Házená - MOL liga ženy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Slavia - 14. října 2017   15:00

Písek
Písek
5' K. Kubišová  • 15' Palasová  • 16' Součková  • 20' Součková  • 21' K. Kubišová  • 22' K. Kubišová  • 26' Boorová  • 27' Novotná  • 29' Palasová  • 33'   • 36' Šelaisová  • 38' Boorová  • 41' Šelaisová  • 47' Boorová  • 50' Součková  • 52' Michková  • 53' Boorová  • 54' Boorová
21:28
(10:17)
Slavia
Slavia
2' Novotná   • 3' Tulipánová   • 4' Šetelíková   • 6' Tulipánová   • 7' Šetelíková   • 9' Chovancová   • 12' Jačková   • 13' Chovancová   • 15' Tulipánová   • 17' Šetelíková   • 19' Šetelíková   • 23' Šetelíková   • 24' Šetelíková   • 25' Svobodová   • 26' Galušková   • 29' Šetelíková   • 30'    • 31' Svobodová   • 35' Novotná   • 39' Novotná   • 42' Šetelíková   • 49' Jačková   • 51' Míšová   • 51' Chovancová   • 53' Jačková   • 57' Míšová   • 58' Továrková
Písek
Nezbeda, Zelenka
Slavia

Zápas mezi Pískem a Slavií je u konce a z výhry se radují hostující hráčky. Písečanky sice nedaly svou kůži lacino, ale na favorizovaný tým to nestačilo. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu.
60'
Dnešní utkání bude trvat ještě jednu minutu.
59'
Vzápětí přichází gólový protiútok Písku.
58'
Továrková se zapisuje mezi dnešní střelkyně branek.
57'
Míšová měla volnou cestu a bez potíží překonala Neubergovou.
55'
Hillebrandová předvedla v důležitý moment dobrý zákrok proti střele Palasové.
54'
Boorová po samostatném úniku snižuje na rozdíl šesti branek.
53'
Jačková skóruje z brejku.
53'
Boorová využila dlouhé přihrávky od své brankářky a šla sama na bránu.
52'
Michková skórovala o pár vteřin později po gólu Slavie.
51'
Gól Chovancové.
51'
Míšová skórovala po protiútoku.
50'
Součková prostřelila Hillebrandovou.
49'
Jačkové ke skórování pomohla pravá tyč.
48'
Palasová na sedmičce přestřelila bránu.
47'
Boorová přerušila sérii zákroků hostující brankářky a dává po delší době gól.
44'
Neubergová a Kudláčkové v těchto chvílích drží své týmy.
43'
Oddechový čas pro hosty.
42'
Šetelíková si tváří v tvář Neubergové věděla rady.
41'
Šelaisová se štěstím prostřelila brankářku Slavie.
40'
Kubišová při pokusu o průnik zbourala dvě protihráčky a Písek přichází o míč.
39'
Adéla Novotná zvyšuje náskok Slavie.
38'
Boorová se protáhla kolem bránící hráčky a při zakončení našla skulinku mezi tělem Kudláčkové a levou tyčí.
37'
Magdalena Svobodová šla sama na bránu a trefila jen pravou tyč.
36'
Šelaisová měla dostatek času i prostou, aby usměrnila střelu přesně k levé tyči.
35'
Adéla Novotná zamířila přesně k bližší tyči.
34'
Součková usedá ke dvouminutovému trestu.
33'
Dvě rychlé branky, po jedné na každé straně...
32'
Palasová proměnila sedmimetrový hod.
31'
Magdalena Svobodová naznačila střelu, vyhnula se protihráčce a až poté dala gól.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:48.
30'
30'
Další gól Slavie, probíhá poslední minuta první půle.
29'
Palasová snižuje na rozdíl šesti branek.
29'
Šetelíková se prosazuje při vlastním oslabení.
27'
Pavlína Novotná proměnila sedmičku.
27'
Adéla Novotná usedá ke dvouminutovému trestu.
26'
... a blesková odpověď Galuškové.
26'
Gól Boorové.
25'
Magdalena Svobodová vyslala nechytatelnou střelu ke vzdálenější tyči. Slavie opět začíná domácím hráčkám unikat. Písecký trenér reaguje oddechovým časem.
25'
Preslovou v krátké chvíli dvakrát zachránila branková konstrukce.
24'
Šetelíková šla sama na brankářku a v poklidu svůj útok dotáhla do gólového konce.
23'
Šetelíková proti Preslové zachovala chladnou hlavu.
22'
Kubišová skóruje po protiútoku a domácí hráčky ožívají. Začíná být slyšet také domácí publikum.
21'
Nádherný gól Kubišové, která vyslala nechytatelnou dělovku do pravé šibenice!
20'
Součková vyslala tvrdou střelu do horní části brány. Hostující trenér si bere oddechový čas.
19'
Šetelíková si při úniku poradila s vracející hráčkou Písku a pak i s brankářkou.
18'
Boorová překonala Hillebrandovou ze sedmimetrového hodu.
17'
Šetelíková dává desátý gól Slavie.
16'
Součková prostřelila Kudláčkovou, která lehce tečovala míč rukou.
15'
Tulipánová však přichází s rychlou odpovědí.
15'
Palasová dostala možnost reparátu z brejku a povedlo se.
14'
Palasová ze sedmimetrového hodu nastřelila jen pravou tyč.
13'
Zároveň byla vyloučena domácí Kubišová.
13'
12'
Jačková dokázala přesně zamířit v pádu.
11'
Kubišová vidí žlutou kartu.
10'
Benešová dostává žluté napomenutí.
9'
Chovancová skórovala s pomocí pravé tyče.
8'
Střela Boorové se zastavila o horní tyč.
7'
Oddechový čas pro domácí.
7'
Pražanky opět skórují po rychlém protiútoku, nyní se trefila Šetelíková.
6'
Tulipánová dává další gól z pravé strany.
6'
Neubergová vyrazila sedmičku Galuškové.
5'
Kubišová zamířila přesně do pravého horního rohu.
4'
Šetelíková přidává další gól Slavie a náskok hostujícího celku rychle narůstá.
3'
Tulipánová zamířila přesně do pravé šibenice.
2'
Novotná dává první gól dnešního zápasu.
1'
Kudláčková si hned v úvodu připisuje úspěšný zákrok, proti střele Součkové.
1'

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Merglová, Novotná, Benešová, Kalčíková, Palasová, Šelaisová, Součková.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Míšová, Novotná, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Svobodová, Chovancová, Galušková, Továrková, Šetelíková, Chlupová.

Rozhodčí: Nezbeda, Zelenka.
Písečanky se naposledy střetly se Slavií v lednu letošního roku. Zápas v Obloukové hale vyzněl lépe pro hostující hráčky, které vyhrály 34:17. Za zmínku stojí také série výher Slávistek, které porazily Písečanky již desetkrát v řadě.
Házenkářská MOL Liga žen pokračuje v sobotu šestým kolem a jedním z duelů bude zápas mezi Sokolem Písek s týmem DHC Slavia Praha. Pražanky v nové sezoně zatím nezaváhaly a ze všech čtyř zápasů odešly jako vítězky. Sokolky zaznamenaly jeden bodový úspěch – remíza s Veselím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.