23:25
Já vám děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního večera. U olympijských her zase někdy nashledanou.
23:25
Kanada nakonec utkání vyhrává ve třech setech. Sledovali jsme vyrovnané utkání. Kanada se pokaždé semkla a nakonec Američany deklasovala. I jim ale patří veliké uznání.
23:25
Utkání skončilo.
23:24
Kanada získala důležitý bod a nyní podává na výhru v celém zápase.
23:23
Dlouhá výměna. Už to vypadalo na setbol pro Kanadu, ale nakonec bylo všem zázračně zachráněno.
22:22
Američané se nyní v důležitý moment semkli a vyrovnali na 2:2. To budou ještě solidní nervy pro oba celky.
20:22
Bomba Stevena Marshalla proletěla mezi rukama amerických hráčů, a tak je to aktuálně již 22:20 pro Kanadu!
20:21
Hodně důležitý bod přišel v momentě, kdy to bylo 19:21. Překrásná výměna skončila šťastněji pro Ameriku.
19:21
Ajéje, to pro Američany nevypadá dobře. Opět nezvládají druhou polovinu setu.
19:20
No, jakobych to teď nepsal. Kanaďané opět otáčejí a jsou ve veliké psychické výhodě.
19:19
Kanada se ale v důležitých momentech parádně semkne. Máme vyrovnáno.
19:17
Zatím to parádně vychází. Dočkáme se zápletky tohoto utkání?
18:16
USA je stále ve vedení o dva míče. Pokud se jim povede v tomto tempu přidat ještě sedm míčů, vyhraje tento set.
16:14
Schyluje se ke snížení v setech? Amerika nyní uhrála dva body a vede rozdílem dvou míčů. Udrží to?
13:13
Dlouhá a zajímavá výměna, která nakonec skončila těsným bodem pro USA. Aktuálně je to po třinácti na obou stranách.
11:12
Startuje nám obrat? Kanada jde poprvé ve třetím setu do vedení.
11:11
Asi nebude. Je vyrovnáno!
11:9
Zatím se americkému národnímu týmu daří držet si své vedení. Uvidíme, jestli tomu bude až do pětadvacátého bodu.
10:8
Pozor, změna! Amerika po delší době ve dvoubodovém vedení, pomůže to na psychiku?
7:7
Obě země se nyní střídají v pravidelnosti získávání bodů. Nyní je to po sedmi bodech.
5:5
Třetí set se zatím odvíjí naprosto jinak, než ty předešlé. Stav je vyrovnaný hned od jeho začátku.
4:4
Američané opět ztrácejí své dvobodové vedení. Skvěle to nyní udělali volejbalisté ze země tisíce jezer.
3:2
Skvělý blok Maxwella Holta znamená vedení. Kanada je o něco lepší, USA uspěje jedině bojovnost.
2:1
Kanada sice srovnala, ale z následného podání byl aut. Amerika jde tak opět do vedení, které ale dlouho nevydrží.
1:0
Lépe začínají Američané. Povedená smeč se prostě nedala vybrat.
0:0
Začal třetí set.
0:0
Ve druhém setu začali mnohem lépe Američané, kteří v jednu dobu vedli o čtyři body. Následně se ale v polovině setu vše zlomilo a Kanada si připisuje druhý bod.
17:25
Druhý set skončil.
17:24
Tak to vypadá hodně luxusně pro Kanadu, která má v tento moment sedm setbolů. To by byl zázrak, kdyby to nevyšlo.
17:21
Je ale krásné sledovat povedené smeče Matthewa Andersona, který vybojoval sedmnáctý bod pro svůj celek.
16:21
Další body pro Kanaďany. Americe se celkem nedaří navázat na začátek setu a vypadá to s ní hodně bledě.
15:19
Nepovedený blok od hráčů Ameriky. Kanada nyní vede o čtyři body a je blízko druhého bodu.
15:18
Wau, to je obrat! Mladý tým Ameriky nyní prohrává o tři body. Skvěle nyní zachraňoval Kanadu Gavin Schmitt.
15:17
William Pridy se nyní natahoval nejvíce jak mohl, ale nakonec na míč nedosáhl. Kanada je opět ve vedení.
15:15
Podaří. Oba celky mají na kontě patnáct bodů, a tak se hraje od znova.
13:15
Američané nyní prošustrovali svůj náskok a aktuálně prohrávají o dva míče. Povede se jim vyrovnat?
13:13
Poté, co Kanada otočila stav utkání, je nyní opět vyrovnáno. Nyní to byla ale chybka u sítě od Kanady.
11:12
Matthew Anderson nyní skákal dalekonosnou rybičku, ale na míč kanadského celku se mu dosáhnout nepovedlo.
11:11
Já v tom tedy vidím jednoznačně první set. Naprosto totožný scénař, což nám napovídá, že se máme na co těšit.
10:9
Třetí bod Kanady v řadě znamená vedení již jen o jeden bod. Hodně to připomíná první set akorát v opačném pořadí.
10:7
Úspěšný blok amerického Taylora Sandera nakonec skončil v autu. Američané se ale vzájemně hecují.
9:6
Mladý americký tým je ale v této sadě nabuzený a daří se mu smečemi přidávat body. Američané mají velkou radost z každého bodu.
8:6
Kanada se ale po dvou bodech po sobě vrací zpátky na dostřel americkému týmu. Bude to ještě zajímavé utkání.
8:4
Amerika hraje nyní hodně parádně. Smeč Matthewa Andersona nadělala Kanaďanům takové problémy, až je z toho bod na 8:4.
6:3
Následná povedená smeč znamená průběžné vedení o tři body. Podobně aktivně začali v prvním setu Kanaďané.
5:3
Můžeme být svědky opravdu parádního střetnutí ještě. Nyní je stav 5:3 pro celek z Ameriky.
4:2
Amerika je stále v dobré vedení o dva body. Uvidíme, jak moc dlouho jim tento stav vydrží.
3:1
Dva body po sobě a Amerika je v nadějném vedení na začátku druhé sady.
1:0
Druhý set začali lépe Američané, kteří vedou 1:0. Nyní budou podávat.
0:0
Začal druhý set.
23:25
První set skončil.
Kanada vyhrála první set tohoto utkání. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém jsou o chlup lepší volejbalisté ze země javorových listů.
23:25
Daří se! Kanada vybojovala pětadvacátý bod a jde do vedení 1:0 na sety.
23:24
Stále mají Kanaďané setbol, povede se jim nyní uzavřít první hru?
22:23
Americe se povedlo snížit na rozdíl jediného bodu a dokonce bude podávat. Bude důležité uhrát bod.
21:23
Kanada jde po neúspěšném bloku od Američanů do dvoubodového vedení. Následuje druhý timeout Ameriky.
20:21
Amerika sice vyrovnala, ale Kanada opět vrací úder. Od nějakého desátého bodu pro USA je utkání vyrovnané a nikdo nešel do dvoubodového vedení.
19:20
Parádní bod Kanaďanů, kteří se prosadili tvrdou bombou přes síť. Padajicí hráč míč nedokázal odvrátit.
18:19
Kanada jde po delší době do vedení, nyní to byla ovšem hraniční situace a někteří Američané se hodně divili.
17:17
Kanada se ovšem nenechala zahanbit a vyrovnává tak stav utkání. Sledujeme špičkový volejbal.
17:16
Perfektní blok amerického celku, který zahnal Kanadu lehce do rohu. Před timeoutem jdou tedy Američané do vedení.
15:15
Po dvou výměnách je skóre opět vyrovnané a na podání jsou Kanaďané, kteří budou chtít jít do dalšího vedení.
14:14
Američané to nyní zvládli perfektně, nepomohl ani důkladný blok Kanaďanů.
13:14
Utkání je opravdu vyrovnané a oba celky se téměř pravidelně střídají ve sbírání bodů.
12:12
Následoval aut, a tak Američané v tomto parádním zápase opět snižují. V další hře dokonce vyrovnávají.
10:12
Kanadě se povedlo zaznamenat přímý bod z podání a jde tak opět do dvoubodového vedení.
10:11
Sledujeme opravdu krásný a rychlý volejbal. Nyní dlouhá výměna skončila lépe pro Američany.
8:10
Duff nejprve dobře podal, poté ale chybuje.
7:10
Taylor chybuje při smečování, opět je skóre o tři body.
7:9
Aaron Russel ale posílá podání jen do sítě.
7:8
Vytlučené bloky, USA se dostávají opět na dostřel.
6:8
Hoag nyní nedokázal vybral smeč Russella.
5:8
Perrin tvrdě smečuje a Kanada se dostává do většího vedení.
5:7
Chyba Američanů na příjmu, Kanada vede poprvé o dva body.
5:6
John Gordon Perrin blokuje pokus Sandera.
5:5
Anderson posílá podání pouze do sítě.
5:4
Tyler Sanders chybuje, USA jsou opět ve vedení.
4:4
David Lee dobře podal, ale Justin Duff ještě lépe přijal a Kanada srovnává na 4:4.