1. listopadu 2022 • 12:35

Publikum jako šestý hráč. Strhující atmosféra si získala aktéry Majoru v Riu, včetně Neofraga

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Čupr vs. Tvrdík: těžké váhy o derby i Krejčím. Jak chtějí měnit český fotbal?
Satoranský o svém přínosu. Už dekádu klíčový hráč, dodal Balvín
VŠECHNA VIDEA ZDE

Peklo v Riu se očekávalo už s oznámením třetího Majoru letošního roku. Adam Zouhar i další aktéři prestižního turnaje se na brazilské fanoušky těšili už dopředu. V reálu to je ale intenzivnější zážitek. Vibes cítili playeři OG ještě předtím, než nastoupili na stage. Došla slova - jen Oh.My.God!Odstartovalo IEM Rio 2022 a už první zápasy Challengers Stage přitáhli do výstaviště Riocentra tisíce fanoušků esportu. Elektrizující atmosféru si užil i NEOFRAG. Rifler OG je jediným českým zástupcem na Majoru. 

Z hlediska výsledků je to ale pro Adama Zouhara a jeho partu nemastné neslané. Po úvodním vítězstvím nad Australany Grayhound Gaming přišlo vystřízlivění. OG nestačili na sestavu Fnatic

Křest brazilským ohněm

Během druhého hracího dne je tak čeká Mid-Match s domácím týmem FURIA. Těžký los. Brazilští fans totiž už několikrát dokázali, že mohou být šestým hráčem svým CSkovým krajanům.

Adama a OG čeká náročný a důležitý duel a zároveň velká výzva v podobě toho, jak se vypořádat se sílou okamžiku, kdy celá hala fandí soupeři. 

 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud