OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  6. srpna 2016   21:00

Dvouhra (muži) – 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších olympijských, textových přenosů na počtenou!
Bohužel, ani Lubomír Jančařík, ani Dmitrij Prokopcov se nedokázali dostat do druhého kola, i když byli ve svých zápasech favority. Jediným zástupcem ve dvouhře už tak má Česká republika pouze v ženské části, kde se do druhého kola dostala Iveta Vacenovská. Zbytek prvního kola mužské části bude pokračovat přesně o půlnoci, onlajny u toho samozřejmě nebudou chybět.

První část 1. kola mužů právě skončila!
Eugene Wang je posledním dnešním postupujícím do druhé kola, když po výsledku 4:2 poráží Kubánce Pereiru!
Eugene Wang zvítězil v pátém setu nad Camposem 11:5, jediný vyhraný set ho tak dělí od postupu do druhého kola.
Bohužel prasátko nakonec rozhodlo o tom, že čeští muži již nemají na turnaji v Riu žádné zastoupení. Dmitrij Prokopcov prohrává se Segunem Toriolou 2:4.
První z nich je odvrácen.
Balónek nyní špatně odskočil, Toriola má za stavu 10:7 tři mečboly.
Důležité dva body při servisu nyní získal český hráč! 7:9.
5:9. Toriola si jde za postupem.
Pokažený bekhend, Afričan vede již 8:4.
Tohle už začíná být kritické. Páska nyní vyhodila míček od Prokopcova vedle stůl. 4:7.
Toriola si udržel oba servisy a jde do vedení 6:4.
Důležitý míček nyní získal česká hráč, díky kterému srovnal na 4:4.
Eugene Wang vyhrává čtvrtou sadu a srovnává stav zápasu s Camposem na 2:2 na sety.
Dmitrij nyní podržel oba servisy a srovnal stav šesté sady na 2:2!
Třetí setbol již ale nigérijský hráč využívá a dostává se tak do vedení 3:2 na sety!
Stejně tak i druhý, ještě dva setboly zbývají.
První z nich český hráč odvrací.
Toriola vede již 10:6 a má k dispozici čtyři setboly.
Tak tohle není dobré. Ze stavu 4:1 je to rázem 4:8.
5 bodů v řadě nyní uhrál nigérijský hráč a vede 6:4.
Toriola si nyní podržel servisy a srovnal na 4:4.
Jorge Campos vítězí ve třetím setu 11:9 a jde tak do vedení 2:1 na sety.
4:2, dobrý start do setu pro českého reprezentanta.
Parádní bekhend nyní vytáhl česká hráč, 3:1.
Prokopcov dokázal výborně vstoupit do páté sady, vede 2:0.
Dalším postupujícím do druhého kola se mezitím stal Španěl Zhiwen He, který porazil Američana Fenga 4:2 na sety.
Skvěle! Prokopcov zvládl koncovku čtvrté sady a srovnává stav na 2:2!
Setbol Prokopcov!
Toriola si podržel oba dva servisy a srovnal na 9:9!
Adam Pattantyus poráží Kirila Gerassimenka 4:1 na sety a postupuje do druhého kola!
Dmitrij vede 9:7 a je dva míčky od srovnání stavu!
Prokopcov si stále drží dvoubodové vedení, momentálně je stav 7:5.
Ano! Dmitrij podržel oba servisy a jde do vedení 5:3!
Stav v utkání českého hráče je nyní 3:3, na podání je ale Dima.
Eugene Wang dokázal vyhrát druhý set a srovnat tak stav utkání proti Camposovi.
Prokopcov – Toriola 2:2, čtvrtý set.
Zhiwen He vítězí v pátém setu nad Fengem 11:7 a jde do vedení 3:2 na sety.
Toriola ihned první možnost využívá a jde do vedení 2:1 na sety, český hráč bude muset otáčet stav zápasu, pokud bude chtít pomýšlet na postup.
8:10, dva setboly pro Toriolu.
5:9, s českým hráčem to ve třetí sadě nevypadá dobře.
Bohužel, Prokopcov prohrává s Toriolou ve třetím setu 5:7.
Adam Pattantyus vede nad Gerassimenkem již 3:1 na sety a je tak jediný set od postupu do druhého kola.
Oba hráči, jak Prokopcov tak i Toriola si nyní pečlivě drží své podání, stav je nyní 4:5.
Prokopcov má stav ve třetím setu vyrovnaný 2:2.
Američan Feng srovnává stav proti Zhiwen He na 2:2.
Jorge Campos získává první sadu nad Kanaďanem Wangem.
Toriola vítězí ve druhém setu 11:7 a srovnává tak stav zápasu na 1:1.
Tohle nevypadá ve druhém setu příliš dobře, Dima prohrává již 5:9.
Stav je nyní 5:6 z pohledu českého hráče.
Toriola opět jako v prvním setu vede 5:3.
Prokopcov – Toriola 2:2, druhý set.
Do zápasu také již vstoupil Kanaďan Wang, který se utká s Kubáncem Camposem.
Gerassimenko vyhrál třetí set proti Pattantyusovi a snižuje tak na rozdíl jednoho setu.
Výborně! Dmitrij Prokopcov vítězí v prvním setu 11:8 a český hráč tak jde do vedení 1:0 na sety!
Prokopcov má za stavu 10:8 dva setboly!
Zhiwen He vítězí ve třetí sadě 11:7 a vede tak 2:1 na sety.
Jenže i Toriola si nyní podržel servis a srovnává na 8:8. Čeká nás vyrovnaná koncovka první sady.
Skvěle! Dmitrij si podržel oba servisy a vede 8:6!
Stav je nyní 6:6, dvakrát bude podávat český hráč.
Jenže český reprezentant si udržel oba své servisy a srovnává na 5:5!
Toriola nyní trochu odskočil českému hráči, Prokopcov prohrává 3:5.
Dmitrij zatím hraje s Toriolou vyrovnaně, stav první sady je 3:3.
Do prvního kola právě také zasáhl již Dima Prokopcov! Doufejme, že se mu bude dařit lépe než Jančaříkovi, který již z turnaje vypadl.
Adam Pattantyus dokázal otočit vývoj druhé sady ze 7:9 na 11:9. Tento Maďar se tak dostává do vedení 2:0 na sety.
Feng vítězí ve druhém setu proti Zhiwen He 11:7 a srovnává stav na 1:1.
Hugo Calderano je dalším postupujícím, když poráží Kubánce Pereiru hladce 4:0 na sety.
Španěl He Zhiwen získává první sadu nad Fengem poměrem 11:6.
Mezitím vyhrál první set Pattantyus, který se tak dostává do vedení nad Gerassimenkem.
Bohužel, Lubomír Jančařík končí v Riu ihned v prvním kole, když nestačí na svého soupeře Kenjaeva, se kterým prohrává 2:4 na sety.
9:10! Ještě jeden mečbol zbývá Jančaříkovi odvrátit!
8:10, ještě není konec.
Calderano vítězí i ve třetím setu a je pouhou jedinou sadu od postupu.
Luba ještě bojuje a stahuje na 7:9!
Hrát už začali také Španěl He, který se utká s americkým hráčem Fengem.
5:9.
Lubomír Jančařík prohrává 4:8 a je pouhé tři míčky od vyřazení.
1.kolo rozehráli již také Maďar Pattantyus, který se utkán proti Gerasimenkovi z Kazachstánu.
1:6, vypadá to, že je rozhodnuto.
Tohle vypadá hodně špatně, Jančařík prohrává v šesté sadě již 1:5.
Jančařík – Kenjaev 1:3, šestý set.
Calderano se dostává do vedení 2:0 na sety proti Kubánci Pereirovi. Druhý set vyhrál Hugo poměrem 11:7.
Ano! Jančařík ještě bojuje, vítězí v páté sadě 11:8 a snižuje stav na 2:3!
Jančařík má za stavu 10:7 tři setboly!
Tanviriyavechakul je dalším postupujícím, když poráží po výsledku 4:1 Inda Ghoshe.
Hugo Calderano mezitím získal první set nad Pereirou výsledkem 11:6.
Lubomír vede již 7:3 a kráčí za snížením na 2:3.
Benedek Olah je prvním postupujícím do prvního kola, po výsledku 4:1 poráží Feng Chena.
Jančařík se ale nevzdává! V pátém setu vede již 5:1!
Blízko vítězství je již Fin Olah, který vede v páté sadě již 7:4.
Lubomír Jančařík prohrává čtvrtý set 7:11 a celkově už tak prohrává 1:3 na sety. To bude už těžké pro českého hráče.
Svůj zápas rozehrál již také Hugo Calderano, kterému stojí v cestě Kubánec Pereira.
5:8 z pohledu českého hráče.
Jančařík prohrává ve čtvrtém setu 3:7, to nevypadá vůbec dobře.
Tanviriyavechakul získal čtvrtou sadu nad Ghoshem a dělí ho tak jediný set od postupu!
Benedek Olah vede nad Chenem již 3:1 na sety, čtvrtý set vyhrál Fin 11.8.
1:5, českému hráči se příliš nedaří.
Vstup do čtvrté sady patří opět Kenjaeovi, který vede 3:0.
Bohužel, Jančařík nakonec prohrál třetí set 11:13 a bude muset otáčet stav zápasu, pokud bude chtít postoupit.
Jančařík odvrátil tři setboly a srovnal stav na 10:10!
Ind Ghosh dokázal vyhrát vyrovnanou třetí sadu 13:11 a snížit stav na 1:2.
Bohužel Lubomír prohrává ve třetí sadě 5:7.
Jančařík – Kenjaev 4:4, třetí set.
Feng Chen dokázal vyhrát třetí setu proti Olahu a snižuje na 1:2!
Jančařík chytil tentokrát začátek setu, vede 3:2.
Tak na tohle bude chtít Jančařík velmi rychle zapomenout. Nepovedený druhý set prohrál český hráč 2:11. Stav je tak vyrovnaný 1:1.
Jančařík prohrává ve druhém setu již 1:5. To nevypadá příliš dobře.
Bohužel vstup do druhé sady se příliš nepovedl Jančaříkovi, který prohrává 0:3.
Tanviriyavechakul získává nad Ghoshem i druhý set!
Benedek Olah získává na svojí stranu i druhý set a vede tak již 2:0.
Ano! Lubomír Jančařík využívá ihned první setbol a dostává se tak do vedení 1:0 na sety!
Jančařík má za stavu 10:8 dva setboly!
Bohužel Kenjaev dokázal smazat ztrátu a srovnat na 7:7.
Lubomír si stále drží vedení, momentálně je stav první sady 7:5 pro českého hráče.
Jančařík vede v prvním setu již 6:2!
Ghosh možná trochu překvapivě ztratil první sadu proti Tanviriyavechakulovi.
Lubomír vstoupil do zápasu dobře, vede 3:1 v prvním setu!
Ke svému zápasu již také nastoupil Lubomír Jančařík!
Finský hráč Benedek Olah vítězí v první sadě lehce 11:4 a ujímá se vedení.
Svoje zápasy zatím rozehráli Fin Olah a Ind Ghosh, Olah vede v prvním setu 6:2, Ghosh to má se svým soupeřem srovnané 3:3.
1. kolo právě začalo!
1. kolo mužů začne s mírným zpožděním. Čeká se, až se dohrají všechny zápasy ženské dvouhry.