12. ledna 2022 • 14:30

Česká scéna se otřásá v základech, Tomáš „oskar“ Šťastný ukončuje působení v SINNERS

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - České Budějovice 5:0. Demolice a šestá porážka Dynama v řadě
Jak české florbalistky slavily na MS v Singapuru bronzové medaile
VŠECHNA VIDEA ZDE

Legendu Counter-Strike scény nahradí mladý talent David „forsyy⁠“ Bílý, známý z působení v ENTERPRISE esports.Oskar opouští hříšníky po více než rok trvající spolupráci a dosažení několika společných úspěchů. Stabilitu liberecké organizace potvrzuje i fakt, že odchod oskara znamená první změnu v sestavě od června 2021.

„Tomáš je nehledě na svůj věk hráčem s neuvěřitelnými kvalitami, který do našeho relativně mladého týmu přinesl jak jistotu na nejdůležitějším postu (sniper), tak především cenné zkušenosti, které pozvedly celý tým,“ zaznělo z tábora SINNERS.

Dle dostupných informací dostal zkušený veterán CS:GO scény skvělou nabídku z jiného evropského týmu. Možnou variantou je tým GORILLAZ, kde by oskar narazil na bývalého spoluhráče Miikku „suNny“ Kemppiho.

Zaplnit místo po oskarovi je náročná výzva, forsyy má ale plnou podporu celého týmu. „David má obrovský talent a věřím, že se během působení v SINNERS stane jedním z nejlepších CZ/SK AWP hráčů vůbec,“ okomentoval přestup CEO SINNERS Esports, Moritz Straube.

Zásadně proměněnou českou sestavu čeká debut na ESL Challenger League, která startuje 1.2. 2022.

Aktuální sestava SINNERS: 
Jindřich „⁠ZEDKO⁠“ Chyba
Adam „⁠NEOFRAG⁠“ Zouhar
Sebastian „⁠beastik⁠“ Daňo
Max „⁠SHOCK⁠“ Kvapil
David „⁠forsyy⁠“ Bílý
Tomáš „⁠Tomkeejs⁠“ Tomka (trenér)

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud