OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   18:30

Dvouhra (ženy) – 2. kolo

18:30 2. kolo

Druhé kolo žen je tedy minulostí. Teď už však půjdou do akce muži a také jejich počínání můžete sledovat on-line!
Konečné výsledky:

Polina Michajlovová (RUS) – Viktoria Pavlovičová (BLR) 2:4
Ri Mjong Sun (PRK) – Petra Lovasová (HUN) 4:1
Li Jiao (NED) – Suthasini Sawettabutová (THA) 4:2
Janfei Šen (ESP) – Ni Xia Lian (LUX) 3:4
Končí také poslední zápas druhého kola ženského turnaje! Ni Xia Lian už žádné drama nepřipustila a Lucembursko bude mít svou zástupkyni i v dalším průběhu turnaje ve stolním tenise.
Janfei Šen – Ni Xia Lian 5:8 v rozhodujícím setu. Dokáže ještě Šen zabojovat?
Li Jiao také postupuje! Reprezentantka Nizozemska porazila Thajku 4:2 na sety, když získala pátou sadu v poměru 11:5.
Li Jiao směřuje k vítězství. Vede 3:2 na sety a v šestém si vytvořila nadějný náskok 7:3.
Ni Xia Lian ovládla šestý set s Janfei Šen 11:4 a vynutila si tak rozhodující sedmou sadu!
Máme tu další postupující! Stává se jí Viktoria Pavlovičová, která otočila zápas s Michajlovovou z 0:2 na sety na 4:0.
Viktoria Pavlovičová má v šestém setu k dispozici tři mečboly! Michajlovová přidom vedla 2:0 na sety.
Janfei Šen využila svůj setbol a vede ve vyrovnaném duelu nad Ni Xia Lian z Lucemburska 3:2.
Suthasini Sawettabutová snižuje na 2:3 na sety. Pátý vyhrála 11:8.
Janfei Šen má za stavu 11:0 setbol na 3:2!
Janfei Šen a Ni Xia Lian pokračují ve vyrovnaném utkání. Stav v pátém setu je 9:9.
Viktoria Pavlovičová otáčí zápas proti Michajlovové! Pátý set vyhrála 11:7.
Li Jiao odskakuje Thajce Sawettabutové na vedení 3:1 na sety. Čtvrtou sadu získala výsledkem 11:7.
Severokorejka ho proměňuje a vítězstvím 4:1 si zajistila postup do třetího kola!
Ri Mjong Sun má mečbol!
Na 2:2 srovnala také Janfei Šen. Ta vyhrála čtvrtou sadu s Ni Xia Lian 11:6.
Viktoria Pavlovičová využila setbol a vyrovnává utkání s Michajlovovou na 2:2!
Michajlovová s Pavlovičovou hrají parádní čtvrtý set. Běloruska aktuálně vede 11:12.
Také třetí set zápasu Janfei Šen – Ni Xia Lian skončil poměrem 12:10. Tentokrát se radovala druhá jmenovaná, která tak vede 2:1.
Suthasini Sawettabutová urvala třetí sadu s Li Jiao poměrem 11:9 a snižuje na 1:2 na sety.
Ri Mjong Sun už je zpět v sedle. Nad Lovasovou vede 3:1 a je na nejlepší cestě za postupem do třetího kola.
Pavlovičová nakonec vyhrává třetí set 11:9 a snižuje stav na 1:2.
Michajlovová už tři setboly odvrátila! Dva ještě Bělorusce zbývají.
Viktoria Pavlovičová má za stavu 10:5 setboly a také může snížit na 1:2!
A 36letá veteránka Petra Lovasová to zvládla! Třetí set získala poměrem 11:7.
Pavlovičová a Lovasová ve třetích setech bojují a snaží se zdramatizovat dosud jednoznačně vyhlížející duely.
Za Nizozemsko hrající Li Jiao už také vyhrála druhý set. Se Sawettabutovou tak vede 2:0 na sety.
To Janfei Šen vyrovnala na 1:1. Číňanka ve španělských barvách vyhrála druhý set 12:10. Tenhle zápas je hodně vyrovnaný.
Polina Michajlovová už také vede 2:0. Viktorii Pavlovičovou ve druhém setu udolala 11:8.
A hráčka ze Severní Koree vede 2:0 na sety. V tom druhém povolila Lovasové jen dva míčky.
Druhé sety jsou velmi vyrovnané, až na jedinou výjimku. Lovasová, která je na světovém rankingu 93., prohrává se světovou osmatřicítkou Ri Mjong Sun už 8:2.
Li Jiao další dva míčky uhrála a ujímá se tak v utkání vedení 1:0! To Ri Mjong Sun zatím přehrává Maďarku Petru Lovasovou. Ve druhé sadě vede 4:0.
Li Jiao a Suthasini Sawettabutová ještě o první sadu bojují. Stav je nerozhodný 10:10.
Ni Xia Lian vyhrála první sadu po vyrovnaném průběhu. Španělsko reprezentující Janfei Šen přetlačila 12:10.
Michajlovová zatím potvrzuje roli mírné favoritky a s běloruskou soupeřkou vyhrála první set v poměru 11:9. Stejným výsledkem získala úvodní sadu i Severokorejka Ri Mjong Sun.
Další průběžné výsledky: Ri Mjong Sun – Lovasová 7:5, Li Jiao – Sawettabutová 3:7, Janfei Šen – Ni Xia Lian 6:8.
Už běží všechny čtyři zápasy. 38. hráčka světa Polina Michajlovová vede nad Pavlovičovou 6:3.
Zápasy pomalu začínají. Rozehrány byly duely Michajlovová – Pavlovičová a Ri Mjong Sun – Lovasová.
Program zápasů:
Polina Michajlovová (RUS) – Viktoria Pavlovičová (BLR)
Ri Mjong Sun (PRK) – Petra Lovasová (HUN)
Li Jiao (NED) – Suthasini Sawettabutová (THA)
Janfei Šen (ESP) – Ni Xia Lian (LUX)
Vítám tu všechny fanoušky stolního tenisu! V neděli v podvečer je na programu poslední závěrečná várka zápasů 2. kola ženského olympijského turnaje. Ten už bohužel probíhá bez české účasti, neboť poslední zástupkyně našeho stolního tenisu, Iveta Vacenovská z her vypadla v noci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 18:30.