31. května 2022 • 12:55

VIDEO: V současnosti není lepší tým, říká o FaZe Robin "⁠ropz⁠" Kool. Přidá titul i na IEM?

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Česko - Velká Británie 4:1. Při Nečasově debutu se dvakrát trefil Sedlák
Kuchta, Belmondo a policejní doprovod! Pařmen Laci: Do pi*i, koz*čka!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Finálová utkání PGL Majoru v Antverpách a IEM v Dallasu od sebe dělí pouhé dva týdny. Týmy, které se účastní obou akcí, tak mají nabitý harmonogram, včetně přesunu přes půl planety. Oba eventy jsou navíc offline. Ropz v rozhovoru pro Sazka eLEAGUE odhalil, jak se pasuje s velkou diváckou kulisou. Mimo jiné se rozpovídal i o vzájemné chemii ve FaZe a vztazích, které fungují i mimo esportové stage.Dvaadvacetiletý Estonec Robin "⁠ropz⁠" Kool po svém příchodu z MOUZ do FaZe Clanu znovunastolil hegemonii americké organizace. "Jsme na vrcholu prvních šest měsíců letošního roku. Vyhráli jsme všechno, co se dalo," řekl ropz sebevědomě v rozhovoru pro Sazka eLEAGUE. 

"Jsme zatím určitě nejlepší tým," dodává. A fakta mu dávají za pravdu. FaZeletos slavil tituly na IEM v Katovicích, ESL Pro League Season 15 i na PGL Majoru v Antverpách, kde bylo interview s Robinem Koolem pořízeno. "Určitě se chceme držet na vrcholu, všichni za to bojujeme. Uvidíme, co přinesou příští měsíce," odkrývá. 

Další titul může FaZe přidat na právě probíhajícím IEM Dallas 2022. Při neúčasti NAVI je právě mezinárodní sestava americké organizace aspirantem na prvenství. Svědčí o tom i první dva zápasy, které FaZe zvládl - nejprve zdolal 16:5 australský celek Encore, poté si poradil ve formátu bo3 2:0 se silnými Vitality

Chemie ve FaZe funguje během i mimo hru

Jedním z důležitých pilířů pro aktuální úspěchy FaZe Clanu je i morálka a týmová chemie. "Je extrémně dobrá," popisuje ropz. "Od doby, co jsem se přidal k týmu, mám se spoluhráči velmi dobré vztahy. Jsme blízkými přáteli," dodává. "Užíváme si spoustu zábavy během hry i mimo ní. Jsem velmi hrdý, že mám tyhle kluky na své straně," uzavírá. 

Už v neděli se dozvíme, jak tahle parta kluků z pěti různých zemí, dopadne na zámořském Intel Extreme Masters. Každopádně i kdyby z toho další zlato nevykřesali, jsou týmem, který má šanci se držet na vrcholu světového žebříčku ještě dlouhé měsíce - veří v to nejen ropz, ale i jeho týmoví kolegové, včetně raina.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud