3. srpna 2022 • 17:05

Zahraniční štace pro Boombl4 se zatím nekoná. Námluvy s G2 nevyšly, potvrdil hltv

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Play off! Trash talk, polobozi v bráně. Kdo je dnes monstrum jako Dopita?
Další řádění Pastrňáka! Gólmanovi nedal šanci, navíc asistoval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Asi nemá cenu připomínat kauzu, která spíše než do esportového zpravodajství patří na stránky bulvárních listů. Věc se má tak, že momentálně je Kirill "⁠Boombl4⁠" Mikhailov mimo základní sestavu slavné Natus Vincere (NAVI). Třiadvacetiletý Rus promluvil o své budoucnosti. V kontaktu byl s G2 Esports, kvůli různým proměnným z námluv sešlo, píše server hltv."Hrát v evropském týmu, ale bez přátel, bez rodiny a blízkých je velmi obtížné," říká Boombl4. Rozhovor s ním zveřejnil server hltv. "Nejde o lpění zůstat ve své zemi, ale spíše vzdálení se blízkým a okruhu přátel. A já bych je nechtěl opustit, pak se může stát, že vyhoříte."

Podle Kirilla Mikhailova by se hypoteticky mohl stěhovat do Německa, Srbska nebo Andorry. Stýskání po domově ale nebylo jedinou proměnnou ztroskotání jednání s G2 Esports. Ruský in-game leader také řekl, že schopnost komunikovat v angličtině na úrovni odpovídající tak renomované organizaci, jako G2 bezesporu je, byla další překážkou.

V týmu Natus Vincere (NAVI) se v mezičase solidně uvedl ukrajinský střelec Viktor "sdy" Orudzhev, který má zkušenosti z celků MAD Lions nebo Team Spirit.

Boombl4 má spoustu starostí, které se netýkají esportu. Uvidíme, zda se šampion BlastuIEM PGL Majoru k vrcholovému CSku vrátí a zda v barvách jedné z ruských organizací nebo nakonec svoji rodnou zemi přeci jen opustí.

Nenechte si ujít: 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud