19. dubna 2022 • 12:00

PGL Major: Heroic a BIG mají letenky do Antverp. Rozhodne se o dalších postupujících

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pondělní program RMR A v rumunské Bukurešti rozlousknul první dvojici postupujících na PGL Major v belgických Antverpách. Letenky si zajistily týmy Heroic a BIG. Třetí den turnaje rozhodne o dalších postupujících. Sledovat zápasy můžete na našem twitchi - dnes se mimo jiné představí světové jedničky a dvojky, tedy FaZe Clan a NAVI.Sledujte Major a RMR 2022Foto Sazka eLEAGUE

FaZe a NAVI si musí účast na Majoru ještě vybojovat

Právě FaZe a NAVI si prodloužili své působení v Rumunsku díky pondělním porážkám. Na lídry světového žebříčku si vyšláply výše zmíněné mančafty Heroic a BIG

Natus Vincere (NAVI) dokázali proti Heroic ukořistit první mapu Mirage v poměru 16:11. Pak už ale panovala dánská organizace a po vítězstvích na Infernu a rozhodující mapě Nuke získala slot "Legends", který jim přímo zajistil účast na Majoru v Antverpách. 

Fantastickým výkonem se v pondělí prezentovali hráči týmu BIG. Na světové jedničky z FaZe si vyšlápli velmi sebevědomým výkonem a to jim přineslo ovoce. K vítězství jim stačily totiž jen dvě mapy. Hlavně na té první to byla krasojízda německého týmu - skóre 16:7. Druhá mapa už byla vyrovnanější, BIG (Berlin International Gaming) vyhrál 16:14 a stal se tak druhým účastníkem Majoru.

Úterný zápasy NAVI a FaZe Clan: NAVI vyzve ve 14:45 tým Vitality - FaZe poté od 18:30 MOUZ. Sledujte zápasy na našem streamu.

Sinners odletěly do Rumunska. Ve čtvrtek je čeká první duel v RMR B

Do dějiště kvalifikace na PGL Major už odletěl tým Sinners. Už ve čtvrtek je čeká křest ohněm v podobě duelu s týmem HEET. Francouzský celek se nachází v hltv žebříčku na 21. místě - český tým tak půjde do zápasu v roli mírného underdoga.

A jaká je postupová matematika? Ve skupině, která se hraje ve swiss formátu musí hříšníci vyhrát tři zápasy. Nejsnažší cestou je stejně jako Heroic a BIG ovládnout hned první tři duely - v opačném případě má tým celkem pět možností (zápasů), ve kterém kýžené tři výhry může nasbírat. 

Zápas SINNERS vs. HEET startuje ve 12:15 a vy ho můžete sledovat na našem twitchi.

Ještě předtím se ale představí ruští hráči ve službách pražského Entropiq. Ti změří síly v 11 hodin s Bad News Eagles, týmem který do Bukurešti cestuje z Kosova.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud