25. září 2022 • 16:20

Cryptova zamíchala kartami. eSubu zdolala 2:0 a obrala ji o přímý postup na For Games

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Mladá Boleslav 2:0. Rozhodla Holešova kapitánská hlavička
SESTŘIH: Fulham - West Ham 5:0. Souček s Coufalem u potupné prohry
VŠECHNA VIDEA ZDE

Druhé místo tak má jisté sestava ENTERPRISE. Bude to ona a ještě SINNERS, kteří budou nasazení v semifinále na For Games. Cryptova vycenila zuby a přehrála eSubu, čímž pěkně zamotala celkové pořadí základní části Sazka eLEAGUE. Před utkání eSuby s Entropiq mají hned čtyři týmy stejný bodový zisk.eSuba rozehrála pro ní "velkou neděli". Kromě dvou důležitých zápasů v Sazka eLEAGUE si ještě večer zahrají o postup v CCT Series.

V duelu s Cryptovou se startovalo na mapě Mirage. Ostravská organizace se před zápasem "krčila" na šestém místě, což ještě mohla teoreticky změnit k lepšímu. A tak beryP a jeho kolektiv k duelu i přistoupili.

Na straně eSuby nepřišel ideální palebný příspěvěk od Pechyna, který v předchozích zápasech modrokrevné táhli. V prvním dějství nasbíral český rifler 14 fragů a 20 smrtí.

Na druhé straně zůstal mírně pozadu zas Zyored, Cryptovany to ale nemuselo bolet. K velkému výkonu se odhodlal kinzo, s ratiem 1.87. Přidal se k němu i benjamínek PR a hráči v černobílých dresech postupně převzali iniciativu na mapě. Nakonec jí ovládly v poměru 16:11

Overpass

eSubáci najednou měli nůž na krku. Alespoň tedy z hlediska šancí na přímý postup do semifinále Sazka eLEAGUE, které se za necelé dva týdny odehraje na veletrhu For Games. Destyho svěřenci potřebovali vydolovat alespoň bod, aby se udrželi ještě ve hře od 2. místo.

Hráči modré krve se trochu zvedli a po parádním triple killu Luka, který měl extra motivaci proti svému bývalému zaměstnavateli, se dostala eSuba do vedení 6:4. Jenže Cryptova odpověděla vzápětí "Clean and Easy" kolem. O slovo se pak s clutchem přihlásil konečně pro fanoušky eSuby Blogg1s

Po polovině mapy to bylo 8:7 pro Cryptovu a eSuba se pokusila zvrátit osud mapy Overpass na CT straně. Jenže Ostravané byli v laufu a rychle si vytvořili za teroristy čtyřbodový náskok. Blogg1s a jeho skvadra se ale dotáhla a zadělala na dramatickou koncovku.

Jenže v ní měli opět navrch playeři Cryptovy, mapu ovládli 16:14 a připsali si cenné vítězství nad Cryptovou

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud