Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Poruba - 8. října 2017   18:00

Zlín
Zlín
1' Hradilová  • 3' Kolářová  • 4' Hradilová  • 10' Sobieská  • 11' Sobieská  • 19' Očadlíková  • 19' Kolářová  • 27' Kolářová  • 43' Kolářová  • 50' Kolářová  • 51' Polomíková  • 53' Hubová  • 56' Hubová
18:21
(11:9)
Poruba
Poruba
2' Minarčíková   • 7' Rechtorisová   • 9' Revajová   • 13' Konečná   • 18' Minarčíková   • 21' Maiwaelderová   • 27' Konečná   • 29' Minarčíková   • 30' Minarčíková   • 33' Polášková   • 38' Rechtorisová   • 39' Rechtorisová   • 44' Konečná   • 47' Polášková   • 49' Minarčíková   • 51' Sekulová   • 54' Polášková
Zlín
Hanák, Pavlíček
Hala EURONICS Zlín
Poruba

60'
Běží poslední minuta utkání.
59'
Michaela Sobieská se prosazuje ze sedmimetrového hodu. Zlín prohrává už pouze o tři branky!
58'
Zlín jde do útoku a zbývají mu poslední dvě minuty na vyrovnání skóre.
56'
Vendula Hubová snižuje na rozdíl čtyř gólů.
55'
Tahle branka SIlvie Poláškové bude řazená jako ta šťastná. Lence Benedíkové vypadl míč z ruky přímo do sítě.
54'
Zlínu bylo odpískáno prorážení a do útoku jde opět Poruba. Ta očividně nikam nespěchá, jelikož má vypracovaný komfortní náskok.
54'
Silvie Polášková pomáhá svému týmu dvacátou brankou.
53'
Po oddechovém času hostí jdou hostující hráčky do útoku.
53'
Vendula Hubová se prosazuje šťastnou ztečovanou střelou.
51'
Lucie Polomíková snižuje gólem z rychlého brejku.
51'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Sekulová).
50'
Michaela Kolářová se prosazuje velmi přesnou střelou do horního růžku.
49'
Poruba vede už o pět branek. Zasloužila se o to Eva Minarčíková.
47'
Silvie Polášková přidává tvrdou střelou sedmnáctu branku Poruby.
45'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Sofia Demajová).
44'
Michaela Konečná přerušuje kratší střelecký půst Poruby.
43'
Tohle ale Zlín povzbudí. Přesnou střelou z osy hřiště snižuje Kolářová.
43'
Michaela Sobieská proměňuje sedmimetrový hod a dává tak první branku svého týmu ve druhé půli. Připomínám, že běží jeho třináctá minuta.
40'
Maria Revajová proměňuje sedmimetrový hod.
40'
Zlín ani nyní nedokázal vstřelit gól. Do útoku jde Poruba.
39'
A nyní si Rechtorisová opět poradila střelou z křídla. Poruba vede o tři.
38'
Zlínu se nyní absolutně nedaří. Z křídla se prosadila hostující Rechtorisová.
36'
Zlínu zase pomohla zákrokem Benedíková. Pro domácí družstvo ale není pozitivní, že ještě v druhém poločase nedalo branku.
35'
Silvie Polášková proměňuje další sedmičku a Poruba se poprvé v zápase dostává do vedení.
34'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Nikola Varmužová).
33'
Silvie Polášková vyrovnává skóre zápasu ze značky sedmimetrového hodu.
33'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
33'
Silvie Polášková dává první branku druhého poločasu a snižuje na rozdíl jedné branky.
32'
Technická chyba Zlína a hostující hráčky mohly vstřelit úvodní branku druhého poločasu. Jedna z hostujících hráček ale netrefila branku a do útoku jde opět Zlín.
31'
A hned v první minutě si úspěšný zákrok připisuje Lenka Benedíková.
31'
Druhý poločas začne útokem Poruba.
31'
30'
30'
A opět se prosazuje Minarčíková.
29'
Přesnou střelou z osy hřiště se prosazuje Minarčíková.
29'
I když defenziva Poruby funguje dobře, je to zatím Porubě k ničemu. Hostující hráčky jsou totiž zatím zcela impotentní v útoku.
27'
Ihned po gólu Poruby odpovídá brankou na druhé straně Michaela Kolářová.
27'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
25'
A znova úspěšný zákrok Benedíkové.
23'
Poruba si neví rady s Benedíkovou. Ta si nyní opět připsala úspěšný zákrok.
23'
Michaela Sobieská dává jednu branku hezčí, než druhou. Nyní opět vymetla růžek branky Poruby.
22'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Sekulová).
21'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
20'
Na druhé straně opravdu září Benedíková. Ta si připisuje už několikátý dnešní zákrok a drží tak svůj tým.
19'
Michaela Kolářová přesně zamířila a přidává devátou branku svého týmu.
19'
Andrea Očadlíková se prosazuje z rychlého brejku a Zlín vede opět o tři.
18'
Co ale Porubě jde, je kombinace s pivotem. To se nyní opět podařilo a Minarčíková snižuje na rozdíl dvou branek.
17'
Porubě to opravdu nejde. Nyní šly tři hráčky hostí na samotnou bránící Kolářovou, která si i tak poradila a tento útok ubránila.