1. září 2021 • 19:05

Je to úplná kravina, říká ZEDKO o benchnutí Capsena v Entropiq Prague

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Velká chyba VAR Klímy ve Zlíně. Kuchta těsně nebyl v ofsajdu
ALFA Kuchta, Priskeho lekce a slávistické otazníky. Co nový stadion Sparty?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přesun Lukáše „capseN“ Koláčného na lavičku Entropiq Prague hýbe od úterního oznámení česko-slovenskou scénou. Někteří jsou proti, někteří změnu vítají. Svůj názor vyjádřil v Sazka Fantasy podcastu také Jindřich „ZEDKO“ Chyba. „Nedává mi to logiku,“ řekl zkušený střelec hájící barvy Sinners.Lukáš „capseN“ Koláčný na lavičce, Simon „KWERTZZ“ Horák na zkoušku. Entropiq Prague rázně zasáhli do své sestavy a kontroverzně se zbavili svého snipera. Jeho roli má převzít Josef „MoriiSko“ Maurenc, KWERTZZ vezme do ruky pušku.

„Abych změnil jejich druhýho nejlepšího hráče, nedává mi to absolutně logiku,“ kroutil ZEDKO nevěřícně hlavou během Sazka Fantasy Podcastu

Byl to právě capseN, který Sinners ve finále jarního splitu Sazka eLEAGUE pořádně zatopil pod kotlem. S K/D 83/66 byl jasně nejlepším hráčem svého celku a s trochou štěstí mohl dovést Entropiq Prague k vítězství.

Zástupce liberecké organizace řekl své také k již zmiňovanému přesunu MoriiSka na AWP. „Podle mě by měl rozhodně lepší aim s puškou, má dobrej potenciál,“ doplnil ZEDKO.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud