutu později inkasovaly ze sedmičky.
19'
Přetahovaná pokračuje i nadále. Po hezké akci jsou ve vedení nyní hráčky Písku.
18'
Po náskoku do brankoviště vyrovnává na 6:6 hostující hráčka.
17'
Domácí hráčky chybovali v rozehrávce, avšak se štěstím se dostaly k míči zpět.
16'
Ranou z velké dálky přidává další branku domácí házenkářka.
15'
Domácí házenkářky nedokázaly zužitkovat rychlý protiútok, za což může především povedený zákrok hostující gólmanky.
14'
Náskokem do brankoviště a ranou k tyči vyrovnává domácí hráčka.
13'
Troufalým náběhem mezi bránící dvojici hráček Olomouce strhává vedení na píseckou stranu pivotka.
13'
Po nedorozumění v defenzívě Olomouce se hostující hráčka ocitla sama před brankářkou a zde si již věděla rady.
12'
Hostující hráčky kontrují hezkou kombinační akcí, na jejímž konci byla zakončení z křídla přes vyběhnuvší brankářku.
11'
Rychlý kontr domácího týmu byl zakončen povedenou ranou po náskoku do brankoviště.
10'
Ranou zpoza bránící hráčky se prosazuje hráčka Písku.
9'
To domácí hráčce se teď vedlo o poznání lépe a ranou do šibenice zvyšuje na rozdíl dvou branek.
8'
Další pokus píseckých házenkářek končí na výborném zákroku domácí brankářky.
7'
A ten je zakončen hezkou ranou mezi nohy brankářky.
6'
Hostující házenkářky chybovaly v rozehrávce a Olomouc může vyrazit k rychlému protiútoku.
5'
Po nedovoleném zákroku měly domácí hráčky k dispozici sedmimetrový hod a z něj se nemýlily.
4'
Domácí to teď zkusili zakončením z křídla, ale ani tento pokus úspěch neslavil.
3'
Tentokrát se již házenkářky Písku prosazují, avšak vzhledem k nekvalitnímu přenosu se prozatím budeme muset obejít bez jmen střelkyní.
2'
Ani hráčky Písku však nedokázaly úspěšně zakončit první útočnou akci v zápase.
1'
Rána domácí házenkářky zpoza vyskakující blok skončila mimo tři tyče.
1'
Počátek duelu prozatím provází technické potíže při dodávání obrazového materiálu. Věřme, že během utkání bude tento neduh napraven a nic nebude bránit tomu, abychom si mohli vychutnat zajímavý duel.
Hráčky obou mužstev již absolvovali rozcvičení a utkání nám začne co nevidět.
Házenkářky Olomouce sehrály prozatím čtyři duely a doposud nebyly poraženy. Za dvě vítězství a dvě remízy jim se ziskem šesti bodů patří v tabulce 6. místo. Házenkářky Zory si určitě rády připomenou poslední zápas, kdy těsně vyhráli (27:26) v Trenčíně!

To házenkářky Písku se prozatím nemají čím chlubit. Ze tří zápasů, které sehrály, mají na svém kontě pouze jeden bod za remízu, který stačí na 10. místo v tabulce. V posledním zápase navíc Písek padl poměrně jednoznačně 27:33 s Michalovcemi.
Zdravím všechny příznivce házené. V dalším kole MOL ligy žen poměří síly DHK Zora Olomouc a Sokol Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.