17. července 2022 • 20:10

Zápas roku! O králi CSka rozhodne pátá mapa. Drama z německého Kolína, FaZe vs. NAVI

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Čupr vs. Tvrdík: těžké váhy o derby i Krejčím. Jak chtějí měnit český fotbal?
Ryneš měl být vyloučen a chyba před gólem Plzně. Co žlutá Vindahla?
VŠECHNA VIDEA ZDE

To nejlepší, co divák může aktuálně dostat. Absolutně dvě nejlepší organizace v současném CS:GO právě teď svádí nervy drásající duel o titul na IEM Cologne 2022. Ve hře je ale hlavně i statut nejlepšího týmu světa. Natus Vincere se dostali nedávno do čela žebříčku hltv, karrigan a jeho kumpáni si chtějí pozici globálních králů urvat zpět.Repríza PGL Major!!!

Grand Finále Intel Extreme Masters (IEM) v německém Kolíně nad Rýnem zvedá ze sedaček, gaučů i gamingových křesel. Ve formátu bo5 se ukáže, který z dvou celků Natus Vincere (NAVI) FaZe Clanu si může zaslouženě nárokovat světový trůn. 

NAVI se ujali vedení 2:1 a neomylný sniper broky se svými mates byli pod obrovským tlakem - zaváhání už si nemohli dovolit. Mapu Ancient sice dotáhli do overtimu, pak jí ale po parádních individuálních výkonech hráčů ukrajinského týmů ztratili. 

Na picku ukrajinského celku ale americká orga dokázala zvítězit a světe div se - je tu decider. Nic lepšího jsme letos nevidile. A ještě nejsme u konce.

S1mple zas předvádí nadpozemské výkony, v řeči čísel je nejlepší ze všech. FaZe ale nejsou nějací nazdárci, tyhle situace si prožili už xkrát.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud