20. dubna 2022 • 11:32

Na Major už si zajistily postup i dva nejlepší týmy světa. FaZe a NAVI

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Olomouc 2:2. Nečekaná ztráta i po Zimově minele. Bod z drtivého finiše
Slavia - Olomouc: Chytil dotlačil míč do sítě - 2:2. Nebyl ale před tím Bořil v ofsajdu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

FaZe, NAVI i forZe se v úterním kole RMR A k PGL Majoru prostřílely k postupu na prestižní turnaj. Dva nejlepší týmy světa - FaZe a NAVI - tak napravily zaváhání z pondělí, kdy své zápasy prohrály. Venku jsou definitivně fNatic.Sledujte Major a RMR 2022Foto Sazka eLEAGUE

Tým forZe si zajistil účast na Majoru v Antverpách vítězstvím nad SAW. Tým pod vedením Andreje "Jerryho" Mekhryakova vyhrál 2:1 a bylo to ve velkém stylu. Úvodní mapu Nuke jen těsně forZe prohrál 14:16, pak už ale jasně dominoval. Na Dust II a Infernu soupeři dovolil uhrát jen tři a pět kol.

FaZe i NAVI potřebovaly k výhře jen dvě mapy

Světoví vládci z FaZe Clanu si po prohře s týmem BIG spravili chuť proti MOUZ. Stačily jim k tomu jen dvě mapy. Na úvodní Nuke FaZe jasně dominoval. David "⁠frozen⁠" Čerňanský a jeho parta pak jedničkám žebříčku hltv zatopili na druhém Infernu - na zvrácení duelu to ale nestačilo. 

NAVI v parádním spielu uspěli dvakrát 16:13 nad Vitality a tak už i ukrajinský tým si zajistil účast na PGL Majoru, který se bude konat v květnu v belgických Antverpách.

Témata:  major, CS:GO, navi, FaZe, pgl
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud