1. října 2022 • 13:58

Sazka eLEAGUE: Entropiq Prague si výhrou nad Cryptovou vystříleli účast na For Games

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
V KURZU: Plzeň ukáže, kdo je pán. Bolka v Edenu nepropadne a radost Kováče?
Perfektní Mrázek! Český gólman vychytal střelce Anaheimu a po téměř třech letech si připsal čisté konto v NHL
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtfinále Playoff Sazka eLEAGUE Fall 2022 se proti sobě postavil Entropiq Prague a Cryptova. Očekávaný střet Prahy s Ostravou nabídl pouze dvě mapy, které bezpečně ukořistil Entropiq Prague. V offline semifinále na blížícím se For Games změří své síly s ENTERPRISE.Klání odstartoval pick Mirage v podání ostravského týmu. Entropiq Prague se v roli bránícího celku snažil kontrovat nájezdy Cryptovy, což se z části dařilo. Vyrovnaná první půle tak skončila jen těsným vítězstvím 8-7 pro Cryptovu.

Riskantní ninja defuse

Druhá část Mirage nabídla zcela jiný zážitek. Relativní úspěšnost ostravského týmu se vytratila a k zisku kola se Cryptova dostala až v unikátní moment za stavu 12-8, kdy Maxx risknul ninja defuse 1v4, což se mu díky nedůslednosti bránícího Entropiq podařilo dotáhnout až do konce.

Ani to však nedokázalo Cryptovu dostatečně nakopnout k otočce a střet na Mirage tak úspěšně urval Entropiq Prague v konečném skóre 16-10. O šanci na postup tak musela Ostrava zabojovat na následné mapě Nuke.

Neúspěšné náběhy

Vyrovnanou první půli nakonec v nejtěsněji možném výsledku uhrál Entropiq Prague 8-7 na svou stranu. Pokračování ale nabídlo podobný propad Cryptovy, jaký jsme viděli na Mirage

Nepříznivý stav se Cryptova snažila řešit rozběhnutím kol, náběhy ostravského soupeře ale Entropiq bezpečně bránil. Příběh první mapy se téměř identicky opakoval a Cryptově nezbývalo nic jiného, než se pokoušet soupeře marně dohánět.

Drobná šance se Cryptově rýsovala za stavu 10-13, kdy musel Entropiq šetřit finance a na protihráče tak naběhl pouze s pistolkama. Lekrova parta ale přehrála soupeře i ve vlastním eco kole a šance na třetí mapu se začaly rozplývat. Tahoun obou map Zoran “xicoz” Markovski spolu se spoluhráči přejel Cryptovu i na Nuke 16-10.

Offline část blížícího se For Games tak zná první semifinálové duo. Entropiq Prague se postaví proti ENTERPRISE a dostane tak jedinečnou příležitost oplatit prohru z druhého kola splitu, kdy týmu vedeném bulharským kapitánem Deyvidem “h4rn” Benchevem podlehli 0-2.

Dnešní druhé čtvrtfinálové klání eSuby s Dynamo Eclot můžete sledovat živě na kanálu Sazka eLEAGUE.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud